facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Dziecanovia zaprezentowała nowego trenera

Dziecanovia zaprezentowała nowego trenera

Nowym szkoleniowcem zespołu Dziecanovii Dziekanowice został Marcin Kępa, znany przede wszystkim z dobrej pracy w sektorach młodzieżowych, między innymi w Cracovii. 
 
Trener Marcin Kępa posiada licencję UEFA A ELITE YOUTH i posiada bogate doświadczenie w pracy szkoleniowej. Był między innymi Dyrektorem Akademii Cracovii, pracował również dla Interu Mediolan, a także uczestniczył w wielu stażach polskich i zagranicznych, w takich klubach jak FC Barcelona, Watford FC, Borussia Dortmund, Glasgow Rangers, czy VFL Bochum. W sektorze piłki seniorskiej ma już za sobą doświadczenie w postaci analityka I drużyny Cracovii, czy samodzielnej pracy z drużynami Fairanta, oraz Startu Brzezie. Obecnie prowadzi Tiger Hearts Academy, którą stworzył kilka lat temu. 
 
Klub z Dziekanowic postawił przed nim zadanie odbudowy I drużyny, aby była zdolna walczyć o pozostanie w V lidze, a także wsparcie w rozwoju klubowej akademii, przede wszystkim poprzez edukację trenerów pracujących w Dziecanovii. 
 
- Przed mną bardzo trudne wyzwanie, utrzymać zespół, który po pierwszej rundzie zdobył zaledwie 2 punkty i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, a dodatkowo sprawy kadrowe też wymagają sporych wzmocnień. Sytuacja jest trudna, ale ja lubię takie wyzwania i wierzę w to mocno, że uda się ten nie lada wyczyn i Dziecanoviia uratuje V ligę, a jeśli się nie uda, rozpoczniemy proces budowy drużyny na ponowny awans. Do tego potrzebna będzie ciężka praca i wzmocnienie kadry, nad którym już pracuję. Już teraz zapraszam wszystkich zawodników, którzy lubią takie wyzwania i mają określone umiejętności na dwa test mecze, które odbędą się w styczniu. Klub jest dobrze zorganizowany, z bardzo dobrymi warunkami treningowymi, dlatego pomimo tej sytuacji w której znajduje się drużyna, jestem optymistą - powiedział Marcin Kępa.

 

 

Źródło: Dziecanovia

Dodano: 2020-12-22 15:25:42


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków III)

Dziecanovia  zmiana trenera 

Komentarze


II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

Spartak Wielkanoc
:
BSF Busko Zdrój
26.01.2021
20:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr.południowa

AZS UP Wanda Kraków
2:8
Wierzbowianka Wierzbno
24.01.2021
16:00
Rekord Bielsko Biała
3:1
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
24.01.2021
18:00
Rolnik Głogówek
4:8
AZS UJ Kraków
24.01.2021
16:30