facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Pewny triumf Górek nad Gościbią (foto)

Pewny triumf Górek nad Gościbią (foto)

Po lekkiej obniżce formy, drużyna Górek powróciła na właściwe tory, a w ostatnim spotkaniu pomyślnie rywalizowała z Gościbią Sułkowice. Starcie zakończyło się bardzo pewnym zwycięstwem myśleniczan, którzy wygrali po raz trzeci z rzędu. Ze względu na pandemiczne obostrzenia mecz odbył się bez udziału publiczności.

Rezultat spotkania w 19. minucie starcia otworzył Jan Irzyk, co ciekawe były gracz Gościbii, wykorzystując dogranie z rzutu rożnego przez Masłowskiego. Następnie szansami po stronie miejscowej ekipy pokazali się Biela i Malina. Przewaga w ofensywie i znacznie większa liczba wypracowanych sytuacji dawała możliwości do podwyższenia prowadzenia. Co istotne, bardzo pewnie grała obrona, a większość piłek została przerwana przez lidera bloku defensywnego - Kubińskiego. Gościbia rzadko zagrażała i do przerwy zasłużenie schodziła z bagażem jednego gola. 

Podstawowym założeniem na drugą połowę było jak najszybsze zdobycie gola i ustalenie wyniku na swoją korzyść. Myśleniczanie od samego początku mocno zaatakowali, a kolejnymi okazjami popisali się Irzyk, Malina czy nawet Kubiński. Przewagę miejscowych w 70. minucie potwierdził  duet Masłowski - Irzyk. Ten pierwszy dograł ze środka na wolne pole, a drugi minął obrońcę i w sytuacji sam na sam nie pomylił się. Podopieczni trenera Wojciecha Czajki ostateczny cios wymierzyli się na kilka minut przed końcem regulaminowego czasu gry. Strzelca dwóch bramek odwdzięczył się znakomitym podaniem na wolne pole, a do piłkę do siatki skierował Masłowski. 

Sobotnie, siódme już zwycięstwo dało awans myśleniczanom w tabeli na czwartą lokatę. Warto wspomnieć, że Górki mają duże szanse na podium rozgrywek jesiennych. Wielki sukces w postaci pewnej wygranej nad solidnym przeciwnikiem, to ciężka praca zawodników na boisku, którzy triumfowali po raz siódmy w tym sezonie i trzeci raz z rzędu.

-[FOTOGALERIA

A-klasa (Myślenice) - 03.10.20 
LKS Górki Myślenice - KS Gościbia Sułkowice 3:0 (1:0)  
Irzyk 19, 70, Masłowski 87 

Sędziował: Paweł Wiliński (KS Myślenice)
Widzów: Mecz bez udziału publiczności 
Górki:  Kubiczek - Tylek (86 Maślak), Bujas, Kubiński (k), Kuchnia - Turała (62 Szczypka) - Ziaja (64 Kania), Masłowski, Biela, J.Irzyk (88 S.Irzyk) - Malina (84 Bednarz)
Gościbia: Kuchta - Łącki, Bernecki, Krawczyński, Krupa (82 Malina), J.Latoń, Makuch, Ostafin (k), Sroka, Światłoń, Wyrwała (72 K.Latoń)

 

 

 

Źródło: Oliwier Bzowski (tekst), Paweł Biela (foto)

Dodano: 2020-10-08 13:04:49


Zobacz też: Klasa A (Myślenice)

Górki Myślenice  Gościbia Sułkowice 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Wisła Płock
1:0
Śląsk Wrocław
18.10.2020
12:30
Legia Warszawa
2:1
Zagłębie Lubin
18.10.2020
17:30
Stal Mielec
0:6
Wisła Kraków
18.10.2020
15:00
Lechia Gdańsk
0:1
Pogoń Szczecin
19.10.2020
20:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:2
Warta Poznań
19.10.2020
18:00

Fortuna I liga

Sandecja Nowy Sącz
0:0
GKS Bełchatów
18.10.2020
14:00
ŁKS Łódź
:
Korona Kielce
18.10.2020
12:40
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Chrobry Głogów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
21.10.2020
18:00

II liga

Bytovia Bytów
1:2
Wigry Suwałki
18.10.2020
15:30

III liga, gr. 4

Wólczanka Wólka Pełkińska
2:1
Wisłoka Dębica
18.10.2020
11:00
Sokół Sieniawa
2:1
Podhale Nowy Targ
18.10.2020
14:00
Podhale Nowy Targ
:
Podlasie Biała Podlaska
21.10.2020
15:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Korona II Kielce
21.10.2020
15:00
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego

IV liga (Kraków-Wadowice)

Węgrzcanka Węgrzce Wlk
0:2
Garbarnia II Kraków
18.10.2020
14:30
Orzeł Piaski Wielkie
0:3
Dalin Myślenice
18.10.2020
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
2:5
Poprad Muszyna
18.10.2020
11:00
Wolania Wola Rzędzińska
1:0
Orkan Szczyrzyc
18.10.2020
15:00
Wierchy Rabka Zdrój
2:2
Poprad Rytro
18.10.2020
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Hutnik II Kraków
7:2
Dąbski Kraków
18.10.2020
15:00
Kaszowianka Kaszów
0:0
Piast Wołowice
18.10.2020
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Radziszowianka Radziszów
5:0
Błękitni Bodzanów
18.10.2020
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dunajec Zbylitowska Góra
1:1
LUKS Skrzyszów
18.10.2020
15:15
Ciężkowianka Ciężkowice
2:2
Tuchovia Tuchów
18.10.2020
15:00
Wisła Szczucin
6:2
LKS Rzuchowa
18.10.2020
15:00
Dunajec Zakliczyn
3:2
GLKS Gromnik
18.10.2020
15:00
Ikar Odporyszów
0:4
Zorza Zaczarnie
18.10.2020
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Olimpia Kąty
0:1
Olimpia B.
18.10.2020
14:00
Naprzód Sobolów
1:0
Szreniawa Nowy Wiśnicz
18.10.2020
14:00
Raba Książnice
:
Błyskawica Proszówki
18.10.2020
15:30
odwołany z powodu złego stanu boiska

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Sokół Stary Sącz
2:3
LKS Łużna
18.10.2020
11:00
ULKS Korzenna
2:1
Podhalanin Biecz
18.10.2020
11:00
Kolejarz Stróże
6:3
Helena Nowy Sącz
18.10.2020
15:00
Gród Podegrodzie
1:1
Łosoś Łososina Dolna
18.10.2020
15:30
Zyndram
3:2
Grybovia Grybów
18.10.2020
15:30
LKS Zagórzany
:
Dunajec Nowy Sącz
18.10.2020
15:30
odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

LKS Szaflary
5:2
Krokus
18.10.2020
15:00
Babia Góra Lipnica Wielka
3:0
Granit Czarna Góra
18.10.2020
14:30
AKS Ujanowice
3:8
Czarni Czarny Dunajec
18.10.2020
15:00
Wierchy Pasierbiec
3:1
Wiatr Ludźmierz
18.10.2020
15:00

Klasa A (Kraków I)

Strażak Goszcza
3:4
Michałowianka Michałowice
18.10.2020
15:00
Płomień Kościelec
2:2
Partyzant Dojazdów
18.10.2020
15:00
Bibiczanka Bibice
2:0
Wierzbowianka Wierzbno
18.10.2020
15:00
Przerwany w 7 minucie przez zdekompletowanie drużyny Wierzbowianki.
Jastrzębiec Książ Wielki
12:1
Czarni 03 Grzegorzowice
18.10.2020
15:00

Klasa A (Kraków II)

Wisła Jeziorzany
1:0
Liszczanka Liszki
18.10.2020
12:00
Wisła Czernichów
3:9
Świt Krzeszowice
18.10.2020
14:00
Tęcza Piekary
7:1
Wisła Rząska
18.10.2020
15:00

Klasa A (Kraków III)

Krakus Swoszowice
:
Kabel Kraków
18.10.2020
15:00
w pierwotnym terminie (18 października, 15:00) odwołany na prośbę gospodarzy
Bratniak Kraków
1:1
Rzozovia Rzozów
18.10.2020
15:00

Klasa A (Wieliczka)

Strażak Kokotów
2:3
Sokół Chorągwica
18.10.2020
15:00
Wolni Kłaj
3:1
Piast Łapanów
18.10.2020
13:30
Wilga Koźmice Wielkie
2:2
Piłkarz Podłęże
18.10.2020
15:00

Klasa A (Myślenice)

Iskra Brzączowice
2:1
Staw Polanka
18.10.2020
15:00

Klasa A (Olkusz)

Błysk Zederman
3:6
Unia Jaroszowiec
18.10.2020
11:00
Centuria Chechło
10:0
Dłubnia Trzyciąż
18.10.2020
11:00
Wielmożanka Wielmoża
1:5
Olimpia Łobzów
18.10.2020
11:30
Prądnik Sułoszowa
:
Sokół Gołaczewy
18.10.2020
15:00
w pierwotnym terminie (18 października, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Legion Bydlin
4:2
Strażak Przybysławice
18.10.2020
15:00
Laskowianka Laski
1:6
Spartak Charsznica
18.10.2020
15:00

Klasa A (Chrzanów)

Promyk Bolęcin
3:5
Zagórzanka Zagórze
18.10.2020
15:00

Klasa B (Kraków I)

Agricola Klimontów
3:5
Polonia Wilczkowice
18.10.2020
11:00
Milenium Radziemice
2:3
Olimpia Czaple Wielkie
18.10.2020
12:00
LKS Niedźwiedź II
4:5
Novi Narama
18.10.2020
14:00
Sparta Skrzeszowice
:
Kosynierzy Łuczyce
18.10.2020
15:00
w pierwotnym terminie (18 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Trątnowianka Trątnowice
0:3
Juvenia Prandocin
18.10.2020
16:00

Klasa B (Kraków III)

Wieczysta II
20:1
Opatkowianka Opatkowice
18.10.2020
18:00
Universum Kraków
3:6
Wawel Kraków
18.10.2020
15:00
Kaszowianka II Kaszów
5:3
Pychowianka Kraków
18.10.2020
11:00
Rybitwy Kraków
1:2
Victoria Kraków
18.10.2020
15:00

Klasa B (Kraków IV)

Nadwiślan Rusocice
:
Błękitni Czułówek
18.10.2020
15:30

Klasa B (Wieliczka)

Górnik II Wieliczka
4:3
Wilga Instalbud Golkowice
18.10.2020
18:00
Gryf Wiatowice
:
Wieliczanka Wieliczka
18.10.2020
15:00
w pierwotnym terminie (18 października, 15:00) odwołany

Klasa B (Myślenice)

Jawor Jawornik
4:4
Raba II Dobczyce
18.10.2020
15:00
Dukla Bysina
0:7
Cyrhla Krzczonów
18.10.2020
15:00
Górki II Myślenice
1:4
Wicher Stróża
18.10.2020
15:00
Iskra Głogoczów
10:1
Radwan Skomielna Czarna
18.10.2020
15:30
Karpaty II Siepraw
1:3
Orzeł Nowa Wieś
18.10.2020
13:00

Klasa B (Olkusz)

Trzy Buki Wierzchowisko
4:6
Czapla Czaple Male
18.10.2020
11:00
Pilica II Wierbka
1:3
Northstar Miechów
18.10.2020
11:00
Hetman Dłużec
2:0
Victoria Smroków
18.10.2020
12:00
Orzeł K.
10:0
Nidzica Słaboszów
18.10.2020
13:00
Piliczanka II Pilica
6:1
Cobra Wężerów
18.10.2020
15:00

Klasa C (Wieliczka)

Contra II
4:1
UKS Sygneczów II
18.10.2020
14:00
Czarnochowice II
:
Start II Brzezie
18.10.2020
15:00
odwołany z powodu złego stanu boiska

Centralna Liga Juniorów U-18

Górnik Zabrze
1:2
Zagłębie Lubin
18.10.2020
15:00
Lechia
3:3
Cracovia Kraków
18.10.2020
12:00
Lechia
:
Górnik Zabrze
21.10.2020
11:00
Korona
:
Zagłębie Lubin
21.10.2020
11:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D

Karpaty Krosno
2:2
Korona Kielce
18.10.2020
12:00
Motor Lublin
1:0
Cracovia Kraków
18.10.2020
13:30
Wisła Kraków
:
Korona Kielce
21.10.2020
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D

Górnik Ł.
0:0
TOP 54 Biała Podlaska
18.10.2020
13:00
Cracovia Kraków
1:3
Sandecja Nowy Sącz
18.10.2020
15:30
Motor Lublin
1:3
KKP Korona
18.10.2020
16:00
KKP Korona
:
Cracovia Kraków
21.10.2020
14:00

Małopolska Liga Juniorów

Tarnovia Tarnów
1:4
Pcimianka Pcim
18.10.2020
11:00
Prądniczanka Kraków
2:2
Beskid Andrychów
18.10.2020
12:30
Sandecja Nowy Sącz
1:0
Orkan Raba Wyżna
18.10.2020
15:00
Sokół Stary Sącz
0:0
Okocimski Brzesko
18.10.2020
15:00
Orkan Raba Wyżna
:
Prądniczanka Kraków
21.10.2020
15:00
Garbarnia Kraków
:
Górnik Wieliczka
21.10.2020
15:00
Puszcza Niepołomice
:
BKS Bochnia
21.10.2020
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Garbarnia Kraków
1:3
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.10.2020
13:00
Glinik Gorlice
:
Dunajec Nowy Sącz
21.10.2020
15:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Podhale Nowy Targ
1:2
Okocimski Brzesko
18.10.2020
12:00
Pcimianka
:
Unia Tarnów
20.10.2020
15:30
Sandecja II Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
21.10.2020
15:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Garbarnia Kraków
7:2
Okocimski Brzesko
18.10.2020
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Sandecja Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
19.10.2020
16:30

I Małopolska Liga Młodzików

Cracovia Kraków
0:2
AS Progres Kraków
18.10.2020
10:00
Kalwarianka
:
Wisła Kraków
19.10.2020
16:30
Tarnovia Tarnów
:
Wisła Kraków
22.10.2020
15:00

I liga kobiet (południe)

Tarnovia Tarnów
2:1
Stomil Olsztyn
18.10.2020
15:00
UKS Staszkówka Jelna
:
Czwórka Radom
18.10.2020
15:00
w pierwotnym terminie (18 października, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

II liga kobiet (wschód)

Rysy Bukowina Tatrzańska
3:6
Włókniarz Białystok
18.10.2020
13:00

III liga kobiet, gr.4

Izolator Boguchwała
1:0
Iskra Krzemień
18.10.2020
11:00
Puszcza Niepołomice
1:1
Hetman Włoszczowa
18.10.2020
16:00
Iskra Brzezinka
1:2
Dąb Zabierzów Bocheński
18.10.2020
 
DAP Dębica
:
Tarnovia II
20.10.2020
15:45

Centralna Liga Juniorek U-17

UKS Staszkówka Jelna
:
Bronowianka Kraków
18.10.2020
12:00
ROW Rybnik
4:0
Zabrze
18.10.2020
15:00

I liga oldbojów (Kraków)

Armatura Kraków
2:4
Opatkowianka Opatkowice
19.10.2020
16:30
Grębałowianka Kraków
:
Dąbski
19.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Cracovia Kraków
5:4
Prokocim Kraków
19.10.2020
19:00
Hutnik Kraków
5:5
Wisła Kraków
19.10.2020
21:00
Garbarnia Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
19.10.2020
19:30

II liga oldbojów (Kraków)

Zwierzyniecki Kraków
2:5
Tyniec Kraków
19.10.2020
18:30
Wanda Kraków
1:2
Krakus Swoszowice
19.10.2020
16:30
Wieczysta Kraków
:
Clepardia Kraków
19.10.2020
16:30
Victoria Kobierzyn
0:3 v.o.
Borek Kraków
19.10.2020
16:30
brak gospodarzy (obecni sędziowie i goście)
Prądniczanka Kraków
5:0
Strzelcy
19.10.2020
18:30

I liga futsalu (południe)

Profisport Wrocław
0:9
Futsal Nowiny
18.10.2020
13:00
Górnik Polkowice
6:2
BSF Bochnia
18.10.2020
16:00
Heiro Rzeszów
5:5
AZS UMCS Lublin
18.10.2020
17:00
Sośnica Gliwice
6:2
GKS Tychy
18.10.2020
17:00