facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Ruszyły konsultacje w sprawie wznowienia rozgrywek w Małopolsce

Ruszyły konsultacje w sprawie wznowienia rozgrywek w Małopolsce

W czwartek odbyła się konsultacja przedstawicieli klubów małopolskiej IV ligi zorganizowana przez ZKS Unia Tarnów, klubu, który najaktywniej dąży do wznowienia rozgrywek w tej klasie rozgrywkowej z uwzględnieniem obowiązujących obostrzeń, tak jak ma to miejsce w 12 innych województwach gdzie rozgrywki 4 ligi są kontynuowane. Przypomnijmy, że aby doszło do wznowienia rozgrywek w ligach uznawanych powszechnie za amatorskie, muszą zostać spełnione wymagania pozwalające uznać daną klasę rozgrywkową za zawodową w myśl zapisów Ustawy o Sporcie. W uproszczeniu, sprowadza się to do udokumentowania przez kluby przyznawania swoim zawodnikom np stypendiów. 

 

 

Małopolski Związek Piłki Nożnej w oparciu o analizę prawną przygotowaną przez radcę prawnego Bartosza Ryta wystosował w dniu 6 kwietnia komunikat, w którym poinformował o możliwości wznowienia rozgrywek w danych klasach rozgrywkowych pod warunkiem dostarczenia przez wszystkie kluby z danej ligi w komplecie, oświadczenia o spełnianiu warunków umożliwiających uczestnictwo w rozgrywkach określonych w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 19 marca 2021 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Aby udało się wznowić rozgrywki, oświadczenia w komplecie do MZPN spłynąć musiały do czwartku 8 kwietnia. 

Szybko okazało się, że co najmniej kilka klubów z każdej klasy rozgrywkowej nie będzie zainteresowanych bądź według ich wiedzy, nie będzie miało możliwości spełnić w/w wymogów. Naprzeciw temu problemowi wyszedł Zarząd Akademii Unia Tarnów, niezależnego od ZKS Unia Tarnów stowarzyszenia, którego jednym ze statutowych celów jest wspieranie działalności sportowej i krzewienie kultury fizycznej oraz sportu. Zarząd Akademii Unii Tarnów (AUT) postanowił ustanowić i sfinansować okresowe stypendia sportowe dla wszystkich zawodników biorących udział w rozgrywkach zachodniej i wschodniej grupy małopolskiej IV ligi. Pomysł iście rewolucyjny i nietuzinkowy. 

W dniu 9 kwietnia MZPN poinformował oficjalnie, iż liczba dostarczonych oświadczeń klubów zrzeszonych w IV lidze okazała się niewystarczająca (12 z zachodniej i 15 ze wschodniej grupy). Temat stypendiów Akademii Unia Tarnów okazał się zatem jedynym możliwym wariantem do podjęcia. W tym celu w piątek 9 kwietnia odbyła się internetowa konsultacja przedstawicieli klubów IV ligi celem omówienia koncepcji w/w stypendiów oraz ew. nowych pomysłów na doprowadzenie do wznowienia rozgrywek. 

W spotkaniu udział wzięło blisko 20 przedstawicieli, w zdecydowanej większości klubów ze wschodniej grupy IV ligi. Przekaz uczestników spotkania był jasny: chcemy grać! Pozostało rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące funkcjonowania zaproponowanego przez AUT systemu stypendialnego. Wątpliwości dotyczyły w pierwszej kolejności jednego z głównych warunków funkcjonowania stypendiów, a więc ogólnodostępności. Jeden z przedstawicieli wskazał, że zawodnicy klubów najniżej aktualnie notowanych nie będą uprawnieni do uczestniczenia w programie ze względu na brak matematycznych szans na awans do gier barażowych o III ligę, co jest jednym z czterech warunków koniecznych by uzyskać wspomniane stypendium (pozostałe kryteria to: podnoszenie kwalifikacji sportowych, postawa godna sportowca oraz udział w pozostałych do rozegrania meczach w wymiarze minimum 450 minut). Prowadzący spotkanie Przewodniczący Rady Klubu ZKS Unia Tarnów, Pan Tomasz Matyjewicz wyjaśnił, iż na dzień przyznania stypendiów tj 08.04.2021 nie można wskazać jakiegokolwiek zawodnika 4 ligi, który byłby wykluczony z proponowanego programu stypendialnego, gdyż otwarte jest jeszcze okienko transferowe, co z kolei oznacza że w wyniku potencjalnego transferu, każdy zawodnik nawet najniżej notowanej w tabeli drużyny może na zasadzie transferu dołączyć do klubu, który szanse na występy w barażach matematycznie będzie miał zachowane.  

