facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Wieczysta z Cracovią w finale!

Wieczysta z Cracovią w finale!

Wczoraj poznaliśmy finalistów Pucharu Polski w okręgu krakowskim. Półfinały wygrali faworyci: Wieczysta i trzecioligowe rezerwy Cracovii. O ile naszpikowana gwiazdami jak na ten szczebel rozgrywek Wieczysta pewnie rozprawiła się z rezerwami Hutnika, to Pasy rezerwy Garbarni wyeliminowały dopiero po serii rzutów karnych. Wielki finał zaplanowano wstępnie na 11 listopada na g.13:00.
 
Półfinały Pucharu Polski (Kraków), 14.10.2020
 
Garbarnia II Kraków - Cracovia II Kraków 1:1 (1:1), k.3-4
Kowalczyk 38 - Nowicki 21
 
Hutnik II Kraków - Wieczysta Kraków 3:8 (2:3)
Hafez 15, Hajduk 20, Kalemba 74 (s) - Peszko 9, 59, Madejski 13, Kołodziej 25, Majewski 46, 56 (k), Szewczyk 65, 67

 

 

Źródło: własne

Dodano: 2020-10-15 11:14:54


Wieczysta  Cracovia  Puchar Polski 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Górnik Łęczna
:
Warta Poznań
06.08.2021
18:00
Lech Poznań
:
Cracovia Kraków
06.08.2021
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
07.08.2021
15:00
Górnik Zabrze
:
Stal Mielec
07.08.2021
17:30
Legia Warszawa
:
Zagłębie Lubin
07.08.2021
20:00
Pogoń Szczecin
:
Piast Gliwice
08.08.2021
15:00
Wisła Kraków
:
Raków Częstochowa
08.08.2021
17:30
Śląsk Wrocław
:
Lechia Gdańsk
08.08.2021
20:00

Fortuna I Liga

Resovia Rzeszów
:
GKS Tychy
06.08.2021
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Odra Opole
06.08.2021
20:30
Miedź Legnica
:
GKS Katowice
07.08.2021
12:40
Górnik Polkowice
:
Sandecja Nowy Sącz
07.08.2021
18:00
Arka Gdynia
:
Chrobry Głogów
07.08.2021
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Widzew Łódź
08.08.2021
12:40
GKS Jastrzębie
:
Stomil Olsztyn
08.08.2021
15:00
ŁKS Łódź
:
Skra Częstochowa
08.08.2021
18:00

eWinner II Liga

Pogoń Grodzisk Mazowiecki
:
Stal Rzeszów
07.08.2021
17:00
GKS Bełchatów
:
Znicz Pruszków
07.08.2021
17:00
Lech II Poznań
:
Wisła Puławy
07.08.2021
17:00
KKS 1925 Kalisz
:
Wigry Suwałki
07.08.2021
18:00
Olimpia Elbląg
:
Hutnik Kraków
07.08.2021
19:45
Garbarnia Kraków
:
Radunia Stężyca
07.08.2021
15:00
Pogoń Siedlce
:
Śląsk II Wrocław
08.08.2021
17:00
Chojniczanka Chojnice
:
Sokół Ostróda
08.08.2021
19:30
Motor Lublin
:
Ruch Chorzów
08.08.2021
20:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Wieczysta Kraków
:
Clepardia Kraków
07.08.2021
11:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Wiślanka Grabie
07.08.2021
11:00
Beskid Andrychów
:
MKS Trzebinia
07.08.2021
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
TS Węgrzce
07.08.2021
17:00
Unia Oświęcim
:
Słomniczanka Słomniki
07.08.2021
17:00
Dalin Myślenice
:
KS Chełmek
07.08.2021
17:00
Orzeł Ryczów
:
Tempo Białka
07.08.2021
18:00
LKS Jawiszowice
:
Garbarnia II Kraków
08.08.2021
17:00
Pcimianka Pcim
:
Sokół Kocmyrzów
08.08.2021
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Tarnovia Tarnów
:
Limanovia Limanowa
07.08.2021
16:00
Poprad Muszyna
:
Metal Tarnów
07.08.2021
16:00
Lubań Maniowy
:
Wolania Wola Rzędzińska
07.08.2021
16:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Sokół Słopnice
07.08.2021
17:00
Jarmuta
:
Okocimski Brzesko
07.08.2021
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
BKS Bochnia
07.08.2021
18:00
Dunajec Zakliczyn
:
Wierchy Rabka Zdrój
08.08.2021
17:00
Radłovia Radłów
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
08.08.2021
18:00
Kolejarz Stróże
:
Glinik Gorlice
08.08.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zawrat Bukowina Tatrzańska
:
AKS Ujanowice
07.08.2021
17:00
Płomień Limanowa
:
LKS Szaflary
07.08.2021
17:00
Orkan Szczyrzyc
:
Czarni Czarny Dunajec
07.08.2021
17:00
Zalesianka
:
Huragan Waksmund
07.08.2021
17:00
Wiatr Ludźmierz
:
Turbacz Mszana Dolna
07.08.2021
18:00
Babia Góra Lipnica Wielka
:
Krokus
08.08.2021
15:00
Wierchy Pasierbiec
:
Granit Czarna Góra
08.08.2021
16:00

Keeza A-klasa (Myślenice)

Staw Polanka
:
Pasternik Ochojno
07.08.2021
16:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Gościbia Sułkowice
07.08.2021
18:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Iskra Brzączowice
07.08.2021
18:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Clavia Świątniki Górne
07.08.2021
18:00
Topór Tenczyn
:
Hejnał Krzyszkowice
07.08.2021
18:00
Beskid Tokarnia
:
Iskra Głogoczów
08.08.2021
14:00
Górki Myślenice
:
Zielonka Wrząsowice
08.08.2021
17:00
LKS Rudnik
:
Sokół Borzęta
08.08.2021
17:00