Wierchy Rabka-Zdrój wracają na zwycięska ścieżkę

W sobotnie popołudnie drużyna Orkana podejmowała drużynę vice-lidera Wierchy Rabka-Zdrój.

W mecz zdecydowanie lepiej weszli goście, jednak przez całą pierwsza połowę nie potrafili udokumentować swojej dominacji chociażby jednnym gole. Po ładnych zespołowych akcjach sytuację marnowali Ciećko, Pazurkiewicz i Czubin.

W przerwie trener miejscowych Kordian Wójs postanowił wpuścić na boisko Kaczora, który wniósł w szeregi gospodarzy dużo ożywienia.
Pierwszego gola w tym meczu zobaczyliśmy dopiero w 70 minucie, kiedy to po indywidualnej akcji Pazurkiewicz,, wpadł '' z piłka w pole karne i mocnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy.
Kropkę nad ,,i" w 88 minucie postawił Tomasz Dudek, który po dograniu od Ciećki, precyzyjnym technicznym uderzeniem z 16 metra w samo ,,okienko" umieścił piłkę w bramce.

Drużyna z Rabki nadal jest niepokonana, najbliższe spotkanie rozegra w sobotę 31 października o godzinie 11:00 na Stadionie Miejskim w Nowym Targu.