Jutrzenka bez punktów (video)

Po efektownym zwycięstwie w środę z rezerwami kieleckiej Korony podopieczni Piotra Powroźnika udali się do Tarnobrzegu na spotkanie z miejscową Siarką.

Gospodarze dość szybko dali gościom do zrozumienia, że nie mają co liczyć na osiągnięcie dobrego rezultatu prowadząc do przerwy aż 4:0. Na listę strzelców w dwudziestej minucie wpisał się Wolski otwierając wynik pojedynku. Później do siatki Guguły trafiali dwukrotnie Gajewski oraz Janeczko. Po przerwie z karnego wynik podwyższył Bierzało. Honorowe trafienie dla giebułtowian zaliczył w siedemdziesiątej czwartej minucie Bartosz Kozieł. Odpowiedź gospodarzy nastąpiła pod koniec spotkania, kiedy to Wdowiak ustalił wynik na 6:1 dla Siarki.

Jutrzenka w dotychczasowych spotkaniach zgromadziła piętnaście oczek, zdobywając dwadzieścia jeden bramek i tracąc aż czterdzieści siedem – najwięcej ze wszystkich drużyn w lidze.

Szansa na rehabilitację Jutrzenka będzie miała już w najbliższa środę, kiedy zmierzy się z Wisłą Sandomierz na stadionie Prądniczanki. Spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności.

O to jak sobotnie spotkanie podsumowali szkoleniowcy obu ekip. Wideo autorstwa Dziennika Tarnobrzeskiego.