facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Derby dla Pasów

Derby dla Pasów

W Centralnej Lidze Juniorów doszło wczoraj do derbowego pojedynku pomiędzy Cracovią a Hutnikiem. Obie drużyny do meczu przystępowały z takim samym nastawieniem, czyli zwycięstwo.

Pierwsza połowa nie przyniosła bramek w tej konfrontacji, jednak były ku temu sytuację. Zagrożenie pod bramką Hutnika, juniorzy Cracovii starali się stwarzać po stałych fragmentach gry, jednak nie przynosiły one zamierzonych efektów.

W drugiej połowie to Hutnicy objęli prowadzenie po strzale Mikołaja Styrczuli. Wyrównał kilka minut później Myszor, który popisał się ładnym strzałem po podaniu Guta.

Myszor ponownie w siedemdziesiątej piątej minucie pokonał bramkarza Hutnika – Szewczyka, wyprowadzając na prowadzenie swój zespół. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie i z całą stanowczością można powiedzieć, że wśród juniorskich drużyn z Krakowa rządzi ekipa Pasów, która w poprzedniej kolejce wygrała derbowy pojedynek z Wisłą i po dwóch spotkaniach z lokalnymi rywalami ma sześć punktów.

W sumie podopieczni Andrzeja Paszkiewicza w swoim dorobku po pięciu spotkaniach mają dziesięć oczek i plasują się na trzecim miejscu w tabeli. Hutnik natomiast ma sześć punktów i zajmuje miejsce dziewiąte.

Centralna Liga Juniorów, 12.09.2020
Cracovia Kraków – Hutnik Kraków 2:1 (0:0)
Myszor 57’, 75’ – Sytrczula 54’

Cracovia: Łuczak-  Mróz, Wójcik, Gut, Kafel, Wojtysko, Ciesielski, Chrupcała, Myszor, Kwiatkowski, Mysiorski

Hutnik: Szewczyk - Mróz (85. Marcinkowski), Kaczyński, Styrczula, Wróbel - Kornaś (46. Lelek), Piskorz, Kosakowski, Zgierski, Musiał (72. Gniecki) - Pawela (30. Oleś, 72. Ogarek)

 

 

Źródło: cracovia.pl/ Hutnik Kraków

Dodano: 2020-09-13 13:13:49


Zobacz też: Centralna Liga Juniorów U-18

Cracovia  Hutnik 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Górnik Łęczna
:
Warta Poznań
06.08.2021
18:00
Lech Poznań
:
Cracovia Kraków
06.08.2021
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
07.08.2021
15:00
Górnik Zabrze
:
Stal Mielec
07.08.2021
17:30
Legia Warszawa
:
Zagłębie Lubin
07.08.2021
20:00
Pogoń Szczecin
:
Piast Gliwice
08.08.2021
15:00
Wisła Kraków
:
Raków Częstochowa
08.08.2021
17:30
Śląsk Wrocław
:
Lechia Gdańsk
08.08.2021
20:00

Fortuna I Liga

Resovia Rzeszów
:
GKS Tychy
06.08.2021
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Odra Opole
06.08.2021
20:30
Miedź Legnica
:
GKS Katowice
07.08.2021
12:40
Górnik Polkowice
:
Sandecja Nowy Sącz
07.08.2021
18:00
Arka Gdynia
:
Chrobry Głogów
07.08.2021
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Widzew Łódź
08.08.2021
12:40
GKS Jastrzębie
:
Stomil Olsztyn
08.08.2021
15:00
ŁKS Łódź
:
Skra Częstochowa
08.08.2021
18:00

eWinner II Liga

Pogoń Grodzisk Mazowiecki
:
Stal Rzeszów
07.08.2021
17:00
GKS Bełchatów
:
Znicz Pruszków
07.08.2021
17:00
Lech II Poznań
:
Wisła Puławy
07.08.2021
17:00
KKS 1925 Kalisz
:
Wigry Suwałki
07.08.2021
18:00
Olimpia Elbląg
:
Hutnik Kraków
07.08.2021
19:45
Garbarnia Kraków
:
Radunia Stężyca
07.08.2021
15:00
Pogoń Siedlce
:
Śląsk II Wrocław
08.08.2021
17:00
Chojniczanka Chojnice
:
Sokół Ostróda
08.08.2021
19:30
Motor Lublin
:
Ruch Chorzów
08.08.2021
20:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Wieczysta Kraków
:
Clepardia Kraków
07.08.2021
11:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Wiślanka Grabie
07.08.2021
11:00
Beskid Andrychów
:
MKS Trzebinia
07.08.2021
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
TS Węgrzce
07.08.2021
17:00
Unia Oświęcim
:
Słomniczanka Słomniki
07.08.2021
17:00
Dalin Myślenice
:
KS Chełmek
07.08.2021
17:00
Orzeł Ryczów
:
Tempo Białka
07.08.2021
18:00
LKS Jawiszowice
:
Garbarnia II Kraków
08.08.2021
17:00
Pcimianka Pcim
:
Sokół Kocmyrzów
08.08.2021
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Tarnovia Tarnów
:
Limanovia Limanowa
07.08.2021
16:00
Poprad Muszyna
:
Metal Tarnów
07.08.2021
16:00
Lubań Maniowy
:
Wolania Wola Rzędzińska
07.08.2021
16:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Sokół Słopnice
07.08.2021
17:00
Jarmuta
:
Okocimski Brzesko
07.08.2021
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
BKS Bochnia
07.08.2021
18:00
Dunajec Zakliczyn
:
Wierchy Rabka Zdrój
08.08.2021
17:00
Radłovia Radłów
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
08.08.2021
18:00
Kolejarz Stróże
:
Glinik Gorlice
08.08.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zawrat Bukowina Tatrzańska
:
AKS Ujanowice
07.08.2021
17:00
Płomień Limanowa
:
LKS Szaflary
07.08.2021
17:00
Orkan Szczyrzyc
:
Czarni Czarny Dunajec
07.08.2021
17:00
Zalesianka
:
Huragan Waksmund
07.08.2021
17:00
Wiatr Ludźmierz
:
Turbacz Mszana Dolna
07.08.2021
18:00
Babia Góra Lipnica Wielka
:
Krokus
08.08.2021
15:00
Wierchy Pasierbiec
:
Granit Czarna Góra
08.08.2021
16:00

Keeza A-klasa (Myślenice)

Staw Polanka
:
Pasternik Ochojno
07.08.2021
16:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Gościbia Sułkowice
07.08.2021
18:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Iskra Brzączowice
07.08.2021
18:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Clavia Świątniki Górne
07.08.2021
18:00
Topór Tenczyn
:
Hejnał Krzyszkowice
07.08.2021
18:00
Beskid Tokarnia
:
Iskra Głogoczów
08.08.2021
14:00
Górki Myślenice
:
Zielonka Wrząsowice
08.08.2021
17:00
LKS Rudnik
:
Sokół Borzęta
08.08.2021
17:00