facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Beniaminek zatrzymał lidera

Beniaminek zatrzymał lidera

Podziałem punktów zakończyło się sobotnie spotkanie w krakowskiej Klasie Okręgowej (III). W Branicach miejscowy Złomex mierzył się z Radziszowianką Radziszów, która w dotychczasowych pięciu spotkaniach zgromadziła komplet punktów i legitymowała się bilansem bramkowym 22:4.

Złomex jako beniaminek również jeszcze nie zaznał porażki, ale tracił punkty remisując dwa spotkania. Zapowiadało się więc ciekawe spotkanie dwóch niepokonanych jeszcze drużyn.

Oba zespoły do meczu przystąpiły w bojowych nastrojach co dało się odczuć na murawie, więcej było walki i spięć między zawodnikami niż klarownych sytuacji pod jedną czy drugą bramką. Swoją okazję miał Kubiak, który mógł otworzyć wynik meczu. Ten sam zawodnik pod koniec pierwszej części spotkania również zmarnował dogodną sytuację. Radziszowianka również mogła zdobyć bramkę w pierwszej części meczu, jednak dobrze bronił Szymski, lub gospodarzom pomagała poprzeczka.

W drugiej odsłonie kibice doczekali się bramki dla gospodarzy po strzale Kubiaka, jednak sędzia prowadzący zawody dopatrzył się pozycji spalonej napastnika z Branic i wciąż utrzymywał się bezbramkowy remis. Swoich sił spróbowali jeszcze goście, ale po strzale jednego z zawodników z Radziszowa piłka zatrzymała się na poprzeczce.

Mecz zakończył się więc bezbramkowym remisem, który kosztował gości utratę pozycji lidera na rzecz Raby Dobczyce, która wygrała swój mecz i wyprzedziła rywali.

To właśnie z Rabą w Dobczycach zmierzy się w następnej kolejce zespół Złomexu Branice.

Klasa Okręgowa (Kraków III), 12.09.2020
Złomex Branice – Radziszowianka Radziszów 0:0

Złomex: Szymski- Piskorz, Makowski, Gołąb, Marut, Wełna (65. Dziwiszewski), Kudelski, Salamon, Barcik (80. Kotusiński), Biernacik, Kubiak

Radziszowianka: Nędza – Goncerz, Baliga, Grzesik, Pilch, Maik, Zięcik, Sosin, Pakosz (58. Kurek), Pająk, Węgrzyn (82. Bierówka)


 

 

Źródło: Złomex

Dodano: 2020-09-14 16:26:20


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków III)

Złomex  Radziszowianka Radziszów 

Komentarze


Opatkowianka Opatkowice
:
Hutnik Kraków
28.09.2020
17:30
Cracovia Kraków
:
Dąbski
28.09.2020
17:30
Prokocim Kraków
:
Garbarnia Kraków
28.09.2020
17:30
Armatura Kraków
:
Wisła Kraków
28.09.2020
17:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Grębałowianka Kraków
28.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
:
Krakus Swoszowice
28.09.2020
17:30
Zwierzyniecki Kraków
:
Strzelcy
28.09.2020
17:30
Wieczysta Kraków
:
Borek Kraków
28.09.2020
17:30
Clepardia Kraków
:
Tyniec Kraków
28.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
:
Wanda Kraków
28.09.2020
18:30

PKO Ekstraklasa

Stal Mielec
:
Piast Gliwice
28.09.2020
18:00

Fortuna I liga

Puszcza Niepołomice
2:0
Chrobry Głogów
27.09.2020
16:00
ŁKS Łódź
4:1
Sandecja Nowy Sącz
27.09.2020
12:40
Arka Gdynia
:
GKS Tychy
29.09.2020
20:40
Widzew Łódź
:
Zagłębie Sosnowiec
29.09.2020
18:10
Korona Kielce
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
30.09.2020
18:10
Sandecja Nowy Sącz
:
Stomil Olsztyn
30.09.2020
16:00
Puszcza Niepołomice
:
GKS Jastrzębie
30.09.2020
19:00
Radomiak Radom
:
Miedź Legnica
30.09.2020
19:00
Chrobry Głogów
:
Górnik Łęczna
30.09.2020
18:00
GKS Bełchatów
:
ŁKS Łódź
30.09.2020
19:00
Resovia Rzeszów
:
Odra Opole
30.09.2020
 

