Kierunek baraże?

Sandecja Nowy Sącz po raz kolejny pokazała się z dobrej strony w meczu ligowym. Podopieczni Dariusza Dudka w Bełchatowie mierzyli się z miejscowym GKS-em. Małopolanie dopisali do swojego dorobku kolejne trzy punkty, wygrywając 2:0.

Już w ósmej minucie do siatki rywali trafił Dawid Błanik. Kombinacyjna akcja z Kasprzakiem zakończyła się celnym strzałem Błanika po dalszym rogu bramki. Druga bramka dla Sandecji padła w drugiej połowie spotkania. Imponujący w ostatnim czasie formą strzelecką Rubio dopełnił formalności i umieścił piłkę w siatce kończąc akcje Sovsicia.

Zespół z Nowego Sącza zaliczył więc piętnaste spotkanie z rzędu bez porażki. Dobra postawa na ligowych boiskach ma odzwierciedlenie w tabeli. Sandecja coraz mocniej puki do baraży o awans do PKO Ekstraklasy plasując się aktualnie na siódmej pozycji z dorobkiem trzydziestu sześciu punktów.