facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Sokół-Clepardia (foto/video)

Sokół-Clepardia (foto/video)

Podział punktów w Kocmyrzowie !

 

 

Faworyzowany Sokół już po 18 minutach prowadził 2:0 i wydawało się, że kolejne bramki są tylko kwestią czasu, tymczasem grająca abitnie Clepardia przejeła inicjatywę i zdobyła bramke kontaktową.
Po zmianie stron mecz więcej okazji do zdobycia gola miała Clepardia, ale tylko raz udało się pokonać Przybysia i remis stał się faktem.

12.09.2020 r. g.16:00
Sokół Kocmyrzów - Clepardia Kraków 2:2 (2:1)
Zawrzykraj 7, Świeca 18 - Sadowski 35, Chlebowski 73.

Sokół: Przybyś – Pasionek, Cholewa, Orłowski, Kubera – Assinor, TargoszŻ (55 Motłoch), PietrzykŻ, GujaŻ, Świeca (70 Hałat) – Zawrzykraj (55 Brak).
Clepardia: Kusia – Bąk, Matyja, Gumula, Pasternak – Kupiec (82 Apostolski), Próchno (80 Czekaj), Chlebowski, Wójcik (75 Tracz), Bosak – Sadowski.
Sędziował: Dominik Pauli (Kraków).
Widzów ok 150

FOTOGALERIA Wojciecha Tracza

Relacja filmowa WUTE TV

Źródło: Wojciech Tracz

Dodano: 2020-09-17 01:47:11


Zobacz też: IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów  Clepardia Kraków 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
:
Górnik Zabrze
03.10.2020
 
Śląsk Wrocław
:
Cracovia Kraków
03.10.2020
 
Pogoń Szczecin
:
Jagiellonia Białystok
03.10.2020
 
Wisła Kraków
:
Lechia Gdańsk
03.10.2020
 
Piast Gliwice
:
Lech Poznań
03.10.2020
 
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Stal Mielec
03.10.2020
 
Raków Częstochowa
:
Wisła Płock
03.10.2020
 
Warta Poznań
:
Legia Warszawa
03.10.2020
 

Fortuna I liga

Arka Gdynia
0:2
GKS Tychy
29.09.2020
20:40
Widzew Łódź
1:1
Zagłębie Sosnowiec
29.09.2020
18:10
Korona Kielce
0:3
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
30.09.2020
18:10
Sandecja Nowy Sącz
0:4
Stomil Olsztyn
30.09.2020
16:00
Puszcza Niepołomice
2:1
GKS Jastrzębie
30.09.2020
19:00
Radomiak Radom
0:2
Miedź Legnica
30.09.2020
19:00
Chrobry Głogów
1:1
Górnik Łęczna
30.09.2020
18:00
GKS Bełchatów
1:3
ŁKS Łódź
30.09.2020
19:00
Odra Opole
1:0
Resovia Rzeszów
30.09.2020
 
ŁKS Łódź
:
Resovia Rzeszów
03.10.2020
19:08
Odra Opole
:
Arka Gdynia
03.10.2020
19:45
Miedź Legnica
:
Chrobry Głogów
03.10.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Radomiak Radom
03.10.2020
 
Zagłębie Sosnowiec
:
Sandecja Nowy Sącz
03.10.2020
 

II liga

Olimpia Elbląg
3:3
Sokół Ostróda
29.09.2020
20:30
Znicz Pruszków
1:0
Hutnik Kraków
29.09.2020
19:00
Skra Częstochowa
1:0
Chojniczanka Chojnice
30.09.2020
15:30
Pogoń Siedlce
4:2
Lech II Poznań
30.09.2020
18:00
Błękitni Stargard
0:5
Stal Rzeszów
30.09.2020
16:00
Olimpia Grudziądz
1:3
GKS Katowice
30.09.2020
18:00
KKS 1925 Kalisz
0:3
Wigry Suwałki
30.09.2020
18:00
Garbarnia Kraków
2:2
Bytovia Bytów
30.09.2020
15:00
Śląsk II Wrocław
1:1
Motor Lublin
30.09.2020
12:00
Olimpia Elbląg
:
Hutnik Kraków
03.10.2020
16:00
GKS Katowice
:
Znicz Pruszków
03.10.2020
17:00
Chojniczanka Chojnice
:
Garbarnia Kraków
03.10.2020
17:00
Sokół Ostróda
:
Błękitni Stargard
03.10.2020
18:00
Bytovia Bytów
:
Śląsk II Wrocław
03.10.2020
18:00
Lech II Poznań
:
Olimpia Grudziądz
03.10.2020
 