II liga

Olimpia Elbląg
:
Sokół Ostróda
29.09.2020
20:30
Znicz Pruszków
:
Hutnik Kraków
29.09.2020
19:00
Skra Częstochowa
:
Chojniczanka Chojnice
30.09.2020
16:00
Pogoń Siedlce
:
Lech II Poznań
30.09.2020
18:00
Błękitni Stargard
:
Stal Rzeszów
30.09.2020
16:00
Olimpia Grudziądz
:
GKS Katowice
30.09.2020
18:00
KKS 1925 Kalisz
:
Wigry Suwałki
30.09.2020
18:00
Garbarnia Kraków
:
Bytovia Bytów
30.09.2020
15:00
Śląsk II Wrocław
:
Motor Lublin
30.09.2020
12:00

III liga, gr. 4

KS Wiązownica
1:3
Orlęta Radzyń Podlaski
27.09.2020
15:00
Wisła Sandomierz
2:1
Cracovia II Kraków
27.09.2020
15:00
ŁKS Łagów
1:3
Wisła Puławy
27.09.2020
15:00
Korona II Kielce
1:2
Wólczanka Wólka Pełkińska
27.09.2020
12:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Orlęta Radzyń Podlaski
30.09.2020
15:30
KSZO Ostrowiec Św.
:
Stal Stalowa Wola
30.09.2020
15:30

IV liga (Kraków-Wadowice)

Puszcza II
2:2
MKS Trzebinia
27.09.2020
13:00
LKS Śledziejowice
6:2
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
27.09.2020
16:00
Garbarnia II Kraków
1:1
Clepardia Kraków
27.09.2020
16:30
Pcimianka Pcim
4:0
Słomniczanka Słomniki
27.09.2020
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Orkan Szczyrzyc
1:1
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
27.09.2020
16:00
Lubań Maniowy
0:0
Wierchy Rabka Zdrój
27.09.2020
16:00
Poprad Rytro
0:1
Barciczanka Barcice
27.09.2020
15:00
Skalnik Kamionka Wielka
0:2
Watra Białka Tatrzańska
27.09.2020
16:00
Limanovia Limanowa
5:1
Okocimski Brzesko
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Grębałowianka Kraków
2:4
Prokocim Kraków
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Złomex Branice
1:1
Pasternik Ochojno
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Sokół Przytkowice
2:1
MKS Libiąż
27.09.2020
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
3:4
Halniak Maków Podhalański
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

GLKS Gromnik
4:2
Ikar Odporyszów
27.09.2020
14:00
Wisła Szczucin
1:2
Olimpia Wojnicz
27.09.2020
16:00
Dunajec Zakliczyn
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
27.09.2020
16:00
odwołany
Unia Niedomice
3:2
Polan Żabno
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Arkadia Olszyny
1:3
Orzeł Dębno
27.09.2020
13:00
Strażak Mokrzyska
3:2
Olimpia Kąty
27.09.2020
15:00
Sokół Maszkienice
4:3
Raba Książnice
27.09.2020
16:00
Olimpia B.
3:3
Poręba Spytkowska
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Grybovia Grybów
2:1
ULKS Korzenna
27.09.2020
11:00
Zawisza R.
0:1
LKS Zagórzany
27.09.2020
11:00
Hart Tęgoborze
1:3
LKSKobylankaKobylanka
27.09.2020
14:00
Łosoś Łososina Dolna
3:2
Sokół Stary Sącz
27.09.2020
15:00
Zyndram
1:4
Kolejarz Stróże
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Babia Góra Lipnica Wielka
1:3
Wierchy Pasierbiec
27.09.2020
14:30
Czarni Czarny Dunajec
1:0
Turbacz Mszana Dolna
27.09.2020
16:00
AKS Ujanowice
2:3
LKS Szaflary
27.09.2020
16:00
Jordan Jordanów
2:4
Wiatr Ludźmierz
27.09.2020
16:00
Granit Czarna Góra
2:1
Zalesianka
27.09.2020
16:00

Klasa A (Kraków I)

Błękitni II Modlnica
1:2
Strażak Goszcza
27.09.2020
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
2:2
Słomniczanka II Słomniki
27.09.2020
15:00
Szreniawa Koszyce
1:1
Ekler Baranówka
27.09.2020
15:00
Galicja Raciborowice
5:4
Partyzant Dojazdów
27.09.2020
16:30

Klasa A (Kraków II)

Wisła Czernichów
1:2
Iskra Czułów
27.09.2020
15:00
Maszycanka Maszyce
4:0
Tęcza Piekary
27.09.2020
16:00
Sportowiec Modlniczka
2:2
JKS Zelków
27.09.2020
16:00

Klasa A (Kraków III)

Pogoń Skotniki
3:1
Płomień Kostrze
27.09.2020
16:00
Fairant Kraków
0:3
Strzelcy Kraków
27.09.2020
16:00
Kabel Kraków
7:1
Podgórze Kraków
27.09.2020
16:30

Klasa A (Wieliczka)

Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:1
Gwiazda Brzegi
27.09.2020
13:00
Wilga Koźmice Wielkie
1:1
Strażak Kokotów
27.09.2020
16:00
Piłkarz Podłęże
1:1
Zryw Szarów
27.09.2020
16:30
Piast Łapanów
2:0
Czarni Staniątki
27.09.2020
16:00

Klasa A (Myślenice)

Staw Polanka
2:2
Rokita Kornatka
27.09.2020
16:00
Beskid Tokarnia
1:2
Górki Myślenice
27.09.2020
14:00

Klasa A (Olkusz)

Spartak Charsznica
6:0
Legion Bydlin
27.09.2020
11:00
Dłubnia Trzyciąż
1:2
Trzy Korony Żarnowiec
27.09.2020
16:00
Strażak Przybysławice
2:3
Prądnik Sułoszowa
27.09.2020
16:00

Klasa A (Chrzanów)

Wisła Jankowice
1:2
Unia Kwaczała
27.09.2020
16:00
Zagórzanka Zagórze
0:2
Tęcza Tenczynek
27.09.2020
16:00

Klasa B (Kraków I)

Milenium Radziemice
1:5
Zawisza Sulechów
27.09.2020
12:00
Juvenia Prandocin
7:0
Agricola Klimontów
27.09.2020
16:00
LKS Polanowice
1:0
Sparta Skrzeszowice
27.09.2020
15:00
Novi Narama
2:4
Polonia Wilczkowice
27.09.2020
16:30

Klasa B (Kraków II)

Fitball Szklary
5:2
Maszycanka II Maszyce
27.09.2020
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
0:7
Orzeł II Bębło
27.09.2020
16:00

Klasa B (Kraków III)

Pychowianka Kraków
0:5
Wieczysta II
27.09.2020
16:00
Universum Kraków
4:6
Kaszowianka II Kaszów
27.09.2020
16:00
Dragoons Kraków
2:4
Victoria Kraków
27.09.2020
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Sparta Przeginia Duchowna
1:6
Nadwiślan Rusocice
27.09.2020
14:00
Błękitni Czułówek
5:4
Borkowianka Borek Sz.
27.09.2020
16:30
Skawinka II Skawina
2:3
Trzebol Wielkie Drogi
27.09.2020
16:30

Klasa B (Wieliczka)

Wiarusy II
4:4
Start Brzezie
27.09.2020
16:00
Wilga Instalbud Golkowice
1:0
Naprzód Ochmanów
27.09.2020
16:00

Klasa B (Myślenice)

Szczebel Lubień
0:0
Karpaty II Siepraw
27.09.2020
16:00
Cisy Harbutowice
1:0
Górki II Myślenice
27.09.2020
17:00
Dukla Bysina
1:10
Grodzisko Raciechowice
27.09.2020
17:00

Klasa B (Olkusz)

Victoria Smroków
2:6
Trzy Buki Wierzchowisko
27.09.2020
11:00
Czapla Czaple Male
0:3
Northstar Miechów
27.09.2020
11:00
Hetman Dłużec
2:1
Orzeł K.
27.09.2020
12:00
Cobra Wężerów
0:3
Pilica II Wierbka
27.09.2020
14:00
Nidzica Słaboszów
0:12
Strumyk Zarzecze
27.09.2020
16:00

Klasa C (Wieliczka)

