facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Żaki i skrzaty rywalizowały w Modlnicy (foto)

Żaki i skrzaty rywalizowały w Modlnicy (foto)

W dniu 11-10-2020 odbyła się druga część turnieju żaków i skrzatów organizowanego w ramach projektu budżetu obywatelskiego województwa małopolskiego. Tym razem gospodarzem był LKS Błękitni Modlnica a współorganizatorem Płomień Jerzmanowice gdzie miała miejsce część pierwsza. I chociaż pogoda niezbyt sprzyjała takiej imprezie to ogromny zapał i zaangażowanie wszystkich uczestników i organizatorów pozostawił wspaniałe wrażenia. W czterech kategoriach zobaczyliśmy reprezentantów Płomienia Jerzmanowice, Okocimskiego Brzesko, Pogoni Kraków, Polonii Kraków, Maszycanki Maszyce, Jutrzenki Giebułtów, Skalanki OSM Skała, Borkowianki Borek Szlachecki, Orła Bębło, Prądniczanki Kraków, TS Węgrzce, JKS Zelków, Kaszowianki Kaszów i oczywiście Błękitnych Modlnica. Zawody rozpoczęły równolegle rozgrywane turnieje żaków starszych 2012 i skrzatów starszych 2014.

-[FOTOGALERIA

Wyniki żaków starszych 2012: (w kolejności mecze, punkty, bramki)
1. Błękitni Modlnica              6-18-15:1
2. JKS Zelków                      6-12-17:4
3. Maszycanka                     6-12-18:7
4. TS Węgrzce                     6-7-5:11
5. Płomień Jerzmanowice      6-6-6:15
6. Orzeł Bębło                      6-4-4:20
7. Prądniczanka Kraków        6-3-7:14

Rezultaty poszczególnych spotkań:
kol.1  Błękitni - Płomień 5-0;   Orzeł - Maszycanka 0-5;  Prądniczanka - TS Węgrzce 0-1;
kol.2  Błękitni - Orzeł 4-0;  Maszycanka - Płomień 4-0;  Prądniczanka - JKS Zelków 1-3:
kol.3  JKS Zelków - Orzeł 3-0;  Błękitni - Maszycanka 2-1;  TS Węgrzce - Płomień 2-1;
kol.4  Płomień - JKS Zelków 1-0;  Orzeł - TS Węgrzce 2-2;  Prądniczanka - Błękitni 0-2;
kol.5  Błękitni - TS Węgrzce 1-0;  Płomień - Prądniczanka 3-2;  Maszycanka - JKS Zelków 1-4;
kol.6  Jks Zelków - Błękitni 0-1;  Prądniczanka - Orzeł 3-0;  TS Węgrzce - Maszycanka 0-2;
kol.7 TS Węgrzce - JKS Zelków 0-5; Płomień - Orzeł 1-2;  Maszycanka - Prądniczanka 5-1;
 
Wyniki skrzatów starszych 2014:
1. Polonia Kraków                 6-18-30:5
2. Błękitni Modlnica              6-15-29:13
3. Pogoń Kraków                  6-10-26:13
4. Borkowianka                    6-8-22:15
5. Płomień Jerzmanowice      6-7-22:13
6. Jutrzenka Giebułtów         6-3-11:20
7. Maszycanka                     6-0- 1:62

Poszczególne rezultaty:
kol.1 Błękitni - Płomień 3-1;  Jutrzenka - Maszycanka 8-0:  polonia - Borkowianka 4-3;
kol.2 Błękitni - Jutrzenka 4-1;  Maszycanka - Płomień 0-11;  Polonia - Pogoń 3-0;
kol.3 Pogoń - Jutrzenka 4-1;  Błękitni - Maszycanka 11-0;  Borkowianka - Płomień 3-3;
kol.4 Płomień - Pogoń 2-3;  Jutrzenka - Borkowianka 0-3;  Polonia - Błękitni 3-1;
kol.5 Błękitni - Borkowianka 5-4;  Płomień - Polonia 1-3;  Maszycanka - Pogoń 0-13;
kol.6 Pogoń - Błękitni 4-5;  Polonia - Jutrzenka 5-0;  Borkowianka - Maszycanka 7-1;
kol.7 Borkowianka - Pogoń 2-2;  Płomień - Jutrzenka 4-1;  Maszycanka - Polonia 0-12
 
W kolejnej części turnieju wzięły udział żaki młodsze 2013 i skrzaty młodsze 2015.
Wyniki żaków młodszych 2013:
1. JKS Zelków                 5-13-12:3
2. Błękitni Modlnica         5-9-8:4
3. Okocimski Brzesko      5-8-13:3
4. Skalanka Skała           5-6-4:3
5. Kaszowianka Kaszów   5-4-4:10
6. Jutrzenka Giebułtów    5-1-3:21

Rezultaty spotkań:
kol.1 Błękitni - JKS Zelków 1-2;  Jutrzenka - Kaszowianka 0-4;  Okocimski - Skalanka 0-0;
kol.2 Skalanka - Jutrzenka 2-2;  Okocimski - JKS Zelków 1-1;  Kaszowianka - Błękitni 0-1;
kol.3 Jutrzenka - JKS Zelków 1-5;  Okocimski - Błękitni 0-2;  Skalanka - Kaszowianka 0-0;
kol.4 Jutrzenka - Okocimski 0-6;  Błękitni - Skalanka 0-2;  JKS Zelków - Kaszowianka 3-0;
kol.5 Błękitni - Jutrzenka 4-0;  JKS Zelków - Skalanka 1-0;  Kaszowianka - Okocimski 0-6;
 
Wyniki skrzatów młodszych 2015:
1. Pogoń Kraków              3-9-22:10
2. Błękitni Modlnica          3-4-14:10
3. Okocimski Brzesko       3-4-5:6
4. Jutrzenka Giebułtów     3-0-4:19

Rezultaty poszczególnych meczy:
kol.1 Okocimski - Błękitni 1-1;  Pogoń - Jutrzenka 9-3;
kol.2 Błękitni - Pogoń 5-8; Jutrzenka - Okocimski 0-2;
kol.3 Błękitni - Jutrzenka 8-1; Okocimski - Pogoń 2-5;

-[FOTOGALERIA

Wszyscy zawodnicy i ich opiekunowie po zawodach otrzymali pamiątkowe medale i puchary wręczane przez Wójta gminy Wielka Wieś Krzysztofa Wołosa oraz prezesa LKS Błękitni Modlnica Grzegorza Gila. Miejmy nadzieję, że takich imprez będzie w przyszłości jak najwięcej.

 

 

Źródło: Piotr Patej

Dodano: 2020-10-13 09:36:46


Błękitni Modlnica 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Górnik Łęczna
:
Warta Poznań
06.08.2021
18:00
Lech Poznań
:
Cracovia Kraków
06.08.2021
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
07.08.2021
15:00
Górnik Zabrze
:
Stal Mielec
07.08.2021
17:30
Legia Warszawa
:
Zagłębie Lubin
07.08.2021
20:00
Pogoń Szczecin
:
Piast Gliwice
08.08.2021
15:00
Wisła Kraków
:
Raków Częstochowa
08.08.2021
17:30
Śląsk Wrocław
:
Lechia Gdańsk
08.08.2021
20:00

Fortuna I Liga

Resovia Rzeszów
:
GKS Tychy
06.08.2021
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Odra Opole
06.08.2021
20:30
Miedź Legnica
:
GKS Katowice
07.08.2021
12:40
Górnik Polkowice
:
Sandecja Nowy Sącz
07.08.2021
18:00
Arka Gdynia
:
Chrobry Głogów
07.08.2021
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Widzew Łódź
08.08.2021
12:40
GKS Jastrzębie
:
Stomil Olsztyn
08.08.2021
15:00
ŁKS Łódź
:
Skra Częstochowa
08.08.2021
18:00

eWinner II Liga

Pogoń Grodzisk Mazowiecki
:
Stal Rzeszów
07.08.2021
17:00
GKS Bełchatów
:
Znicz Pruszków
07.08.2021
17:00
Lech II Poznań
:
Wisła Puławy
07.08.2021
17:00
KKS 1925 Kalisz
:
Wigry Suwałki
07.08.2021
18:00
Olimpia Elbląg
:
Hutnik Kraków
07.08.2021
19:45
Garbarnia Kraków
:
Radunia Stężyca
07.08.2021
15:00
Pogoń Siedlce
:
Śląsk II Wrocław
08.08.2021
17:00
Chojniczanka Chojnice
:
Sokół Ostróda
08.08.2021
19:30
Motor Lublin
:
Ruch Chorzów
08.08.2021
20:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Wieczysta Kraków
:
Clepardia Kraków
07.08.2021
11:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Wiślanka Grabie
07.08.2021
11:00
Beskid Andrychów
:
MKS Trzebinia
07.08.2021
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
TS Węgrzce
07.08.2021
17:00
Unia Oświęcim
:
Słomniczanka Słomniki
07.08.2021
17:00
Dalin Myślenice
:
KS Chełmek
07.08.2021
17:00
Orzeł Ryczów
:
Tempo Białka
07.08.2021
18:00
LKS Jawiszowice
:
Garbarnia II Kraków
08.08.2021
17:00
Pcimianka Pcim
:
Sokół Kocmyrzów
08.08.2021
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Tarnovia Tarnów
:
Limanovia Limanowa
07.08.2021
16:00
Poprad Muszyna
:
Metal Tarnów
07.08.2021
16:00
Lubań Maniowy
:
Wolania Wola Rzędzińska
07.08.2021
16:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Sokół Słopnice
07.08.2021
17:00
Jarmuta
:
Okocimski Brzesko
07.08.2021
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
BKS Bochnia
07.08.2021
18:00
Dunajec Zakliczyn
:
Wierchy Rabka Zdrój
08.08.2021
17:00
Radłovia Radłów
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
08.08.2021
18:00
Kolejarz Stróże
:
Glinik Gorlice
08.08.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zawrat Bukowina Tatrzańska
:
AKS Ujanowice
07.08.2021
17:00
Płomień Limanowa
:
LKS Szaflary
07.08.2021
17:00
Orkan Szczyrzyc
:
Czarni Czarny Dunajec
07.08.2021
17:00
Zalesianka
:
Huragan Waksmund
07.08.2021
17:00
Wiatr Ludźmierz
:
Turbacz Mszana Dolna
07.08.2021
18:00
Babia Góra Lipnica Wielka
:
Krokus
08.08.2021
15:00
Wierchy Pasierbiec
:
Granit Czarna Góra
08.08.2021
16:00

Keeza A-klasa (Myślenice)

Staw Polanka
:
Pasternik Ochojno
07.08.2021
16:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Gościbia Sułkowice
07.08.2021
18:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Iskra Brzączowice
07.08.2021
18:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Clavia Świątniki Górne
07.08.2021
18:00
Topór Tenczyn
:
Hejnał Krzyszkowice
07.08.2021
18:00
Beskid Tokarnia
:
Iskra Głogoczów
08.08.2021
14:00
Górki Myślenice
:
Zielonka Wrząsowice
08.08.2021
17:00
LKS Rudnik
:
Sokół Borzęta
08.08.2021
17:00