Górnik Polkowice
:
Pogoń Siedlce
03.10.2020
 

III liga, gr. 4

Jutrzenka Giebułtów
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
30.09.2020
15:30
KSZO Ostrowiec Św.
1:2
Stal Stalowa Wola
30.09.2020
17:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Korona II Kielce
03.10.2020
12:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Wisłoka Dębica
03.10.2020
14:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Chełmianka Chełm
03.10.2020
15:00
Avia Świdnik
:
Lewart Lubartów
03.10.2020
15:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Stal Kraśnik
03.10.2020
15:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Hetman Zamość
03.10.2020
15:30
Wisła Puławy
:
Podhale Nowy Targ
03.10.2020
 
Sokół Sieniawa
:
ŁKS Łagów
03.10.2020
 
Stal Stalowa Wola
:
Wisła Sandomierz
03.10.2020
 
Cracovia II Kraków
:
KS Wiązownica
03.10.2020
 

IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
:
LKS Śledziejowice
03.10.2020
15:00
Beskid Andrychów
:
Wiślanie Jaśkowice
03.10.2020
15:30
Clepardia Kraków
:
Proszowianka Proszowice
03.10.2020
 
Unia Oświęcim
:
Puszcza II
03.10.2020
 
Słomniczanka Słomniki
:
Orzeł Ryczów
03.10.2020
 
LKS Rajsko
:
Garbarnia II Kraków
03.10.2020
 

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

BKS Bochnia
:
Poprad Rytro
03.10.2020
15:30
Rylovia Rylowa
:
Skalnik Kamionka Wielka
03.10.2020
16:00
Okocimski Brzesko
:
Metal Tarnów
03.10.2020
 
Barciczanka Barcice
:
Orkan Szczyrzyc
03.10.2020
 
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Limanovia Limanowa
03.10.2020
 
GKS Drwinia
:
Poprad Muszyna
03.10.2020
 
Tarnovia Tarnów
:
Sokół Słopnice
03.10.2020
 

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przebój Wolbrom
:
TS Węgrzce
03.10.2020
15:00
Orzeł Bębło
:
Bolesław Bukowno
03.10.2020
16:00
Spójnia Osiek
:
Zieleńczanka Zielonki
03.10.2020
16:00
Orzeł Iwanowice
:
LOT Balice
03.10.2020
16:00
Przemsza Klucze
:
LKS Niedźwiedź
03.10.2020
 
Błękitni Modlnica
:
Pogoń Miechów
03.10.2020
 
KS Olkusz
:
Leśnik Gorenice
03.10.2020
 

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wieczysta Kraków
:
Borek Kraków
03.10.2020
11:00
Prokocim Kraków
:
Piast Wołowice
03.10.2020
 
Zwierzyniecki Kraków
:
Dąbski Kraków
03.10.2020
 
Prądniczanka Kraków
:
Grębałowianka Kraków
03.10.2020
 
Hutnik II Kraków
:
Kmita Zabierzów
03.10.2020
 

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Pasternik Ochojno
:
Wróblowianka Wróblowice
03.10.2020
11:00
Górnik Wieliczka
:
Gdovia Gdów
03.10.2020
16:00
Raba Dobczyce
:
Wiślanka Grabie
03.10.2020
16:00
Radziszowianka Radziszów
:
Wiarusy Igołomia
03.10.2020
16:00
Tempo Rzeszotary
:
Błękitni Bodzanów
03.10.2020
16:00
Orzeł Myślenice
:
Złomex Branice
03.10.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
03.10.2020
15:00
Zatorzanka Zator
:
Tempo Białka
03.10.2020
15:00
Brzezina Osiek
:
Victoria Jaworzno
03.10.2020
15:00
Garbarz Zembrzyce
:
Sosnowianka Stanisław Dln
03.10.2020
15:30
MKS Libiąż
:
Zgoda Byczyna
03.10.2020
15:30
Niwa Nowa Wieś
:
Sokół Przytkowice
03.10.2020
16:00
LKS Gorzów
:
Hejnał Kęty
03.10.2020
16:00
LKS Żarki
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
03.10.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Rzuchowa
:
Tuchovia Tuchów
03.10.2020
15:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Dunajec Zakliczyn
03.10.2020
15:00
Pogórze
:
Unia Niedomice
03.10.2020
15:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
GLKS Gromnik
03.10.2020
15:30
Ciężkowianka Ciężkowice
:
LKS Szynwałd
03.10.2020
16:00
LKS Ładna
:
Zorza Zaczarnie
03.10.2020
 

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Orzeł Dębno
:
Olimpia B.
03.10.2020
11:00
Poręba Spytkowska
:
Błyskawica Proszówki
03.10.2020
15:00
Radłovia Radłów
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
03.10.2020
16:00
Jadowniczanka Jadowniki
:
Strażak Mokrzyska
03.10.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKSKobylankaKobylanka
:
LKS Łużna
03.10.2020
16:00
Gród Podegrodzie
:
Podhalanin Biecz
03.10.2020
16:00
LKS Uście Gorlickie
:
Zyndram
03.10.2020
16:00
Sokół Stary Sącz
:
Hart Tęgoborze
03.10.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zalesianka
:
Krokus
03.10.2020
14:00
Jarmuta
:
Jordan Jordanów
03.10.2020
15:30
Turbacz Mszana Dolna
:
Granit Czarna Góra
03.10.2020
15:30
Wiatr Ludźmierz
:
Laskovia
03.10.2020
15:30
LKS Szaflary
:
Czarni Czarny Dunajec
03.10.2020
15:30

Klasa A (Kraków I)

Ekler Baranówka
:
Wierzbowianka Wierzbno
03.10.2020
16:30
Prądniczanka II Kraków
:
Galicja Raciborowice
03.10.2020
 
Bibiczanka Bibice
:
Błękitni II Modlnica
03.10.2020
 

Klasa A (Kraków II)

Lotnik Kryspinów
:
Wisła Czernichów
03.10.2020
15:00
Dragon Szczyglice
:
Wisła Rząska
03.10.2020
15:00
Wisła Jeziorzany
:
Strażak Rączna
03.10.2020
16:00
Iskra Czułów
:
Świt Krzeszowice
03.10.2020
16:00

Klasa A (Kraków III)

Wanda Nowa Huta
:
Iskra Krzęcin
03.10.2020
11:00
Płomień Kostrze
:
Rzozovia Rzozów
03.10.2020
15:00
Tramwaj Kraków
:
Kabel Kraków
03.10.2020
15:00
Bieżanowianka Kraków
:
Gajowianka Gaj
03.10.2020
16:00
Krakus Swoszowice
:
Cedronka Wola Radziszowska
03.10.2020
 
Strzelcy Kraków
:
Pogoń Skotniki
03.10.2020
 
Bratniak Kraków
:
Fairant Kraków
03.10.2020
 

Klasa A (Wieliczka)

Wolni Kłaj
:
Rożnowa
03.10.2020
15:00
Contra Sułków
:
Iskra Zakrzów
03.10.2020
15:00
UKS Sygneczów
:
Strażak Kokotów
03.10.2020
15:30
Zieloni Niegowić
:
Piłkarz Podłęże
03.10.2020
16:00
Czarni Staniątki
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
03.10.2020
16:00
Zryw Szarów
:
Piast Łapanów
03.10.2020
 

Klasa A (Myślenice)

Górki Myślenice
:
Gościbia Sułkowice
03.10.2020
16:00
Sęp Droginia
:
Beskid Tokarnia
03.10.2020
16:00
LKS Rudnik
:
Skalnik Trzemeśnia
03.10.2020
16:00
Karpaty Siepraw
:
Topór Tenczyn
03.10.2020
16:30

Klasa A (Olkusz)

Centuria Chechło
:
Spartak Charsznica
03.10.2020
11:00

Klasa A (Chrzanów)

UKS Dulowa
:
Wisła Jankowice
03.10.2020
15:00
Błyskawica Myślachowice
:
Zagórzanka Zagórze
03.10.2020
15:00
Tęcza Tenczynek
:
Wolanka Wola Filipowska
03.10.2020
15:00
MKS Alwernia
:
Ciężkowianka Jaworzno
03.10.2020
15:00

Klasa B (Kraków I)

Zawisza Sulechów
:
Olimpia Czaple Wielkie
03.10.2020
15:00

Klasa B (Kraków II)

Maszycanka II Maszyce
:
Płomień Jerzmanowice
03.10.2020
16:30
Topór Aleksandrowice
:
Górzanka Nawojowa Góra
03.10.2020
 
Potok Więckowice
:
Niegoszowianka
03.10.2020
 
Iskra Radwanowice
:
Fitball Szklary
03.10.2020
 
Kmita II Zabierzów
:
Bronowicki Kraków
03.10.2020
 

Klasa B (Kraków III)

Wieczysta II
:
Dragoons Kraków
03.10.2020
15:00
Victoria Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
03.10.2020
 

Klasa B (Kraków IV)

Tyniec Kraków
:
Lotnik II Kryspinów
03.10.2020
11:00
Borkowianka Borek Sz.
:
Radziszowianka II
03.10.2020
15:30
Sankowia Sanka
:
Sparta Przeginia Duchowna
03.10.2020
 
Trzebol Wielkie Drogi
:
Błękitni Czułówek
03.10.2020
 
Nadwiślan Rusocice
:
Skawinka II Skawina
03.10.2020
 

Klasa B (Wieliczka)

Promień Zakrzowiec
:
Wiarusy II
03.10.2020
15:30
Naprzód Ochmanów
:
Wieliczanka Wieliczka
03.10.2020
16:00
Start Brzezie
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
03.10.2020
16:00
Górnik II Wieliczka
:
Gdovia II Gdów
03.10.2020
 

Klasa B (Myślenice)

LKS Trzebunia
:
Raba II Dobczyce
03.10.2020
17:00

Klasa B (Olkusz)

Strumyk Zarzecze
:
Czapla Czaple Male
03.10.2020
15:30
Northstar Miechów
:
Stare Bukowno
03.10.2020
15:30

Klasa C (Wieliczka)

Wawrzynianka Wawrzeńczyce
:
UKS Sygneczów II
03.10.2020
17:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Jagiellonia
4:2
Wisła Kraków
30.09.2020
11:00
Pogoń Szczecin
:
Cracovia Kraków
03.10.2020
12:00
Legia Warszawa
:
Gwarek Zabrze
03.10.2020
12:00
SMS Łódź
:
Lechia
03.10.2020
12:00
Górnik Zabrze
:
Korona
03.10.2020
 
Zagłębie Lubin
:
Lech Poznań
03.10.2020
 
Hutnik Kraków
:
Śląsk Wrocław
03.10.2020
 
Wisła Kraków
:
Arka G.
03.10.2020
 
Escola Varsovia Warszawa
:
Jagiellonia
03.10.2020
 

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D

Stal Mielec
:
Cracovia Kraków
03.10.2020
13:30
Karpaty Krosno
:
Hutnik Kraków
03.10.2020
 
Wisła Kraków
:
Korona Kielce
03.10.2020
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Motor Lublin
03.10.2020
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D

KKP Korona
:
TOP 54 Biała Podlaska
03.10.2020
12:00
Cracovia Kraków
:
Wisła Kraków
03.10.2020
12:30
Górnik Ł.
:
Sandecja Nowy Sącz
03.10.2020
 

Małopolska Liga Juniorów

Górnik Wieliczka
0:3
Okocimski Brzesko
30.09.2020
17:00
Profi Zielonki
:
Tarnovia Tarnów
03.10.2020
10:00
Sokół Stary Sącz
:
Beskid Andrychów
03.10.2020
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Pcimianka Pcim
03.10.2020
10:00
Prądniczanka Kraków
:
Górnik Wieliczka
03.10.2020
 
