facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Beskid ogrywa rezerwy

Beskid ogrywa rezerwy

Beskid Andrychów odniósł szóste zwycięstwo w siódmym meczu w IV lidze. Dobra postawa piłkarzy z Andrychowa na chwilę obecną ma odzwierciedlenie w ligowej tabeli, gdzie Beskid plasuje się na pierwszej pozycji.

W sobotnim meczu rywalem Beskidu były rezerwy Puszczy Niepołomice, które radzą sobie słabo i zajmują miejsce w dolnych rejonach tabeli z czteroma punktami na koncie.

Pierwsza bramka w tym spotkaniu padła w siedemnastej minucie, kiedy to Karcz wpadł w pole karne i podał piłkę do Różyckiego a ten mocnym strzałem z bliska umieścił piłkę w bramce Puszczy. Chwilę później Tomasz Moskała mógł podwyższyć prowadzenie miejscowych, jednak spudłował w dogodnej sytuacji.

Napór gospodarzy trwał w najlepsze, okazję na bramkę zmarnował Kasiński, który próbował z przed pola karnego zaskoczyć goalkeepera Puszczy. Mający przewagę piłkarze Beskidu przed przerwą podwyższyli swoje prowadzenie a na listę strzelców wpisał się Sobala wykorzystując dobre dośrodkowanie Karcza.

W drugiej połowie dobrze grająca drużyna gospodarzy miała kolejne okazję na podwyższenie rezultatu, jednak futbolówka po jednym ze strzałów lądowała na poprzeczce bramki rywali lub obijała tylko boczną siatkę.

Na trzeciego gola kibice miejscowej drużyny czekali do osiemdziesiątej trzeciej minuty, kiedy to do siatki trafił Karcz, notując w tym meczu dwie asysty i dokładając jeszcze bramkę. W samej końcówce rozbici goście tracą jeszcze czwartą bramkę, kiedy to Kołodziej wykończa kontrę zespołu zapoczątkowaną przez Sobalę.

W następnej serii gier piłkarze Beskidu pauzują, natomiast już w pierwszy weekend października podejmą drużynę Wiślanych Jaśkowice

IV liga (gr. Zachodnia), 19.09.2020
Beskid Andrychów – Puszcza II Niepołomice 4:0 (2:0)
Różycki 17’, Sobala 42’, Karcz 84’, Kołodziej 90’

Beskid: Zaremba - Groń, Tylek, Moskała, Kaczmarczyk - Lozniak, Kasiński (87. Zemła), Sobala, Koim (78. Kołodziej)– Karcz (85. Mizera), Różycki (58. Budka)

Puszcza: Wróblewski – Jeziorski, Zając, Anioł (71. Wacławik), Karkoszka, Gołda, Gruszecki, Małota (59. Gródecki), Wolak (71. Uchacz), Jagła, Wojtaszek (21. Skocz, 46. Belski))

 

 

Źródło: Beskid Anrychów

Dodano: 2020-09-20 12:21:05


Zobacz też: IV liga (Kraków-Wadowice)

Puszcza Niepołomice  Beskid Andrychów 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Legia Warszawa
:
Piast Gliwice
29.11.2020
17:30
Raków Częstochowa
1:0
Warta Poznań
29.11.2020
15:00
Lechia Gdańsk
:
Lech Poznań
30.11.2020
18:00
Wisła Płock
:
Pogoń Szczecin
02.12.2020
18:00

Fortuna I liga

Widzew Łódź
2:1
Arka Gdynia
29.11.2020
12:40
Stomil Olsztyn
:
Górnik Łęczna
01.12.2020
13:00
ŁKS Łódź
:
Miedź Legnica
01.12.2020
20:30
Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Jastrzębie
02.12.2020
12:00
Odra Opole
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
02.12.2020
12:30
GKS Tychy
:
Widzew Łódź
02.12.2020
19:00
Arka Gdynia
:
Korona Kielce
02.12.2020
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Puszcza Niepołomice
02.12.2020
16:00
GKS Bełchatów
:
Chrobry Głogów
02.12.2020
17:00
Resovia Rzeszów
:
Radomiak Radom
02.12.2020
12:00

II liga

GKS Katowice
2:1
Motor Lublin
29.11.2020
12:45
Stal Rzeszów
:
Sokół Ostróda
02.12.2020
13:00
Wigry Suwałki
:
Górnik Polkowice
02.12.2020
18:00
Bytovia Bytów
:
GKS Katowice
02.12.2020
17:00
Śląsk II Wrocław
:
Olimpia Grudziądz
02.12.2020
12:00
Motor Lublin
:
Lech II Poznań
02.12.2020
17:30
Chojniczanka Chojnice
:
Hutnik Kraków
02.12.2020
17:00
Garbarnia Kraków
:
Znicz Pruszków
02.12.2020
 
przełożony z powodu złego stanu boiska
KKS 1925 Kalisz
:
Pogoń Siedlce
02.12.2020
18:00
Skra Częstochowa
:
Olimpia Elbląg
02.12.2020
12:00

III liga, gr. 4

ŁKS Łagów
1:4
Stal Stalowa Wola
29.11.2020
12:30
Stal Kraśnik
4:1
Podlasie Biała Podlaska
29.11.2020
12:30

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
:
KS Olkusz
29.11.2020
11:00

Klasa A (Myślenice)

Górki Myślenice
2:1
Zielonka Wrząsowice
03.12.2020
18:00

I liga futsalu (południe)

Gwiazda Ruda Śląska
2:4
Futsal Nowiny
29.11.2020
16:00
Kamionka Mikołów
4:6
BSF Bochnia
29.11.2020
17:00
Sośnica Gliwice
11:2
Profisport Wrocław
29.11.2020
17:00

II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

Patroni Nowy Targ
3:5
Spartak Wielkanoc
29.11.2020
13:00
AZS UEK Kraków
17:3
Sparta Spytkowice
01.12.2020
16:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr.południowa

AZS UP Wanda Kraków
2:4
Rolnik Głogówek
29.11.2020
16:00