Wiślanka lepsza od Wiarusów

Emocjonujący przebieg miało niedzielne spotkanie pomiędzy Wiślanką Grabie a Wiarusami Igołomia.

Do przerwy miejscowi przegrywali z Wiarusami jedną bramką, kiedy to do siatki Damiana Kobyłki trafił Żeliszczak wykorzystując dobre podanie grającego trenera Jarosława Siwka. Tuż po przerwie do remisu doprowadził Piotrowski ale chwilę później gości na prowadzenie wyprowadził Rafał Galus, który strzałem sprzed pola karnego i lekkim rykoszecie pokonał bramkarza rywali. Po raz drugi asystę zaliczył Siwek.

Radość z prowadzenie w szeregach gości nie trwała jednak zbyt długo, bo do remisu ponownie doprowadził Piotrowski zdobywając swoja drugą bramkę w tym meczu.

Trzecia bramka dla gospodarzy padła w sześćdziesiątej minucie, kiedy to Kuligowski zamknął dośrodkowanie z rzutu rożnego Panka i strzałem z głowy skierował piłkę do bramki Musiała.

Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie i trzy punkty mogli dopisać sobie podopieczni Roberta Czopka. Jednak na słowa uznania zasługuje również drużyna Wiarusów, która postawiła się wyże notowanym rywalom i nawiązała z nimi równą walkę, będąc blisko sprawienia niespodzianki.