facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Guguła na testach w Stomilu! Jutrzenka szykuje transfery

Guguła na testach w Stomilu! Jutrzenka szykuje transfery

Jutrzenka Giebułtów ma za sobą pierwszą grę kontrolną. Z IV-ligową Tarnovią podopieczni Piotra Powroźnika wygrali 5:0, a jedną z aktywniejszych postaci na boisku był jeden z dwóch testowanych napastników, zawodnik z niższej ligi. W klubie póki co personaliów nie zdradzają w myśl zasady informowania o faktach, a nie przymiarkach. W drużynie aktualnie testowanych jest 6 graczy i na dzień dzisiejszy są spore szanse, że w komplecie zostaną dokooptowani do kadry trzecioligowca. Wśród nich jest wspomnianych dwóch napastników, dwóch skrzydłowych oraz dwóch zawodników do zadań defensywnych. Zimowy okres przygotowawczy jest krótki dlatego też, w Giebułtowie czynią starania by temat transferów i kadrę na wiosną zamknąć w najbliższych dniach. 
 
Jak wiadomo, z drużyną pożegna bądź pożegnało się już kilku piłkarzy. Z różnych powodów z Jutrzenką rozstali się Patryk Michniak, Krzysztof Kozieł, Grzegorz Bizoń, Karol Wątroba, Michał Romuzga, Norbert Leśniak. Nie wiadomo czy z klubem nie rozstanie się też 20-letni golkiper Tomasz Guguła. Ten utalentowany niezwykle bramkarz błyszczał jesienią w bramce Jutrzenki co nie pozostało bez odzewu. Do końca bieżącego tygodnia Guguła przebywa na testach w I-ligowym Stomilu Olsztyn, a jak udało nam się ustalić, usługami tego zawodnika interesuje się jeszcze jeden klub II-ligowy. W razie gdyby Guguły zabrakło wiosną w kadrze Jutrzenki, w klubie podobno mają plan awaryjny i na taki scenariusz zwłaszcza, że pożegnano się także z Kamilem Czarneckim. Do składu po kontuzji ma wrócić Michał Iliński. Stomil w bieżącym tygodniu czekają 2 gry kontrolne. Pierwszy zespół dziś zagra z Huraganem Morąg, a w weekend z Pogonią Grodzisk Mazowiecki.

Po stronie ubytków będzie także Bartosz Kozieł, który do końca sezonu grać będzie w innym klubie na zasadzie wypożyczenia.

 

 

Źródło: własne; fot. Ryszard Kułaga

Dodano: 2021-01-13 12:13:51


Zobacz też: III liga, gr. 4

Jutrzenka Giebułtów 

Komentarze


II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

Spartak Wielkanoc
:
BSF Busko Zdrój
26.01.2021
20:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr.południowa

AZS UP Wanda Kraków
2:8
Wierzbowianka Wierzbno
24.01.2021
16:00
Rekord Bielsko Biała
3:1
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
24.01.2021
18:00
Rolnik Głogówek
4:8
AZS UJ Kraków
24.01.2021
16:30