facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Jawiszowice lepsze od Pcimia (video)

Jawiszowice lepsze od Pcimia (video)

W sobotnim spotkaniu w Jawiszowicach zmierzyły się ze sobą drużyny miejscowego LKS-u oraz Pcimianki Pcim.

Spotkanie dobrze rozpoczęło się dla gospodarzy, którzy już w jedenastej minucie po dograniu z rzutu rożnego otworzyli wynik spotkania. Na listę strzelców wpisał się grający trener Jawiszowic – Przemysław Pitry.

Na drugą bramkę trzeba było czekać praktycznie do końca spotkania. Gracze z Pcimia straci futbolówkę na własnej połowie, która padła łupem Bartosza Ściślaka, który dograł piłkę do Kocemby a ten w decydującej fazie akcji wyłożył ją do nadbiegającego Kabary, który strzałem przy słupku ustalił wynik pojedynku na 2:0 dla gospodarzy.

Bramkowy skrót z tego spotkania autorstwa "Swojska Piłka"



IV liga (gr. Zachodnia), 24.04.2021
LKS Jawiszowice – Pcimianka Pcim 2:0 (1:0)
Pitry 11’, Kabara 90+3’

Jawiszowice: Smok – Radomski, Sitko, Pierlak, Gąsiorek, Herman (80. Ściślak), Pitry, Korczyk, Płonka (85. Kabara), Kocemba, Hałat

Pcimianka: Jękot – G. Chlebda, B. Chlebda (68.Karpierz), K. Pandyra, Morawski, Sołtys, Moniak (82. Zięba), Kolbiarz (80. D.Pandyra), Dziadkowiec, Luberda, Mizera (46. Kłusek)

 

 

Źródło: własne, video: Swojska Piłka

Dodano: 2021-04-26 15:25:48


Zobacz też: Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Pcimianka Pcim  Jawiszowice 

Komentarze


Keeza IV liga (Kraków-Wadowice) - mistrzowska

Pcimianka Pcim
4:1
Wiślanie Jaśkowice
16.06.2021
18:00
MKS Trzebinia
1:3
Orzeł Ryczów
16.06.2021
18:00
Dalin Myślenice
3:0
Sokół Kocmyrzów
16.06.2021
18:00
LKS Jawiszowice
6:2
Beskid Andrychów
16.06.2021
17:30
Orzeł Ryczów
:
Pcimianka Pcim
19.06.2021
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Unia Oświęcim
19.06.2021
17:00
LKS Jawiszowice
:
Sokół Kocmyrzów
19.06.2021
17:00
MKS Trzebinia
:
Beskid Andrychów
19.06.2021
17:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice) - spadkowa

Garbarnia II Kraków
1:0
LKS Śledziejowice
15.06.2021
18:00
Puszcza II
5:1
Proszowianka Proszowice
16.06.2021
18:00
LKS Rajsko
0:1
Clepardia Kraków
16.06.2021
18:30
Słomniczanka Słomniki
4:0
KS Chełmek
16.06.2021
18:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
0:1
Orzeł Piaski Wielkie
16.06.2021
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Słomniczanka Słomniki
19.06.2021
17:00
Clepardia Kraków
:
Puszcza II
19.06.2021
17:00
LKS Rajsko
:
KS Chełmek
19.06.2021
17:00
Proszowianka Proszowice
:
Garbarnia II Kraków
19.06.2021
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
LKS Śledziejowice
19.06.2021
17:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz) - mistrzowska

Glinik Gorlice
4:0
Limanovia Limanowa
16.06.2021
18:00
Wierchy Rabka Zdrój
4:1
Sokół Słopnice
16.06.2021
18:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Metal Tarnów
19.06.2021
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Limanovia Limanowa
19.06.2021
17:00
Unia Tarnów
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
19.06.2021
17:00
Lubań Maniowy
:
Glinik Gorlice
19.06.2021
15:00
Poprad Muszyna
:
Sokół Słopnice
19.06.2021
17:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz) - spadkowa

BKS Bochnia
2:0
Okocimski Brzesko
15.06.2021
17:30
Watra Białka Tatrzańska
1:0
Tarnovia Tarnów
16.06.2021
18:00
Barciczanka Barcice
:
Watra Białka Tatrzańska
19.06.2021
17:00
Orkan Szczyrzyc
:
Skalnik Kamionka Wielka
19.06.2021
17:00
Poprad Rytro
:
BKS Bochnia
19.06.2021
17:00
Tarnovia Tarnów
:
Rylovia Rylowa
19.06.2021
17:00
Okocimski Brzesko
:
GKS Drwinia
19.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Leśnik Gorenice
1:1
Zieleńczanka Zielonki
15.06.2021
18:00
Pogoń Miechów
2:4
Orzeł Iwanowice
16.06.2021
18:00
Bolesław Bukowno
1:4
Spójnia Osiek
16.06.2021
17:00
TS Węgrzce
3:0
Przemsza Klucze
16.06.2021
17:00
Przebój Wolbrom
5:1
Orzeł Bębło
16.06.2021
18:00
KS Olkusz
2:2
Piliczanka Pilica
16.06.2021
18:00
Orzeł Bębło
:
Błękitni Modlnica
19.06.2021
12:00
Zieleńczanka Zielonki
:
Bolesław Bukowno
19.06.2021
18:00
Spójnia Osiek
:
Pogoń Miechów
19.06.2021
17:00
LOT Balice
:
Leśnik Gorenice
19.06.2021
11:00
KS Olkusz
:
Przebój Wolbrom
19.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Kaszowianka Kaszów
6:1
Zwierzyniecki Kraków
15.06.2021
18:00
Piast Wołowice
2:3
Nadwiślan Kraków
15.06.2021
18:00
Bronowianka Kraków
1:1
Orlęta Rudawa
15.06.2021
17:00
Kmita Zabierzów
2:0
Dąbski Kraków
15.06.2021
18:00
Grębałowianka Kraków
2:4
Skawinka Skawina
16.06.2021
18:30
Prokocim Kraków
4:1
Hutnik II Kraków
16.06.2021
18:00
Hutnik II Kraków
:
Prądniczanka Kraków
19.06.2021
 
Zwierzyniecki Kraków
:
Bronowianka Kraków
19.06.2021
 
Dąbski Kraków
:
Borek Kraków
19.06.2021
17:00
Nadwiślan Kraków
:
Kmita Zabierzów
19.06.2021
 
Wieczysta Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
19.06.2021
 
Skawinka Skawina
:
Piast Wołowice
19.06.2021
 
Orlęta Rudawa
:
Grębałowianka Kraków
19.06.2021
 

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Gdovia Gdów
0:0
Tempo Rzeszotary
16.06.2021
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
4:7
Raba Dobczyce
16.06.2021
18:00
Błękitni Bodzanów
8:2
Wróblowianka Wróblowice
16.06.2021
18:00
Górnik Wieliczka
1:1
Radziszowianka Radziszów
16.06.2021
18:00
Orzeł Myślenice
5:0
Pasternik Ochojno
16.06.2021
18:00
Dziecanovia Dziekanowice
4:7
Wiarusy Igołomia
16.06.2021
18:00
Złomex Branice
0:1
Wiślanka Grabie
16.06.2021
18:00
Wróblowianka Wróblowice
:
Gdovia Gdów
19.06.2021
17:00
Błękitni Bodzanów
:
Raba Dobczyce
19.06.2021
17:00
Wiślanka Grabie
:
Górnik Wieliczka
19.06.2021
17:00
Złomex Branice
:
Dziecanovia Dziekanowice
19.06.2021
17:00
Radziszowianka Radziszów
:
Pasternik Ochojno
19.06.2021
17:00
Tempo Rzeszotary
:
Orzeł Myślenice
19.06.2021
17:00
Wiarusy Igołomia
:
Jordan Sum Zakliczyn
19.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Babia Góra Sucha Beskidzka
0:3
MKS Libiąż
16.06.2021
18:00
Victoria Jaworzno
1:3
Garbarz Zembrzyce
16.06.2021
18:00
Nadwiślanin Gromiec
4:0
Zatorzanka Zator
16.06.2021
18:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Halniak Maków Podhalański
16.06.2021
18:00
LKS Żarki
1:5
Niwa Nowa Wieś
16.06.2021
18:00
Brzezina Osiek
0:0
LKS Gorzów
16.06.2021
18:00
Hejnał Kęty
4:1
Zgoda Byczyna
16.06.2021
18:00
Tempo Białka
7:0
Sosnowianka Stanisław Dln
16.06.2021
18:00
Garbarz Zembrzyce
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
19.06.2021
18:00
Zgoda Byczyna
:
Sokół Przytkowice
19.06.2021
18:00
Zatorzanka Zator
:
Brzezina Osiek
19.06.2021
18:00
Halniak Maków Podhalański
:
Tempo Białka
19.06.2021
18:00
Niwa Nowa Wieś
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
19.06.2021
18:00
LKS Gorzów
:
LKS Żarki
19.06.2021
18:00
MKS Libiąż
:
Victoria Jaworzno
19.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dunajec Zbylitowska Góra
3:1
LKS Rzuchowa
16.06.2021
18:00
Dunajec Zakliczyn
3:0
Pogórze
16.06.2021
 
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
4:0
LKS Ładna
16.06.2021
18:00
LUKS Skrzyszów
5:2
Olimpia Wojnicz
16.06.2021
18:00
Zorza Zaczarnie
3:0
Unia Niedomice
16.06.2021
18:00
GLKS Gromnik
2:4
Polan Żabno
16.06.2021
18:00
Ikar Odporyszów
:
Ciężkowianka Ciężkowice
16.06.2021
18:00
LKS Szynwałd
5:0
Wisła Szczucin
16.06.2021
18:00
Zorza Zaczarnie
:
GLKS Gromnik
19.06.2021
18:00
Polan Żabno
:
Ciężkowianka Ciężkowice
19.06.2021
18:00
LKS Szynwałd
:
LUKS Skrzyszów
19.06.2021
18:00
Olimpia Wojnicz
:
Ikar Odporyszów
19.06.2021
18:00
Unia Niedomice
:
Dunajec Zbylitowska Góra
19.06.2021
18:00
Tuchovia Tuchów
:
Dunajec Zakliczyn
19.06.2021
18:00
Wisła Szczucin
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
19.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Sokół Borzęcin Górny
1:0
Strażak Mokrzyska
15.06.2021
18:30
Poręba Spytkowska
3:1
Jadowniczanka Jadowniki
15.06.2021
17:30
Naprzód Sobolów
3:1
Sokół Maszkienice
15.06.2021
18:00
Radłovia Radłów
7:2
Arkadia Olszyny
16.06.2021
17:30
Raba Książnice
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
16.06.2021
18:30
Wola Radłowska
0:1
Olimpia B.
16.06.2021
17:30
Orzeł Dębno
1:0
Olimpia Kąty
16.06.2021
17:30
Olimpia Kąty
:
Raba Książnice
19.06.2021
 
Sokół Maszkienice
:
Sokół Borzęcin Górny
19.06.2021
17:00
Strażak Mokrzyska
:
Poręba Spytkowska
19.06.2021
 
Błyskawica Proszówki
:
Wola Radłowska
19.06.2021
 
Jadowniczanka Jadowniki
:
Orzeł Dębno
19.06.2021
 
Arkadia Olszyny
:
Naprzód Sobolów
19.06.2021
 
Olimpia B.
:
Radłovia Radłów
19.06.2021
 

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Grybovia Grybów
0:3
LKS Łużna
16.06.2021
18:00
Zyndram
1:1
Podhalanin Biecz
16.06.2021
18:00
LKS Uście Gorlickie
0:2
Dunajec Nowy Sącz
16.06.2021
18:00
Kolejarz Stróże
4:0
Łosoś Łososina Dolna
16.06.2021
18:00
ULKS Korzenna
4:3
Hart Tęgoborze
16.06.2021
18:00
LKS Zagórzany
3:2
LKSKobylankaKobylanka
16.06.2021
18:00
Gród Podegrodzie
1:2
Sokół Stary Sącz
16.06.2021
18:00
Helena Nowy Sącz
2:0
Zawisza R.
16.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Wiatr Ludźmierz
:
Zalesianka
19.06.2021
18:00
Huragan Waksmund
:
Turbacz Mszana Dolna
19.06.2021
18:00
Laskovia
:
LKS Szaflary
19.06.2021
18:00
Wierchy Pasierbiec
:
Jarmuta
19.06.2021
18:00
Granit Czarna Góra
:
Czarni Czarny Dunajec
19.06.2021
18:00
Jordan Jordanów
:
Babia Góra Lipnica Wielka
19.06.2021
18:00
Krokus
:
AKS Ujanowice
19.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Szreniawa Koszyce
4:0
Słomniczanka II Słomniki
16.06.2021
18:30
Słomniczanka II Słomniki
:
Prądniczanka II Kraków
19.06.2021
 
Błękitni II Modlnica
3:0 v.o.
Wierzbowianka Wierzbno
19.06.2021
 
Spartak Wielkanoc
:
Partyzant Dojazdów
19.06.2021
 
Strażak Goszcza
:
Ekler Baranówka
19.06.2021
 
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Michałowianka Michałowice
19.06.2021
 
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Galicja Raciborowice
19.06.2021
17:00

Keeza Klasa A (Kraków II)

Maszycanka Maszyce
2:3
Liszczanka Liszki
16.06.2021
18:30
Sportowiec Modlniczka
:
Dragon Szczyglice
16.06.2021
18:30
JKS Zelków
:
Tęcza Piekary
19.06.2021
11:00
Lotnik Kryspinów
:
Liszczanka Liszki
19.06.2021
 
Strażak Rączna
:
Świt Krzeszowice
19.06.2021
 
Iskra Czułów
:
Dragon Szczyglice
19.06.2021
17:00
MKS Skała 2004
:
Wisła Jeziorzany
19.06.2021
 
Wisła Czernichów
:
Wisła Rząska
19.06.2021
17:00

Keeza Klasa A (Kraków III)

Bieżanowianka Kraków
1:1
Tramwaj Kraków
15.06.2021
18:00
Cedronka Wola Radziszowska
:
Pogoń Skotniki
16.06.2021
18:00
Krakus Swoszowice
0:0
Bratniak Kraków
16.06.2021
18:00
Wanda Nowa Huta
:
Krakus Swoszowice
19.06.2021
 
Pogoń Skotniki
:
Gajowianka Gaj
19.06.2021
18:00
Płomień Kostrze
:
Bieżanowianka Kraków
19.06.2021
 
Rzozovia Rzozów
:
Cedronka Wola Radziszowska
19.06.2021
17:00
Fairant Kraków
:
Kabel Kraków
19.06.2021
17:00
Podgórze Kraków
:
Bratniak Kraków
19.06.2021
17:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Gwiazda Brzegi
:
UKS Sygneczów
16.06.2021
18:00
Zieloni Niegowić
4:1
Contra Sułków
16.06.2021
18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
7:2
Rożnowa
16.06.2021
18:00
Iskra Zakrzów
1:2
Strażak Kokotów
16.06.2021
18:00
Czarni Staniątki
2:0
Wilga Koźmice Wielkie
16.06.2021
18:00
Zryw Szarów
1:3
Wolni Kłaj
16.06.2021
18:00
Czarnochowice
:
Sokół Chorągwica
16.06.2021
18:00
Piast Łapanów
4:2
Piłkarz Podłęże
16.06.2021
18:00
Zieloni Niegowić
:
Gwiazda Brzegi
19.06.2021
17:00
Contra Sułków
:
Rożnowa
19.06.2021
17:00
Wolni Kłaj
:
Iskra Zakrzów
19.06.2021
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
:
Czarnochowice
19.06.2021
17:00
Strażak Kokotów
:
Piast Łapanów
19.06.2021
17:00
Zryw Szarów
:
Czarni Staniątki
19.06.2021
17:00
UKS Sygneczów
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
19.06.2021
17:00
Sokół Chorągwica
:
Piłkarz Podłęże
19.06.2021
17:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Zielonka Wrząsowice
:
Clavia Świątniki Górne
19.06.2021
17:00
Beskid Tokarnia
:
Rokita Kornatka
19.06.2021
17:00
Staw Polanka
:
Górki Myślenice
19.06.2021
17:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Iskra Brzączowice
19.06.2021
17:00
Sokół Borzęta
:
Hejnał Krzyszkowice
19.06.2021
17:00
LKS Rudnik
:
Lubomir Wiśniowa
19.06.2021
17:00
Topór Tenczyn
:
Gościbia Sułkowice
19.06.2021
17:00
Sęp Droginia
:
Karpaty Siepraw
19.06.2021
17:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Centuria Chechło
0:2
Trzy Korony Żarnowiec
15.06.2021
18:30
Unia Jaroszowiec
0:10
Pilica Wierbka
16.06.2021
18:00
Wielmożanka Wielmoża
2:1
Prądnik Sułoszowa
16.06.2021
18:00
Spartak Charsznica
1:3
Promień Przeginia
16.06.2021
18:00
Legion Bydlin
3:0
Przebój Wolbrom
16.06.2021
18:00
Olimpia Łobzów
1:3
Strażak Przybysławice
16.06.2021
18:00
Błysk Zederman
:
Sokół Gołaczewy
16.06.2021
18:00
Laskowianka Laski
4:4
Błyskawica Kolbark
16.06.2021
17:00
Centuria Chechło
:
Pilica Wierbka
19.06.2021
11:00
Unia Jaroszowiec
:
Olimpia Łobzów
19.06.2021
17:00
Laskowianka Laski
:
Strażak Przybysławice
19.06.2021
17:00
Błysk Zederman
:
Dłubnia Trzyciąż
19.06.2021
17:00

Keeza Klasa A (Chrzanów)

Wisełka Rozkochów
2:3
Zagórzanka Zagórze
16.06.2021
18:00
Wisła Jankowice
3:0
Wolanka Wola Filipowska
16.06.2021
18:00
UKS Dulowa
1:5
Ciężkowianka Jaworzno
16.06.2021
18:00
Unia Kwaczała
:
Fablok Chrzanów
16.06.2021
18:00
Tęcza Tenczynek
:
MKS Alwernia
16.06.2021
18:00
Błyskawica Myślachowice
5:1
Promyk Bolęcin
16.06.2021
18:00
Victoria Zalas
2:7
Start Kamień
16.06.2021
18:00
Ciężkowianka Jaworzno
:
Tęcza Tenczynek
19.06.2021
17:00
Wolanka Wola Filipowska
:
Wisełka Rozkochów
19.06.2021
17:00
Zagórzanka Zagórze
:
Victoria Zalas
19.06.2021
17:00
Promyk Bolęcin
:
SPRiN Regulice
19.06.2021
17:00
UKS Dulowa
:
Fablok Chrzanów
19.06.2021
17:00
MKS Alwernia
:
Błyskawica Myślachowice
19.06.2021
17:00
Start Kamień
:
Unia Kwaczała
19.06.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Płomień Jerzmanowice
:
Fitball Szklary
19.06.2021
17:00
Topór Aleksandrowice
:
Potok Więckowice
19.06.2021
17:00
Maszycanka II Maszyce
:
Kmita II Zabierzów
19.06.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Grom Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
19.06.2021
 
Victoria Kraków
:
Universum Kraków
19.06.2021
 
Wieczysta II
:
Albertus Kraków
19.06.2021
15:00
Rybitwy Kraków
:
Kaszowianka II Kaszów
19.06.2021
16:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Górnik II Wieliczka
1:4
Start Brzezie
15.06.2021
18:00
Wilga Instalbud Golkowice
0:6
Wiarusy II
16.06.2021
18:00
Ledniczanka
2:4
Naprzód Ochmanów
16.06.2021
18:00
Dąb Zabierzów Bocheński
0:0
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
16.06.2021
18:30
Batory Wola Batorska
4:2
Wieliczanka Wieliczka
16.06.2021
18:00
Gdovia II Gdów
2:1
Tęcza Słomiróg
16.06.2021
18:00
Ledniczanka
:
Batory Wola Batorska
19.06.2021
18:00
Wiarusy II
:
Wieliczanka Wieliczka
19.06.2021
18:00
Start Brzezie
:
Gdovia II Gdów
19.06.2021
18:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Wilga Instalbud Golkowice
19.06.2021
18:00
Naprzód Ochmanów
:
Gryf Wiatowice
19.06.2021
18:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

Grodzisko Raciechowice
4:1
Karpaty II Siepraw
16.06.2021
18:00
Cisy Harbutowice
4:2
Szczebel Lubień
16.06.2021
18:00
Wicher Stróża
:
Radwan Skomielna Czarna
16.06.2021
18:00
Iskra Głogoczów
:
Jawor Jawornik
16.06.2021
18:00
Dukla Bysina
1:6
Orzeł Nowa Wieś
16.06.2021
18:00
Cyrhla Krzczonów
3:0 v.o.
Raba II Dobczyce
16.06.2021
18:00
Górki II Myślenice
3:6
LKS Trzebunia
16.06.2021
18:00
Raba II Dobczyce
0:3 v.o.
Grodzisko Raciechowice
19.06.2021
17:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Garbarnia Kraków
:
Motor Lublin
18.06.2021
13:00
Resovia Rzeszów
:
Korona II
19.06.2021
12:00
Górnik Łęczna
:
Orlęta K.
19.06.2021
12:00
Stal Rzeszów
:
Sandecja Nowy Sącz
19.06.2021
15:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Lechia
:
Lech Poznań
17.06.2021
11:00
Legia Warszawa
:
Hutnik Kraków
19.06.2021
12:00
Pogoń Szczecin
:
Zagłębie Lubin
19.06.2021
12:00
Jagiellonia
:
Śląsk Wrocław
19.06.2021
11:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

