Przełamanie Trzebini

MKS Trzebinia dobrze radzi sobie pod wodzą Szymona Stawowego. Na własnym boisku trzebinianie nie przegrali jeszcze meczu, natomiast w meczach wyjazdowych wciąż czekali na pierwsze zwycięstwo. Doczekali się w spotkaniu ze Słomniczanką Słomniki. Spotkanie zostało rozegrane na sztucznej nawierzchni AWF Kraków.

Wynik spotkania rozstrzygnięty został w pierwszych czterdziestu pięciu minutach. Trzebinia objęła prowadzenie w jedenastej minucie a na listę strzelców wpisał się Mrożek. Na 2:0 pięć minut później podwyższył Patryk Mendela. Gospodarze zdołali jeszcze przed przerwą zmniejszyć rozmiary porażki po bramce Dawida Kaszy, który pewnie wykonał rzut karny.

W drugiej połowie żadna ze stron nie była w stanie zmienić oblicza meczu. Po końcowym gwizdku cieszyli się więc tylko zawodnicy z Trzebini, którzy w końcu przełamali swoją wyjazdową niemoc odnosząc pierwsze zwycięstwo.

Już w najbliższą środę Słomniczanka rozgra kolejne spotkanie w IV lidze, tym razem zmierzy się z LKS-em Śledziejowice, spotkanie również zostanie rozegrane na sztucznej nawierzchni AWF Kraków. Początek o 11:30.