facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Powraca temat baraży Unii Tarnów z Cracovią!

Powraca temat baraży Unii Tarnów z Cracovią!

23 i 27 czerwca - to pierwotnie zaplanowane terminy gier barażowych o awans do III ligi na zakończenie sezonu 2019/2020. Zmierzyły się we wspomnianym dwumeczu najlepsze drużyny zachodniej i wschodniej grup małopolskiej IV ligi: Cracovia II i Unia Tarnów.

 

 

Cała sportowa Polska poradziła sobie z rozegraniem baraży do 30 czerwca czyli w terminie obowiązywania deklaracji gry amatora sezonu 2019/2020, ale dla Małopolski okazało się to ogromnym problemem. Niechęć do rozgrywania baraży w regulaminowych, zaplanowanych przed sezonem przez MZPN terminach zgłaszali przedstawiciele Cracovii II, którzy wobec kłopotów kadrowych pragnęli przenieść wspomniany dwumecz na drugą połowę lipca, by móc skorzystać z piłkarzy zgłoszonych do kadry ekstraklasowej drużyny Pasów. Powstał zatem konflikt bo tarnowianie utrzymywali powołując się na stosowne przepisy, iż rozegranie gier barażowych w lipcu uniemożliwi wystawienie do gry zawodników, którzy na podstawie deklaracji gry amatora lub umów, do gry uprawnieni w tym klubie są tylko do 30 czerwca. Przepisy PZPN dawały co prawda mechanizm przedłużenia deklaracji gry amatora (wydłużenie trwania sezonu 2019/20 do 31 lipca), ale nie był on jednostronny i wymagał zgody samego piłkarza (ostatecznie 30 czerwca Unia straciła swojego kluczowego zawodnika, który 1 lipca podpisał kontrakt z klubem białoruskiej ekstraklasy). Dodatkowo, zdaniem tarnowian, mechanizm wymagał uchwały Zarządu MZPN w sprawie przedłużenia sezonu, co nigdy nie nastąpiło. 
 
W dniu 9 czerwca, Prezydium Zarządu Małopolskiego Związku Piłki Nożnej wystosowało natomiast swoją uchwałę na mocy której wyznaczyło nowy termin gier barażowych na 8 i 12 lipca w znacznym stopniu uwzględniając potrzeby klubu z ul.Kałuży. Decyzję podjęto m.in powołując się na fakt nadzwyczajnego okresu związanego z pandemią oraz objęcia reżimem sanitarnym 22 z 66 piłkarzy Cracovii zgłoszonych do rozgrywek. 
 
Kluczową dla dalszej treści niniejszego artykułu okazała się forma i termin dostarczenia orzeczenia Prezydium Zarządu MZPN. W dniu 10 czerwca, orzeczenie Prezydium Zarządu MZPN zostało wysłane do Tarnowa w formie zarówno elektronicznej jak i tradycyjną pocztą. Przesyłka pocztowa została skutecznie dostarczona w dniu 16 czerwca, a elektroniczna co prawda w dniu 10 czerwca, ale pod niewłaściwy adres mailowy. Orzeczenie doręczono na adresy mailowe Akademii Piłkarskiej Unii Tarnów, które nie zostały wskazane jako adresy do korespondencji do klubu ZKS Unia Tarnów we wniosku licencyjnym.
 
Zarząd klubu ZKS Unia odwołał się od tej dezycji do Związkowej Komisji Odwoławczej MZPN zarzucając m.in podjęcie uchwały przez Prezydium Zarządu MZPN, a kompetencje do jej podjęcia miał tylko Zarząd MZPN, co we wniosku podparto zapisami regulaminów, uchwał oraz statutu MZPN. Co ważne, odwołanie Zarząd ZKS Unia Tarnów dostarczył w dniu 29 czerwca, a więc 13 dni od skutecznego i do właściwego adresata dostarczenia orzeczenia Prezydium MZPN dot. nowego terminu gier barażowych.
 
ZKO MZPN odwołanie odrzuciła powołując się na rzekomo przekroczony termin na jego złożenie, który zdaniem ZKO MZPN minął 24 czerwca (14 dni od nadania orzeczenia drogą pocztową oraz doręczenia mailowo pod niewłaściwy adres). 
 
W międzyczasie, tarnowianie uzyskali stanowisko Ministerstwa Sportu o braku przeciwwskazań do rozegrania baraży w dniach 23 i 27 czerwca, dodatkowo informując o możliwym braku dostępności
stadionu Unii Tarnów w dniu 8 lipca w związku z przygotowaniami do inauguracji sezonu... żużlowego (ostatecznie udało się rozegrać mecz 8 lipca po poniesieniu przez Unię Tarnów sporych kosztów związanych z odkażeniem stadionu i szatni po rozegranym meczu tak, aby nie zakłócić reżimu sanitarnego I ligowej sekcji żużlowej).
 
Koniec końców, władze tarnowskiej Unii wystosowały skargę kasacyjną na decyzję ZKO MZPN odrzucającej odwołanie ZKS Unia - adresowaną do Najwyższej Komisji Odwoławczej Polskiego Związku Piłki Nożnej. 
 
NKO PZPN w dniu 14 stycznia (pół roku od złożenia skargi przez Unię) wydała orzeczenie dot. skargi kasacyjnej Unii Tarnów, uchylając w całości zaskarżone orzeczenie ZKO MZPN nakazując jednocześnie temu organowi ponowne rozpatrzenie odwołania ZKS Unia. Orzeczono także zwrot poniesionych kosztów wniesienia skargi kasacyjnej w wysokości 3500 PLN.
 
W uzasadnieniu orzeczenia, NKO PZPN wskazała m.in treść art. 134 par. 7 RD PZPN, z którego wynika iż zawiadomienia i korespondencja do klubów biorących udział w rozgrywkach Ekstraklasy, I i II ligi mężczyzn może być przesyłana na znany organowi dyscyplinarnemu adres mailowy klubu, ale dla pozostałych klas rozgrywkowych, korespondencja może być dostarczana drogą mailową jedynie w przypadku zgody adresata oraz wskazania precyzyjnego adresu mailowego informując jednocześnie, że za właściwy adres mailowy należy uznać ten wskazany we wniosku licencyjnym. 
 
Tarnowianie we wniosku licencyjnym wskazali zupełnie inny adres mailowy niż ten, na który zostało doręczone orzeczenie. W efekcie pismo trafiło do przedstawiciela innego podmiotu, współpracującego jedynie z ZKS Unia.
 
Teraz pozostaje czekać na ruch Związkowej Komisji Odwoławczej MZPN, która zobowiązana została do ponownego rozpatrzenia złożonego w czerwcu odwołania klubu od decyzji zmieniającej termin rozegrania gier barażowych. 
 
Sprawa gier barażowych wraca więc na "wokandę". Pozostaje czekać na rozwój wypadków i decyzje które ostatecznie zamkną ten kontrowersyjny temat. 
 
Przypomnijmy na koniec, że w wyniku gier barażowych (8 i 12 lipca 2020), do III ligi awansowały ostatecznie rezerwy Cracovii, które w Tarnowie zremisowały 1:1, a w Krakowie awans przypieczętowały wygraną 4:0.

Źródło: własne

Dodano: 2021-01-28 12:17:05


Cracovia  Unia Tarnów  baraże 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.09.2021
18:00
Lech Poznań
:
Wisła Kraków
17.09.2021
20:30
Pogoń Szczecin
:
Cracovia Kraków
18.09.2021
15:00
Wisła Płock
:
Jagiellonia Białystok
18.09.2021
12:30
Lechia Gdańsk
:
Piast Gliwice
18.09.2021
20:00
Radomiak Radom
:
Śląsk Wrocław
18.09.2021
17:30