Unia Tarnów
:
Podhale Nowy Targ
03.10.2020
 
Garbarnia Kraków
:
BKS Bochnia
03.10.2020
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Puszcza Niepołomice
:
Sandecja Nowy Sącz
03.10.2020
11:00
Podgórze Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
03.10.2020
 
Garbarnia Kraków
:
Profi Zielonki
03.10.2020
 
Glinik Gorlice
:
Dunajec Nowy Sącz
03.10.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Sandecja II Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
03.10.2020
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Unia Tarnów
03.10.2020
 
Pcimianka
:
Górnik Wieliczka
03.10.2020
 

I Małopolska Liga Trampkarzy

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Dunajec Nowy Sącz
03.10.2020
10:00
Unia Oświęcim
:
Unia Tarnów
03.10.2020
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Okocimski Brzesko
03.10.2020
10:00
Garbarnia Kraków
:
AP 21 Kraków
03.10.2020
 

II Małopolska Liga Trampkarzy

Tarnovia Tarnów
:
Wisła Kraków
03.10.2020
 

I Małopolska Liga Młodzików

Kalwarianka
:
Cracovia Kraków
03.10.2020
10:00
Dunajec Nowy Sącz
:
AS Progres Kraków
03.10.2020
10:00
Sandecja
:
Okocimski Brzesko
03.10.2020
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Wisła Kraków
03.10.2020
 

II Małopolska Liga Młodzików

Cracovia II
:
AS Progress Andrychów
03.10.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Wisła Kraków
03.10.2020
 
Fablok Chrzanów
:
Okocimski Brzesko
03.10.2020
 

Ekstraliga Kobiet

Olimpia Szczecin
:
GKS Katowice
03.10.2020
12:00
Medyk Konin
:
ROW Rybnik
03.10.2020
 
Rolnik Biedrzychowice
:
Śląsk Wrocław
03.10.2020
 
Górnik Łęczna
:
KKP Bydgoszcz
03.10.2020
 
Czarni Sosnowiec
:
AZS UJ Kraków
03.10.2020
 
APLG Gdańsk
:
SMS Łódź
03.10.2020
 

I liga kobiet (południe)

Praga Warszawa
:
Stomil Olsztyn
03.10.2020
12:00
SWD Wodzisław
:
Rekord Bielsko Biała
03.10.2020
12:00
Polonia Środa Wielkopolska
:
Czwórka Radom
03.10.2020
14:00
UKS SMS II Łódź
:
Resovia Rzeszów
03.10.2020
 
UKS Staszkówka Jelna
:
Pogoń Tczew
03.10.2020
 

II liga kobiet (wschód)

Widok Lublin
:
Respekt Myślenice
03.10.2020
16:00
Prądniczanka Kraków
:
AZS UW Warszawa
03.10.2020
14:00
Sparta Daleszyce
:
Włókniarz Białystok
03.10.2020
13:00
KSP Kielce
:
Wanda Nowa Huta
03.10.2020
15:00

III liga kobiet, gr.4

Podgórze Kraków
:
DAP Dębica
03.10.2020
11:00
Izolator Boguchwała
:
Hetman Włoszczowa
03.10.2020
11:00
Tarnovia II
:
Unia Lublin
03.10.2020
12:00
Naprzód Sobolów
:
Iskra Brzezinka
03.10.2020
 

IV liga małopolska kobiet

Uran Łukowica
:
Victoria Zalas
03.10.2020
 
Tempo Białka
:
Bronowianka Kraków
03.10.2020
 
FSA Kraków
:
Olimpia Osieczany
03.10.2020
 
Górnik Wieliczka
:
Burza Roczyny
03.10.2020
 
Prądniczanka II Kraków
:
Pogorzanka Pogorzyce
03.10.2020
 

Centralna Liga Juniorek U-17

Bronowianka Kraków
:
Unia Opole
03.10.2020
11:00
Zabrze
:
Ślęza Wrocław
03.10.2020
12:00
SMS Łódź
:
Resovia Rzeszów
03.10.2020
12:30

I liga futsalu (południe)

Sośnica Gliwice
:
Kamionka Mikołów
03.10.2020
19:00
Stal Mielec
:
BSF Bochnia
03.10.2020
19:30