Unia za silna dla Bochni

Unia Tarnów w sobotnim meczu pokonała na wyjeździe drużynę BKS-u Bochnia 3:0. Początek spotkania był wyrównany, obie drużyny od samego początku chciały pierwsze napocząć swojego rywala, dlatego zgromadzeni na trybunach kibice mieli co oglądać. Po stronie gospodarzy próbował Lando, jednak strzał z głowy czarnoskórego zawodnika wybronił bramkarz Jaskółek.

W odpowiedzi szczęścia strzałem z dystansu szukał Orlik ale Szydłowski nie dał się zaskoczyć i wciąż utrzymywał się bezbramkowy remis. W dwudziestej minucie wynik otworzył Ostrowski, który wykorzystał dobre dogranie ze skrzydła i strzałem z przed pola karnego wyprowadził Jaskółki na prowadzenie.

Strzelona bramka uskrzydliła gości, którzy przejęli inicjatywę w tym spotkaniu, czego efektem była druga bramka dla Unii. Tym razem na listę strzelców wpisał się Orlik i do przerwy goście z Tarnowa prowadzili różnicą dwóch bramek.

Od początku drugiej połowy lepiej radzili sobie goście, którzy kontrolowali spotkanie i dążyli do zdobycia kolejnych bramek. Taka okazja pojawiła się w pięćdziesiątej pierwszej minucie, kiedy to Nytko dograł w szesnastkę a formalności dopełnił obrońca gospodarzy Kasprzyk, który niefortunną interwencją umieścił piłkę we własnej bramce.