facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klabis: Znamy się jak łyse konie

Klabis: Znamy się jak łyse konie

Karolina Klabis to topowa w Polsce golkiperka. Wybrana MVP Final Four Ekstraligi Kobiet oraz reprezentantka Polski w kobiecym futbolu i futsalu, była rozmówcą redaktora Piotra Kwietnia. Zapraszamy do lektury.

 

 

- Dużo się dzieje ostatnio w Twoim piłkarskim życiu. Otrzymałaś powołanie do reprezentacji Polski na dwumecz z Czeszkami więc można powiedzieć, że jesteś w grze o pierwszy skład z samą Katarzyną Kiedrzynek. Czy Katarzyna to Twój piłkarski wzór? Może idol? 

- Bardzo się z tego powołania ucieszyłam, niestety ze względów prywatnych nie mogłam pojechać na zgrupowanie czego bardzo żałuję. Co do Kasi to myślę że to zdecydowanie inna półka, ta zawodniczka od kilku lat gra na najwyższym europejskim poziomie, uważam że nie ma co tego porównywać do naszej ligi i meczy rozegranych na krajowym podwórku. Jesteśmy z Kasią w tym samym wieku więc raczej ciężko żeby była moją idolką, na pewno bardzo ją podziwiam i doceniam jej osiągnięcia.

- Drugie niezwykle ważne wydarzenie to “The Last Dance” czyli pożegnanie “Złotych Jagiellonek” z polskim futsalem. Pożegnanie niezwykle okazałe w wykonaniu nie tylko całego zespołu, ale i w Twoim. MVP turnieju, czyste konto i decydujący o mistrzostwie gol to chyba chwile które zapamiętasz na długo?

- Z pewnością zapamiętam te chwilę na długo, raczej nie ze względu na zdobycie bramki, ale z racji tego że na ten moment wiele wskazuje na to iż był to mój ostatni mecz w rozgrywkach futsalowych. Gram w tej lidze praktycznie od momentu jej powstania i bardzo chciałam żebyśmy się “pożegnały” godnie z tymi rozgrywkami. Cieszę się że udało nam się ten plan zrealizować w 100 procentach. 

- Co czujesz po zakończeniu rozdziału pod tytułem futsal? Smutek? Sentyment, a może żal? I pytanie, czy to faktycznie jest definitywny koniec? Nawet w kontekście futsalowej kadry Polski?

- Tak jak wspomniałam wcześniej, gram w lidze futsalu od momentu jej powstania czyli naprawdę spory kawał czasu, przeżyłam dzięki tej odmianie piłki wiele wspaniałych chwil które na pewno zapamiętam do końca życia. Widziałam jak ta liga się zmienia, wzrasta jej poziom i naprawdę w tej sytuacji ciężko nie czuć smutku, choć z pewnością bardziej odczuję to wszystko zimą kiedy nowe rozgrywki ruszą w pełni. Jednak biorąc pod uwagę nasz udział w rozgrywkach trawiastych, musimy podjąć taką decyzję, nie da się dłużej rywalizować na dobrym poziomie w dwóch ligach. Jeżeli chcemy się rozwijać i osiągać lepsze wyniki na trawie musimy częściowo zrezygnować z futsalu. Co do kadry to myślę że raczej ciężko będzie powołać na zgrupowanie zawodniczkę która nie gra w futsal.

- Karolina Klabis to bez wątpienia nazwisko z listy topowych golkiperek w tym kraju. Ciekawi mnie, czy piłkarską przyszłość wiążesz z AZS UJ? Czy może pojawiają się od czasu do czasu jakieś pytania, propozycje z innych klubów: polskich, zagranicznych? Mówimy w końcu i wielokrotnej mistrzyni Polski w futsalu, kadrowiczki zarówno futsalowej jak i trawiastej.

- Cieszę się z tego miejsca w którym jestem, obecnie nie planuję żadnych zmian.

- Jagiellonki to dla Ciebie chyba nie tylko codzienne zajęcie ale też i grupa bliskich Ci przyjaciół. AZS UJ to jeden z nielicznych zespołów, który od wielu lat roszady kadrowe robi (z małymi wyjątkami) sporadycznie. Wyobrażam sobie, że z Jagiellonkami wiążę Cię coś znacznie więcej niż przynależność klubowa?

- Rzeczywiście można powiedzieć że znamy się jak łyse konie :) a tak na poważnie to myślę, że właśnie to kolektyw i zgranie odegrały kluczową rolę w ubiegłym sezonie. Z pewnością mogę powiedzieć że to coś więcej niż przynależność klubowa, chętnie spędzamy ze sobą czas poza treningami i lubimy swoje towarzystwo. Tak naprawdę przychodząc tutaj 5 lat temu nie znałam nikogo poza Justyną (Maziarz - przyp.red), a praktycznie od razu poczułam się dobrze w tej szatni!

- Noi jest jeszcze praca zawodowa. O ile wiem, jesteś wicedyrektor jednej ze szkół w Krakowie. To miasto to już Twój piłkarski i zawodowy dom?

- Tak to prawda poza piłką pracuję w szkole, zresztą większość z nas łączy grę z pracą bądź nauką.  Obecnie dobrze się czuję w tym miejscu w którym jestem, zobaczymy jak będzie kiedyś.

- Świetne warunki fizyczne, duży zasięg ramion, dobra gra na przedpolu i na linii, świetnie ułożona noga to kilka Twoich piłkarskich atutów. Od lat pracujesz z trenerem bramkarzy Krzysztofem Mastalerzem. Ciekawi mnie czy dostrzegasz znaczący rozwój swojej osoby? Widzisz jakieś elementy Twojego bramkarskiego warsztatu, które uległy poprawie, a które takowej wymagają?

- Praca z Trenerem i Denisą, która jest bardzo dobrą bramkarką bardzo dużo mi daje i widzę to jak dzięki temu  zmieniła się moja gra w ciągu tych kilku lat, wiele rzeczy poprawiliśmy chociażby samo ustawienie, przedpole, grę nogami, tak naprawdę każdy element w jakimś mniejszym bądź większym stopniu uległ poprawie. Piłka nożna cały czas się zmienia, a co za tym idzie wymagania w stosunku do gry bramkarza również, chcąc grać na dobrym poziomie trzeba się ciągle rozwijać, cieszę się że mam taką możliwość w klubie.

- Przejdźmy na chwilę do bieżącej kampanii ligowej. Początek sezonu w Waszym wykonaniu to pewnego rodzaju zaskoczenie. Pytanie brzmi: czy pozytywne, czy negatywne? Wygrałyście z mistrzyniami Polski na wyjeździe, ale potem potknęłyście się kilkakrotnie. Czy Twoim zdaniem wynika to ze słabości Jagiellonek czy może znacznie szerszego grona ekip, które w tym sezonie będą walczyć o najwyższe cele?

- Ten sezon z pewnością jest bardziej wyrównany, podniósł się poziom poszczególnych drużyn i taka jak Pan powiedział obecnie mamy więcej drużyn które chcą coś w tej lidze osiągnąć. Początek w naszym wykonaniu rzeczywiście nie był najlepszy, mamy kilka nowych dziewczyn, kontuzje nie chce nas usprawiedliwiać ale myślę, że ma w pewnym stopniu wpływ na nasze wyniki. liczę że czas będzie działał na naszą korzyść.

- Czy Twoim zdaniem bezwzględna dominacja Medyka i Górnika w lidze polskiej dobiegła końca?

- Piłka kobieca jest mocno nieprzewidywalna ale wydaje mi się że w tym sezonie nie będzie już tak dużej różnicy pomiędzy zespołami z czołówki, a resztą ligi.

- Współtworzysz zespół AZS UJ już od lat, masz zapewne swoje spostrzeżenia jak rozwijał się ten zespół przez lata gry na zapleczu i w samej Ekstralidze. Pamiętasz jeszcze czasy serię kompletu meczów w sezonie bez straconej bramki? Czasy gdy trafiały Ci się babole konsekwentnie szlifując grę nogami i opanowanie emocji przy wprowadzaniu piłki do gry nogą mimo pressingu rywalek? Obecna ekipa to zupełnie inny zespół niż powiedzmy 5-7 lat temu? Czy poza umiejętnościami sportowymi, coś jeszcze się zmieniło? 

- Na przestrzeni lat doskonale widać jak zmienił się nasz zespół, jak wzrosła nasza samoświadomość uważam, że pod wieloma względami widać ogromną różnicę. Biorąc pod uwagę chociażby naszą infrastrukturę, odkąd tutaj jestem “przeżyłam” kilka boisk na których rozgrywałyśmy swoje ligowe mecze - dawne boisko Prądniczanki, Tramwaj Kraków, Orzeł Pisaki Wliekie czy nawet boisko w Michałowicach, a tak naprawdę dopiero od kiedy trenujemy i gramy na obiektach Prądniczanki, możemy się naprawdę poczuć jak u siebie. Co do samej gry to z pewnością każda z nas poczyniła ogromne postępy i rozwinęła się zarówno pod względem piłkarskim jak i mentalnym.

- Ostatnio doszło do wyjątkowo licznych transferów, macie kilka nowych koleżanek w zespole. Jak oceniasz ich aklimatyzację w zespole. Są to w dużej mierze ofensywne zawodniczki. Czy są w stanie zapewnić taką siłę ognia jaką od lat stanowił duet Maziarz - Sitarz? Pytam w kontekście kontuzji Natalii i jej czasowej niedyspozycji.

- Myślę że dziewczyny aklimatyzują się dobrze , ale w piłce nożnej tak jak już wspominałam moim zdaniem bardzo ważne jest zgranie i pewność tego co zrobi moja koleżanka, myślę że to wszystko przyjdzie z czasem. Tak naprawdę część z tych nowych dziewczyn to zawodniczki młode jeszcze nie ograne na poziomie ekstraligi, więc tym bardziej czas zadziała na ich korzyść.

- Czego życzyć Karolinie Klabis poza zdrowiem, od którego zapewne zaczęłabyś odpowiedź?

- Szczęścia - potrzebne i w piłce i w życiu !

- Dziękuję za rozmowę.

- Również dziękuję.
 

Źródło: Rozmawiał: Piotr Kwiecień

Dodano: 2020-09-25 10:16:24


AZS UJ  wywiad 

Komentarze


Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
1:1
Zieleńczanka Zielonki
22.06.2021
17:00
Orzeł Bębło
3:5
Przemsza Klucze
22.06.2021
18:00
Błękitni Modlnica
:
Orzeł Iwanowice
22.06.2021
18:30
przerwany w 60 min. przy stanie 3:0 z powodu zalania boiska i wyładowań atmosferycznych
Bolesław Bukowno
8:1
Leśnik Gorenice
23.06.2021
16:00
Pogoń Miechów
2:3
LKS Niedźwiedź
23.06.2021
19:00
Przebój Wolbrom
:
Spójnia Osiek
24.06.2021
18:00
TS Węgrzce
:
LOT Balice
24.06.2021
18:00
Piliczanka Pilica
:
Orzeł Iwanowice
26.06.2021
17:00
Bolesław Bukowno
:
LOT Balice
26.06.2021
17:00
TS Węgrzce
:
Spójnia Osiek
26.06.2021
17:00
Pogoń Miechów
:
Zieleńczanka Zielonki
26.06.2021
17:00
Leśnik Gorenice
:
LKS Niedźwiedź
26.06.2021
17:00
Przebój Wolbrom
:
Przemsza Klucze
26.06.2021
17:00
Błękitni Modlnica
:
KS Olkusz
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prądniczanka Kraków
0:6
Wieczysta Kraków
22.06.2021
19:00
Prądniczanka Kraków
:
Nadwiślan Kraków
26.06.2021
17:00
Kaszowianka Kaszów
:
Dąbski Kraków
26.06.2021
17:00
Wieczysta Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
26.06.2021
17:00
Bronowianka Kraków
:
Borek Kraków
26.06.2021
17:00
Grębałowianka Kraków
:
Kmita Zabierzów
26.06.2021
17:00
Hutnik II Kraków
:
Orlęta Rudawa
26.06.2021
17:00
Prokocim Kraków
:
Skawinka Skawina
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Pasternik Ochojno
:
Jordan Sum Zakliczyn
26.06.2021
17:00
Raba Dobczyce
:
Górnik Wieliczka
26.06.2021
17:00
Wiślanka Grabie
:
Wróblowianka Wróblowice
26.06.2021
17:00
Radziszowianka Radziszów
:
Gdovia Gdów
26.06.2021
17:00
Orzeł Myślenice
:
Błękitni Bodzanów
26.06.2021
17:00
Tempo Rzeszotary
:
Dziecanovia Dziekanowice
26.06.2021
17:00
Wiarusy Igołomia
:
Złomex Branice
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Hejnał Kęty
1:2
Halniak Maków Podhalański
22.06.2021
18:00
LKS Żarki
1:3
Zatorzanka Zator
22.06.2021
18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
1:0
LKS Gorzów
22.06.2021
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
MKS Libiąż
22.06.2021
18:00
przerwany przy stanie 2:1 z powodu ulewy
Sokół Przytkowice
:
Sosnowianka Stanisław Dln
22.06.2021
18:00
przerwany z powodu ulewy
Victoria Jaworzno
2:2
Niwa Nowa Wieś
22.06.2021
18:00
Tempo Białka
:
Garbarz Zembrzyce
24.06.2021
18:30
Brzezina Osiek
:
Nadwiślanin Gromiec
24.06.2021
18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Hejnał Kęty
26.06.2021
18:00
Brzezina Osiek
:
Zgoda Byczyna
26.06.2021
18:00
Zatorzanka Zator
:
Halniak Maków Podhalański
26.06.2021
18:00
LKS Żarki
:
Sokół Przytkowice
26.06.2021
18:00
Niwa Nowa Wieś
:
MKS Libiąż
26.06.2021
18:00
Nadwiślanin Gromiec
:
Sosnowianka Stanisław Dln
26.06.2021
18:00
LKS Gorzów
:
Garbarz Zembrzyce
26.06.2021
18:00
Tempo Białka
:
Victoria Jaworzno
26.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Tuchovia Tuchów
5:1
Polan Żabno
23.06.2021
18:30
Polan Żabno
:
LUKS Skrzyszów
26.06.2021
17:00
Tuchovia Tuchów
:
Unia Niedomice
26.06.2021
17:00
Olimpia Wojnicz
:
LKS Szynwałd
26.06.2021
17:00
Wisła Szczucin
:
Zorza Zaczarnie
26.06.2021
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
26.06.2021
17:00
LKS Ładna
:
Dunajec Zbylitowska Góra
26.06.2021
17:00
LKS Rzuchowa
:
Dunajec Zakliczyn
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wola Radłowska
:
Jadowniczanka Jadowniki
26.06.2021
17:00
Sokół Borzęcin Górny
:
Orzeł Dębno
26.06.2021
17:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Poręba Spytkowska
26.06.2021
17:00
Błyskawica Proszówki
:
Sokół Maszkienice
26.06.2021
17:00
Naprzód Sobolów
:
Raba Książnice
26.06.2021
17:00
Radłovia Radłów
:
Olimpia Kąty
26.06.2021
17:00
Olimpia B.
:
Arkadia Olszyny
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zalesianka
:
Jarmuta
26.06.2021
18:00
Turbacz Mszana Dolna
:
Wiatr Ludźmierz
26.06.2021
18:00
Babia Góra Lipnica Wielka
:
Laskovia
26.06.2021
18:00
Czarni Czarny Dunajec
:
Krokus
26.06.2021
18:00
LKS Szaflary
:
Huragan Waksmund
26.06.2021
18:00
AKS Ujanowice
:
Jordan Jordanów
26.06.2021
18:00
Granit Czarna Góra
:
Wierchy Pasierbiec
26.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Spartak Wielkanoc
:
Michałowianka Michałowice
26.06.2021
17:00
Ekler Baranówka
:
Płomień Kościelec
26.06.2021
17:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Galicja Raciborowice
26.06.2021
17:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Szreniawa Koszyce
26.06.2021
17:00
Strażak Goszcza
:
Prądniczanka II Kraków
26.06.2021
17:00
Bibiczanka Bibice
:
Partyzant Dojazdów
26.06.2021
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
0:3 v.o.
Jastrzębiec Książ Wielki
26.06.2021
 

Keeza Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
2:0
Bratniak Kraków
22.06.2021
18:30
Bratniak Kraków
:
Gajowianka Gaj
26.06.2021
11:00
Fairant Kraków
:
Cedronka Wola Radziszowska
26.06.2021
12:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Wolni Kłaj
:
Zieloni Niegowić
26.06.2021
18:00
UKS Sygneczów
:
Czarni Staniątki
26.06.2021
18:00
Rożnowa
:
Czarnochowice
26.06.2021
18:00
Strażak Kokotów
:
Gwiazda Brzegi
26.06.2021
17:00
Piłkarz Podłęże
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
26.06.2021
18:00
Piast Łapanów
:
Contra Sułków
26.06.2021
18:00
Wilga Koźmice Wielkie
:
Zryw Szarów
26.06.2021
18:00
Sokół Chorągwica
:
Iskra Zakrzów
26.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Sokół Borzęta
:
Zielonka Wrząsowice
22.06.2021
18:30
przerwany z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06
Sęp Droginia
0:7
Gościbia Sułkowice
22.06.2021
18:30
Lubomir Wiśniowa
1:1
Iskra Brzączowice
22.06.2021
18:30
Karpaty Siepraw
1:1
Beskid Tokarnia
22.06.2021
18:00
Rokita Kornatka
2:1
Hejnał Krzyszkowice
22.06.2021
18:30
LKS Rudnik
:
Górki Myślenice
22.06.2021
18:30
przerwany w 24 minucie z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06
Staw Polanka
3:2
Topór Tenczyn
22.06.2021
18:00
Skalnik Trzemeśnia
2:0
Clavia Świątniki Górne
23.06.2021
18:00
Iskra Brzączowice
:
Karpaty Siepraw
26.06.2021
17:00
Zielonka Wrząsowice
:
Skalnik Trzemeśnia
26.06.2021
17:00
Clavia Świątniki Górne
:
Sęp Droginia
26.06.2021
17:00
Hejnał Krzyszkowice
:
Lubomir Wiśniowa
26.06.2021
17:00
Górki Myślenice
:
Rokita Kornatka
26.06.2021
17:00
Beskid Tokarnia
:
Staw Polanka
26.06.2021
17:00
Topór Tenczyn
:
Sokół Borzęta
26.06.2021
17:00
Gościbia Sułkowice
:
LKS Rudnik
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Przebój Wolbrom
2:0
Centuria Chechło
22.06.2021
18:00
Promień Przeginia
3:0
Olimpia Łobzów
22.06.2021
18:30
Pilica Wierbka
1:4
Spartak Charsznica
22.06.2021
18:00
Prądnik Sułoszowa
3:0
Laskowianka Laski
22.06.2021
19:30
Strażak Przybysławice
5:0
Dłubnia Trzyciąż
23.06.2021
16:00
Sokół Gołaczewy
:
Unia Jaroszowiec
24.06.2021
18:30
Trzy Korony Żarnowiec
:
Wielmożanka Wielmoża
24.06.2021
18:00
Błyskawica Kolbark
:
Błysk Zederman
24.06.2021
18:00
Sokół Gołaczewy
:
Centuria Chechło
26.06.2021
17:00
Strażak Przybysławice
:
Błysk Zederman
26.06.2021
17:00
Olimpia Łobzów
:
Spartak Charsznica
26.06.2021
17:00
Pilica Wierbka
:
Wielmożanka Wielmoża
26.06.2021
17:00
Błyskawica Kolbark
:
Legion Bydlin
26.06.2021
17:00
Prądnik Sułoszowa
:
Przebój Wolbrom
26.06.2021
17:00
Promień Przeginia
:
Laskowianka Laski
26.06.2021
17:00
Dłubnia Trzyciąż
:
Unia Jaroszowiec
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa A (Chrzanów)

Wolanka Wola Filipowska
:
Fablok Chrzanów
26.06.2021
17:00
Zagórzanka Zagórze
:
Start Kamień
26.06.2021
17:00
UKS Dulowa
:
Błyskawica Myślachowice
26.06.2021
17:00
Wisełka Rozkochów
:
MKS Alwernia
26.06.2021
17:00
Unia Kwaczała
:
SPRiN Regulice
26.06.2021
17:00
Wisła Jankowice
:
Ciężkowianka Jaworzno
26.06.2021
17:00
Victoria Zalas
:
Promyk Bolęcin
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków I)

Juvenia Prandocin
:
Olimpia Czaple Wielkie
26.06.2021
17:00
Sparta Skrzeszowice
:
LKS Niedźwiedź II
26.06.2021
17:00
Novi Narama
:
Trątnowianka Trątnowice
26.06.2021
17:00
Kosynierzy Łuczyce
:
Agricola Klimontów
26.06.2021
17:00
LKS Polanowice
:
Milenium Radziemice
26.06.2021
17:00
Polonia Wilczkowice
:
Zawisza Sulechów
26.06.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Topór Aleksandrowice
:
Iskra Radwanowice
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Wieczysta II
:
Grom Kraków
26.06.2021
11:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Skawinka II Skawina
0:3 v.o.
Borkowianka Borek Sz.
26.06.2021
 
Nadwiślan Rusocice
:
Gwiazda Ściejowice
26.06.2021
17:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Tyniec Kraków
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
0:0
Naprzód Ochmanów
22.06.2021
18:00
Górnik II Wieliczka
:
Naprzód Ochmanów
26.06.2021
15:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Start Brzezie
26.06.2021
15:00
Gryf Wiatowice
:
Ledniczanka
26.06.2021
17:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
26.06.2021
17:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Tęcza Słomiróg
26.06.2021
16:00
Batory Wola Batorska
:
Wiarusy II
26.06.2021
15:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

LKS Trzebunia
:
Jawor Jawornik
24.06.2021
18:30

Keeza Klasa B (Olkusz)

Nidzica Słaboszów
0:3 v.o.
Hetman Dłużec
26.06.2021
 
Pilica II Wierbka
:
Stare Bukowno
26.06.2021
11:00
Strumyk Zarzecze
:
Trzy Buki Wierzchowisko
26.06.2021
13:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Korona II
1:2
Stal Rzeszów
23.06.2021
17:00
Motor Lublin
0:4
Resovia Rzeszów
23.06.2021
15:00
Orlęta K.
:
Garbarnia Kraków
26.06.2021
13:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Górnik Łęczna
26.06.2021
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Puszcza Niepołomice
:
Pcimianka Pcim
24.06.2021
18:00
Prądniczanka Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
26.06.2021
14:00
Profi Zielonki
:
Unia Tarnów
26.06.2021
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
2:3
Respect Szalowa
22.06.2021
18:00
Podhale Nowy Targ
2:3
Dunajec Nowy Sącz
22.06.2021
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:4
Garbarnia Kraków
22.06.2021
19:00
Unia Oświęcim
2:2
Wisła II Kraków
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Hutnik Kraków
4:0
Chełmek
22.06.2021
17:45
Sandecja Nowy Sącz
3:0
AP 21 Kraków
23.06.2021
17:00
Okocimski Brzesko
4:3
Tarnovia Tarnów
23.06.2021
16:00
MOSiR Bochnia
0:4
Unia II Tarnów
23.06.2021
10:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła Kraków
1:0
AS Progres Kraków
23.06.2021
15:00
Tarnovia Tarnów
0:0
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
13:30
Cracovia Kraków
1:1
Limanovia Limanowa
23.06.2021
15:00
Sandecja Nowy Sącz
1:1
Podhale Nowy Targ
23.06.2021
10:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
3:1
Kalwarianka
22.06.2021
16:30
AP 21 Chrzanów
4:1
Okocimski Brzesko
22.06.2021
18:00
Cracovia II Kraków
0:10
AP Wisła Czarny Dunajec
23.06.2021
11:00
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.06.2021
20:00

III liga kobiet, gr.4

Iskra Brzezinka
1:3
Unia Lublin
23.06.2021
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny