facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Odwołane mecze w Małopolsce

Odwołane mecze w Małopolsce

W związku z trudnymi warunkami atmosferycznymi oraz szerzącą się pandemią koronawirusa, co chwilę spływają do nas informacje od klubów o odwołanych lub przełożonych spotkaniach.

Poniżej prezentujemy listę takich spotkań, staramy się ją aktualizować na bieżąco.

II liga:
Sokół Ostróda – Garbarnia Kraków, zawody odwołane. Nowy termin do ustalenia.

IV liga (gr. Zachodnia):
Słomniczanka Słomniki – LKS Śledziejowice 17 października, 15:00. Nowy termin zawodów to 11 listopada, godz. 13:00.
LKS Rajsko – Puszcza II Niepołomice, 17 października, 15:00. Nowy termin 11 listopada, godz. 11:00
Orzeł Piaski Wielkie – Dalin Myślenice – odbędzie się w niedzielę o godz. 15:00 na sztucznym boisku Nadwiślana Kraków.

Klasa Okręgowa (Kraków I):
Orzeł Bębło – TS Węgrzce – odbędzie się 17 października o godz. 13:00 na sztucznym boisku Nadwiślana Kraków.
LKS Niedźwiedź – Spójnia Osiek Zimnodół Zawada, 17 października, godz. 15:00. Zmiana gospodarza meczu, ze względu na zalane boisko w Osieku.
Zieleńczanka Zielonki – Lot Balice, spotkanie odbędzie się 17 października na sztucznym boisku przy Ptaszyckiego 4, o godzinie 14:30.

Klasa Okręgowa (Kraków II):
Prokocim Kraków – Borek Kraków, zawody przeniesione z 17 października na 14 listopada na godzinę 13:30.

Klasa Okręgowa (Kraków III):
Raba Dobczyce – Tempo Rzeszotary, zawody przeniesione z 17 października na 7 listopada na godzinę 14:00.
Pasternik Ochojno - Wiarusy Igołomia, zawody przeniesione z 17 października na 7 listopada na godzinę 14:00.
Gdovia Gdów - Dziecanovia, przeniesiony na boisko sportowe przy Gimnazjum w Gdowie (17.10.2020)
Wiślanka Grabie - Orzeł Myślenice, przełożony z powodu warunków atmosferycznych na 08.11.2020, 13:00

Klasa Okręgowa (Wadowice):
Zatorzanka - Sokół Przytkowice, przełożony na 15.11.2020, 13:00
Babia Góra - Victoria Jaworzno, przełożony na 14.11.2020, 13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I):
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska – LKS Szynwałd, przełożony z 18 października na 22 listopada na godzinę 13:00.

A-klasa (Kraków I):
Ekler Baranówka – Galicja Raciborowice, zawody przeniesione z 17 października na 15 listopada.
Słomniczanka II Słomniki- Szreniawa Koszyce, zawody przeniesione z 17 października na 14 listopada na godzinę 14:00.

A-klasa (Kraków II):
Iskra Czułów – Maszycanka Maszyce, zawody przeniesione z 18 października na 15 listopada na godzinę 14:00.
MKS Skała - Sokół Rybna, przełożony na 14 listopada na godzinę 14:00

A-klasa (Wieliczka):
Zryw Szarów - LKS Czarnochowice, zawody z dnia 17 października zostały odwołane. Nowy termin do ustalenia.

A-klasa (Myślenice):
Karpaty Siepraw – Sokół Borzęta, spotkanie odbędzie się 17 października o godzinie 17:00 na obiektach w Myślenicach przy ul. Zdrojowej.
Lubomir Wiśniowa - Skalnik Trzemeśnia, spotkanie przełożone z dnia 18 października na 11 listopada na godzinę 14:00.
Rokita Kornatka - Sęp Droginia, przełożone z powodu zagrożenia epidemicznego na 11.11.2020 o g.14:00
Hejnał Krzyszkowice - Topór Tenczyn, przełożone na 07.11.2020 g.14:00
Górki Myślenice - Zielonka Wrząsowice, przełożony z powody złych warunków atmosferycznych.

A-klasa (Chrzanów):
Błyskawica Myślachowice - Wisła Jankowice, przełożony na 21.11.2020, 13:00
MKS Alwernia - Start Kamień, zmiana gospodarza na Start Kamień
Dulowa - Victoria Zalas, przełożony na 21.11.2020, 13:00
Regulice - Wolanka, zmiana gospodarza na Wolanka
Unia Kwaczała - Błyskawica Myślachowice, awansem z 14.kolejki w dniu 17.10.2020, 15:00

B-klasa (Kraków II):
Kmita II Zabierzów - Płomień Jerzmanowice, spotkanie rozegrane zostanie na stadionie Nadwiślan Kraków, 17 października o godz. 16:00.


B-klasa (Myślenice):
Karpaty II Siepraw – Orzeł Nowa Wieś, spotkanie odbędzie się 18 października o godzinie 13:00 na obiektach w Myślenicach przy ul. Zdrojowej.
Szczebel Lubień - Grodzisko Raciechowice, przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych.
Jawor Jawornik - Raba II Dobczyce, przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych.

C-klasa (Wieliczka):
LKS II Czarnochowice - Start II Brzezie, zawody z dnia 18 października zostały odwołane. Nowy termin do ustalenia.

IV liga Kobiet:
Pogorzanka Pogorzyce – Burza Roczyny, zawody przeniesione z 18 października na 31 października godz. 11:00.
Uran Łukowica – Tempo Białka, zawody przeniesione z 17 października na 15 listopada, godz. 13:30.

Centralna Liga Juniorów:
Hutnik Kraków – Lech Poznań, zawody przeniesione z 17 października. Nowa data do ustalenia.

Małopolska Liga Juniorów Starszych A1
Garbarnia Kraków - Górnik Wieliczka; z 17.10.2020 godz. 10:00 na 21.10.2020 godz. 15:00
Puszcza Niepołomice - BKS Bochnia; z 18.10.2020 na 21.10.2020 godz. 16:00

Małopolska Liga Juniorów Młodszych B1 - 2. liga
Sandecja II Nowy Sącz - Tarnovia; z 17.10.2020 godz. 10:00 na 21.10.2020 godz. 15:00

Małopolska Liga Trampkarzy C1
Okocimski Brzesko - AP Respect Szalowa; z 17.10.2020 10:00 na 21.10.2020 godz. 19:00 (mecz w Szalowej)

Małopolska Liga Trampkarzy C2
Pogoń Skotniki - Wisła Czarny Dunajec; mecz z 17.10.2020 godz, 11:00 odwołany. Zespół Wisły, który gra w barażach oddał mecz walkowerem

Małopolska Liga Młodzików D1 - 1. liga
Kalwarianka Kalwaria Zebrz. - Wisła Kraków; z 17.10.2020 godz. 11:00 na 19.10.2020 godz. 16:30

Małopolska Liga Młodzików D2

Pcimianka Pcim - Karol Wadowice; z 17.10.2020 godz. 10:00 na 22.10.2020 godz. 16:00
AP 21 Chrzanów - Wisła Czarny Dunajec; z 18.10.2020 godz. 11:00 na 27.10.2020 godz. 16:30

Turniej Orliczek E1, grupa 1 (gospodarzem Starówka, 18.10.2020, godz. 9.30-12, boisko LKS Zawada Nowy Sacz, ul. Sportowa 12) - odwołany
1. finałowy turniej trampkarek C1 (gospodarzem AP Przeciszów, 17.10.2020, godz. 10-12:30) - odwołany i wstępnie przełożony na 8.11.2020)

 

 

Źródło: MZPN/ własne

Dodano: 2020-10-16 17:17:55


Komentarze


PKO Ekstraklasa

Górnik Łęczna
:
Warta Poznań
06.08.2021
18:00
Lech Poznań
:
Cracovia Kraków
06.08.2021
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
07.08.2021
15:00
Górnik Zabrze
:
Stal Mielec
07.08.2021
17:30
Legia Warszawa
:
Zagłębie Lubin
07.08.2021
20:00
Pogoń Szczecin
:
Piast Gliwice
08.08.2021
15:00
Wisła Kraków
:
Raków Częstochowa
08.08.2021
17:30
Śląsk Wrocław
:
Lechia Gdańsk
08.08.2021
20:00

Fortuna I Liga

Resovia Rzeszów
:
GKS Tychy
06.08.2021
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Odra Opole
06.08.2021
20:30
Miedź Legnica
:
GKS Katowice
07.08.2021
12:40
Górnik Polkowice
:
Sandecja Nowy Sącz
07.08.2021
18:00
Arka Gdynia
:
Chrobry Głogów
07.08.2021
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Widzew Łódź
08.08.2021
12:40
GKS Jastrzębie
:
Stomil Olsztyn
08.08.2021
15:00
ŁKS Łódź
:
Skra Częstochowa
08.08.2021
18:00

eWinner II Liga

Pogoń Grodzisk Mazowiecki
:
Stal Rzeszów
07.08.2021
17:00
GKS Bełchatów
:
Znicz Pruszków
07.08.2021
17:00
Lech II Poznań
:
Wisła Puławy
07.08.2021
17:00
KKS 1925 Kalisz
:
Wigry Suwałki
07.08.2021
18:00
Olimpia Elbląg
:
Hutnik Kraków
07.08.2021
19:45
Garbarnia Kraków
:
Radunia Stężyca
07.08.2021
15:00
Pogoń Siedlce
:
Śląsk II Wrocław
08.08.2021
17:00
Chojniczanka Chojnice
:
Sokół Ostróda
08.08.2021
19:30
Motor Lublin
:
Ruch Chorzów
08.08.2021
20:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Wieczysta Kraków
:
Clepardia Kraków
07.08.2021
11:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Wiślanka Grabie
07.08.2021
11:00
Beskid Andrychów
:
MKS Trzebinia
07.08.2021
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
TS Węgrzce
07.08.2021
17:00
Unia Oświęcim
:
Słomniczanka Słomniki
07.08.2021
17:00
Dalin Myślenice
:
KS Chełmek
07.08.2021
17:00
Orzeł Ryczów
:
Tempo Białka
07.08.2021
18:00
LKS Jawiszowice
:
Garbarnia II Kraków
08.08.2021
17:00
Pcimianka Pcim
:
Sokół Kocmyrzów
08.08.2021
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Tarnovia Tarnów
:
Limanovia Limanowa
07.08.2021
16:00
Poprad Muszyna
:
Metal Tarnów
07.08.2021
16:00
Lubań Maniowy
:
Wolania Wola Rzędzińska
07.08.2021
16:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Sokół Słopnice
07.08.2021
17:00
Jarmuta
:
Okocimski Brzesko
07.08.2021
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
BKS Bochnia
07.08.2021
18:00
Dunajec Zakliczyn
:
Wierchy Rabka Zdrój
08.08.2021
17:00
Radłovia Radłów
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
08.08.2021
18:00
Kolejarz Stróże
:
Glinik Gorlice
08.08.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zawrat Bukowina Tatrzańska
:
AKS Ujanowice
07.08.2021
17:00
Płomień Limanowa
:
LKS Szaflary
07.08.2021
17:00
Orkan Szczyrzyc
:
Czarni Czarny Dunajec
07.08.2021
17:00
Zalesianka
:
Huragan Waksmund
07.08.2021
17:00
Wiatr Ludźmierz
:
Turbacz Mszana Dolna
07.08.2021
18:00
Babia Góra Lipnica Wielka
:
Krokus
08.08.2021
15:00
Wierchy Pasierbiec
:
Granit Czarna Góra
08.08.2021
16:00

Keeza A-klasa (Myślenice)

Staw Polanka
:
Pasternik Ochojno
07.08.2021
16:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Gościbia Sułkowice
07.08.2021
18:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Iskra Brzączowice
07.08.2021
18:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Clavia Świątniki Górne
07.08.2021
18:00
Topór Tenczyn
:
Hejnał Krzyszkowice
07.08.2021
18:00
Beskid Tokarnia
:
Iskra Głogoczów
08.08.2021
14:00
Górki Myślenice
:
Zielonka Wrząsowice
08.08.2021
17:00
LKS Rudnik
:
Sokół Borzęta
08.08.2021
17:00