facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Babia Góra odrobiła zaległości

Babia Góra odrobiła zaległości

W dzisiejszym spotkaniu Babia Góra Sucha Beskidzka mierzyła się w zaległym spotkaniu z Victorią Jaworzno.

Gospodarze do przerwy prowadzili po bramce Grzegorza Talagi, który na listę strzelców wpisał się w dwunastej minucie, który płaskim strzałem po ziemi z okolic szesnastego metra pokonał goalkeepera Victorii Jaworzno.

W drugiej odsłonie nadal lepiej się prezentowali się gospodarze, którzy po solowej akcji Jakuba Talagi i strzale Piotra Pacygi podwyższyli swoje prowadzenie.

Po upływie godziny gry, Stróżak sfinalizował dwójkową akcję Pacygi oraz Janiczaka i bramkarz Victorii po raz trzeci zmuszony był wyciągać futbolówkę z siatki.

Dzięki zwycięstwu zespół z Suchej Beskidzkiej awansował na szóste miejsce w ligowej tabeli i ma na swoim koncie dwadzieścia osiem punktów.

Klasa Okręgowa (Wadowice), 06.03.2021
Babia Góra Sucha Beskidzka – Victoria Jaworzno 3:0 (1:0)
Talaga 12’, Pacyga 51’, Stróżak 60’

Babia Góra: Kachnic – Drabik (76. Kadela), Żmuda, Szarlej, J. Talaga, Kociołek (79. Szwed), Wójtowicz, Pacyga (79. Bala), Janiczak (65. Starowicz), G. Talaga (71. Klimowski)

Victoria: Kłosek – Rusek, Tora, Wesecki, Nowak, Gajda, Chrapek, Hladchenko, Leś, Żmuda, Jaromin

 

 

Źródło: regiowyniki.pl

Dodano: 2021-03-06 22:16:25


Zobacz też: Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Victoria  Babia Góra 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Stal Mielec
0:1
Raków Częstochowa
05.05.2021
19:00
Zagłębie Lubin
:
Pogoń Szczecin
07.05.2021
20:30
Górnik Zabrze
:
Jagiellonia Białystok
07.05.2021
18:00
Wisła Kraków
:
Lech Poznań
08.05.2021
20:00
Lechia Gdańsk
:
Cracovia Kraków
08.05.2021
17:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Wisła Płock
08.05.2021
15:00

Fortuna I liga

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
6:2
Korona Kielce
05.05.2021
19:00
GKS Jastrzębie
1:2
Miedź Legnica
05.05.2021
17:00
Odra Opole
:
Puszcza Niepołomice
07.05.2021
17:00
GKS Tychy
:
Górnik Łęczna
07.05.2021
18:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Radomiak Radom
07.05.2021
17:40
GKS Bełchatów
:
Arka Gdynia
08.05.2021
12:40
Stomil Olsztyn
:
Chrobry Głogów
08.05.2021
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Korona Kielce
08.05.2021
16:00
ŁKS Łódź
:
GKS Jastrzębie
08.05.2021
19:08
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Miedź Legnica
08.05.2021
20:00

II liga

GKS Katowice
1:0
Olimpia Elbląg
05.05.2021
18:00
Bytovia Bytów
:
Stal Rzeszów
08.05.2021
18:00
Błękitni Stargard
:
Olimpia Grudziądz
08.05.2021
13:00
KKS 1925 Kalisz
:
GKS Katowice
08.05.2021
18:00
Motor Lublin
:
Sokół Ostróda
08.05.2021
 
Śląsk II Wrocław
:
Lech II Poznań
08.05.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Górnik Polkowice
08.05.2021
16:00
Skra Częstochowa
:
Pogoń Siedlce
08.05.2021
17:30
Wigry Suwałki
:
Hutnik Kraków
08.05.2021
16:00
Olimpia Elbląg
:
Znicz Pruszków
08.05.2021
15:00

III liga, gr. 4

Wisła Puławy
4:0
Wisłoka Dębica
05.05.2021
17:00
Wisłoka Dębica
:
Podlasie Biała Podlaska
08.05.2021
17:00
Chełmianka Chełm
:
KSZO Ostrowiec Św.
08.05.2021
17:30
Lewart Lubartów
:
Avia Świdnik
08.05.2021
17:00
Hetman Zamość
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
08.05.2021
17:00
Podhale Nowy Targ
:
Wisła Puławy
08.05.2021
17:00
Wisła Sandomierz
:
Stal Stalowa Wola
08.05.2021
16:00
Cracovia II Kraków
:
KS Wiązownica
08.05.2021
 
Stal Kraśnik
:
Orlęta Radzyń Podlaski
08.05.2021
17:00
Korona II Kielce
:
Jutrzenka Giebułtów
08.05.2021
 

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
08.05.2021
 
Unia Oświęcim
:
Beskid Andrychów
08.05.2021
 
KS Chełmek
:
Wiślanie Jaśkowice
08.05.2021
 
Proszowianka Proszowice
:
Puszcza II
08.05.2021
 
MKS Trzebinia
:
LKS Śledziejowice
08.05.2021
11:00
LKS Rajsko
:
Słomniczanka Słomniki
08.05.2021
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Orzeł Ryczów
08.05.2021
 
LKS Jawiszowice
:
Dalin Myślenice
08.05.2021
 

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Metal Tarnów
3:0
Sokół Słopnice
05.05.2021
15:30
Glinik Gorlice
:
Sokół Słopnice
08.05.2021
17:00
Poprad Muszyna
:
Skalnik Kamionka Wielka
08.05.2021
17:00
Okocimski Brzesko
:
Rylovia Rylowa
08.05.2021
17:00
BKS Bochnia
:
Wolania Wola Rzędzińska
08.05.2021
16:00
Metal Tarnów
:
Lubań Maniowy
08.05.2021
17:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Watra Białka Tatrzańska
08.05.2021
17:00
GKS Drwinia
:
Tarnovia Tarnów
08.05.2021
16:00
Barciczanka Barcice
:
Wierchy Rabka Zdrój
08.05.2021
17:00
Limanovia Limanowa
:
Unia Tarnów
08.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Bolesław Bukowno
:
TS Węgrzce
08.05.2021
17:00
LKS Niedźwiedź
:
Przebój Wolbrom
08.05.2021
17:00
Zieleńczanka Zielonki
:
Orzeł Bębło
08.05.2021
16:30
LOT Balice
:
Błękitni Modlnica
08.05.2021
11:00
Leśnik Gorenice
:
Piliczanka Pilica
08.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Piast Wołowice
:
Wieczysta Kraków
08.05.2021
15:00
Dąbski Kraków
:
Skawinka Skawina
08.05.2021
17:00
Kmita Zabierzów
:
Zwierzyniecki Kraków
08.05.2021
17:00
Borek Kraków
:
Orlęta Rudawa
08.05.2021
17:00
Bronowianka Kraków
:
Prokocim Kraków
08.05.2021
11:00
Grębałowianka Kraków
:
Hutnik II Kraków
08.05.2021
17:30

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wiślanka Grabie
:
Tempo Rzeszotary
08.05.2021
16:00
Górnik Wieliczka
:
Jordan Sum Zakliczyn
08.05.2021
16:00
Błękitni Bodzanów
:
Wiarusy Igołomia
08.05.2021
17:00
Gdovia Gdów
:
Orzeł Myślenice
08.05.2021
17:00
Złomex Branice
:
Raba Dobczyce
08.05.2021
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Pasternik Ochojno
08.05.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
08.05.2021
17:00
Niwa Nowa Wieś
:
Hejnał Kęty
08.05.2021
11:00
Garbarz Zembrzyce
:
Zgoda Byczyna
08.05.2021
17:00
LKS Gorzów
:
Tempo Białka
08.05.2021
17:00
Brzezina Osiek
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
08.05.2021
17:00
Nadwiślanin Gromiec
:
Victoria Jaworzno
08.05.2021
17:00
MKS Libiąż
:
Sokół Przytkowice
08.05.2021
17:00
Halniak Maków Podhalański
:
Sosnowianka Stanisław Dln
08.05.2021
11:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dunajec Zakliczyn
:
Olimpia Wojnicz
05.05.2021
17:30
Ciężkowianka Ciężkowice
:
LUKS Skrzyszów
08.05.2021
17:00
Polan Żabno
:
Unia Niedomice
08.05.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Sokół Borzęcin Górny
:
Błyskawica Proszówki
08.05.2021
17:00
Jadowniczanka Jadowniki
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
08.05.2021
15:00
Radłovia Radłów
:
Wola Radłowska
08.05.2021
18:00
Raba Książnice
:
Sokół Maszkienice
08.05.2021
17:00
Poręba Spytkowska
:
Olimpia B.
08.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Wierchy Pasierbiec
1:2
Zalesianka
05.05.2021
17:30
Huragan Waksmund
:
Krokus
08.05.2021
15:30
Zalesianka
:
AKS Ujanowice
08.05.2021
17:30
Turbacz Mszana Dolna
:
Babia Góra Lipnica Wielka
08.05.2021
17:30
Jarmuta
:
Czarni Czarny Dunajec
08.05.2021
17:30

Keeza Klasa A (Kraków I)

Prądniczanka II Kraków
1:1
Bibiczanka Bibice
05.05.2021
19:30
Partyzant Dojazdów
0:1
Słomniczanka II Słomniki
05.05.2021
17:00
Michałowianka Michałowice
0:5
Jastrzębiec Książ Wielki
05.05.2021
18:00
Płomień Kościelec
2:0
Strażak Goszcza
05.05.2021
17:00
Galicja Raciborowice
7:2
Spartak Wielkanoc
05.05.2021
18:00
Szreniawa Koszyce
1:3
Błękitni II Modlnica
05.05.2021
17:00
Michałowianka Michałowice
:
Partyzant Dojazdów
08.05.2021
17:00
Błękitni II Modlnica
:
Ekler Baranówka
08.05.2021
 
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Bibiczanka Bibice
08.05.2021
 

Keeza Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
1:2
MKS Skała 2004
04.05.2021
18:00
Wisła Rząska
7:3
Lotnik Kryspinów
05.05.2021
18:00
Wisła Jeziorzany
2:1
JKS Zelków
05.05.2021
17:00
Sokół Rybna
0:10
Świt Krzeszowice
05.05.2021
18:00
Liszczanka Liszki
3:0
Iskra Czułów
05.05.2021
17:30
Sportowiec Modlniczka
1:2
Maszycanka Maszyce
05.05.2021
18:15
Strażak Rączna
:
Wisła Czernichów
06.05.2021
20:30
Sokół Rybna
:
Dragon Szczyglice
08.05.2021
17:00
Maszycanka Maszyce
:
Wisła Jeziorzany
08.05.2021
17:00
Lotnik Kryspinów
:
Iskra Czułów
08.05.2021
15:00
Sportowiec Modlniczka
:
Tęcza Piekary
08.05.2021
17:00
Wisła Czernichów
:
MKS Skała 2004
08.05.2021
17:00
Świt Krzeszowice
:
JKS Zelków
08.05.2021
16:30

Keeza Klasa A (Kraków III)

Strzelcy Kraków
0:4
Krakus Swoszowice
05.05.2021
18:00
Pogoń Skotniki
3:1
Podgórze Kraków
05.05.2021
17:00
Rzozovia Rzozów
0:5
Kabel Kraków
05.05.2021
18:00
Płomień Kostrze
:
Wanda Nowa Huta
06.05.2021
18:15
Iskra Krzęcin
:
Gajowianka Gaj
06.05.2021
17:00
Fairant Kraków
:
Tramwaj Kraków
06.05.2021
17:30
Pogoń Skotniki
:
Wanda Nowa Huta
08.05.2021
17:00
Gajowianka Gaj
:
Podgórze Kraków
08.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Rożnowa
:
Zryw Szarów
08.05.2021
15:00
Piast Łapanów
:
Gwiazda Brzegi
08.05.2021
18:00
UKS Sygneczów
:
Wilga Koźmice Wielkie
08.05.2021
17:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Sęp Droginia
:
Staw Polanka
08.05.2021
17:00
Lubomir Wiśniowa
:
Clavia Świątniki Górne
08.05.2021
15:00
Iskra Brzączowice
:
Górki Myślenice
08.05.2021
17:30
Skalnik Trzemeśnia
:
Sokół Borzęta
08.05.2021
16:00
Karpaty Siepraw
:
Gościbia Sułkowice
08.05.2021
17:30
Rokita Kornatka
:
Zielonka Wrząsowice
08.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Błysk Zederman
:
Centuria Chechło
08.05.2021
17:00
Olimpia Łobzów
:
Trzy Korony Żarnowiec
08.05.2021
16:00
Unia Jaroszowiec
:
Legion Bydlin
08.05.2021
17:00
Spartak Charsznica
:
Przebój Wolbrom
08.05.2021
17:00

Keeza Klasa A (Chrzanów)

UKS Dulowa
:
Wolanka Wola Filipowska
08.05.2021
17:30
Unia Kwaczała
:
Wisła Jankowice
08.05.2021
17:30
Błyskawica Myślachowice
:
Start Kamień
08.05.2021
17:30

Keeza Klasa B (Kraków I)

Kosynierzy Łuczyce
:
Novi Narama
08.05.2021
16:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Fitball Szklary
:
Topór Aleksandrowice
08.05.2021
14:00
Niegoszowianka
:
Iskra Radwanowice
08.05.2021
17:00
Potok Więckowice
:
Kmita II Zabierzów
08.05.2021
17:00
Płomień Jerzmanowice
:
Orzeł II Bębło
08.05.2021
12:00
Bronowicki Kraków
:
Maszycanka II Maszyce
08.05.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Pychowianka Kraków
:
Victoria Kraków
08.05.2021
 
Opatkowianka Opatkowice
:
Dragoons Kraków
08.05.2021
 
Wawel Kraków
:
Rybitwy Kraków
08.05.2021
11:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Radziszowianka II
:
Gwiazda Ściejowice
08.05.2021
17:00
Błękitni Czułówek
:
Skawinka II Skawina
08.05.2021
 

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Tęcza Słomiróg
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
08.05.2021
17:30
Promień Zakrzowiec
:
Wieliczanka Wieliczka
08.05.2021
17:30
Start Brzezie
:
Wiarusy II
08.05.2021
17:30
Naprzód Ochmanów
:
Wilga Instalbud Golkowice
08.05.2021
17:30
Ledniczanka
:
Dąb Zabierzów Bocheński
08.05.2021
17:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

Wicher Stróża
:
Karpaty II Siepraw
08.05.2021
17:00
Radwan Skomielna Czarna
:
Orzeł Nowa Wieś
08.05.2021
16:00
Cisy Harbutowice
:
Raba II Dobczyce
08.05.2021
17:00
Szczebel Lubień
:
LKS Trzebunia
08.05.2021
17:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Hetman Dłużec
:
Strumyk Zarzecze
08.05.2021
 
Victoria Smroków
:
Northstar Miechów
08.05.2021
17:00
Stare Bukowno
:
Nidzica Słaboszów
08.05.2021
16:30

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Wawrzynianka Wawrzeńczyce
:
Złomex II Branice
08.05.2021
18:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Stal Rzeszów
:
Resovia Rzeszów
08.05.2021
14:00
Orlęta K.
:
Korona II
08.05.2021
 
Górnik Łęczna
:
Garbarnia Kraków
08.05.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-18

Wisła Kraków
:
Górnik Zabrze
08.05.2021
11:00
Zagłębie Lubin
:
Hutnik Kraków
08.05.2021
16:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Hutnik Kraków
0:4
Korona Kielce
05.05.2021
14:00
Motor Lublin
2:1
Cracovia Kraków
05.05.2021
12:00
Stal Rz.
2:0
Górnik Ł.
05.05.2021
13:00
Korona Kielce
:
Cracovia Kraków
08.05.2021
12:00
Hutnik Kraków
:
Stal Rz.
08.05.2021
12:00
Motor Lublin
:
TOP 54 Biała Podlaska
08.05.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

KKP Korona
:
Unia Tarnów
08.05.2021
14:00
Cracovia Kraków
:
Wisła Kraków
08.05.2021
 
BKS Lublin
:
Sandecja Nowy Sącz
08.05.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Hetman Z.
08.05.2021
 

Małopolska Liga Juniorów

Orkan Raba Wyżna
1:2
Limanovia Limanowa
05.05.2021
17:30
Podhale Nowy Targ
:
Tarnovia Tarnów
06.05.2021
15:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
06.05.2021
17:30
Prądniczanka Kraków
:
Puszcza Niepołomice
07.05.2021
20:00
Okocimski Brzesko
:
BKS Bochnia
08.05.2021
 
Limanovia Limanowa
:
Profi Zielonki
08.05.2021
10:00
Orkan Raba Wyżna
:
Unia Tarnów
08.05.2021
10:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Puszcza Niepołomice
:
Dunajec Nowy Sącz
08.05.2021
 
Okocimski Brzesko
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
08.05.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Sandecja Nowy Sącz
08.05.2021
 
Profi Zielonki
:
Garbarnia Kraków
08.05.2021
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Hutnik II Kraków
:
Unia Tarnów
08.05.2021
 
AP Wisła Czarny Dunajec
:
Podgórze Kraków
08.05.2021
 
Górnik Tarnów
:
Tarnovia Tarnów
08.05.2021
 
SMS Oświęcim
:
Glinik Gorlice
08.05.2021
 

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Wisła II Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
08.05.2021
 
Unia Oświęcim
:
Okocimski Brzesko
08.05.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Podhale Nowy Targ
08.05.2021
 
Respect Szalowa
:
Garbarnia Kraków
08.05.2021
 

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Unia II Tarnów
:
AP 21 Kraków
08.05.2021
 
Chełmek
:
Tarnovia Tarnów
08.05.2021
 
Hutnik Kraków
:
MOSiR Bochnia
08.05.2021
 

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Tarnovia Tarnów
:
Wisła Kraków
08.05.2021
 
Cracovia Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
08.05.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
08.05.2021
 

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

AP Wisła Czarny Dunajec
:
Okocimski Brzesko
08.05.2021
13:30
Hutnik Kraków
:
Cracovia II Kraków
08.05.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Kalwarianka
08.05.2021
 
AP 21 Chrzanów
:
Wisła II K.
08.05.2021
 

Ekstraliga Kobiet

GKS Katowice
:
Olimpia Szczecin
08.05.2021
13:00
ROW Rybnik
:
Medyk Konin
08.05.2021
12:00
KKP Bydgoszcz
:
Górnik Łęczna
08.05.2021
11:00
Śląsk Wrocław
:
Rolnik Biedrzychowice
08.05.2021
12:00

II liga kobiet (wschód)

Rysy Bukowina Tatrzańska
:
Wanda Nowa Huta
08.05.2021
14:00
Sparta Daleszyce
:
KS Raszyn
08.05.2021
 
Respekt Myślenice
:
Prądniczanka Kraków
08.05.2021
 

III liga kobiet, gr.4

Starówka Nowy Sącz
:
DAP Dębica
08.05.2021
11:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Izolator Boguchwała
08.05.2021
16:00
Naprzód Sobolów
:
Puszcza Niepołomice
08.05.2021
13:00

IV liga małopolska kobiet

Uran Łukowica
:
Prądniczanka II Kraków
08.05.2021
 
Górnik Wieliczka
:
Pogorzanka Pogorzyce
08.05.2021
 
FSA Kraków
:
Burza Roczyny
08.05.2021
 
Tempo Białka
:
Olimpia Osieczany
08.05.2021
 
Bronowianka Kraków
:
Victoria Zalas
08.05.2021
 

Centralna Liga Juniorek U-17

Resovia Rzeszów
2:0
ROW Rybnik
05.05.2021
12:00
Ślęza Wrocław
2:5
SWD Wodzisław
05.05.2021
14:00
ROW Rybnik
:
Ślęza Wrocław
08.05.2021
14:00
Unia Opole
:
Resovia Rzeszów
08.05.2021
14:00
Bronowianka Kraków
:
Górnik Ł.
08.05.2021
14:00
Zabrze
:
UKS Staszkówka Jelna
08.05.2021
14:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny