facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Węgrzce z trzema punktami

Węgrzce z trzema punktami

W sobotnie popołudnie na sztucznej nawierzchni zlokalizowanej przy Ptaszyckiego 4 doszło do spotkania w ramach 14 kolejki w Klasie Okręgowej (Kraków I). Zmierzyły się ze sobą zespoły TS Węgrzce oraz Orła Iwanowice.

Zdecydowanym faworytem meczu byli gospodarze, którzy przewodzą ligowej stawce z kilkoma punktami przewagi nad drugą w tabeli ekipą z Modlnicy. Orzeł natomiast po słabszym początku sezonu zaczyna grać coraz lepiej, jednak wciąż znajduje się w dolnej połowie tabeli.

Pierwsza połowa nie przyniosła bramek i obie drużyny schodziły z boiska z lekkim niedosytem, ponieważ stworzyły sobie dobre okazje do zdobycia bramki.

Wynik otworzył na piętnaście minut przed końcem spotkania Pishchevskyi, który posłał mocny strzał zza pola karnego w kierunku bramki rywali. Kapitan Węgrzc ponownie trafił do siatki na pięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry. Kiedy to odzyskał piłkę przy złym wyprowadzeniu jej przez jednego z obrońców i strzałem po dłuższym rogu pokonał Beretę.

Wynik został ustalony w ostatnich minutach pojedynku a na listę strzelców wpisał się Mariusz Sierakowski. Dzięki zwycięstwu podopieczni Mateusza Misia utrzymali pięciopunktową przewagę na zespołem z Modlnicy, który w swoim meczu zdeklasował Orła Bębło aż 9:2.

Zarówno Węgrzce jak i Błękitni mają do rozegrania jeszcze po jednym zaległym spotkaniu odpowiednio z KS Olkusz oraz Piliczanką Pilica.

W ostatniej serii gier natomiast Węgrzce podejmować będą w wyjazdowym spotkaniu Spójnię Osiek Zimnodół Zawada.


Klasa Okręgowa (Kraków I), 07.11.2020
TS Węgrzce – Orzeł Iwanowice 3:0
Pishchevskyi 75’, 85', Sierakowski 90'

Węgrzce: Osika – Jagła, Czarnecki, Moskal (75. Spasiuk), Lesak, Armatys, Koselak, Tracz (70. Bednarz), Chuchro (60. Jurzec0, Pishchevskyi, Tarczoń (55. Sierakowski)

Orzeł: Bereta – Wrzosek, Jakubek, Majewski, Prochownik, Sargsyan (75. Ciszewski), Toledo, Gagat, Nowak (75. Jazgar), Król, Grochalski

Żółte kartki: Armatys – Jakubek



 

 

Źródło: ŁNP/ Węgrzce

Dodano: 2020-11-10 12:28:43


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków I)

Orzeł Iwanowice  Węgrzce 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Wisła Płock
0:0
Pogoń Szczecin
02.12.2020
18:00
Śląsk Wrocław
:
Raków Częstochowa
05.12.2020
 
Jagiellonia Białystok
:
Warta Poznań
05.12.2020
 
Pogoń Szczecin
:
Stal Mielec
05.12.2020
 
Cracovia Kraków
:
Wisła Kraków
05.12.2020
 
Wisła Płock
:
Górnik Zabrze
05.12.2020
 
Legia Warszawa
:
Lechia Gdańsk
05.12.2020
 
Lech Poznań
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
05.12.2020
 
Piast Gliwice
:
Zagłębie Lubin
05.12.2020
 

Fortuna I liga

Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Jastrzębie
02.12.2020
 
Przełożony
Odra Opole
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
02.12.2020
 
Przełożony
Zagłębie Sosnowiec
2:0
Puszcza Niepołomice
02.12.2020
16:00
GKS Bełchatów
1:2
Chrobry Głogów
02.12.2020
17:00
GKS Tychy
2:1
Widzew Łódź
03.12.2020
18:00
Arka Gdynia
1:0
Korona Kielce
03.12.2020
12:00
Widzew Łódź
:
Korona Kielce
05.12.2020
19:10
Chrobry Głogów
:
Resovia Rzeszów
05.12.2020
 
Miedź Legnica
:
Stomil Olsztyn
05.12.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
ŁKS Łódź
05.12.2020
 
GKS Jastrzębie
:
GKS Bełchatów
05.12.2020
 
Radomiak Radom
:
Arka Gdynia
05.12.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Sandecja Nowy Sącz
06.12.2020
15:00
Górnik Łęczna
:
Zagłębie Sosnowiec
06.12.2020
16:00
GKS Tychy
:
Odra Opole
06.12.2020
17:00

II liga

Wigry Suwałki
:
Górnik Polkowice
02.12.2020
 
przełożony
Bytovia Bytów
1:2
GKS Katowice
02.12.2020
17:00
Śląsk II Wrocław
2:1
Olimpia Grudziądz
02.12.2020
12:00
Motor Lublin
1:0
Lech II Poznań
02.12.2020
17:30
Chojniczanka Chojnice
4:1
Hutnik Kraków
02.12.2020
17:00
KKS 1925 Kalisz
0:1
Pogoń Siedlce
02.12.2020
18:00
Skra Częstochowa
0:1
Olimpia Elbląg
02.12.2020
12:00
Błękitni Stargard
:
Skra Częstochowa
05.12.2020
13:00
Hutnik Kraków
:
Stal Rzeszów
05.12.2020
14:00
Olimpia Grudziądz
:
KKS 1925 Kalisz
05.12.2020
16:00
GKS Katowice
:
Chojniczanka Chojnice
05.12.2020
17:00
Olimpia Elbląg
:
Garbarnia Kraków
05.12.2020
 
Znicz Pruszków
:
Śląsk II Wrocław
05.12.2020
 
Lech II Poznań
:
Bytovia Bytów
05.12.2020
 
Górnik Polkowice
:
Motor Lublin
05.12.2020
 
Pogoń Siedlce
:
Wigry Suwałki
06.12.2020
12:00

III liga, gr. 4

Podlasie Biała Podlaska
:
KS Wiązownica
05.12.2020
12:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Leśnik Gorenice
:
LOT Balice
05.12.2020
12:00
Przebój Wolbrom
:
KS Olkusz
05.12.2020
12:00

Klasa A (Myślenice)

Górki Myślenice
2:1
Zielonka Wrząsowice
03.12.2020
18:00

Ekstraliga Kobiet

Rolnik Biedrzychowice
:
Śląsk Wrocław
05.12.2020
13:00

I liga futsalu (południe)

Futsal Nowiny
:
Sośnica Gliwice
05.12.2020
18:00
BSF Bochnia
:
Gwiazda Ruda Śląska
05.12.2020
19:00
AZS UMCS Lublin
:
Kamionka Mikołów
05.12.2020
 
Profisport Wrocław
:
Unia Tarnów
06.12.2020
14:00
Górnik Polkowice
:
Stal Mielec
06.12.2020
16:00
Heiro Rzeszów
:
GKS Tychy
06.12.2020
17:00