Wysokie zwycięstwo Garbarni

Garbarnia Kraków rozegrała dziś dodatkowy sparing z trzecioligowcem – Rekordem Bielsko- Biała. Spotkanie odbyło się w Czechowicach- Dziedzicach.

Piłkarze z Krakowa byli w tym meczu zdecydowanie lepsi i wysoko pokonali swoich rywali aplikując im aż cztery bramki. Już do przerwy drugoligowiec udowodnił swoją wyższość prowadząc po bramkach Radwanka oraz Janika.

Po przerwie do bramki rywali trafili jeszcze Fidziukiewicz oraz Daniel Morys, który ustalił wynik spotkania na 4:0.

W najbliższą sobotę Garbarnia rozegra ostatni sparing a rywalem Brązowych będzie lider III ligi gr. III – Ruch Chorzów. W ostatni weekend lutego podopieczni Łukasza Surmy wznowią rozgrywki ligowe starciem ze Skrą Częstochowa.

17.02.2021, sparing
Rekord Bielsko- Biała – Garbarnia Kraków 0:4 (0:2)
Radwanek, Janik, Fidziukiewicz, Morys

Garbarnia (I połowa): Kozioł - Surma, Masiuda, Nakrošius, Górecki - Malik, Kołbon, Janik, Radwanek, Górski, Feliks

Garbarnia (II połowa): Frątczak - Kowalski, Laskoś, Rutkowski, Pająk - Kuczak, Duda, Marszalik, Morys, Wacławek, Fidziukiewicz

Źródło: Garbarnia

Dodano: 2021-02-17 15:41:02