facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

AZS UEK Akademickim Mistrzem Małopolski w futsalu

AZS UEK Akademickim Mistrzem Małopolski w futsalu

AZS Uniwersytet Ekonomiczny Kraków został Akademickim Mistrzem Małopolski w futsalu. Podopieczni Krzysztofa Kusi pewnie wygrali grupę eliminacyjną i awansowali do niedzielnych finałów, w których bili się już bezpośrednio o tytuł mistrzowski. Co ciekawe, w trzy-zespołowej grupie finałowej każdy...wygrał z każdym i tabela końcowa była jednocześnie małą tabelką. W niej najlepsi okazali się krakowianie i mogli świętować Akadmickie Mistrzostwo Małopolski. 
 
Turniej był jednocześnie eliminacjami do Akademickich Mistrzostw Polski. Z Małopolski awans uzyskiwało pierwszych 6 ekip z wczorajszego turnieju: AZS Uniwersytet Ekonomiczny Kraków, AZS Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie, AZS Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu, AZS Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, AZS Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie, AZS Uniwersytet Jagielloński.
 
Grupa A
AZS UP - AZS AWF 4:5
AZS PWSZ Tarnów - AZS UP 10:2
AZS AWF - AZS PWSZ 3:9
 
1. AZS PWSZT 2 6 19-5
2. AZS AWF 2 3  8-13
3. AZS UP  2 0  6-15
 
Grupa B
AZS PK - AZS PWSZ N.Sącz 2:6
AZS UJ - AZS PK 6:1
AZS PWSZ N.Sącz - AZS UJ 4:3

1. AZS PWSZNS 2 6 10-5
2. AZS UJ 2 3  9-5
3. AZS PK 2 0  3-12
 
Grupa C
AZS CM UJ - AZS UEK 0:8
AZS AGH - AZS CM UJ 10:0
AZS UEK - AZS AGH 2:1

1. AZS UEK 2 6 10-1
2. AZS AGH 2 3 11-2
3. AZS CM UJ  2 0  0-18
 
 
O miejsca 7-9
AZS PK - AZS CM UJ 8:7
AZS UP - AZS PK 3:3
AZS CM UJ - AZS UP 2:4
 
1. AZS UP 2 4  7-5
2. AZS PK 2 4 11-10
3. AZS CM UJ  2 0  9-12 
 
O miejsca 4-6
AZS UJ - AZS AGH 4:5
AZS AWF - AZS UJ 5:0
AZS AGH - AZS AWF 7:4
 
1. AZS AGH 2 6 12-8
2. AZS AWF 2 3  9-7
3. AZS UJ 2 0  4-10
 
O miejsca 1-3
AZS PWSZNS - AZS UEK 4:3
AZS PWSZT - AZS PWSZNS 3:1
AZS UEK - AZSPWSZT 5:2

1. AZS UEK 2 3 8-6
2. AZS PWSZT 2 3 5-6
3. AZS PWSZNS 2 3 5-6
 
*AZS PWSZ Tarnów zajął drugie miejscie po wygranym konkursie rzutów karnych z PWSZ Nowy Sącz.
 
Końcowa klasyfikacja AMM w futsalu mężczyzn:
1. AZS Uniwersytet Ekonomiczny
2. AZS Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie
3. AZS Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu
4. AZS Akademia Górniczo - Hutnicza
5. AZS Akademia Wychowania Fizycznego
6. AZS Uniwersytet Jagielloński
7. AZS Uniwersytet Pedagogiczny
8. AZS Politechnika Krakowska
9. AZS Collegium Medicum UJ 

 

 

Źródło: własne / fot. AZS UEK Futsal FB

Dodano: 2020-12-14 10:36:15


AZS UEK 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Górnik Zabrze
:
Śląsk Wrocław
16.04.2021
20:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Pogoń Szczecin
16.04.2021
18:00
Wisła Kraków
:
Warta Poznań
17.04.2021
20:00
Lechia Gdańsk
:
Piast Gliwice
17.04.2021
15:00
Raków Częstochowa
:
Lech Poznań
17.04.2021
17:30
Wisła Płock
:
Jagiellonia Białystok
18.04.2021
15:00
Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
18.04.2021
17:30
Stal Mielec
:
Zagłębie Lubin
18.04.2021
12:30

Fortuna I liga

Puszcza Niepołomice
0:4
Radomiak Radom
14.04.2021
13:00
GKS Jastrzębie
:
Miedź Legnica
16.04.2021
17:40
ŁKS Łódź
:
Arka Gdynia
16.04.2021
17:40
Sandecja Nowy Sącz
:
Widzew Łódź
17.04.2021
16:00
Resovia Rzeszów
:
Stomil Olsztyn
17.04.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chrobry Głogów
17.04.2021
20:00
Górnik Łęczna
:
Puszcza Niepołomice
17.04.2021
12:40
Zagłębie Sosnowiec
:
GKS Bełchatów
18.04.2021
12:40
Odra Opole
:
Korona Kielce
18.04.2021
12:40

II liga

Lech II Poznań
2:5
Znicz Pruszków
14.04.2021
13:00
Motor Lublin
0:1
Wigry Suwałki
14.04.2021
18:00
Chojniczanka Chojnice
6:0
Śląsk II Wrocław
14.04.2021
19:30
Hutnik Kraków
4:1
Błękitni Stargard
14.04.2021
16:30
Sokół Ostróda
2:1
Skra Częstochowa
14.04.2021
18:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Grudziądz
14.04.2021
 
Przełożone
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
14.04.2021
 
Przełożone
Bytovia Bytów
2:3
KKS 1925 Kalisz
14.04.2021
17:00
Stal Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
14.04.2021
 
Przełożone
Skra Częstochowa
:
Hutnik Kraków
17.04.2021
16:00
Wigry Suwałki
:
Bytovia Bytów
17.04.2021
16:00
Olimpia Elbląg
:
Lech II Poznań
17.04.2021
16:00
Garbarnia Kraków
:
Sokół Ostróda
17.04.2021
15:00
KKS 1925 Kalisz
:
Chojniczanka Chojnice
18.04.2021
17:50
Olimpia Grudziądz
:
Pogoń Siedlce
18.04.2021
17:00
Śląsk II Wrocław
:
Stal Rzeszów
18.04.2021
13:00
Błękitni Stargard
:
GKS Katowice
18.04.2021
13:00

III liga, gr. 4

Avia Świdnik
:
Jutrzenka Giebułtów
14.04.2021
12:00
Przełożone
Sokół Sieniawa
:
Lewart Lubartów
14.04.2021
17:00
Przełożone
Orlęta Radzyń Podlaski
2:6
Wisłoka Dębica
14.04.2021
17:00
Cracovia II Kraków
1:2
Chełmianka Chełm
14.04.2021
13:00
Wisła Puławy
:
Siarka Tarnobrzeg
14.04.2021
16:00
Przełożone
Podlasie Biała Podlaska
1:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
14.04.2021
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
0:1
Podhale Nowy Targ
14.04.2021
17:00
ŁKS Łagów
2:1
Wisła Sandomierz
14.04.2021
17:00
Stal Kraśnik
:
KS Wiązownica
14.04.2021
16:00
Przełożone
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
KSZO Ostrowiec Św.
17.04.2021
16:30
Jutrzenka Giebułtów
:
Podlasie Biała Podlaska
17.04.2021
13:00
Podhale Nowy Targ
:
Stal Kraśnik
17.04.2021
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Sokół Sieniawa
17.04.2021
16:00
Korona II Kielce
:
Avia Świdnik
18.04.2021
12:00
Lewart Lubartów
:
Orlęta Radzyń Podlaski
18.04.2021
17:00
Chełmianka Chełm
:
Stal Stalowa Wola
18.04.2021
15:00
Wisłoka Dębica
:
Cracovia II Kraków
18.04.2021
17:00
Wisła Sandomierz
:
Wisła Puławy
18.04.2021
16:00
KS Wiązownica
:
ŁKS Łagów
18.04.2021
16:30

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
:
Dalin Myślenice
17.04.2021
15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Słomniczanka Słomniki
17.04.2021
16:00
KS Chełmek
:
Orzeł Ryczów
17.04.2021
 
Unia Oświęcim
:
LKS Śledziejowice
17.04.2021
 
Garbarnia II Kraków
:
Pcimianka Pcim
17.04.2021
 
Clepardia Kraków
:
MKS Trzebinia
17.04.2021
 
LKS Rajsko
:
Beskid Andrychów
17.04.2021
 
Proszowianka Proszowice
:
Wiślanie Jaśkowice
17.04.2021
 
LKS Jawiszowice
:
Orzeł Piaski Wielkie
18.04.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
:
Sosnowianka Stanisław Dln
14.04.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Sokół Stary Sącz
:
Gród Podegrodzie
14.04.2021
16:30

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
:
UKS Sygneczów II
17.04.2021
17:00
Contra II
:
Start II Brzezie
17.04.2021
17:00
Czarnochowice II
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
18.04.2021
17:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Stal Rzeszów
:
Korona II
17.04.2021
12:00
Resovia Rzeszów
:
Motor Lublin
17.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Orlęta K.
17.04.2021
 
Górnik Łęczna
:
Sandecja Nowy Sącz
17.04.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Korona Kielce
:
Stal Rz.
17.04.2021
12:00
Cracovia Kraków
:
Górnik Ł.
17.04.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Hutnik Kraków
17.04.2021
 
Motor Lublin
:
Wisła Kraków
17.04.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

Hetman Z.
:
KKP Korona
17.04.2021
13:00
BKS Lublin
:
Unia Tarnów
17.04.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
17.04.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
18.04.2021
12:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.04.2021
 
Puszcza Niepołomice
:
Sandecja Nowy Sącz
17.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Podhale Nowy Targ
17.04.2021
 
Profi Zielonki
:
Okocimski Brzesko
17.04.2021
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Unia Tarnów
:
AP Wisła Czarny Dunajec
17.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
Glinik Gorlice
17.04.2021
 
Hutnik II Kraków
:
SMS Oświęcim
17.04.2021
 
Górnik Tarnów
:
Podgórze Kraków
17.04.2021
 

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
17.04.2021
 
Unia Oświęcim
:
Wisła II Kraków
17.04.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
17.04.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
17.04.2021
 

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
17.04.2021
10:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
17.04.2021
 
MOSiR Bochnia
:
Unia II Tarnów
17.04.2021
 
Hutnik Kraków
:
Chełmek
17.04.2021
 

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
17.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
17.04.2021
 
Cracovia Kraków
:
Limanovia Limanowa
17.04.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
18.04.2021
10:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
:
Kalwarianka
17.04.2021
 
Cracovia II Kraków
:
AP Wisła Czarny Dunajec
17.04.2021
 
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.04.2021
 
AP 21 Chrzanów
:
Okocimski Brzesko
17.04.2021
 

Ekstraliga Kobiet

Olimpia Szczecin
:
SMS Łódź
17.04.2021
12:00
Czarni Sosnowiec
:
Medyk Konin
17.04.2021
12:15
Rolnik Biedrzychowice
:
ROW Rybnik
17.04.2021
13:30
GKS Katowice
:
Śląsk Wrocław
17.04.2021
13:00
KKP Bydgoszcz
:
AZS UJ Kraków
18.04.2021
12:15
Górnik Łęczna
:
APLG Gdańsk
18.04.2021
14:00

I liga kobiet (południe)

UKS SMS II Łódź
:
Tarnovia Tarnów
17.04.2021
15:00
Piastovia Piastów
:
Praga Warszawa
17.04.2021
 
Czwórka Radom
:
Pogoń Tczew
17.04.2021
14:00
Stomil Olsztyn
:
Polonia Środa Wielkopolska
18.04.2021
12:30
Rekord Bielsko Biała
:
UKS Staszkówka Jelna
18.04.2021
14:00

II liga kobiet (wschód)

Wanda Nowa Huta
:
Sparta Daleszyce
17.04.2021
12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Włókniarz Białystok
17.04.2021
13:00
Respekt Myślenice
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
17.04.2021
16:00
Ząbkovia Ząbki
:
Prądniczanka Kraków
17.04.2021
14:00
Loczki Wyszków
:
KSP Kielce
18.04.2021
14:00
KS Raszyn
:
Widok Lublin
18.04.2021
15:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny