facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Ofensywna gra Orła

Ofensywna gra Orła

Piłkarze Orła Myślenice mają za sobą kolejne dwa sparingi w okresie przygotowawczym. Rywalami piątoligowca były zespoły Karpat Siepraw oraz Halniak Maków Podhalański.

W pierwszym sparingu z Karpatami w roli głównej wystąpił Emil Bałucki, który w czterdzieści pięć minut ustrzelił hat-tricka i zaliczył asystę przy bramce Kyrylova. Zespół z Sieprawia odpowiedział w pierwszej połowie raz a w drugiej połowie zmniejszył straty po bramce z rzutu karnego.

Ostatnie słowo w tym meczu należało jednak do wyżej notowanego Orła, który za sprawą Czajkowskiego ostatecznie odprawił lidera myślenickiej A-klasy z bagażem pięciu bramek.

Orzeł Myślenice – Karpaty Siepraw 5:2
Bałucki x3, Kyrylov, Czajkowski – nieznany

Orzeł: I połowa: Obłaza - Żak, Irzyk, Mistarz, Górka - Depta, Gromala, Moskal, Kyrylov, Olesek - Bałucki

II połowa: Pajka - Jamka, Serafin, Kasprzyk, Burtan - Braś, Sałach, Pilch, Pyzio, Topa - Czajkowski

W kolejnym spotkaniu Orzeł mierzył się z przedstawicielem wadowickiej okręgówki – Halniakiem Maków Podhalański. Podobnie jak w pierwszym spotkaniu piłkarze z Myślenic wygrali wysoko w stosunku 5:2. Bramki dla zespołu Orła zdobyli Kyrylov, Topa, Serafin, Bałucki oraz Gromala.

Orzeł Myślenice – Halniak Maków Podhalański 5:2
Kyrylov, Topa, Serafin, Bałucki, Gromala – nieznany

Orzeł: I połowa: Pajka - Serafin, Irzyk, Kasprzyk, Górka - Topa, Sałach, Leśniak, Kyrylov - Czajkowski, Bałucki

II połowa: Obłaza - Żak, Mistarz, Moskal, Burtan - Pilch, Depta, Pyzio, Braś, Olesek - Gromala

 

 

 

Źródło: Orzeł Myślenice

Dodano: 2021-02-15 12:20:59


Zobacz też: Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Karpaty  Halniak  Orzeł M 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
26.02.2021
18:00
Warta Poznań
:
Lech Poznań
26.02.2021
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Piast Gliwice
27.02.2021
17:30
Stal Mielec
:
Lechia Gdańsk
27.02.2021
15:00
Górnik Zabrze
:
Legia Warszawa
27.02.2021
20:00
Śląsk Wrocław
:
Pogoń Szczecin
28.02.2021
17:30
Cracovia Kraków
:
Zagłębie Lubin
28.02.2021
15:00
Wisła Płock
:
Wisła Kraków
28.02.2021
12:30

Fortuna I liga

Arka Gdynia
:
GKS Jastrzębie
26.02.2021
16:00
Widzew Łódź
:
Radomiak Radom
26.02.2021
17:40
Resovia Rzeszów
:
Puszcza Niepołomice
26.02.2021
15:00
ŁKS Łódź
:
Odra Opole
27.02.2021
12:40
Sandecja Nowy Sącz
:
Miedź Legnica
27.02.2021
13:00
GKS Bełchatów
:
Górnik Łęczna
27.02.2021
16:00
Stomil Olsztyn
:
GKS Tychy
27.02.2021
13:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
27.02.2021
15:00
Korona Kielce
:
Chrobry Głogów
28.02.2021
12:40

II liga

Znicz Pruszków
:
Wigry Suwałki
27.02.2021
12:00
Pogoń Siedlce
:
Bytovia Bytów
27.02.2021
13:00
Olimpia Grudziądz
:
Motor Lublin
27.02.2021
14:00
Lech II Poznań
:
Stal Rzeszów
27.02.2021
13:00
GKS Katowice
:
Sokół Ostróda
27.02.2021
17:00
Olimpia Elbląg
:
KKS 1925 Kalisz
27.02.2021
14:00
Skra Częstochowa
:
Garbarnia Kraków
27.02.2021
13:00
Górnik Polkowice
:
Chojniczanka Chojnice
28.02.2021
20:00
Błękitni Stargard
:
Śląsk II Wrocław
28.02.2021
13:00

III liga, gr. 4

Podlasie Biała Podlaska
:
Orlęta Radzyń Podlaski
27.02.2021
14:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Sokół Sieniawa
27.02.2021
13:00
Wisłoka Dębica
:
Siarka Tarnobrzeg
27.02.2021
14:30
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Wisła Puławy
27.02.2021
14:00
Korona II Kielce
:
Stal Kraśnik
27.02.2021
12:00
Podhale Nowy Targ
:
Lewart Lubartów
27.02.2021
14:30
Hetman Zamość
:
KS Wiązownica
27.02.2021
14:00
Avia Świdnik
:
Cracovia II Kraków
28.02.2021
13:00
Jutrzenka Giebułtów
:
ŁKS Łagów
28.02.2021
14:30
Chełmianka Chełm
:
Wisła Sandomierz
28.02.2021
12:00

I liga futsalu (południe)

Kamionka Mikołów
:
Sośnica Gliwice
28.02.2021
17:00

II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

Patroni Nowy Targ
:
Sparta Spytkowice
24.02.2021
 
Błyskawica Wyciąże
:
Patroni Nowy Targ
25.02.2021
 
Sparta Spytkowice
:
Spartak Wielkanoc
25.02.2021
 
Sparta Spytkowice
:
AZS UEK Kraków
27.02.2021
18:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Dąbski
:
Wanda Kraków
26.02.2021
19:30
Wisła Kraków
:
Prokocim Kraków
26.02.2021
19:30
Wieczysta Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
26.02.2021
20:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Grębałowianka Kraków
26.02.2021
20:30
Cracovia Kraków
:
Hutnik Kraków
26.02.2021
21:30
Strzelcy
:
Clepardia Kraków
26.02.2021
21:30