facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Jednostronne derby

Jednostronne derby

Wczoraj w Niecieczy odbyły się małe derby Małopolski. Gospodarze Bruk-Bet Termalica mierzyli się z Puszczą Niepołomice.

Gospodarze dość szybko ustawili spotkanie pod siebie, prowadząc po czterech minutach już 2:0. Jeszcze w pierwszej minucie wynik otworzył Czarnowski, który zakończył zespołową akcję celnym strzałem.

Chwilę później Paweł Żyra przebiegł z piłką całe boisko i w ostatniej fazie akcji dograł piłkę do Samuela Stefanika, który ze spokojem skierował piłkę do bramki Górskiego.

W kolejnych fragmentach gra się uspokoiła i nie obserwowaliśmy większego zagrożenia pod żadną z bramek. Dwubramkowe prowadzenie Słoników utrzymywało się do pięćdziesiątej piątej minuty. Błąd w rozegraniu popełnił Stępień wykładając piłkę jak na tacy do Czarnowskiego, który szybkim podaniem uruchomił Gergela, a doświadczony pomocnik nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce Puszczy Niepołomice.

Wynik przez gospodarzy został ustalony w siedemdziesiątej ósmej minucie, kiedy to Wlazło po dośrodkowaniu z rzutu rożnego pokonał Górskiego.

Fortuna I liga, 28.04.2021
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Puszcza Niepołomice 4:0 (2:0)
Czarnowski 1’, Stefanik 4’, Gergel 55’, Wlazło 78’

Bruk-Bet: Budziłek -Grabowski, Biedrzycki, Putiwcew (65. Bezpalec), Grzybek (46. Wasielewski), Stefanik (72. Hubinek), Żyra, Wlazło (81. Matuszewski), Radwański, Gergel (72. Śpiewak), Czarnowski.

Puszcza: M. Górski – Czarny, Pięczek, Cikos (59. Mikołajczyk), Hladik, Tomalski (59. S. Górski), Stefanik (46. Stępień). Serafin, Cichoń, Kobusiński, Rakoczy

 

 

Źródło: Termalica Nieciecza

Dodano: 2021-04-29 18:57:15


Zobacz też: Fortuna I liga

Puszcza Niepołomice  Bruk Bet Termalica 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
:
Pogoń Szczecin
07.05.2021
20:30
Górnik Zabrze
3:1
Jagiellonia Białystok
07.05.2021
18:00
Wisła Kraków
:
Lech Poznań
08.05.2021
20:00
Lechia Gdańsk
:
Cracovia Kraków
08.05.2021
17:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Wisła Płock
08.05.2021
15:00
Stal Mielec
:
Legia Warszawa
09.05.2021
17:30
Warta Poznań
:
Śląsk Wrocław
09.05.2021
15:00
Raków Częstochowa
:
Piast Gliwice
10.05.2021
18:00

Fortuna I liga

Odra Opole
1:0
Puszcza Niepołomice
07.05.2021
17:00
GKS Tychy
3:1
Górnik Łęczna
07.05.2021
18:00
Zagłębie Sosnowiec
0:1
Radomiak Radom
07.05.2021
17:40
GKS Bełchatów
:
Arka Gdynia
08.05.2021
12:40
Stomil Olsztyn
:
Chrobry Głogów
08.05.2021
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Korona Kielce
08.05.2021
16:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Miedź Legnica
08.05.2021
20:00
Resovia Rzeszów
:
Widzew Łódź
09.05.2021
12:40
ŁKS Łódź
:
GKS Jastrzębie
09.05.2021
15:00

II liga

Bytovia Bytów
:
Stal Rzeszów
08.05.2021
13:00
Błękitni Stargard
:
Olimpia Grudziądz
08.05.2021
13:00
KKS 1925 Kalisz
:
GKS Katowice
08.05.2021
17:30
Motor Lublin
:
Sokół Ostróda
08.05.2021
19:00
Śląsk II Wrocław
:
Lech II Poznań
08.05.2021
13:00
Garbarnia Kraków
:
Górnik Polkowice
08.05.2021
16:00
Skra Częstochowa
:
Pogoń Siedlce
08.05.2021
17:30
Wigry Suwałki
:
Hutnik Kraków
08.05.2021
16:00
Olimpia Elbląg
:
Znicz Pruszków
09.05.2021
17:00

III liga, gr. 4

Wisłoka Dębica
:
Podlasie Biała Podlaska
08.05.2021
13:00
Chełmianka Chełm
:
KSZO Ostrowiec Św.
08.05.2021
17:30
Lewart Lubartów
:
Avia Świdnik
08.05.2021
17:00
Hetman Zamość
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
08.05.2021
17:00
Podhale Nowy Targ
:
Wisła Puławy
08.05.2021
17:00
Stal Kraśnik
:
Orlęta Radzyń Podlaski
08.05.2021
17:00
Wisła Sandomierz
:
Stal Stalowa Wola
09.05.2021
16:00
Cracovia II Kraków
:
KS Wiązownica
09.05.2021
13:00
ŁKS Łagów
:
Sokół Sieniawa
09.05.2021
17:00
Korona II Kielce
:
Jutrzenka Giebułtów
09.05.2021
12:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
1:0
Orzeł Piaski Wielkie
08.05.2021
11:00
Unia Oświęcim
1:2
Beskid Andrychów
08.05.2021
11:00
KS Chełmek
:
Wiślanie Jaśkowice
08.05.2021
15:00
Proszowianka Proszowice
:
Puszcza II
08.05.2021
14:30
MKS Trzebinia
:
LKS Śledziejowice
08.05.2021
11:00
LKS Rajsko
:
Słomniczanka Słomniki
08.05.2021
14:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Orzeł Ryczów
08.05.2021
16:00
LKS Jawiszowice
:
Dalin Myślenice
08.05.2021
16:00
Sokół Kocmyrzów
:
Pcimianka Pcim
09.05.2021
11:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Glinik Gorlice
:
Sokół Słopnice
08.05.2021
17:00
Poprad Muszyna
:
Skalnik Kamionka Wielka
08.05.2021
17:00
Okocimski Brzesko
:
Rylovia Rylowa
08.05.2021
17:00
BKS Bochnia
:
Wolania Wola Rzędzińska
08.05.2021
16:00
Metal Tarnów
:
Lubań Maniowy
08.05.2021
17:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Watra Białka Tatrzańska
08.05.2021
17:00
GKS Drwinia
:
Tarnovia Tarnów
08.05.2021
16:00
Barciczanka Barcice
:
Wierchy Rabka Zdrój
08.05.2021
17:00
Limanovia Limanowa
:
Unia Tarnów
08.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Bolesław Bukowno
:
TS Węgrzce
08.05.2021
18:00
LKS Niedźwiedź
:
Przebój Wolbrom
08.05.2021
17:00
Zieleńczanka Zielonki
:
Orzeł Bębło
08.05.2021
17:30
LOT Balice
:
Błękitni Modlnica
08.05.2021
11:00
Leśnik Gorenice
:
Piliczanka Pilica
08.05.2021
17:00
Orzeł Iwanowice
:
Przemsza Klucze
08.05.2021
17:00
KS Olkusz
:
Spójnia Osiek
09.05.2021
11:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Piast Wołowice
:
Wieczysta Kraków
08.05.2021
15:00
Dąbski Kraków
:
Skawinka Skawina
08.05.2021
17:00
Kmita Zabierzów
:
Zwierzyniecki Kraków
08.05.2021
11:00
Borek Kraków
:
Orlęta Rudawa
08.05.2021
17:00
Bronowianka Kraków
:
Prokocim Kraków
08.05.2021
11:00
Grębałowianka Kraków
:
Hutnik II Kraków
08.05.2021
17:30
Kaszowianka Kaszów
:
Prądniczanka Kraków
09.05.2021
14:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wiślanka Grabie
:
Tempo Rzeszotary
08.05.2021
16:00
Górnik Wieliczka
:
Jordan Sum Zakliczyn
08.05.2021
16:00
Błękitni Bodzanów
:
Wiarusy Igołomia
08.05.2021
17:00
Gdovia Gdów
:
Orzeł Myślenice
08.05.2021
11:00
Wróblowianka Wróblowice
:
Radziszowianka Radziszów
08.05.2021
14:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Pasternik Ochojno
08.05.2021
18:00
Złomex Branice
:
Raba Dobczyce
09.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
08.05.2021
17:00
Niwa Nowa Wieś
:
Hejnał Kęty
08.05.2021
11:00
Garbarz Zembrzyce
:
Zgoda Byczyna
08.05.2021
17:00
LKS Gorzów
:
Tempo Białka
08.05.2021
17:00
Brzezina Osiek
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
08.05.2021
17:00
Nadwiślanin Gromiec
:
Victoria Jaworzno
08.05.2021
15:00
MKS Libiąż
:
Sokół Przytkowice
08.05.2021
17:00
Halniak Maków Podhalański
:
Sosnowianka Stanisław Dln
08.05.2021
11:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Tuchovia Tuchów
:
Pogórze
08.05.2021
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
LUKS Skrzyszów
08.05.2021
17:00
Polan Żabno
:
Unia Niedomice
08.05.2021
18:00
LKS Rzuchowa
:
Zorza Zaczarnie
09.05.2021
17:00
LKS Ładna
:
LKS Szynwałd
09.05.2021
16:00
Ikar Odporyszów
:
GLKS Gromnik
09.05.2021
17:00
Olimpia Wojnicz
:
Wisła Szczucin
09.05.2021
15:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Dunajec Zakliczyn
09.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Sokół Borzęcin Górny
:
Błyskawica Proszówki
08.05.2021
17:00
Jadowniczanka Jadowniki
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
08.05.2021
15:00
Radłovia Radłów
:
Wola Radłowska
08.05.2021
18:00
Raba Książnice
:
Sokół Maszkienice
08.05.2021
17:00
Poręba Spytkowska
:
Olimpia B.
08.05.2021
17:00
Orzeł Dębno
:
Arkadia Olszyny
09.05.2021
17:00
Olimpia Kąty
:
Strażak Mokrzyska
09.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Huragan Waksmund
:
Krokus
08.05.2021
15:30
Zalesianka
:
AKS Ujanowice
08.05.2021
17:30
Turbacz Mszana Dolna
:
Babia Góra Lipnica Wielka
08.05.2021
17:30
Laskovia
:
Jordan Jordanów
08.05.2021
17:30
Wiatr Ludźmierz
:
Granit Czarna Góra
08.05.2021
17:30
Jarmuta
:
Czarni Czarny Dunajec
08.05.2021
17:30
Wierchy Pasierbiec
:
LKS Szaflary
09.05.2021
14:30

Keeza Klasa A (Kraków I)

Michałowianka Michałowice
:
Partyzant Dojazdów
08.05.2021
17:00
Błękitni II Modlnica
:
Ekler Baranówka
08.05.2021
17:00
Spartak Wielkanoc
:
Słomniczanka II Słomniki
09.05.2021
16:00
Wierzbowianka Wierzbno
0:3 v.o.
Prądniczanka II Kraków
09.05.2021
 
Szreniawa Koszyce
:
Płomień Kościelec
09.05.2021
17:30
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Strażak Goszcza
09.05.2021
17:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Bibiczanka Bibice
09.05.2021
17:00

Keeza Klasa A (Kraków II)

Strażak Rączna
5:4
Wisła Czernichów
06.05.2021
20:30
Sokół Rybna
:
Dragon Szczyglice
08.05.2021
17:00
Maszycanka Maszyce
:
Wisła Jeziorzany
08.05.2021
17:00
Lotnik Kryspinów
:
Iskra Czułów
08.05.2021
15:00
Sportowiec Modlniczka
:
Tęcza Piekary
08.05.2021
17:00
Wisła Czernichów
:
MKS Skała 2004
08.05.2021
17:00
Świt Krzeszowice
:
JKS Zelków
08.05.2021
16:30
Strażak Rączna
:
Liszczanka Liszki
09.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków III)

Płomień Kostrze
1:3
Wanda Nowa Huta
06.05.2021
18:15
Iskra Krzęcin
1:0
Gajowianka Gaj
06.05.2021
17:00
Fairant Kraków
1:1
Tramwaj Kraków
06.05.2021
17:30
Pogoń Skotniki
:
Wanda Nowa Huta
08.05.2021
17:00
Gajowianka Gaj
:
Podgórze Kraków
08.05.2021
18:00
Cedronka Wola Radziszowska
:
Tramwaj Kraków
09.05.2021
17:00
Fairant Kraków
:
Płomień Kostrze
09.05.2021
13:00
Iskra Krzęcin
:
Bieżanowianka Kraków
09.05.2021
16:00
Rzozovia Rzozów
:
Krakus Swoszowice
09.05.2021
17:30
Bratniak Kraków
:
Strzelcy Kraków
09.05.2021
16:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Czarnochowice
:
Contra Sułków
08.05.2021
18:00
Rożnowa
:
Zryw Szarów
08.05.2021
15:00
Piast Łapanów
:
Gwiazda Brzegi
08.05.2021
18:00
UKS Sygneczów
:
Wilga Koźmice Wielkie
08.05.2021
18:00
Sokół Chorągwica
:
Zieloni Niegowić
09.05.2021
16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Iskra Zakrzów
09.05.2021
14:00
Piłkarz Podłęże
:
Czarni Staniątki
09.05.2021
18:00
Strażak Kokotów
:
Wolni Kłaj
09.05.2021
17:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Sęp Droginia
:
Staw Polanka
08.05.2021
17:00
Lubomir Wiśniowa
:
Clavia Świątniki Górne
08.05.2021
15:00
Iskra Brzączowice
:
Górki Myślenice
08.05.2021
17:30
Skalnik Trzemeśnia
:
Sokół Borzęta
08.05.2021
16:00
Karpaty Siepraw
:
Gościbia Sułkowice
08.05.2021
17:30
Rokita Kornatka
:
Zielonka Wrząsowice
08.05.2021
18:00
LKS Rudnik
:
Topór Tenczyn
09.05.2021
15:30
Hejnał Krzyszkowice
:
Beskid Tokarnia
09.05.2021
11:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Błysk Zederman
:
Centuria Chechło
08.05.2021
17:00
Olimpia Łobzów
:
Trzy Korony Żarnowiec
08.05.2021
16:00
Unia Jaroszowiec
:
Legion Bydlin
08.05.2021
15:30
Spartak Charsznica
:
Przebój Wolbrom
08.05.2021
17:00
Strażak Przybysławice
:
Błyskawica Kolbark
09.05.2021
17:00
Laskowianka Laski
:
Wielmożanka Wielmoża
09.05.2021
16:00
Promień Przeginia
:
Sokół Gołaczewy
09.05.2021
11:00
Dłubnia Trzyciąż
:
Prądnik Sułoszowa
09.05.2021
17:00

Keeza Klasa A (Chrzanów)

UKS Dulowa
:
Wolanka Wola Filipowska
08.05.2021
17:30
Unia Kwaczała
:
Wisła Jankowice
08.05.2021
17:30
Błyskawica Myślachowice
:
Start Kamień
08.05.2021
17:30
Promyk Bolęcin
:
Ciężkowianka Jaworzno
09.05.2021
17:30
Tęcza Tenczynek
:
Zagórzanka Zagórze
09.05.2021
17:30
SPRiN Regulice
:
Fablok Chrzanów
09.05.2021
17:30
Victoria Zalas
:
Wisełka Rozkochów
09.05.2021
17:30

Keeza Klasa B (Kraków I)

Kosynierzy Łuczyce
:
Novi Narama
08.05.2021
16:00
Trątnowianka Trątnowice
:
Zawisza Sulechów
09.05.2021
16:00
Olimpia Czaple Wielkie
:
Agricola Klimontów
09.05.2021
17:00
Juvenia Prandocin
:
Sparta Skrzeszowice
09.05.2021
16:00
Milenium Radziemice
:
LKS Niedźwiedź II
09.05.2021
12:00
LKS Polanowice
:
Polonia Wilczkowice
09.05.2021
11:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Fitball Szklary
:
Topór Aleksandrowice
08.05.2021
17:00
Niegoszowianka
:
Iskra Radwanowice
08.05.2021
17:00
Potok Więckowice
:
Kmita II Zabierzów
08.05.2021
14:00
Płomień Jerzmanowice
:
Orzeł II Bębło
08.05.2021
16:30
Bronowicki Kraków
:
Maszycanka II Maszyce
08.05.2021
16:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Opatkowianka Opatkowice
:
Dragoons Kraków
08.05.2021
16:30
Wawel Kraków
:
Rybitwy Kraków
08.05.2021
11:00
Pychowianka Kraków
:
Victoria Kraków
09.05.2021
17:00
Universum Kraków
:
Grom Kraków
09.05.2021
17:00
Albertus Kraków
:
Kaszowianka II Kaszów
09.05.2021
14:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Radziszowianka II
:
Gwiazda Ściejowice
08.05.2021
17:00
Borkowianka Borek Sz.
:
Tyniec Kraków
09.05.2021
17:00
Lotnik II Kryspinów
:
Sankowia Sanka
09.05.2021
12:00
Błękitni Czułówek
:
Skawinka II Skawina
09.05.2021
17:00
Sparta Przeginia Duchowna
:
Trzebol Wielkie Drogi
09.05.2021
11:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Tęcza Słomiróg
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
08.05.2021
17:30
Promień Zakrzowiec
:
Wieliczanka Wieliczka
08.05.2021
17:30
Start Brzezie
:
Wiarusy II
08.05.2021
15:00
Naprzód Ochmanów
:
Wilga Instalbud Golkowice
08.05.2021
17:30
Ledniczanka
:
Dąb Zabierzów Bocheński
08.05.2021
17:00
Górnik II Wieliczka
:
Batory Wola Batorska
09.05.2021
15:30
Gryf Wiatowice
:
Gdovia II Gdów
09.05.2021
17:30

Keeza Klasa B (Myślenice)

Wicher Stróża
:
Karpaty II Siepraw
08.05.2021
17:00
Radwan Skomielna Czarna
:
Orzeł Nowa Wieś
08.05.2021
16:00
Cisy Harbutowice
:
Raba II Dobczyce
08.05.2021
17:00
Szczebel Lubień
:
LKS Trzebunia
08.05.2021
17:00
Cyrhla Krzczonów
:
Jawor Jawornik
09.05.2021
15:00
Dukla Bysina
:
Iskra Głogoczów
09.05.2021
15:00
Górki II Myślenice
:
Grodzisko Raciechowice
09.05.2021
16:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Victoria Smroków
:
Northstar Miechów
08.05.2021
17:00
Stare Bukowno
:
Nidzica Słaboszów
08.05.2021
16:30
Hetman Dłużec
:
Strumyk Zarzecze
09.05.2021
11:00
Orzeł K.
:
Trzy Buki Wierzchowisko
09.05.2021
13:00
Piliczanka II Pilica
:
Pilica II Wierbka
09.05.2021
11:00
Cobra Wężerów
:
Czapla Czaple Male
09.05.2021
14:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Czarnochowice II
:
Błyskawica Wyciąże
08.05.2021
17:30
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
:
Złomex II Branice
08.05.2021
18:00
Start II Brzezie
:
UKS Sygneczów II
09.05.2021
17:30

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Stal Rzeszów
:
Resovia Rzeszów
08.05.2021
16:30
Orlęta K.
:
Korona II
09.05.2021
13:00
Górnik Łęczna
:
Garbarnia Kraków
09.05.2021
15:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Motor Lublin
09.05.2021
13:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Wisła Kraków
1:5
Górnik Zabrze
08.05.2021
11:00
Zagłębie Lubin
:
Hutnik Kraków
08.05.2021
16:00
Śląsk Wrocław
:
SMS Łódź
09.05.2021
12:00
Gwarek Zabrze
:
Lechia
09.05.2021
12:00
Korona
:
Legia Warszawa
09.05.2021
16:00
Jagiellonia
:
Cracovia Kraków
09.05.2021
12:00
Arka G.
:
Pogoń Szczecin
09.05.2021
11:15
Lech Poznań
:
Escola Varsovia Warszawa
09.05.2021
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Korona Kielce
1:3
Cracovia Kraków
08.05.2021
12:00
Hutnik Kraków
2:1
Stal Rz.
08.05.2021
12:00
Motor Lublin
3:4
TOP 54 Biała Podlaska
08.05.2021
13:00
Wisła Kraków
:
Górnik Ł.
09.05.2021
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

KKP Korona
:
Unia Tarnów
08.05.2021
14:30
Cracovia Kraków
:
Wisła Kraków
08.05.2021
13:00
BKS Lublin
:
Sandecja Nowy Sącz
08.05.2021
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
2:1
Hetman Z.
08.05.2021
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Podhale Nowy Targ
:
Tarnovia Tarnów
06.05.2021
15:00
Dunajec Nowy Sącz
2:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
06.05.2021
17:30
Prądniczanka Kraków
0:4
Puszcza Niepołomice
07.05.2021
20:00
Okocimski Brzesko
:
BKS Bochnia
08.05.2021
13:30
Limanovia Limanowa
0:3
Profi Zielonki
08.05.2021
10:00
Orkan Raba Wyżna
0:4
Unia Tarnów
08.05.2021
10:00
Górnik Wieliczka
:
Beskid Andrychów
09.05.2021
10:30
Pcimianka Pcim
:
Tarnovia Tarnów
09.05.2021
17:30
Podhale Nowy Targ
:
Sokół Stary Sącz
09.05.2021
10:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Puszcza Niepołomice
1:3
Dunajec Nowy Sącz
08.05.2021
11:00
Okocimski Brzesko
1:4
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
08.05.2021
09:30
Sandecja Nowy Sącz
3:0
Podhale Nowy Targ
08.05.2021
11:00
Profi Zielonki
:
Garbarnia Kraków
08.05.2021
17:30

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Górnik Tarnów
:
Tarnovia Tarnów
08.05.2021
11:30
SMS Oświęcim
:
Glinik Gorlice
08.05.2021
16:00
Hutnik II Kraków
:
Unia Tarnów
09.05.2021
12:00
AP Wisła Czarny Dunajec
:
Podgórze Kraków
09.05.2021
10:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Unia Oświęcim
:
Okocimski Brzesko
08.05.2021
13:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Podhale Nowy Targ
08.05.2021
10:00
Wisła II Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
09.05.2021
12:30
Garbarnia Kraków
:
Respect Szalowa
10.05.2021
16:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Tarnovia Tarnów
7:0
Chełmek
08.05.2021
10:00
Hutnik Kraków
11:1
MOSiR Bochnia
08.05.2021
09:30
AP 21 Kraków
:
Unia II Tarnów
09.05.2021
09:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
09.05.2021
11:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Tarnovia Tarnów
:
Wisła Kraków
08.05.2021
12:15
Cracovia Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
09.05.2021
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
09.05.2021
14:00
Limanovia Limanowa
:
AS Progres Kraków
09.05.2021
10:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

AP Wisła Czarny Dunajec
1:1
Okocimski Brzesko
06.05.2021
18:30
Kalwarianka
0:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
08.05.2021
11:00
AP 21 Chrzanów
3:0
Wisła II K.
08.05.2021
10:00

Ekstraliga Kobiet

GKS Katowice
:
Olimpia Szczecin
08.05.2021
13:00
ROW Rybnik
:
Medyk Konin
08.05.2021
12:00
KKP Bydgoszcz
:
Górnik Łęczna
08.05.2021
11:00
Śląsk Wrocław
:
Rolnik Biedrzychowice
08.05.2021
12:00
SMS Łódź
:
APLG Gdańsk
09.05.2021
12:00
AZS UJ Kraków
:
Czarni Sosnowiec
09.05.2021
18:00

I liga kobiet (południe)

SWD Wodzisław
:
Stomil Olsztyn
08.05.2021
13:00
Tarnovia Tarnów
:
Rekord Bielsko Biała
08.05.2021
15:00
Praga Warszawa
:
Pogoń Tczew
08.05.2021
12:00
UKS Staszkówka Jelna
:
Polonia Środa Wielkopolska
09.05.2021
12:00
Resovia Rzeszów
:
Czwórka Radom
09.05.2021
12:30
UKS SMS II Łódź
:
Piastovia Piastów
09.05.2021
15:00

II liga kobiet (wschód)

Rysy Bukowina Tatrzańska
:
Wanda Nowa Huta
08.05.2021
14:00
KSP Kielce
:
Włókniarz Białystok
08.05.2021
17:00
Sparta Daleszyce
:
KS Raszyn
08.05.2021
12:00
Ząbkovia Ząbki
:
AZS UW Warszawa
09.05.2021
14:00
Widok Lublin
:
Loczki Wyszków
09.05.2021
16:00
Respekt Myślenice
:
Prądniczanka Kraków
09.05.2021
16:00

III liga kobiet, gr.4

Starówka Nowy Sącz
:
DAP Dębica
08.05.2021
11:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Izolator Boguchwała
08.05.2021
16:00
Naprzód Sobolów
:
Puszcza Niepołomice
08.05.2021
13:00
Hetman Włoszczowa
:
Iskra Krzemień
09.05.2021
12:00
Unia Lublin
:
Podgórze Kraków
09.05.2021
13:30
Iskra Brzezinka
:
Tarnovia II
09.05.2021
11:00

IV liga małopolska kobiet

Uran Łukowica
:
Prądniczanka II Kraków
08.05.2021
 
Górnik Wieliczka
:
Pogorzanka Pogorzyce
08.05.2021
 
FSA Kraków
:
Burza Roczyny
08.05.2021
 
Tempo Białka
:
Olimpia Osieczany
08.05.2021
 
Bronowianka Kraków
:
Victoria Zalas
08.05.2021
 

Centralna Liga Juniorek U-17

Unia Opole
:
Resovia Rzeszów
08.05.2021
14:00
Bronowianka Kraków
:
Górnik Ł.
08.05.2021
14:00
Zabrze
:
UKS Staszkówka Jelna
08.05.2021
14:00
SWD Wodzisław
:
SMS Łódź
09.05.2021
17:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Wisła Kraków
15:2
Clepardia Kraków
07.05.2021
19:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Dąbski
07.05.2021
19:30
Cracovia Kraków
5:9
Prokocim Kraków
07.05.2021
20:30
Hutnik Kraków
13:6
Grębałowianka Kraków
07.05.2021
20:30
Wanda Kraków
:
Wieczysta Kraków
07.05.2021
21:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Strzelcy
07.05.2021
21:30

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny