Przełamanie na Węgrzcance

Rezerwy Garbarni Kraków w końcu wygrały ligowe spotkanie. Passa remisowych spotkań zatrzymała się na liczbie cztery. Tym razem podopieczni Stanisława Śliwy okazali się lepsi w wyjazdowej potyczce od Węgrzcanki Węgrzce Wielkie.

Bramki dla Brązowych zdobywali Kowalczyk oraz Zięba. Ten pierwszy dość szybko otworzył wynik spotkania, bo już w ósmej minucie trafił do siatki finalizując dośrodkowanie swojego kolegi z zespołu. Na drugą bramkę trzeba było czekać praktycznie do osiemdziesiątej minuty, kiedy to Zięba zachował się najprzytomniej w polu karnym rywali dopadając najszybciej do piłki i ustalając wynik spotkania na 2:0 dla gości.

Dzięki zwycięstwu rezerwy Garbarni poprawiły nieznacznie swoją pozycję w tabeli i dziesięcioma punktami zajmują aktualnie piętnastą pozycję.