KKP Korona
:
Hetman Z.
19.06.2021
12:00
Wisła Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
19.06.2021
 
Cracovia Kraków
:
TOP 54 Biała Podlaska
19.06.2021
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Puszcza Niepołomice
4:0
Unia Tarnów
15.06.2021
18:00
BKS Bochnia
:
Górnik Wieliczka
16.06.2021
 
Dunajec Nowy Sącz
3:0
Limanovia Limanowa
16.06.2021
17:00
Orkan Raba Wyżna
1:0
Okocimski Brzesko
16.06.2021
18:00
Prądniczanka Kraków
0:6
Profi Zielonki
16.06.2021
16:30
Pcimianka Pcim
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.06.2021
18:30
Beskid Andrychów
:
Podhale Nowy Targ
17.06.2021
15:00
Sokół Stary Sącz
:
Tarnovia Tarnów
17.06.2021
18:00
BKS Bochnia
:
Sokół Stary Sącz
19.06.2021
 
Unia Tarnów
:
Prądniczanka Kraków
19.06.2021
 
Profi Zielonki
:
Podhale Nowy Targ
19.06.2021
 
Pcimianka Pcim
:
Beskid Andrychów
19.06.2021
 
Orkan Raba Wyżna
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
19.06.2021
 
Okocimski Brzesko
:
Limanovia Limanowa
19.06.2021
 
Górnik Wieliczka
:
Dunajec Nowy Sącz
19.06.2021
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
19.06.2021
13:30
Puszcza Niepołomice
:
Sandecja Nowy Sącz
19.06.2021
13:30
Garbarnia Kraków
:
Podhale Nowy Targ
19.06.2021
13:30
Profi Zielonki
:
Okocimski Brzesko
19.06.2021
13:30

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Unia Tarnów
5:2
Hutnik II Kraków
16.06.2021
18:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Respect Szalowa
0:2
Dunajec Nowy Sącz
15.06.2021
17:00
Okocimski Brzesko
2:3
Garbarnia Kraków
15.06.2021
18:00
Podhale Nowy Targ
2:1
Wisła II Kraków
16.06.2021
18:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
19.06.2021
 
Wisła II Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
19.06.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Podhale Nowy Targ
19.06.2021
 
Respect Szalowa
:
Unia Oświęcim
19.06.2021
11:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

MOSiR Bochnia
1:1
AP 21 Kraków
16.06.2021
17:00
Okocimski Brzesko
7:0
Chełmek
16.06.2021
18:00
Sandecja Nowy Sącz
0:5
Hutnik Kraków
16.06.2021
15:30
Tarnovia Tarnów
:
Unia II Tarnów
17.06.2021
16:00
Unia II Tarnów
:
Hutnik Kraków
19.06.2021
 
Chełmek
:
Sandecja Nowy Sącz
19.06.2021
11:00
AP 21 Kraków
:
Okocimski Brzesko
19.06.2021
10:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Podhale Nowy Targ
:
Cracovia Kraków
16.06.2021
17:00
AS Progres Kraków
1:1
Sandecja Nowy Sącz
16.06.2021
18:00
Limanovia Limanowa
2:0
Tarnovia Tarnów
16.06.2021
16:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Okocimski Brzesko
3:0
Wisła II K.
15.06.2021
18:00
AP Wisła Czarny Dunajec
1:3
Hutnik Kraków
16.06.2021
17:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
5:1
AP 21 Chrzanów
16.06.2021
16:30
Kalwarianka
:
Cracovia II Kraków
17.06.2021
17:00
AP Wisła Czarny Dunajec
:
Wisła II K.
19.06.2021
13:00

III liga kobiet, gr.4

Tarnovia II
:
DAP Dębica
15.06.2021
18:00

IV liga małopolska kobiet

Pogorzanka Pogorzyce
:
Olimpia Osieczany
16.06.2021
19:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny