Podhale słabsze od Pasów

W meczu kontrolnym rozegranym dziś w bazie treningowej Cracovii w Rącznej doszło do pojedynku między rezerwami Cracovii a Podhalem Nowy Targ.

Oba zespoły występują na co dzień w III lidze i pod koniec poprzedniego roku w ligowym starciu lepsi okazali się podopieczni Piotra Gizy wygrywając wysoko 5:1.

W dzisiejszym spotkaniu wynik był równie wysoki co ostatnio. Tym razem rezerwy Cracovii zaaplikowały Podhalu cztery bramki, tracąc jedną.

Dla Pasów dwie bramki zdobył powracający do zespołu Marcin Budziński, po jednej dołożyli Vestenicky oraz Strózik. Dla Podhala honorowe trafienie zaliczył Burnat.

Cracovia II – Podhale Nowy Targ 4:1
Budziński 2x, Vestenicky, Strózik – Burnat

Cracovia:
I połowa: Wilk - Stachera, Jarzynka, Bracik, Supryn - Vestenický, Budziński, Wiśniewski, Ożóg, Vinicius - Strózik
II połowa: Sendorek - Nowicki, Pieńczak, Ziemnik, Rząsa -  Biernat, Malisz, Matheus, Wdowiak - Grzebieluch, Bała

Podhale: Styrczula (46′ Pieszek; testowany) – testowany (46′ Smoleń), Tkocz, Dynarek (46′ Lewiński), Dudek (60′ Jeziorski), Tonia (60′ Wójciak), testowany (46′ Molis), Nawrot (60′ Burnat), Budinsky (46′ Dynarek; 60′ Kobylarczyk), Palacz (46′ Surmiak), Lepiarz (46′ Grunt)

Źródło: Cracovia.pl, Podhale Nowy Targ

Dodano: 2021-02-10 19:53:50