Poważniejsze wątpliwości zgłaszali przedstawiciele dwóch klubów, zdaniem których wprowadzenie stypendiów uniemożliwia statut klubu i gminne dotacje, których przeznaczenie nie może obejmować stypendiów. Szybką pomoc tym klubom wraz z analizą statutów i umów dotacyjnych popartą rozwiewającą wątpliwości opinią prawną, zaoferował uczestniczący w spotkaniu adwokat reprezentujący klub BKS Bochnia. Ponadto ten wariant także system stypendialny AUT przewidywał. Okazało się bowiem, że owszem środki gminne nie mogą być przeznaczone na stypendia, ale statuty nie wykluczają pozyskiwania na ten właśnie cel środków ze źródeł zewnętrznych. Ponadto problem ew konfliktu ze statutem klubowym wyklucza także fakt, iż umowy stypendialne z zawodnikami poszczególnych klubów zawierane będą bez udziału tych klubów. Stronami umowy będą piłkarze (a nie klub) oraz Akademia Unia Tarnów (AUT) jako niezależna instytucja pozarządowa. 

Za zdecydowanie bezpieczniejszą w kontekście Rozporządzenia RM i obostrzeń uznano pomysł utworzenia Funduszu Stypendialnego przy Małopolskim Związku Piłki Nożnej, czyli organie prowadzącym rozgrywki. Pojawiły się pytania o źródła finansowania funduszu ale i one zostały w znaczący sposób zaspokojone. 

Finalnie, efektem konsultacji jest pismo skierowane do Małopolskiego Związku Piłki Nożnej z wnioskiem o wznowienie rozgrywek małopolskiej IV ligi w dniu 14 kwietnia z udziałem klubów, które spełniły "wymogi stypendialne". W myśl tej idei, mecze drużyn nie spełniających w/w wymogów byłyby przekładane na dalsze terminy w nadziei, że znaczna część pozostałych klubów w obawie o utratę aktualnej pozycji w tabeli, podejmie silniejsze starania by w/w wymogi spełnić i także wznowić rozgrywki, bądź dołączy do zmagań po “odmrożeniu” obostrzeń w amatorskim sporcie. Uczestnicy spotkania zgodnie przyznawali, że to sportowa rywalizacja winna wyłonić triumfatora rozgrywek i podejmą wszelkie starania by rozgrywki przynajmniej IV ligi udało się wznowić w najbliższym możliwym terminie. Będą zatem czynione starania, by tuż po weekendzie doszło do kolejnych konsultacji, tym razem z udziałem przedstawicieli Małopolskiego Związku Piłki Nożnej, a w efekcie do szczęśliwego końca zainicjowanej przez Akademię Unii Tarnów akcji powrotu na boiska. Zarząd AUT zadeklarował jednocześnie pełne wsparcie administracyjno-finansowe przy realizacji całego projektu.
 
 

Źródło: własne

Dodano: 2021-04-10 01:11:52


Zobacz też: Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Unia Tarnów  4 liga  covid  konsultacje 

Komentarze


Keeza IV liga (Kraków-Wadowice) - mistrzowska

Pcimianka Pcim
4:1
Wiślanie Jaśkowice
16.06.2021
18:00
MKS Trzebinia
1:3
Orzeł Ryczów
16.06.2021
18:00
Dalin Myślenice
3:0
Sokół Kocmyrzów
16.06.2021
18:00
LKS Jawiszowice
6:2
Beskid Andrychów
16.06.2021
17:30
Orzeł Ryczów
:
Pcimianka Pcim
19.06.2021
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Unia Oświęcim
19.06.2021
17:00
LKS Jawiszowice
:
Sokół Kocmyrzów
19.06.2021
17:00
MKS Trzebinia
:
Beskid Andrychów
19.06.2021
17:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice) - spadkowa

Garbarnia II Kraków
1:0
LKS Śledziejowice
15.06.2021
18:00
Puszcza II
5:1
Proszowianka Proszowice
16.06.2021
18:00
LKS Rajsko
0:1
Clepardia Kraków
16.06.2021
18:30
Słomniczanka Słomniki
4:0
KS Chełmek
16.06.2021
18:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
0:1
Orzeł Piaski Wielkie
16.06.2021
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Słomniczanka Słomniki
19.06.2021
17:00
Clepardia Kraków
:
Puszcza II
19.06.2021
17:00
LKS Rajsko
:
KS Chełmek
19.06.2021
17:00
Proszowianka Proszowice
:
Garbarnia II Kraków
19.06.2021
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
LKS Śledziejowice
19.06.2021
17:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz) - mistrzowska

Glinik Gorlice
4:0
Limanovia Limanowa
16.06.2021
18:00
Wierchy Rabka Zdrój
4:1
Sokół Słopnice
16.06.2021
18:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Metal Tarnów
19.06.2021
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Limanovia Limanowa
19.06.2021
17:00
Unia Tarnów
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
19.06.2021
17:00
Lubań Maniowy
:
Glinik Gorlice
19.06.2021
15:00
Poprad Muszyna
:
Sokół Słopnice
19.06.2021
17:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz) - spadkowa

BKS Bochnia
2:0
Okocimski Brzesko
15.06.2021
17:30
Watra Białka Tatrzańska
1:0
Tarnovia Tarnów
16.06.2021
18:00
Barciczanka Barcice
:
Watra Białka Tatrzańska
19.06.2021
17:00
Orkan Szczyrzyc
:
Skalnik Kamionka Wielka
19.06.2021
17:00
Poprad Rytro
:
BKS Bochnia
19.06.2021
17:00
Tarnovia Tarnów
:
Rylovia Rylowa
19.06.2021
17:00
Okocimski Brzesko
:
GKS Drwinia
19.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Leśnik Gorenice
1:1
Zieleńczanka Zielonki
15.06.2021
18:00
Pogoń Miechów
2:4
Orzeł Iwanowice
16.06.2021
18:00
Bolesław Bukowno
1:4
Spójnia Osiek
16.06.2021
17:00
TS Węgrzce
3:0
Przemsza Klucze
16.06.2021
17:00
Przebój Wolbrom
5:1
Orzeł Bębło
16.06.2021
18:00
KS Olkusz
2:2
Piliczanka Pilica
16.06.2021
18:00
Orzeł Bębło
:
Błękitni Modlnica
19.06.2021
12:00
Zieleńczanka Zielonki
:
Bolesław Bukowno
19.06.2021
18:00
Spójnia Osiek
:
Pogoń Miechów
19.06.2021
17:00
LOT Balice
:
Leśnik Gorenice
19.06.2021
11:00
KS Olkusz
:
Przebój Wolbrom
19.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Kaszowianka Kaszów
6:1
Zwierzyniecki Kraków
15.06.2021
18:00
Piast Wołowice
2:3
Nadwiślan Kraków
15.06.2021
18:00
Bronowianka Kraków
1:1
Orlęta Rudawa
15.06.2021
17:00
Kmita Zabierzów
2:0
Dąbski Kraków
15.06.2021
18:00
Grębałowianka Kraków
2:4
Skawinka Skawina
16.06.2021
18:30
Prokocim Kraków
4:1
Hutnik II Kraków
16.06.2021
18:00
Hutnik II Kraków
:
Prądniczanka Kraków
19.06.2021
 
Zwierzyniecki Kraków
:
Bronowianka Kraków
19.06.2021
 
Dąbski Kraków
:
Borek Kraków
19.06.2021
17:00
Nadwiślan Kraków
:
Kmita Zabierzów
19.06.2021
 
Wieczysta Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
19.06.2021
 
Skawinka Skawina
:
Piast Wołowice
19.06.2021
 
Orlęta Rudawa
:
Grębałowianka Kraków
19.06.2021
 

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Gdovia Gdów
0:0
Tempo Rzeszotary
16.06.2021
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
4:7
Raba Dobczyce
16.06.2021
18:00
Błękitni Bodzanów
8:2
Wróblowianka Wróblowice
16.06.2021
18:00
Górnik Wieliczka
1:1
Radziszowianka Radziszów
16.06.2021
18:00
Orzeł Myślenice
5:0
Pasternik Ochojno
16.06.2021
18:00
Dziecanovia Dziekanowice
4:7
Wiarusy Igołomia
16.06.2021
18:00
Złomex Branice
0:1
Wiślanka Grabie
16.06.2021
18:00
Wróblowianka Wróblowice
:
Gdovia Gdów
19.06.2021
17:00
Błękitni Bodzanów
:
Raba Dobczyce
19.06.2021
17:00
Wiślanka Grabie
:
Górnik Wieliczka
19.06.2021
17:00
Złomex Branice
:
Dziecanovia Dziekanowice
19.06.2021
17:00
Radziszowianka Radziszów
:
Pasternik Ochojno
19.06.2021
17:00
Tempo Rzeszotary
:
Orzeł Myślenice
19.06.2021
17:00
Wiarusy Igołomia
:
Jordan Sum Zakliczyn
19.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Babia Góra Sucha Beskidzka
0:3
MKS Libiąż
16.06.2021
18:00
Victoria Jaworzno
1:3
Garbarz Zembrzyce
16.06.2021
18:00
Nadwiślanin Gromiec
4:0
Zatorzanka Zator
16.06.2021
18:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Halniak Maków Podhalański
16.06.2021
18:00
LKS Żarki
1:5
Niwa Nowa Wieś
16.06.2021
18:00
Brzezina Osiek
0:0
LKS Gorzów
16.06.2021
18:00
Hejnał Kęty
4:1
Zgoda Byczyna
16.06.2021
18:00
Tempo Białka
7:0
Sosnowianka Stanisław Dln
16.06.2021
18:00
Garbarz Zembrzyce
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
19.06.2021
18:00
Zgoda Byczyna
:
Sokół Przytkowice
19.06.2021
18:00
Zatorzanka Zator
:
Brzezina Osiek
19.06.2021
18:00
Halniak Maków Podhalański
:
Tempo Białka
19.06.2021
18:00
Niwa Nowa Wieś
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
19.06.2021
18:00
LKS Gorzów
:
LKS Żarki
19.06.2021
18:00
MKS Libiąż
:
Victoria Jaworzno
19.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dunajec Zbylitowska Góra
3:1
LKS Rzuchowa
16.06.2021
18:00
Dunajec Zakliczyn
3:0
Pogórze
16.06.2021
 
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
4:0
LKS Ładna
16.06.2021
18:00
LUKS Skrzyszów
5:2
Olimpia Wojnicz
16.06.2021
18:00
Zorza Zaczarnie
3:0
Unia Niedomice
16.06.2021
18:00
GLKS Gromnik
2:4
Polan Żabno
16.06.2021
18:00
Ikar Odporyszów
:
Ciężkowianka Ciężkowice
16.06.2021
18:00
LKS Szynwałd
5:0
Wisła Szczucin
16.06.2021
18:00
Zorza Zaczarnie
:
GLKS Gromnik
19.06.2021
18:00
Polan Żabno
:
Ciężkowianka Ciężkowice
19.06.2021
18:00
LKS Szynwałd
:
LUKS Skrzyszów
19.06.2021
18:00
Olimpia Wojnicz
:
Ikar Odporyszów
19.06.2021
18:00
Unia Niedomice
:
Dunajec Zbylitowska Góra
19.06.2021
18:00
Tuchovia Tuchów
:
Dunajec Zakliczyn
19.06.2021
18:00
Wisła Szczucin
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
19.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Sokół Borzęcin Górny
1:0
Strażak Mokrzyska
15.06.2021
18:30
Poręba Spytkowska
3:1
Jadowniczanka Jadowniki
15.06.2021
17:30
Naprzód Sobolów
3:1
Sokół Maszkienice
15.06.2021
18:00
Radłovia Radłów
7:2
Arkadia Olszyny
16.06.2021
17:30
Raba Książnice
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
16.06.2021
18:30
Wola Radłowska
0:1
Olimpia B.
16.06.2021
17:30
Orzeł Dębno
1:0
Olimpia Kąty
16.06.2021
17:30
Olimpia Kąty
:
Raba Książnice
19.06.2021
 
Sokół Maszkienice
:
Sokół Borzęcin Górny
19.06.2021
17:00
Strażak Mokrzyska
:
Poręba Spytkowska
19.06.2021
 
Błyskawica Proszówki
:
Wola Radłowska
19.06.2021
 
Jadowniczanka Jadowniki
:
Orzeł Dębno
19.06.2021
 
Arkadia Olszyny
:
Naprzód Sobolów
19.06.2021
 
Olimpia B.
:
Radłovia Radłów
19.06.2021
 

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Grybovia Grybów
:
LKS Łużna
16.06.2021
18:00
Zyndram
:
Podhalanin Biecz
16.06.2021
18:00
LKS Uście Gorlickie
:
Dunajec Nowy Sącz
16.06.2021
18:00
Kolejarz Stróże
4:0
Łosoś Łososina Dolna
16.06.2021
18:00
ULKS Korzenna
:
Hart Tęgoborze
16.06.2021
18:00
LKS Zagórzany
:
LKSKobylankaKobylanka
16.06.2021
18:00
Gród Podegrodzie
1:2
Sokół Stary Sącz
16.06.2021
18:00
Helena Nowy Sącz
:
Zawisza R.
16.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Wiatr Ludźmierz
:
Zalesianka
19.06.2021
18:00
Huragan Waksmund
:
Turbacz Mszana Dolna
19.06.2021
18:00
Laskovia
:
LKS Szaflary
19.06.2021
18:00
Wierchy Pasierbiec
:
Jarmuta
19.06.2021
18:00
Granit Czarna Góra
:
Czarni Czarny Dunajec
19.06.2021
18:00
Jordan Jordanów
:
Babia Góra Lipnica Wielka
19.06.2021
18:00
Krokus
:
AKS Ujanowice
19.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Szreniawa Koszyce
:
Słomniczanka II Słomniki
16.06.2021
18:30
Słomniczanka II Słomniki
:
Prądniczanka II Kraków
19.06.2021
 
Błękitni II Modlnica
3:0 v.o.
Wierzbowianka Wierzbno
19.06.2021
 
Spartak Wielkanoc
:
Partyzant Dojazdów
19.06.2021
 
Strażak Goszcza
:
Ekler Baranówka
19.06.2021
 
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Michałowianka Michałowice
19.06.2021
 
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Galicja Raciborowice
19.06.2021
17:00

Keeza Klasa A (Kraków II)

Maszycanka Maszyce
:
Liszczanka Liszki
16.06.2021
18:30
Sportowiec Modlniczka
:
Dragon Szczyglice
16.06.2021
18:30
JKS Zelków
:
Tęcza Piekary
19.06.2021
11:00
Lotnik Kryspinów
:
Liszczanka Liszki
19.06.2021
 
Strażak Rączna
:
Świt Krzeszowice
19.06.2021
 
Iskra Czułów
:
Dragon Szczyglice
19.06.2021
17:00
MKS Skała 2004
:
Wisła Jeziorzany
19.06.2021
 
Wisła Czernichów
:
Wisła Rząska
19.06.2021
17:00

Keeza Klasa A (Kraków III)

Bieżanowianka Kraków
1:1
Tramwaj Kraków
15.06.2021
18:00
Cedronka Wola Radziszowska
:
Pogoń Skotniki
16.06.2021
18:00
Krakus Swoszowice
0:0
Bratniak Kraków
16.06.2021
18:00
Wanda Nowa Huta
:
Krakus Swoszowice
19.06.2021
 
Pogoń Skotniki
:
Gajowianka Gaj
19.06.2021
18:00
Płomień Kostrze
:
Bieżanowianka Kraków
19.06.2021
 
Rzozovia Rzozów
:
Cedronka Wola Radziszowska
19.06.2021
17:00
Fairant Kraków
:
Kabel Kraków
19.06.2021
17:00
Podgórze Kraków
:
Bratniak Kraków
19.06.2021
17:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Gwiazda Brzegi
:
UKS Sygneczów
16.06.2021
18:00
Zieloni Niegowić
4:1
Contra Sułków
16.06.2021
18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
7:2
Rożnowa
16.06.2021
18:00
Iskra Zakrzów
1:2
Strażak Kokotów
16.06.2021
18:00
Czarni Staniątki
2:0
Wilga Koźmice Wielkie
16.06.2021
18:00
Zryw Szarów
1:3
Wolni Kłaj
16.06.2021
18:00
Czarnochowice
:
Sokół Chorągwica
16.06.2021
18:00
Piast Łapanów
4:2
Piłkarz Podłęże
16.06.2021
18:00
Zieloni Niegowić
:
Gwiazda Brzegi
19.06.2021
17:00
Contra Sułków
:
Rożnowa
19.06.2021
17:00
Wolni Kłaj
:
Iskra Zakrzów
19.06.2021
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
:
Czarnochowice
19.06.2021
17:00
Strażak Kokotów
:
Piast Łapanów
19.06.2021
17:00
Zryw Szarów
:
Czarni Staniątki
19.06.2021
17:00
UKS Sygneczów
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
19.06.2021
17:00
Sokół Chorągwica
:
Piłkarz Podłęże
19.06.2021
17:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Zielonka Wrząsowice
:
Clavia Świątniki Górne
19.06.2021
17:00
Beskid Tokarnia
:
Rokita Kornatka
19.06.2021
17:00
Staw Polanka
:
Górki Myślenice
19.06.2021
17:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Iskra Brzączowice
19.06.2021
17:00
Sokół Borzęta
:
Hejnał Krzyszkowice
19.06.2021
17:00
LKS Rudnik
:
Lubomir Wiśniowa
19.06.2021
17:00
Topór Tenczyn
:
Gościbia Sułkowice
19.06.2021
17:00
Sęp Droginia
:
Karpaty Siepraw
19.06.2021
17:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Centuria Chechło
0:2
Trzy Korony Żarnowiec
15.06.2021
18:30
Unia Jaroszowiec
0:10
Pilica Wierbka
16.06.2021
18:00
Wielmożanka Wielmoża
2:1
Prądnik Sułoszowa
16.06.2021
18:00
Spartak Charsznica
1:3
Promień Przeginia
16.06.2021
18:00
Legion Bydlin
3:0
Przebój Wolbrom
16.06.2021
18:00
Olimpia Łobzów
1:3
Strażak Przybysławice
16.06.2021
18:00
Błysk Zederman
:
Sokół Gołaczewy
16.06.2021
18:00
Laskowianka Laski
4:4
Błyskawica Kolbark
16.06.2021
17:00
Centuria Chechło
:
Pilica Wierbka
19.06.2021
11:00
Unia Jaroszowiec
:
Olimpia Łobzów
19.06.2021
17:00
Laskowianka Laski
:
Strażak Przybysławice
19.06.2021
17:00
Błysk Zederman
:
Dłubnia Trzyciąż
19.06.2021
17:00

Keeza Klasa A (Chrzanów)

Wisełka Rozkochów
2:3
Zagórzanka Zagórze
16.06.2021
18:00
Wisła Jankowice
3:0
Wolanka Wola Filipowska
16.06.2021
18:00
UKS Dulowa
1:5
Ciężkowianka Jaworzno
16.06.2021
18:00
Unia Kwaczała
:
Fablok Chrzanów
16.06.2021
18:00
Tęcza Tenczynek
:
MKS Alwernia
16.06.2021
18:00
Błyskawica Myślachowice
5:1
Promyk Bolęcin
16.06.2021
18:00
Victoria Zalas
2:7
Start Kamień
16.06.2021
18:00
Ciężkowianka Jaworzno
:
Tęcza Tenczynek
19.06.2021
17:00
Wolanka Wola Filipowska
:
Wisełka Rozkochów
19.06.2021
17:00
Zagórzanka Zagórze
:
Victoria Zalas
19.06.2021
17:00
Promyk Bolęcin
:
SPRiN Regulice
19.06.2021
17:00
UKS Dulowa
:
Fablok Chrzanów
19.06.2021
17:00
MKS Alwernia
:
Błyskawica Myślachowice
19.06.2021
17:00
Start Kamień
:
Unia Kwaczała
19.06.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Płomień Jerzmanowice
:
Fitball Szklary
19.06.2021
17:00
Topór Aleksandrowice
:
Potok Więckowice
19.06.2021
17:00
Maszycanka II Maszyce
:
Kmita II Zabierzów
19.06.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Grom Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
19.06.2021
 
Victoria Kraków
:
Universum Kraków
19.06.2021
 
Wieczysta II
:
Albertus Kraków
19.06.2021
15:00
Rybitwy Kraków
:
Kaszowianka II Kaszów
19.06.2021
16:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Górnik II Wieliczka
1:4
Start Brzezie
15.06.2021
18:00
Wilga Instalbud Golkowice
0:6
Wiarusy II
16.06.2021
18:00
Ledniczanka
2:4
Naprzód Ochmanów
16.06.2021
18:00
Dąb Zabierzów Bocheński
0:0
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
16.06.2021
18:30
Batory Wola Batorska
4:2
Wieliczanka Wieliczka
16.06.2021
18:00
Gdovia II Gdów
2:1
Tęcza Słomiróg
16.06.2021
18:00
Ledniczanka
:
Batory Wola Batorska
19.06.2021
18:00
Wiarusy II
:
Wieliczanka Wieliczka
19.06.2021
18:00
Start Brzezie
:
Gdovia II Gdów
19.06.2021
18:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Wilga Instalbud Golkowice
19.06.2021
18:00
Naprzód Ochmanów
:
Gryf Wiatowice
19.06.2021
18:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

Grodzisko Raciechowice
4:1
Karpaty II Siepraw
16.06.2021
18:00
Cisy Harbutowice
4:2
Szczebel Lubień
16.06.2021
18:00
Wicher Stróża
:
Radwan Skomielna Czarna
16.06.2021
18:00
Iskra Głogoczów
:
Jawor Jawornik
16.06.2021
18:00
Dukla Bysina
1:6
Orzeł Nowa Wieś
16.06.2021
18:00
Cyrhla Krzczonów
3:0 v.o.
Raba II Dobczyce
16.06.2021
18:00
Górki II Myślenice
3:6
LKS Trzebunia
16.06.2021
18:00
Raba II Dobczyce
0:3 v.o.
Grodzisko Raciechowice
19.06.2021
17:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Garbarnia Kraków
:
Motor Lublin
18.06.2021
13:00
Resovia Rzeszów
:
Korona II
19.06.2021
12:00
Górnik Łęczna
:
Orlęta K.
19.06.2021
12:00
Stal Rzeszów
:
Sandecja Nowy Sącz
19.06.2021
15:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Lechia
:
Lech Poznań
17.06.2021
11:00
Legia Warszawa
:
Hutnik Kraków
19.06.2021
12:00
Pogoń Szczecin
:
Zagłębie Lubin
19.06.2021
12:00
Jagiellonia
:
Śląsk Wrocław
19.06.2021
11:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

KKP Korona
:
Hetman Z.
19.06.2021
12:00
Wisła Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
19.06.2021
 
Cracovia Kraków
:
TOP 54 Biała Podlaska
19.06.2021
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Puszcza Niepołomice
4:0
Unia Tarnów
15.06.2021
18:00
BKS Bochnia
:
Górnik Wieliczka
16.06.2021
 
Dunajec Nowy Sącz
3:0
Limanovia Limanowa
16.06.2021
17:00
Orkan Raba Wyżna
1:0
Okocimski Brzesko
16.06.2021
18:00
Prądniczanka Kraków
0:6
Profi Zielonki
16.06.2021
16:30
Pcimianka Pcim
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.06.2021
18:30
Beskid Andrychów
:
Podhale Nowy Targ
17.06.2021
15:00
Sokół Stary Sącz
:
Tarnovia Tarnów
17.06.2021
18:00
BKS Bochnia
:
Sokół Stary Sącz
19.06.2021
 
Unia Tarnów
:
Prądniczanka Kraków
19.06.2021
 
Profi Zielonki
:
Podhale Nowy Targ
19.06.2021
 
Pcimianka Pcim
:
Beskid Andrychów
19.06.2021
 
Orkan Raba Wyżna
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
19.06.2021
 
Okocimski Brzesko
:
Limanovia Limanowa
19.06.2021
 
Górnik Wieliczka
:
Dunajec Nowy Sącz
19.06.2021
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
19.06.2021
13:30
Puszcza Niepołomice
:
Sandecja Nowy Sącz
19.06.2021
13:30
Garbarnia Kraków
:
Podhale Nowy Targ
19.06.2021
13:30
Profi Zielonki
:
Okocimski Brzesko
19.06.2021
13:30

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Unia Tarnów
5:2
Hutnik II Kraków
16.06.2021
18:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Respect Szalowa
0:2
Dunajec Nowy Sącz
15.06.2021
17:00
Okocimski Brzesko
2:3
Garbarnia Kraków
15.06.2021
18:00
Podhale Nowy Targ
2:1
Wisła II Kraków
16.06.2021
18:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
19.06.2021
 
Wisła II Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
19.06.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Podhale Nowy Targ
19.06.2021
 
Respect Szalowa
:
Unia Oświęcim
19.06.2021
11:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

MOSiR Bochnia
1:1
AP 21 Kraków
16.06.2021
17:00
Okocimski Brzesko
7:0
Chełmek
16.06.2021
18:00
Sandecja Nowy Sącz
0:5
Hutnik Kraków
16.06.2021
15:30
Tarnovia Tarnów
:
Unia II Tarnów
17.06.2021
16:00
Unia II Tarnów
:
Hutnik Kraków
19.06.2021
 
Chełmek
:
Sandecja Nowy Sącz
19.06.2021
11:00
AP 21 Kraków
:
Okocimski Brzesko
19.06.2021
10:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Podhale Nowy Targ
:
Cracovia Kraków
16.06.2021
17:00
AS Progres Kraków
1:1
Sandecja Nowy Sącz
16.06.2021
18:00
Limanovia Limanowa
2:0
Tarnovia Tarnów
16.06.2021
16:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Okocimski Brzesko
3:0
Wisła II K.
15.06.2021
18:00
AP Wisła Czarny Dunajec
1:3
Hutnik Kraków
16.06.2021
17:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
5:1
AP 21 Chrzanów
16.06.2021
16:30
Kalwarianka
:
Cracovia II Kraków
17.06.2021
17:00
AP Wisła Czarny Dunajec
:
Wisła II K.
19.06.2021
13:00

III liga kobiet, gr.4

Tarnovia II
:
DAP Dębica
15.06.2021
18:00

IV liga małopolska kobiet

Pogorzanka Pogorzyce
:
Olimpia Osieczany
16.06.2021
19:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny