facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Udany rewanż BKS-u

Udany rewanż BKS-u

W środę na boisku w Proszówkach doszło do finałowego starcia w ramach okręgowego Pucharu Polski pomiędzy miejscową Błyskawicą a BKS Bochnia.

Gospodarze mający w tym sezonie wysokie aspirację w Klasie Okręgowej do meczu przystępowali pamiętni meczu w poprzedniej edycji Pucharu Polski, kiedy zwyciężyli BKS Bochnia 4:3.

Tym razem przebieg meczu był zdecydowanie inny. Bochnia szybko narzuciła swój styl gry czego efektem była bramka zdobyta już w szóstej minucie przez Alibe Lando. Dobra gra bocheńskiego zespołu została potwierdzona jeszcze w pierwszym kwadransie, kiedy to Mirosław Tabor znalazł się w odpowiednim miejscu i czasie i dobił strzał Łyducha podwyższając prowadzenie gości.

Po trzydziestu minutach gry wynik brzmiał już 3:0 na korzyść gości a tym razem na listę strzelców wpisał się Jarosław Ulas po indywidualnej akcji. Przed przerwą Dawid Grzyb podwyższył wysokie prowadzenie Bochni.

W drugiej odsłonie drugiego gola dołożył Lando ustalając tym samym wynik spotkania na 5:0 dla wyżej notowanych gości.

Finał Puchar Polski (Bochnia), 11.11.2020
Błyskawica Proszówki – BKS Bochnia 0:5 (0:4)
Lando 6’, 50’, Tabor 17’, Ulas 28’, Grzyb 45’

Błyskawica: Kołodziej –Rzepecki (50. Ham), Mąka, Marks (82. Kwarta), Pacura , Kołdras, Żelichowski, Filipek, Filipek –Styrna, Dudek (70. Piotrowski)

Bochnia: Szydłowski –Pasiut (46. Kleszcz), Chlebek, Sikora, Kasprzyk, Grzyb, Pałkowski (46. Świętek), Ulas (46. Rachwalski),  Łyduch (65. Baranowski), Tabor (70. Musiał), Lando

 

 

Źródło: BKS Bochnia

Dodano: 2020-11-12 22:42:49


BKS Bochnia 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Wisła Płock
0:1
Cracovia Kraków
27.11.2020
18:00
Górnik Zabrze
2:1
Pogoń Szczecin
27.11.2020
20:30
Wisła Kraków
1:2
Zagłębie Lubin
28.11.2020
20:00
Stal Mielec
3:1
Jagiellonia Białystok
28.11.2020
15:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:2
Śląsk Wrocław
28.11.2020
17:30
Legia Warszawa
:
Piast Gliwice
29.11.2020
17:30
Raków Częstochowa
:
Warta Poznań
29.11.2020
15:00
Lechia Gdańsk
:
Lech Poznań
30.11.2020
18:00

Fortuna I liga

Górnik Łęczna
2:0
ŁKS Łódź
27.11.2020
17:40
Miedź Legnica
4:2
Odra Opole
27.11.2020
17:40
Puszcza Niepołomice
0:2
Stomil Olsztyn
28.11.2020
12:30
Korona Kielce
1:0
Resovia Rzeszów
28.11.2020
18:00
Radomiak Radom
2:0
GKS Bełchatów
28.11.2020
19:10
Chrobry Głogów
0:2
Sandecja Nowy Sącz
28.11.2020
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:0
GKS Tychy
28.11.2020
12:40
GKS Jastrzębie
2:1
Zagłębie Sosnowiec
28.11.2020
12:30
Widzew Łódź
:
Arka Gdynia
29.11.2020
12:40

II liga

Znicz Pruszków
0:5
Skra Częstochowa
27.11.2020
17:00
Hutnik Kraków
3:1
Bytovia Bytów
28.11.2020
13:00
Olimpia Grudziądz
1:2
Garbarnia Kraków
28.11.2020
16:00
Sokół Ostróda
3:0
Chojniczanka Chojnice
28.11.2020
18:00
Olimpia Elbląg
4:2
Błękitni Stargard
28.11.2020
12:00
Lech II Poznań
1:1
Wigry Suwałki
28.11.2020
13:00
Górnik Polkowice
2:1
KKS 1925 Kalisz
28.11.2020
14:15
Pogoń Siedlce
1:2
Śląsk II Wrocław
28.11.2020
13:00
GKS Katowice
:
Motor Lublin
29.11.2020
12:45

III liga, gr. 4

Chełmianka Chełm
3:4
Korona II Kielce
28.11.2020
12:30
ŁKS Łagów
:
Stal Stalowa Wola
29.11.2020
12:30
Stal Kraśnik
:
Podlasie Biała Podlaska
29.11.2020
12:30

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
7:1
Leśnik Gorenice
28.11.2020
11:00
Piliczanka Pilica
:
KS Olkusz
29.11.2020
11:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Arkadia Olszyny
:
Sokół Borzęcin Górny
28.11.2020
13:00

Klasa A (Olkusz)

Centuria Chechło
0:3
Promień Przeginia
28.11.2020
11:00

Klasa B (Kraków II)

Potok Więckowice
:
Górzanka Nawojowa Góra
29.11.2020
13:00

I liga futsalu (południe)

Unia Tarnów
1:3
Górnik Polkowice
28.11.2020
19:00
Stal Mielec
3:10
Heiro Rzeszów
28.11.2020
19:30
GKS Tychy
3:4
AZS UMCS Lublin
28.11.2020
18:00
Gwiazda Ruda Śląska
:
Futsal Nowiny
29.11.2020
16:00
Kamionka Mikołów
:
BSF Bochnia
29.11.2020
17:00
Sośnica Gliwice
:
Profisport Wrocław
29.11.2020
17:00

II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

Błyskawica Wyciąże
1:18
BSF Busko Zdrój
28.11.2020
17:00
Patroni Nowy Targ
:
Spartak Wielkanoc
29.11.2020
13:00
AZS UEK Kraków
:
Sparta Spytkowice
01.12.2020
16:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr.południowa

Wierzbowianka Wierzbno
2:8
Rekord Bielsko Biała
28.11.2020
15:00
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
4:1
AZS UJ Kraków
28.11.2020
18:00
AZS UP Wanda Kraków
:
Rolnik Głogówek
29.11.2020
16:00