Fortuna I Liga

Puszcza Niepołomice
1:2
Sandecja Nowy Sącz
15.09.2021
18:00
GKS Katowice
:
Arka Gdynia
16.09.2021
18:00
Górnik Polkowice
:
Stomil Olsztyn
16.09.2021
20:30
GKS Tychy
:
Chrobry Głogów
16.09.2021
20:30
GKS Jastrzębie
:
Zagłębie Sosnowiec
17.09.2021
18:00
Resovia Rzeszów
:
Miedź Legnica
17.09.2021
20:30
Korona Kielce
:
Sandecja Nowy Sącz
18.09.2021
20:30
ŁKS Łódź
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.09.2021
12:40

eWinner II Liga

Hutnik Kraków
1:1
Garbarnia Kraków
15.09.2021
16:00
Śląsk II Wrocław
:
KKS 1925 Kalisz
17.09.2021
14:30
Wisła Puławy
:
Stal Rzeszów
18.09.2021
16:00
Znicz Pruszków
:
Sokół Ostróda
18.09.2021
16:00
GKS Bełchatów
:
Lech II Poznań
18.09.2021
12:30
Motor Lublin
:
Garbarnia Kraków
18.09.2021
17:00
Ruch Chorzów
:
Wigry Suwałki
18.09.2021
18:00

III liga, gr. 4

KSZO Ostrowiec Św.
:
Wisłoka Dębica
18.09.2021
15:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Czarni Połaniec
18.09.2021
16:00
Unia Tarnów
:
Tomasovia Tomaszów Lubelski
18.09.2021
16:00
Korona Rzeszów
:
Sokół Sieniawa
18.09.2021
14:00
Avia Świdnik
:
Siarka Tarnobrzeg
18.09.2021
16:00
Stal Stalowa Wola
:
Orlęta Radzyń Podlaski
18.09.2021
17:00
Podhale Nowy Targ
:
Chełmianka Chełm
18.09.2021
16:30

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Beskid Andrychów
2:3
Wiślanie Jaśkowice
15.09.2021
17:00
Dalin Myślenice
2:3
Orzeł Ryczów
15.09.2021
16:30
Wieczysta Kraków
5:0
Pcimianka Pcim
15.09.2021
16:30
MKS Trzebinia
2:3
Tempo Białka
15.09.2021
17:00
KS Chełmek
1:2
Sokół Kocmyrzów
15.09.2021
17:00
Clepardia Kraków
0:1
Garbarnia II Kraków
15.09.2021
17:00
LKS Jawiszowice
3:2
Wiślanka Grabie
15.09.2021
17:00
Słomniczanka Słomniki
4:0
TS Węgrzce
15.09.2021
17:00
Unia Oświęcim
1:0
Jutrzenka Giebułtów
15.09.2021
17:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Słomniczanka Słomniki
18.09.2021
11:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Unia Oświęcim
18.09.2021
11:00
Tempo Białka
:
KS Chełmek
18.09.2021
16:00
TS Węgrzce
:
MKS Trzebinia
18.09.2021
17:00
Orzeł Ryczów
:
Beskid Andrychów
18.09.2021
16:00
LKS Jawiszowice
:
Wieczysta Kraków
18.09.2021
17:00
Sokół Kocmyrzów
:
Clepardia Kraków
18.09.2021
16:00
Wiślanka Grabie
:
Garbarnia II Kraków
18.09.2021
16:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Muszyna
:
Tarnovia Tarnów
18.09.2021
11:00
Radłovia Radłów
:
Sokół Słopnice
18.09.2021
16:00
BKS Bochnia
:
Glinik Gorlice
18.09.2021
17:00
Metal Tarnów
:
Okocimski Brzesko
18.09.2021
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Jarmuta
18.09.2021
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Limanovia Limanowa
18.09.2021
17:00
Lubań Maniowy
:
Watra Białka Tatrzańska
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przemsza Klucze
:
LOT Balice
18.09.2021
11:00
LKS Niedźwiedź
:
Promień Przeginia
18.09.2021
16:30
Błękitni Modlnica
:
Przebój Wolbrom
18.09.2021
17:00
Piliczanka Pilica
:
Spójnia Osiek
18.09.2021
16:00
Przemsza Klucze
:
LOT Balice
18.09.2021
11:00
Proszowianka Proszowice
:
KS PKM Olkusz
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Kmita Zabierzów
:
Prokocim Kraków
18.09.2021
16:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Hutnik II Kraków
18.09.2021
16:30
Radziszowianka Radziszów
:
Borek Kraków
18.09.2021
17:00
Prądniczanka Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
18.09.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Raba Dobczyce
:
LKS Śledziejowice
18.09.2021
11:00
Gdovia Gdów
:
Jordan Sum Zakliczyn
18.09.2021
17:00
Górnik Wieliczka
:
Karpaty Siepraw
18.09.2021
16:00
Wróblowianka Wróblowice
:
Złomex Branice
18.09.2021
15:00
Tempo Rzeszotary
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
18.09.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

MKS Libiąż
:
Brzezina Osiek
18.09.2021
16:00
Niwa Nowa Wieś
:
Strażak Rajsko
18.09.2021
16:00
LKS Żarki
:
Górnik Brzeszcze
18.09.2021
11:00
Nadwiślanin Gromiec
:
LKS Gorzów
18.09.2021
16:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Sokół Przytkowice
18.09.2021
 
Skawa Wadowice
:
Victoria Jaworzno
18.09.2021
16:00
Hejnał Kęty
:
Fablok Chrzanów
18.09.2021
11:00
Zgoda Byczyna
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
18.09.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Poręba Spytkowska
:
Jadowniczanka Jadowniki
18.09.2021
16:30
Victoria Słomka
:
Naprzód Sobolów
18.09.2021
16:00
Błyskawica Proszówki
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
18.09.2021
15:30
GKS Drwinia
:
Ceramika Muchówka
18.09.2021
14:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

LUKS Skrzyszów
:
LKS Rzuchowa
17.09.2021
16:30
Wisła Szczucin
:
Pogórze
18.09.2021
16:30
Zorza Zaczarnie
:
LKS Nowa Jastrząbka
18.09.2021
16:30
Olimpia Wojnicz
:
LKS Ładna
18.09.2021
16:30
Rzepiennik Strzyżewski
:
Polan Żabno
18.09.2021
16:30

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKS Łużna
:
Gród Podegrodzie
18.09.2021
16:00
KS Biecz
:
Helena Nowy Sącz
18.09.2021
16:30
LKS Uście Gorlickie
:
Biegoniczanka
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Huragan Waksmund
3:1
Zawrat Bukowina Tatrzańska
15.09.2021
17:00
AKS Ujanowice
:
Huragan Waksmund
18.09.2021
16:00
Orkan Szczyrzyc
:
Zalesianka
18.09.2021
16:00
Czarni Czarny Dunajec
:
LKS Szaflary
18.09.2021
16:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska
:
Babia Góra Lipnica Wielka
18.09.2021
16:00
Płomień Limanowa
:
Turbacz Mszana Dolna
18.09.2021
16:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Błękitni II Modlnica
:
Galicja Raciborowice
18.09.2021
14:00
Partyzant Dojazdów
:
Ekler Baranówka
18.09.2021
15:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Bibiczanka Bibice
18.09.2021
16:00

Keeza Klasa A (Kraków II)

Iskra Czułów
0:6
Tramwaj Kraków
15.09.2021
16:30
Potok Więckowice
1:2
Sportowiec Modlniczka
15.09.2021
17:00
Liszczanka Liszki
1:1
Piast Wołowice
15.09.2021
17:00
Dragon Szczyglice
:
Strażak Rączna
16.09.2021
20:30
Dragon Szczyglice
:
Lotnik Kryspinów
18.09.2021
14:00
Sankowia Sanka
:
Potok Więckowice
18.09.2021
13:00
Wisła Jeziorzany
:
Iskra Czułów
18.09.2021
13:00
Tęcza Piekary
:
Liszczanka Liszki
18.09.2021
15:30
Tramwaj Kraków
:
JKS Zelków
18.09.2021
17:00
Start Kamień
:
Piast Wołowice
18.09.2021
14:00

Keeza Klasa A (Kraków III)

Zwierzyniecki Kraków
:
Dąbski Kraków
18.09.2021
17:00
Gajowianka Gaj
:
Wieczysta II
18.09.2021
16:30
Nadwiślan Kraków
:
Strzelcy Kraków
18.09.2021
16:30
Iskra Krzęcin
:
Prądniczanka II Kraków
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Batory Wola Batorska
:
Wilga Koźmice Wielkie
18.09.2021
16:00
Start Brzezie
:
Zryw Szarów
18.09.2021
17:00
Czarnochowice
:
Iskra Zakrzów
18.09.2021
17:00
Strażak Kokotów
:
Zieloni Niegowić
18.09.2021
16:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Pasternik Ochojno
:
Iskra Głogoczów
18.09.2021
16:00
Staw Polanka
:
Orzeł Nowa Wieś
18.09.2021
16:00
Sokół Borzęta
:
Hejnał Krzyszkowice
18.09.2021
16:30
LKS Rudnik
:
Beskid Tokarnia
18.09.2021
16:30
Dziecanovia Dziekanowice
:
Górki Myślenice
18.09.2021
17:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Zielonka Wrząsowice
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Trzy Korony Żarnowiec
:
Strumyk Zarzecze
18.09.2021
16:30
Pilica Wierbka
:
Laskowianka Laski
18.09.2021
12:00
Unia Jaroszowiec
:
Błysk Zederman
18.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Chrzanów)

Błyskawica Myślachowice
:
Wisełka Rozkochów
18.09.2021
17:00
Zagórzanka Zagórze
:
MKS Alwernia
18.09.2021
17:00
Wisła Jankowice
:
Polonia Luszowice
18.09.2021
17:00
Wolanka Wola Filipowska
:
Tęcza Tenczynek
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków I)

Milenium Radziemice
:
Cobra Wężerów
18.09.2021
11:00
Agricola Klimontów
:
Kosynierzy Łuczyce
18.09.2021
16:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Topór Aleksandrowice
:
Novi Narama
18.09.2021
17:00
Niegoszowianka
:
Orzeł II Bębło
18.09.2021
14:00
Orlęta II Rudawa
:
Wisła Rząska
18.09.2021
17:00
Płomień Jerzmanowice
:
Kmita II Zabierzów
18.09.2021
16:30

Keeza Klasa B (Kraków III)

Bieżanowianka II Kraków
:
Fairant Kraków
18.09.2021
16:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Tramwaj II Kraków
18.09.2021
17:00
Wawel Kraków
:
Prokocim II Kraków
18.09.2021
11:00
Pychowianka Kraków
:
Dragoons Kraków
18.09.2021
16:00
Victoria Kraków
:
Universum Kraków
18.09.2021
 
Bronowicki Kraków
:
Rybitwy Kraków
18.09.2021
16:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Sokół Rybna
:
Błękitni Czułówek
18.09.2021
17:00
Rzozovia Rzozów
:
Radziszowianka II
18.09.2021
17:00
Tyniec Kraków
:
Sparta Przeginia Duchowna
18.09.2021
16:00
Płomień Kostrze
:
Wisła Czernichów
18.09.2021
16:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Lotnik II Kryspinów
18.09.2021
16:00
Gwiazda Ściejowice
:
Nadwiślan Rusocice
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Gdovia II Gdów
:
Piłkarz Podłęże
16.09.2021
17:30
Rożnowa
:
UKS Sygneczów
18.09.2021
16:00
Naprzód Ochmanów
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
18.09.2021
16:30
Wiarusy II
:
Górnik II Wieliczka
18.09.2021
16:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Dąb Zabierzów Bocheński
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

Radwan Skomielna Czarna
:
Lubomir Wiśniowa
18.09.2021
16:00
Sęp Droginia
:
LKS Trzebunia
18.09.2021
16:30
Wicher Stróża
:
Karpaty II Siepraw
18.09.2021
16:30

Keeza Klasa B (Olkusz)

Błyskawica Kolbark
:
Northstar Miechów
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
:
Gryf Wiatowice
18.09.2021
16:30
Contra II
:
Czarnochowice II
18.09.2021
15:30

Centralna Liga Juniorów U-18

Jagiellonia
:
Warta
18.09.2021
12:00
Wisła Kraków
:
Zagłębie Lubin
18.09.2021
11:15
Legia Warszawa
:
Pogoń Szczecin
18.09.2021
11:00
Lech Poznań
:
Cracovia Kraków
18.09.2021
11:00
Raków Częstochowa
:
Gwarek Zabrze
18.09.2021
14:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - jesień

Resovia Rzeszów
:
Korona Kielce
18.09.2021
13:00
Wisła Kraków
:
Motor Lublin
18.09.2021
14:00
Cracovia Kraków
:
Stal Rz.
18.09.2021
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Wisła Puławy
18.09.2021
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - jesień

Sandecja Nowy Sącz
:
TOP 54 Biała Podlaska
18.09.2021
12:30
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
18.09.2021
 
KKP Korona Kielce
:
BKS Lublin
18.09.2021
12:00
Górnik Ł.
:
Stal Rz.
18.09.2021
15:30

Małopolska Liga Juniorów

Profi Zielonki
3:1
Unia Tarnów
14.09.2021
17:30
Orzeł Myślenice
2:2
Limanovia Limanowa
14.09.2021
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
6:1
Górnik Wieliczka
15.09.2021
17:00
Grybovia Grybów
4:2
Dunajec Nowy Sącz
15.09.2021
17:00
Garbarnia Kraków
2:1
Puszcza Niepołomice
15.09.2021
16:00
Sandecja Nowy Sącz
5:3
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
15.09.2021
16:00
Pcimianka Pcim
:
Beskid Andrychów
16.09.2021
17:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Orzeł Myślenice
18.09.2021
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Profi Zielonki
18.09.2021
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Sandecja Nowy Sącz
18.09.2021
10:00
Limanovia Limanowa
:
MKS Trzebinia
18.09.2021
10:00
Unia Tarnów
:
Wolania Wola Rzędzińska
18.09.2021
13:30
Beskid Andrychów
:
Grybovia Grybów
18.09.2021
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Podhale Nowy Targ
:
Sandecja Nowy Sącz
15.09.2021
15:00
Hutnik Kraków
:
Garbarnia Kraków
18.09.2021
12:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Unia II Tarnów
:
Hutnik II Kraków
17.09.2021
17:00
Cracovia II Kraków
:
Puszcza Niepołomice
18.09.2021
14:00
Beskid Andrychów
:
Profi Zielonki
18.09.2021
11:00
Limanovia Limanowa
:
Okocimski Brzesko
18.09.2021
12:15

I Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Dunajec Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
18.09.2021
15:00
Podhale Nowy Targ
:
Wisła II Kraków
18.09.2021
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Unia II Tarnów
12:0
Górnik Tarnów
15.09.2021
10:00
Unia Oświęcim
:
AS Progres Kraków
16.09.2021
17:00
Kalwarianka
:
Respect Szalowa
18.09.2021
10:00
Górnik Tarnów
:
Okocimski Brzesko
18.09.2021
12:00

I Małopolska Liga Młodzików

Limanovia Limanowa
5:1
Cracovia Kraków
14.09.2021
17:00
Sandecja
:
Hutnik
15.09.2021
16:30
Cracovia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
18.09.2021
16:30
Limanovia Limanowa
:
Hutnik
18.09.2021
14:30
AS Progres Kraków
:
Sandecja
18.09.2021
16:00

II Małopolska Liga Młodzików

Cracovia Kraków
3:1
Unia Tarnów
15.09.2021
17:45
TS Wisła I Kraków
:
Pogoń S.
16.09.2021
14:00
Unia Oświęcim
:
Cracovia Kraków
18.09.2021
11:00
Akademia Goal Nawojowa
:
TS Wisła I Kraków
18.09.2021
12:30
Pogoń S.
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.09.2021
 
AP 21 Chrzanów
:
Unia Tarnów
18.09.2021
11:00

II Liga Kobiet, gr. południowa

Unia Lublin
:
Ziemia Lubińska Czerniec
18.09.2021
15:00

Keeza III Liga Kobiet, gr. IV

Izolator Boguchwała
:
DAP Dębica
18.09.2021
11:00
FSA Kraków
:
MOSiR Lubartów
18.09.2021
11:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
:
Resovia II Rzeszów
18.09.2021
11:00