facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Wierzbowianka mistrzem Polski! (foto/video)

Wierzbowianka mistrzem Polski! (foto/video)

Wierzbowianka najlepsza w Polsce! W zakończonych wczoraj finałach Futsalowych Mistrzostw Polski Kobiet do lat 16, po morderczym boju z GKS Katowice, drużyna z Gminy Koniusza sięgnęła po złote medale!

 

 

Cóż to były za mistrzostwa! Zarówno broniąca mistrzowskiego tytułu Staszkówka Jelna jak i brązowego medalu Wierzbowianka Wierzbno dotarły w tegorocznej edycji Mistrzostw Polski ponownie do strefy medalowej! Role tym razem się odwróciły bo to Wierzbowianka stanęła na najwyższym stopniu podium, Staszkówka z kolei po niesamowitej wymianie ciosów z Ząbkovią, zakończyła zmagania na pierwszym miejscu... poza podium.
 
Tryzdniowe zmagania w hali MOSiR w podkrakowskich Proszowicach można było obserwować dzięki transmisji telewizyjnej na kanale Youtube patrona medialnego imprezy - FUTMAL
 
Piątkowe i sobotnie zmagania wyłoniły komplet ćwierćfinalistów. 

-[FOTOGALERIA - DZIEŃ I
 
W grupie A po ciężkich bojach awans zapewniła sobie Staszkówka Jelna oraz SMS Łódź. O tym jak ciężka była to grupa świadczy choćby to że obrończynie mistrzowskiego tytułu zdołały wygrać zaledwie jedno spotkanie. 
 
W grupie B najlepsza była Ząbkovia ze znakomitą snajperką Patrycją Kozarzewską w składzie. Ekipa z Ząbek ograła Rolnika Głogówek i FSA Kraków oraz rozgromiła 12:1 Beniaminka Krosno, który... także uzyskał awans do ćwierćfinałów!
 
W grupie C występowali gospodarze - Wierzbowianka. Po piątkowym triumfie 7:0 nad Marcusem Gdynia wydawało się, że medlistki poprzednich mistrzostw gładko wyjdą z grupy. W sobotę przyszedł jednak bezbramkowy remis ze Stomilem Olsztyn i na wszelki wypadek trzeba było ograć SWD Wodzisław Śląski by uniknąć tworzenia małej tabeli. Awans ostatecznie wywalczyły Wierzbowianka oraz rozgromiony przez nią Marcus Gdynia.
 
W grupie D brylował GKS Katowice z niepowtarzalną Zuzanną Witek, zawodniczką całkowicie odstającą poziomem od reszty stawki. Katowiczanki pewnie uporały się z Pogonią, UAM i UW zapewniając sobie awans z kompletem punktów. Do ćwierćfinałów awansowała także Pogoń Tczew.
Ćwierćfinałowe pojedynki najwięcej emocji przysporzyły dopiero w pojedynku Marcusa z GKS Katowice. Tu o losach awansu decydował konkurs rzutów karnych, z którego zwycięsko wyszły zawodniczki ze Śląska. Do strefy medalowej po ograniu SMS Łódź awansowały jeszcze Ząbkovia (2:1), Pogni Tczew Wierzbowianka (6:2) oraz Beniaminka Staszkówka Jelna (7:3).
 
O tym jak zacięta czeka nas walka o medale pokazało półfinałowe starcie dwóch małopolskich ekip - Wierzbowianka i Staszkówki Jelna. Po zabójczej rywalizacji i remisie w regulaminowym czasie gry, awans do finału rzutem na taśmę (także m.in dzięki skutecznemu egzekwowaniu karnego przez golkiperkę Wierzbowianki) wywalczyły gospodynie turnieju.
 
Do finału awansował także GKS Katowice, który rzecz jasna w dużej mierze dzięki kolejnym trafieniom Zuzanny Witek, pokonał Ząbkovię.
 
Prawdziwym daniem głównym okazały się mały i wielki finał. W pojedynku o miejsce trzecie obejrzeliśmy prawdziwą kanonadę strzelecką. Bombardowanie obu bramek na swoją korzyść ostatecznie rozsztrzygnęła Ząbkovia ogrywają obrończynie tytułu - Staszkówkę Jelna 6:5!
 
A finał? To już dawka emocji tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Katowiczanki prowadziły już po dwóch trafieniach Zuzanny Witek 2:0, by w końcówce dzięki dwóm golom fenomalnie spisującej się Zuzanny Śmietany padł remis i o triumfie znów decydowały karne. Tu na wstępie pomyliły się gospodynie. Katowiczanki uczyniły to na sam koniec konkursu i o wygranej decydowały dodatkowe serie "jedenastek". Do piłki podeszła ponownie Amelia Jarguz i znów wygrała wojnę nerwów. W końcu ostateczny cios zadała Karolina Szarek i wierzbowianki rozpoczęły świętowanie!

-[FOTOGALERIA - DZIEŃ III
 
Na zakończenie obejrzeliśmy efektowną ceremonię wręczania nagród. Najbardziej wartościową zawodniczką turnieju wybrano Zuzannę Witek z GKS Katowice, najlepszą bramkarkę Amelię Jarguz z Wierzbowianki, a królową strzelczyń została Patrycja Kozarzewska z Ząbkovii, która zdobyła 10 goli.

Nagrody wręczali m.in Grzegorz Morkis - W-ce Przewodniczący Komisji Futsalu i Piłki Plażowej PZPN, Zbigniew Lach - Wiceprezes Małopolskiego Związku Piłki Nożnej, Jarosław Gryckiewicz i Łukasz Krawczyk - Członkowie Komisji Futsalu i Piłki Plażowej, Małgorzata Kuśmierczuk z Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN, Piotr Zawodny - Przewodniczący Komisji Futsalu  Małopolskiego Związku Piłki Nożnej, Grzegorz Cichy - Burmistrz Proszowic, Wiesław Rudek - Wójt Gminy Koniusza, Jarosław Pokorniak - Prezes Wierzbowianki Wierzbno oraz Wojciech Adamski jako Organizator turnieju. 
 

Grupa A
Ślęza Wrocław - SMS Łódź 3:3
UKS 3 Staszkówka Jelna - SMT Football Wizards 6:3
Ślęza - Football Wizards 2:3
Staszkówka Jelna - SMS Łódź 3:3
SMS Łódź - Football Wizards 1:0
Staszkówka Jelna - Ślęza 1:1
 
1. Staszkówka 3 5 10-7
2. SMS 3 5  7-6
3. Wizards 3 3  6-9
4. Ślęza 3 2  6-7
 
Grupa B
Ząbkovia Ząbki - FSA Kraków 3:2
Rolnik Głogówek - Beniaminek Krosno 4:2
Ząbkovia - Beniaminek 12:1
Rolnik - FSA Kraków 1:3
FSA Kraków - Beniaminek 1:4
Rolnik - Ząbkovia 0:4
 
1. Ząbkovia 3 9 19-3
2. Beniaminek 3 3  7-17
3. Rolnik 3 3  5-9
4. FSA 3 3  6-8
 
Grupa C
SWD Wodzisław Śląski - Stomil Olsztyn 1:3
Wierzbowianka Wierzbno - Marcus Gdynia 7:0
SWD Wodzisław - Marcus 4:4
Wierzbowianka - Stomil 0:0
Stomil - Marcus 2:3
Wierzbowianka - SWD Wodzisław 2:0
 
1. Wierzbowianka 3 7 9-0
2. Marcus 3 4 7-13
3. Stomil 3 4 5-4
4. SWD 3 1 5-9

Grupa D
Pogoń Tczew - AZS UAM Poznań 3:1
AZS UW Warszawa - GKS Katowice 0:2
Pogoń - GKS Katowice 1:5
AZS UW - AZS UAM 0:3
AZS UAM - GKS Katowice 2:5
AZS UW - Pogoń 1:6
 
1. Katowice 3 9 12-3
2. Pogoń 3 6 10-7
3. AZS UAM 3 3 6-8
4. AZS UW 3 0 1-11
 
Ćwierćfinały:
Staszkówka Jelna - Beniaminek Krosno 7:3
Wierzbowianka - Pogoń Tczew 6:2
SMS Łódź - Ząbkovia Ząbki 1:2
Marcus Gdynia - GKS Katowice 2:2, k.3-4
 
Półfinały:
Staszkówka Jelna - Wierzbowianka 2:2, k.3-4
Ząbkovia Ząbki - GKS Katowice 1:3
 
Mecz o 3.miejsce:
Staszkówka Jelna - Ząbkovia Ząbki 5:6
 
Finał:
Wierzbowianka - GKS Katowice 2:2, k.5-4
 
Czołówka klasyfikacji strzelców:
10 - Patrycja Kozarzewska (Ząbkovia)
8 - Zuzanna Witek (GKS Katowice), Wiktoria Dudka (Staszkówka Jelna)
7 - Maria Suwada (Wierzbowianka)
 
MVP Turnieju: Zuzanna Witek (GKS Katowice)
Najlepsza bramkarka turnieju: Amelia Jarguz (Wierzbowianka)


Wierzbowianka:
Amelia Jarguz, Zofia Śmietana, Natalia Lizończyk, Karolina Szarek, Julia Zielińska, Paulina Guzik, Katarzyna Drobny, Weronika Styrczula, Maria Suwada, Wiktoria Kot, Aleksandra Jeziorska. Trenerzy: Andrzej Żądło i Paweł Woźniak.
 
Staszkówka Jelna: Kinga Hebda, Wiktoria Dudka, Natalia Duda, Weronika Kaim, Jessica Korzeniowska, Paulina Piksa, Kamila Lichoń, Anna Grybel, Weronika Czech, Anita Romuzga, Natalia Golonka, Kamila Kumor, Wiktoria Kalinowska.
 
