facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Komplet wyników IV rundy Pucharu Polski

Komplet wyników IV rundy Pucharu Polski

We wtorek oraz środę odbyły się spotkania kolejnej rundy Pucharu Polski w Rejonie Kraków. Problemów z awansem do kolejnej fazy nie miały wyżej notowane zespoły jak Proszowianka Proszowice, Słomniczanka, która ograła swoje rezerwy oraz TS Węgrzce. Do wyłonienia zwycięzcy w meczu Prądniczanka- Sokół oraz Galicja – Świt czy Borek- Bronowianka potrzebne były rzutu karne.

Poniżej przedstawiamy komplet wyników oraz pary V rundy pucharowych zmagań.

IV runda Pucharu Polski (Rejon Kraków)

Prądniczanka Kraków – Sokół Kocmyrzów k.3:5 1:1
Słomniczanka II Słomniki – Słomniczanka Słomniki 2:4
Błękitni Modlnica – Clepardia Kraków 1:3
Płomień Jerzmanowice – TS Węgrzce 0:6
Galicja Raciborowice – Świt Krzeszowice k.6:5 2:2
LKS Niedźwiedź – Proszowianka Proszowice 1:5
Orzeł Bębło – Hutnik II Kraków 2:6
Wieczysta Kraków – Skawinka Skawina 8:0
Garbarnia II Kraków – Orzeł Piaski Wielkie 2:0
KS Borek – Bronowianka Kraków k.4:3 0:0
Dąbski Kraków – Radziszowianka Radziszów 2:0
Orlęta Rudawa – Kaszowianka Kaszów k.3:1 2:2
Cedronka Wola Radziszowska – Wiślanie Jaśkowice 0:3 wo

Pary V rundy Pucharu Polski (Rejon Kraków)

Dąbski Kraków – Cracovia II
TS Węgrzce – Jutrzenka Giebułtów
KS Borek – Proszowianka Proszowice
Słomniczanka Słomniki – Garbarnia II Kraków
Wieczysta Kraków – Wiślanie Jaśkowice
Galicja Raciborowice – Hutnik II Kraków
Prokocim Kraków – Clepardia Kraków
Orlęta Rudawa – Sokół Kocmyrzów



 

 

Źródło: własne

Dodano: 2020-09-02 22:18:37


Wiślanie  Proszowianka  Dąbski  Słomniczanka 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Warta Poznań
0:1
Górnik Zabrze
26.10.2020
18:00
Wisła Kraków
:
Lechia Gdańsk
28.10.2020
18:00
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Pogoń Szczecin
:
Jagiellonia Białystok
30.10.2020
20:30
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego

Fortuna I liga

Puszcza Niepołomice
:
Górnik Łęczna
29.10.2020
 
Radomiak Radom
:
GKS Tychy
29.10.2020
 
Chrobry Głogów
:
Odra Opole
30.10.2020
17:00
w pierwotnym terminie (25 października, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

II liga

Lech II Poznań
:
Olimpia Elbląg
29.10.2020
13:00
Pierwotnie 17 października, przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego.

Centralna Liga Juniorów U-18

Górnik Zabrze
:
Korona
27.10.2020
14:00
w pierwotnym terminie (4 października, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Małopolska Liga Juniorów

Orkan Raba Wyżna
0:2
Profi Zielonki
27.10.2020
14:00
Sandecja Nowy Sącz
4:1
Dunajec Nowy Sącz
27.10.2020
14:30
Tarnovia Tarnów
:
Sokół Stary Sącz
28.10.2020
14:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Raba Dobczyce
:
Wisła Kraków
28.10.2020
17:00

I Małopolska Liga Młodzików

Wisła Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
29.10.2020
16:00

II Małopolska Liga Młodzików

Limanovia Limanowa
:
Podhale Nowy Targ
28.10.2020
15:00

I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
:
Grębałowianka Kraków
26.10.2020
21:00

II liga oldbojów (Kraków)

Zwierzyniecki Kraków
5:3
Prądniczanka Kraków
26.10.2020
18:30