Bieżanowianka z drugą porażką

Drugą z rzędu porażkę zanotowała w bieżących rozgrywkach drużyna Bieżanowianki Kraków. Tym razem lepsi okazali się piłkarze Rzozovi Rzozów, którzy pewnie wygrali 3:1.

Do przerwy gospodarze prowadzili po samobójczym trafieniu Kuklik, który chcą zagrać głową do bramkarza uderzył futbolówkę tak niefortunnie, że ta wpadła do bramki strzeżonej przez Iwanowicza. W drugiej odsłonie prowadzenie Rzozovii podwyższył Baraniak, który wykorzystał sytuację sam na sam i nie miał problemów z pokonaniem bramkarza rywali.

Na piętnaście minut przed końcem spotkania, goście z Bieżanowa zdobyli kontaktową bramkę, ładnie po dłuższym słupku bramki przymierzył Popowicz i Bieżanowianka złapała kontakt z rywalami.

Radość z takiego stanu rzeczy nie trwała jednak zbyt długo, bo już pięć minut później rzut karny na bramkę zamienił Kutek i przewaga miejscowych znowu wynosiła dwie bramki. Taki rezultat utrzymywał się już do ostatniego gwiazdka sędziego, co pozwoliło Rzozovii zainkasować trzy oczka i wyprzedzić w ligowej tabeli rywali z Bieżanowa.

Po serii siedmiu gier Rzozovia z jedenastoma punktami plasuje się na piątej pozycji, natomiast Bieżanowianka mająca jeden mecz mniej na pozycji siódmej z dorobkiem dziesięciu punktów.