Hit dla Karpat

Niedzielne spotkanie pomiędzy Karpatami Siepraw a Clavią Świątniki Górne przyniosło zgromadzonym na trybunach kibicom wiele piłkarskich emocji.

Do przerwy utrzymywał się rezultat remisowy. Najpierw na prowadzenie wyszli gospodarze, którzy po strzale Zająca mogli się cieszyć ze zdobytej bramki. Do remisu doprowadził Kwieciński posyłając mocne uderzenie na bramkę Sikory.

Po przerwie strzelali już tylko gospodarze a na bramki trzeba było czekać do ostatniego kwadransa spotkania. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Konrad Komperda. W pierwszej sytuacji skrzydłowy Karpat wykorzystał dobre podanie od Zająca, natomiast przed końcem meczu Komperda huknął z okolic osiemnastego metra umieszczając piłkę w bramce rywali.

Karpaty są liderem tabeli i nad drugim LKS-em Rudnik mają dwa punkty przewagi. Clavia natomiast znajduje się na trzeciej pozycji z dorobkiem dziewiętnastu punktów, tracąc do lidera pięć punktów.