UKS Sygneczów II
3:0 v.o.
Start II Brzezie
27.09.2020
16:00
brak gości

Centralna Liga Juniorów U-18

Jagiellonia
1:4
Legia Warszawa
27.09.2020
13:00
Lech Poznań
3:2
Korona
27.09.2020
12:00
Cracovia Kraków
3:0
Escola Varsovia Warszawa
27.09.2020
12:00
Gwarek Zabrze
2:1
Hutnik Kraków
27.09.2020
12:00
Lechia
:
Pogoń Szczecin
27.09.2020
12:00
odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Jagiellonia
:
Wisła Kraków
30.09.2020
11:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D

Górnik Ł.
0:4
Wisła Kraków
27.09.2020
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
1:4
Cracovia Kraków
27.09.2020
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Podhale Nowy Targ
1:2
Garbarnia Kraków
27.09.2020
10:00
Orkan Raba Wyżna
3:4
Beskid Andrychów
27.09.2020
15:00
Profi Zielonki
12:1
Sokół Stary Sącz
27.09.2020
15:30
Górnik Wieliczka
:
Okocimski Brzesko
30.09.2020
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Górnik Wieliczka
3:2
Sandecja II Nowy Sącz
27.09.2020
10:15
Podhale Nowy Targ
6:1
Pcimianka
27.09.2020
12:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Dunajec Nowy Sącz
3:0
Podhale Nowy Targ
27.09.2020
10:00
AP 21 Kraków
0:7
Unia Tarnów
27.09.2020
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Okocimski Brzesko
2:3
Sandecja Nowy Sącz
27.09.2020
10:00
MOSiR Bochnia
3:1
Raba Dobczyce
27.09.2020
10:00

I Małopolska Liga Młodzików

Cracovia Kraków
0:1
Sandecja
27.09.2020
10:00

II Małopolska Liga Młodzików

Okocimski Brzesko
0:5
Limanovia Limanowa
27.09.2020
13:00
AS Progress Andrychów
:
Wisła Kraków
30.09.2020
16:30

Ekstraliga Kobiet

GKS Katowice
1:1
KKP Bydgoszcz
27.09.2020
13:00
ROW Rybnik
0:4
APLG Gdańsk
27.09.2020
11:00

I liga kobiet (południe)

Stomil Olsztyn
1:1
UKS Staszkówka Jelna
27.09.2020
16:00
Resovia Rzeszów
2:2
Tarnovia Tarnów
27.09.2020
16:00
Piastovia Piastów
1:2
SWD Wodzisław
27.09.2020
15:00

II liga kobiet (wschód)

KS Raszyn
3:0
Prądniczanka Kraków
27.09.2020
13:00
Loczki Wyszków
12:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
27.09.2020
14:00
AZS UW Warszawa
4:1
Widok Lublin
27.09.2020
15:00
Ząbkovia Ząbki
1:3
Sparta Daleszyce
27.09.2020
16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
4:1
KSP Kielce
27.09.2020
16:30

III liga kobiet, gr.4

Dąb Zabierzów Bocheński
5:0
Tarnovia II
27.09.2020
11:00
Unia Lublin
5:0
Izolator Boguchwała
27.09.2020
13:30

Centralna Liga Juniorek U-17

ROW Rybnik
0:7
Bronowianka Kraków
27.09.2020
15:00

I liga oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
0:4
Garbarnia Kraków
28.09.2020
17:30
Opatkowianka Opatkowice
1:3
Hutnik Kraków
28.09.2020
17:30
Orzeł Piaski Wielkie
3:2
Grębałowianka Kraków
28.09.2020
17:30
Armatura Kraków
0:5
Wisła Kraków
28.09.2020
17:30
Cracovia Kraków
6:1
Dąbski
28.09.2020
19:00

II liga oldbojów (Kraków)

Zwierzyniecki Kraków
4:2
Strzelcy
28.09.2020
17:30
Wieczysta Kraków
1:4
Borek Kraków
28.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
:
Krakus Swoszowice
28.09.2020
17:30
Clepardia Kraków
4:2
Tyniec Kraków
28.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
2:1
Wanda Kraków
28.09.2020
18:30

I liga futsalu (południe)

AZS UMCS Lublin
1:0
Sośnica Gliwice
27.09.2020
14:00
GKS Tychy
2:4
Górnik Polkowice
27.09.2020
16:00
Profisport Wrocław
3:6
Heiro Rzeszów
27.09.2020
17:00
Kamionka Mikołów
4:5
Gwiazda Ruda Śląska
27.09.2020
17:00
BSF Bochnia
8:2
Unia Tarnów
27.09.2020
17:00