Football Success Academy Kraków: Kinga Szczęsna, Wiktoria Sroka, Milena Ługowska, Patrycja Kijak, Anna Cieśla, Łucja Bochenek, Nadia Palkiewicz, Weronika Beczkowska, Iga Stefańska, Oliwia Zgoda, Oliwia Pieronkiewicz, Aleksandra Kuśnierz.
 
SM Team Footbal Wizards Myślenice: Sandra Urbańczyk, Paulina Młodzik, Weronika Zawada, Joanna Kisielewska, Aleksandra Dziób, Magalena Izworska, Zuzanna Kościelny, Natalia Kuźdub, Joanna Żylińska, Agnieszka Haberna.
 
Ząbkovia Ząbki: Wiktoria Nowak, Patrycja Kozarzewska, Zuzanna Pietrasik, Jagoda Ostrowska, Zuzanna Kazimierczuk, Agata Lewalska, Natalia Duba, Julia Tabaka, Kamila Prus, Danuta Rek, Alekdandra Górz, Maja Kałun.
 
GKS Katowice: Kinga Seweryn, Julia Gutowska, Zofia Tuszyńska, Hanna Wieczorek, Anna Krakowiak, Oliwia Grzegorczyk, Zuzanna Witek, Natalia Kawulka, Natalia Ostalecka, Iga Witkowska, Alicja Bednarek, Zuzanna Lozio, Patrycja Kielesz, Michalina Thamm.
 
Ślęza Wrocław: Bianka Raduj, Magdalena Pórolniczak, Aleksandra Gąsiorek, Katarzyna Musialowska, Julia Ciesielska, Oliwia Szewczyk, Wiktoria Gąsiorek, Joanna Piętoń, Gabriela Lewicka, Hania Wieczerzak, Sandra Piaseczna, Natalia Witkowska.
 
SMS Łódź: Amelia Janiak, Klaudia Maciejko, Wiktoria Malczewska, Martyna Bartczak, Oliwia Bałdyga, Amelia Majtczak, Klaudia Kiełczewska, Inez Sikora, Patrycja Banach, Sandra Kowalski, Mrtyna Garbacz, Julia Łuczak, Emilia Warelis.
 
Rolnik Głogówek: Anna Giercuszkiewicz, Martyna Małolepsza, Martyna Leszczyńska, Paulina Poremba, Martyna Gach, Olivia Kuczek, Wiktoria Juchno, Blanka Ocipińska, Paulina Globisz, Wiktoria Gurgul, Julia Mielczarek, Marta Globisz, Paulina Borek, Magdalena Bażowska.
 
Beniaminek Krosno: Karolina Józefczyk, Maja Krychta, Nikola Tłuściak, Kinga Głód, Martyna Jasłowska, Aleksandra Helińska, Wiktoria Frydrych, Amelia Futyra.
 
SWD Wodzisław Śląski: Oliwia Jarząbek, Judyta Brzychcy, Elena Gwiźdż, Nadia Jeleń, Julia Piętakiewicz, Nicole Jendrzejczyk, Nikola Żuchowicz, Zuzanna Karwowska, Aleksandra Szypuła, Martyna Wierzba.
 
AS Stomil Olsztyn: Maja Bogacka, Oliwia Korzec, Weronika Gadomska, Maja Wilczewska, Karolina Taranowska, Małgorzata Milewska, Pola Olender, Oliwia Czarnecka, Anna Gliszczyńska, Blanka Żukowska, Martyna Żukowska, Zuzanna Markowska.
 
AS Marcus Gdynia: Julia Woźniak, Patrycja Guzewicz, Ita Jurkiewicz, Daria Zbrzeźniak, Amelia Kowalczyk, Anastazja Krampa, Wiktoria Kozłowska, Kornelia Kamecka, Dominika Sikorska, Maja Kosyn, Kinga Lutrzykowska, Weronika Pilarska.
 
AZS UW Warszawa: Urszula Wróbel, Zuzanna Maciejewska, Oliwia Kopińska, Julia Urbanowska, Natalia Szumielewicz, Pola Jóźwiak, Aleksandra Pindelska, Anastazja Owczarek, Estera Żakowska, Amelia Skowrońska, Emilia Krempa, Weronika Gos, Zofia Niedźwiedzik.
 
Pogoń Tczew: Nikola Rykowska, Agata Murawska, Kalina Szafraniec, Julia Węsierska, Kinga Mysiakowska, Julia Jędrzejewska, Wiktoria Stanisławska, Jagoda Grześkowiak, Zuzanna Szczygielska, Oliwia Gadawska, Amelia Bławat, Alicja Sokół, Aurelia Begier.
 
AZS UAM Poznań: Katarzyna Lewandowska, Maja Kuleczka, Zuzanna Krystkowiak, Konstancja Ostrowska, Martyna Nowaczyk, Gabriela Gębura, Patrycja Małyszka, Gabriela Przybył, Julia Szymczak, Natalia Żubka, Paulina Szymczak, Julia Przybył, Dominika Kubka, Maria Katarzyńska. 


RELACJA ZREALIZOWANA W RAMACH USŁUGI: WWW.FUTMAL.PL/PREMIUM


WIERZBOWIANKA - GKS KATOWICE, MECZ FINAŁOWY:



WIERZBOWIANKA - GKS KATOWICE, MECZ FINAŁOWY (RZUTY KARNE):



WIERZBOWIANKA - GKS KATOWICE, CEREMONIA DEKORACJI:





ZAPIS TRANSMISJI MISTRZOSTW - DZIEŃ I:



ZAPIS TRANSMISJI MISTRZOSTW - DZIEŃ II:



ZAPIS TRANSMISJI MISTRZOSTW - DZIEŃ III:

Źródło: Piotr Kwiecień (tekst), Fernanda Olszewska (foto), Krzysztof Marcinkiewicz (video)

Dodano: 2021-02-08 12:29:11


Mistrzostwa Polski  Wierzbowianka 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
:
Stal Mielec
16.05.2021
17:30
Jagiellonia Białystok
:
Lechia Gdańsk
16.05.2021
17:30
Pogoń Szczecin
:
Raków Częstochowa
16.05.2021
17:30
Cracovia Kraków
:
Warta Poznań
16.05.2021
17:30
Wisła Płock
:
Zagłębie Lubin
16.05.2021
17:30
Legia Warszawa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
16.05.2021
17:30
Lech Poznań
:
Górnik Zabrze
16.05.2021
17:30
Piast Gliwice
:
Wisła Kraków
16.05.2021
17:30

Fortuna I liga

Arka Gdynia
1:0
Resovia Rzeszów
14.05.2021
20:40
Miedź Legnica
2:3
GKS Tychy
15.05.2021
12:40
GKS Jastrzębie
2:0
Stomil Olsztyn
15.05.2021
17:00
Korona Kielce
3:0
GKS Bełchatów
15.05.2021
17:00
Chrobry Głogów
1:0
Zagłębie Sosnowiec
15.05.2021
17:00
Górnik Łęczna
1:1
Odra Opole
15.05.2021
16:00
Widzew Łódź
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16.05.2021
12:40
Radomiak Radom
:
Sandecja Nowy Sącz
16.05.2021
19:10
Puszcza Niepołomice
:
ŁKS Łódź
16.05.2021
19:30

II liga

Lech II Poznań
2:0
KKS 1925 Kalisz
15.05.2021
17:00
Znicz Pruszków
0:2
Błękitni Stargard
15.05.2021
15:00
GKS Katowice
2:2
Wigry Suwałki
15.05.2021
15:15
Hutnik Kraków
5:0
Motor Lublin
15.05.2021
17:00
Sokół Ostróda
1:1
Bytovia Bytów
15.05.2021
17:00
Olimpia Grudziądz
2:0
Skra Częstochowa
15.05.2021
17:00
Pogoń Siedlce
1:2
Garbarnia Kraków
15.05.2021
17:00
Górnik Polkowice
2:2
Śląsk II Wrocław
15.05.2021
17:00
Stal Rzeszów
:
Chojniczanka Chojnice
16.05.2021
19:44

III liga, gr. 4

Jutrzenka Giebułtów
5:3
Hetman Zamość
15.05.2021
17:00
Podlasie Biała Podlaska
0:1
Lewart Lubartów
15.05.2021
16:00
Cracovia II Kraków
2:1
Stal Kraśnik
15.05.2021
13:00
Avia Świdnik
2:1
Siarka Tarnobrzeg
15.05.2021
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
2:0
Wisłoka Dębica
15.05.2021
16:00
Stal Stalowa Wola
2:2
KS Wiązownica
15.05.2021
17:00
Sokół Sieniawa
0:1
Wisła Puławy
15.05.2021
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
1:0
ŁKS Łagów
15.05.2021
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Chełmianka Chełm
16.05.2021
13:00
Korona II Kielce
:
Podhale Nowy Targ
16.05.2021
12:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
3:1
Dalin Myślenice
15.05.2021
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:1
Słomniczanka Słomniki
15.05.2021
17:00
KS Chełmek
1:3
Orzeł Ryczów
15.05.2021
17:00
Unia Oświęcim
4:0
LKS Śledziejowice
15.05.2021
17:00
Garbarnia II Kraków
2:2
Pcimianka Pcim
15.05.2021
17:00
Clepardia Kraków
3:1
MKS Trzebinia
15.05.2021
17:00
LKS Rajsko
2:1
Beskid Andrychów
15.05.2021
17:00
Proszowianka Proszowice
0:10
Wiślanie Jaśkowice
15.05.2021
12:00
LKS Jawiszowice
1:1
Orzeł Piaski Wielkie
15.05.2021
17:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz) - mistrzowska

Sokół Słopnice
1:2
Lubań Maniowy
15.05.2021
14:00
Poprad Muszyna
3:1
Metal Tarnów
15.05.2021
16:00
Limanovia Limanowa
1:3
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
15.05.2021
17:00
Glinik Gorlice
2:0
Unia Tarnów
15.05.2021
17:30
Wierchy Rabka Zdrój
:
Wolania Wola Rzędzińska
16.05.2021
17:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz) - spadkowa

Barciczanka Barcice
2:1
GKS Drwinia
15.05.2021
16:00
Rylovia Rylowa
2:3
Watra Białka Tatrzańska
15.05.2021
17:00
Okocimski Brzesko
3:1
Skalnik Kamionka Wielka
15.05.2021
17:00
BKS Bochnia
3:0
Orkan Szczyrzyc
15.05.2021
17:30
Tarnovia Tarnów
0:1
Poprad Rytro
15.05.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

KS Olkusz
4:1
Zieleńczanka Zielonki
15.05.2021
18:00
Przebój Wolbrom
1:1
Leśnik Gorenice
15.05.2021
17:00
Błękitni Modlnica
4:2
LKS Niedźwiedź
15.05.2021
17:30
Orzeł Bębło
1:2
LOT Balice
15.05.2021
12:00
TS Węgrzce
4:0
Pogoń Miechów
15.05.2021
11:00
Przemsza Klucze
1:1
Spójnia Osiek
15.05.2021
17:00
Piliczanka Pilica
1:0
Bolesław Bukowno
15.05.2021
17:00
Leśnik Gorenice
:
Błękitni Modlnica
18.05.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prądniczanka Kraków
4:1
Bronowianka Kraków
15.05.2021
11:00
Orlęta Rudawa
3:1
Dąbski Kraków
15.05.2021
17:00
Skawinka Skawina
2:2
Nadwiślan Kraków
15.05.2021
17:00
Zwierzyniecki Kraków
1:3
Borek Kraków
15.05.2021
17:00
Wieczysta Kraków
4:0
Kmita Zabierzów
15.05.2021
11:00
Prokocim Kraków
1:1
Grębałowianka Kraków
15.05.2021
17:00
Hutnik II Kraków
:
Piast Wołowice
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Tempo Rzeszotary
0:4
Wiarusy Igołomia
15.05.2021
16:00
Raba Dobczyce
6:0
Wróblowianka Wróblowice
15.05.2021
17:00
Orzeł Myślenice
6:2
Dziecanovia Dziekanowice
15.05.2021
17:00
Górnik Wieliczka
3:1
Błękitni Bodzanów
15.05.2021
17:00
Pasternik Ochojno
1:3
Złomex Branice
15.05.2021
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Gdovia Gdów
16.05.2021
16:00
Radziszowianka Radziszów
:
Wiślanka Grabie
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Tempo Białka
4:0
Zatorzanka Zator
15.05.2021
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
2:2
Garbarz Zembrzyce
15.05.2021
17:00
Zgoda Byczyna
3:2
MKS Libiąż
15.05.2021
17:00
Sokół Przytkowice
1:2
Niwa Nowa Wieś
15.05.2021
16:00
Hejnał Kęty
1:2
LKS Gorzów
15.05.2021
17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
1:1
LKS Żarki
15.05.2021
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Nadwiślanin Gromiec
16.05.2021
17:00
Victoria Jaworzno
:
Brzezina Osiek
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Szynwałd
3:2
Ciężkowianka Ciężkowice
15.05.2021
17:00
Zorza Zaczarnie
4:3
LKS Ładna
15.05.2021
17:00
LUKS Skrzyszów
4:3
Ikar Odporyszów
15.05.2021
18:00
Tuchovia Tuchów
:
LKS Rzuchowa
16.05.2021
17:00
GLKS Gromnik
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
16.05.2021
14:00
Dunajec Zakliczyn
:
Dunajec Zbylitowska Góra
16.05.2021
17:00
Wisła Szczucin
:
Polan Żabno
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Olimpia B.
2:0
Orzeł Dębno
15.05.2021
11:00
Błyskawica Proszówki
5:0
Poręba Spytkowska
15.05.2021
15:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
0:1
Radłovia Radłów
15.05.2021
18:00
Strażak Mokrzyska
0:0
Jadowniczanka Jadowniki
15.05.2021
17:00
Arkadia Olszyny
2:2
Raba Książnice
15.05.2021
15:00
Wola Radłowska
1:1
Naprzód Sobolów
15.05.2021
17:00
Sokół Maszkienice
3:1
Olimpia Kąty
15.05.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Helena Nowy Sącz
2:2
Hart Tęgoborze
15.05.2021
16:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Sokół Stary Sącz
15.05.2021
17:00
Podhalanin Biecz
:
Gród Podegrodzie
15.05.2021
17:00
LKS Zagórzany
:
LKS Łużna
16.05.2021
17:30
Łosoś Łososina Dolna
:
LKSKobylankaKobylanka
16.05.2021
15:00
Zawisza R.
:
ULKS Korzenna
16.05.2021
16:00
Grybovia Grybów
:
Kolejarz Stróże
16.05.2021
11:00
Zyndram
:
LKS Uście Gorlickie
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Turbacz Mszana Dolna
:
AKS Ujanowice
15.05.2021
16:00
Krokus
:
Wiatr Ludźmierz
15.05.2021
18:00
Czarni Czarny Dunajec
:
Zalesianka
16.05.2021
15:00
Babia Góra Lipnica Wielka
:
LKS Szaflary
16.05.2021
15:00
Jordan Jordanów
:
Huragan Waksmund
16.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Płomień Kościelec
3:0 v.o.
Wierzbowianka Wierzbno
15.05.2021
 
Strażak Goszcza
2:1
Błękitni II Modlnica
15.05.2021
17:00
Ekler Baranówka
2:2
Szreniawa Koszyce
15.05.2021
17:00
Partyzant Dojazdów
3:1
Galicja Raciborowice
15.05.2021
16:00
Prądniczanka II Kraków
:
Michałowianka Michałowice
16.05.2021
16:00
Bibiczanka Bibice
:
Czarni 03 Grzegorzowice
16.05.2021
17:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Jastrzębiec Książ Wielki
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa A (Kraków II)

Wisła Jeziorzany
:
Sokół Rybna
15.05.2021
17:00
Liszczanka Liszki
1:5
Wisła Rząska
15.05.2021
16:00
Dragon Szczyglice
1:0
Strażak Rączna
15.05.2021
11:00
Iskra Czułów
:
Wisła Czernichów
15.05.2021
17:30
Tęcza Piekary
3:3
Maszycanka Maszyce
15.05.2021
16:30
JKS Zelków
0:1
Sportowiec Modlniczka
15.05.2021
11:00
MKS Skała 2004
:
Świt Krzeszowice
16.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
2:3
Gajowianka Gaj
15.05.2021
18:00
Wanda Nowa Huta
8:0
Rzozovia Rzozów
15.05.2021
11:00
Bieżanowianka Kraków
:
Cedronka Wola Radziszowska
15.05.2021
18:00
Płomień Kostrze
1:3
Pogoń Skotniki
15.05.2021
17:00
Krakus Swoszowice
:
Iskra Krzęcin
16.05.2021
17:00
Strzelcy Kraków
:
Fairant Kraków
16.05.2021
18:00
Podgórze Kraków
:
Kabel Kraków
16.05.2021
11:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Contra Sułków
2:7
UKS Sygneczów
15.05.2021
15:00
Zieloni Niegowić
3:0
Rożnowa
15.05.2021
18:00
Iskra Zakrzów
:
Czarnochowice
15.05.2021
18:00
Czarni Staniątki
1:2
Piast Łapanów
15.05.2021
17:30
Wolni Kłaj
:
Sokół Chorągwica
16.05.2021
17:00
Gwiazda Brzegi
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
16.05.2021
17:00
Strażak Kokotów
:
Wilga Koźmice Wielkie
16.05.2021
17:00
Zryw Szarów
:
Piłkarz Podłęże
16.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Sokół Borzęta
3:2
Sęp Droginia
15.05.2021
17:30
Staw Polanka
2:1
LKS Rudnik
15.05.2021
16:00
Górki Myślenice
1:1
Hejnał Krzyszkowice
15.05.2021
17:00
Zielonka Wrząsowice
2:1
Lubomir Wiśniowa
15.05.2021
17:00
Gościbia Sułkowice
2:1
Iskra Brzączowice
15.05.2021
17:00
Beskid Tokarnia
:
Skalnik Trzemeśnia
16.05.2021
17:30
Topór Tenczyn
:
Rokita Kornatka
16.05.2021
10:00
Clavia Świątniki Górne
:
Karpaty Siepraw
16.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Błyskawica Kolbark
2:4
Promień Przeginia
15.05.2021
18:00
Sokół Gołaczewy
0:8
Pilica Wierbka
15.05.2021
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
5:0
Dłubnia Trzyciąż
15.05.2021
17:00
Przebój Wolbrom
:
Olimpia Łobzów
16.05.2021
17:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Błysk Zederman
16.05.2021
11:30
Centuria Chechło
:
Unia Jaroszowiec
16.05.2021
11:00
Legion Bydlin
:
Spartak Charsznica
16.05.2021
11:00
Prądnik Sułoszowa
:
Strażak Przybysławice
16.05.2021
15:00
Pilica Wierbka
:
Błysk Zederman
18.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Chrzanów)

UKS Dulowa
:
Wisła Jankowice
15.05.2021
17:30
Wolanka Wola Filipowska
:
Tęcza Tenczynek
15.05.2021
17:30
Wisełka Rozkochów
:
Unia Kwaczała
15.05.2021
17:30
Start Kamień
:
SPRiN Regulice
15.05.2021
17:30
Fablok Chrzanów
6:0
Promyk Bolęcin
15.05.2021
17:30
Zagórzanka Zagórze
:
Błyskawica Myślachowice
16.05.2021
17:30
Ciężkowianka Jaworzno
:
MKS Alwernia
16.05.2021
17:30

Keeza Klasa B (Kraków I)

Zawisza Sulechów
5:2
Milenium Radziemice
15.05.2021
16:00
Trątnowianka Trątnowice
:
Kosynierzy Łuczyce
16.05.2021
16:00
LKS Niedźwiedź II
:
Olimpia Czaple Wielkie
16.05.2021
14:00
Agricola Klimontów
:
Juvenia Prandocin
16.05.2021
11:00
Sparta Skrzeszowice
:
LKS Polanowice
16.05.2021
16:00
Polonia Wilczkowice
:
Novi Narama
16.05.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Iskra Radwanowice
6:1
Bronowicki Kraków
15.05.2021
17:00
Topór Aleksandrowice
0:10
Płomień Jerzmanowice
15.05.2021
17:00
Kmita II Zabierzów
3:0
Niegoszowianka
15.05.2021
17:30
Maszycanka II Maszyce
:
Fitball Szklary
16.05.2021
16:00
Orzeł II Bębło
:
Górzanka Nawojowa Góra
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Albertus Kraków
1:4
Opatkowianka Opatkowice
15.05.2021
14:00
Wieczysta II
9:0
Pychowianka Kraków
15.05.2021
15:00
Kaszowianka II Kaszów
5:3
Universum Kraków
15.05.2021
17:00
Victoria Kraków
:
Dragoons Kraków
15.05.2021
18:00
Grom Kraków
:
Wawel Kraków
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Gwiazda Ściejowice
3:1
Lotnik II Kryspinów
15.05.2021
17:00
Trzebol Wielkie Drogi
3:0 v.o.
Skawinka II Skawina
15.05.2021
17:00
Tyniec Kraków
:
Radziszowianka II
16.05.2021
17:00
Nadwiślan Rusocice
:
Sparta Przeginia Duchowna
16.05.2021
16:00
Borkowianka Borek Sz.
:
Błękitni Czułówek
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Gdovia II Gdów
:
Górnik II Wieliczka
15.05.2021
17:30
Wilga Instalbud Golkowice
2:1
Ledniczanka
15.05.2021
17:00
Batory Wola Batorska
5:0
Tęcza Słomiróg
15.05.2021
17:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Naprzód Ochmanów
16.05.2021
17:30
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Start Brzezie
16.05.2021
16:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Gryf Wiatowice
16.05.2021
16:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

Karpaty II Siepraw
0:3
Szczebel Lubień
15.05.2021
17:30
LKS Trzebunia
:
Radwan Skomielna Czarna
16.05.2021
11:00
Iskra Głogoczów
:
Cyrhla Krzczonów
16.05.2021
15:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Raba II Dobczyce
16.05.2021
17:00
Jawor Jawornik
:
Wicher Stróża
16.05.2021
16:00
Górki II Myślenice
:
Cisy Harbutowice
16.05.2021
16:00
Grodzisko Raciechowice
:
Dukla Bysina
16.05.2021
15:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Strumyk Zarzecze
6:1
Victoria Smroków
15.05.2021
17:00
Northstar Miechów
2:3
Cobra Wężerów
15.05.2021
18:00
Orzeł K.
:
Stare Bukowno
16.05.2021
13:00
Pilica II Wierbka
:
Hetman Dłużec
16.05.2021
11:00
Czapla Czaple Male
:
Nidzica Słaboszów
16.05.2021
11:00
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Piliczanka II Pilica
16.05.2021
11:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

UKS Sygneczów II
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
15.05.2021
18:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Resovia Rzeszów
2:0
Górnik Łęczna
14.05.2021
12:30
Garbarnia Kraków
1:5
Sandecja Nowy Sącz
15.05.2021
12:00
Motor Lublin
:
Korona II
16.05.2021
14:00
Stal Rzeszów
:
Orlęta K.
16.05.2021
12:30

Centralna Liga Juniorów U-18

SMS Łódź
0:0
Arka G.
15.05.2021
16:00
Hutnik Kraków
0:5
Wisła Kraków
15.05.2021
12:00
Lechia
1:2
Śląsk Wrocław
15.05.2021
12:00
Górnik Zabrze
0:1
Jagiellonia
15.05.2021
12:15
Pogoń Szczecin
0:0
Lech Poznań
15.05.2021
12:00
Cracovia Kraków
4:0
Gwarek Zabrze
15.05.2021
15:30
Escola Varsovia Warszawa
:
Korona
16.05.2021
13:45
Legia Warszawa
:
Zagłębie Lubin
16.05.2021
11:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Korona Kielce
3:0
Hutnik Kraków
15.05.2021
12:00
Cracovia Kraków
3:2
Motor Lublin
15.05.2021
18:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:1
Wisła Kraków
15.05.2021
12:00
Górnik Ł.
:
Stal Rz.
16.05.2021
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
TOP 54 Biała Podlaska
15.05.2021
12:00
Hetman Z.
0:5
Cracovia Kraków
15.05.2021
15:00
Wisła Kraków
:
Unia Tarnów
15.05.2021
 
BKS Lublin
2:1
KKP Korona
15.05.2021
14:00

Małopolska Liga Juniorów

Sokół Stary Sącz
5:0
Pcimianka Pcim
15.05.2021
10:00
Orkan Raba Wyżna
1:0
Tarnovia Tarnów
15.05.2021
14:00
Unia Tarnów
0:2
Limanovia Limanowa
15.05.2021
10:00
BKS Bochnia
:
Prądniczanka Kraków
16.05.2021
 
Puszcza Niepołomice
:
Podhale Nowy Targ
16.05.2021
10:00
Górnik Wieliczka
:
Profi Zielonki
16.05.2021
10:00
Beskid Andrychów
:
Dunajec Nowy Sącz
16.05.2021
11:00
Okocimski Brzesko
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16.05.2021
10:00
Pcimianka Pcim
:
Dunajec Nowy Sącz
18.05.2021
18:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
4:1
Profi Zielonki
15.05.2021
13:00
Puszcza Niepołomice
1:0
Podhale Nowy Targ
15.05.2021
11:30
Garbarnia Kraków
:
Okocimski Brzesko
15.05.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Sandecja Nowy Sącz
15.05.2021
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Glinik Gorlice
4:0
Podgórze Kraków
15.05.2021
10:00
Górnik Tarnów
5:2
AP Wisła Czarny Dunajec
15.05.2021
12:00
Unia Tarnów
:
SMS Oświęcim
16.05.2021
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Hutnik II Kraków
16.05.2021
10:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
2:3
Garbarnia Kraków
15.05.2021
10:00
Okocimski Brzesko
0:7
Wisła II Kraków
15.05.2021
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:2
Respect Szalowa
15.05.2021
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Tarnovia Tarnów
:
AP 21 Kraków
15.05.2021
 
Okocimski Brzesko
:
Hutnik Kraków
16.05.2021
10:00
MOSiR Bochnia
:
Chełmek
16.05.2021
12:15
Sandecja Nowy Sącz
:
Unia II Tarnów
16.05.2021
09:30

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
2:1
Limanovia Limanowa
15.05.2021
10:00
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
15.05.2021
 
Tarnovia Tarnów
1:1
Podhale Nowy Targ
15.05.2021
10:00
AS Progres Kraków
0:4
Dunajec Nowy Sącz
15.05.2021
14:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Kalwarianka
3:3
Okocimski Brzesko
15.05.2021
15:00
AP 21 Chrzanów
1:2
AP Wisła Czarny Dunajec
15.05.2021
10:00
Cracovia II Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16.05.2021
15:00
Wisła II K.
:
Hutnik Kraków
17.05.2021
15:00

Ekstraliga Kobiet

Medyk Konin
2:3
SMS Łódź
15.05.2021
11:00
Czarni Sosnowiec
4:1
Śląsk Wrocław
15.05.2021
11:00
Olimpia Szczecin
2:0
KKP Bydgoszcz
15.05.2021
16:00
Rolnik Biedrzychowice
:
GKS Katowice
16.05.2021
14:00
APLG Gdańsk
:
AZS UJ Kraków
16.05.2021
12:00
Górnik Łęczna
:
ROW Rybnik
16.05.2021
16:00

I liga kobiet (południe)

Polonia Środa Wielkopolska
3:1
Praga Warszawa
15.05.2021
14:00
Pogoń Tczew
:
SWD Wodzisław
15.05.2021
 
Rekord Bielsko Biała
1:0
UKS SMS II Łódź
15.05.2021
 
Piastovia Piastów
0:3 v.o.
Resovia Rzeszów
15.05.2021
 
Stomil Olsztyn
:
Tarnovia Tarnów
16.05.2021
 
Czwórka Radom
:
UKS Staszkówka Jelna
16.05.2021
 

II liga kobiet (wschód)

Sokół Kolbuszowa Dolna
2:1
Widok Lublin
15.05.2021
13:00
KSP Kielce
3:0
Sparta Daleszyce
15.05.2021
17:00
Włókniarz Białystok
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
15.05.2021
 
Loczki Wyszków
:
Prądniczanka Kraków
16.05.2021
14:00
AZS UW Warszawa
:
KS Raszyn
16.05.2021
10:00
Respekt Myślenice
:
Ząbkovia Ząbki
16.05.2021
12:00

III liga kobiet, gr.4

Naprzód Sobolów
3:1
Starówka Nowy Sącz
15.05.2021
12:00
Iskra Krzemień
2:2
DAP Dębica
15.05.2021
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Iskra Brzezinka
16.05.2021
17:00
Podgórze Kraków
:
Hetman Włoszczowa
16.05.2021
16:00
Tarnovia II
:
Dąb Zabierzów Bocheński
16.05.2021
17:00
Izolator Boguchwała
:
Unia Lublin
16.05.2021
15:00

IV liga małopolska kobiet

Olimpia Osieczany
1:6
FSA Kraków
15.05.2021
 
Burza Roczyny
:
Górnik Wieliczka
15.05.2021
 
Bronowianka Kraków
:
Tempo Białka
15.05.2021
 
Victoria Zalas
2:3
Uran Łukowica
15.05.2021
 
Pogorzanka Pogorzyce
:
Prądniczanka II Kraków
15.05.2021
 

Centralna Liga Juniorek U-17

Zabrze
:
SWD Wodzisław
15.05.2021
16:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny