facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Salt Mine Cup 2021 (foto)

Salt Mine Cup 2021 (foto)

Szósta już edycja Salt Mine Cup przeszła do historii! Takiej dawki sportowej rywalizacji, zabawy i atrakcji nie ma nigdzie w Małopolsce. Fundacja Mali Mistrzowie, Miasto i Gmina Wieliczka, Kopalnia Soli w Wieliczce oraz Miasto i Gmina Myślenice zorganizowały kolejne już piłkarskie święto dla najmłodszych piłkarzy najlepszych akademii piłkarskich w Polsce.

 

 

Salt Mine Cup to dwa turnieje w trakcie jednej imprezy. Turniejem głównym jest oczywiście Salt Mine Cup, w tym roku organizowany dla rocznika 2010. O rok młodsi piłkarze rywalizowali w Pucharze Fundacji Mali Mistrzowie. Piłkarski maraton rozgrywany był na dwóch obiektach. W sobotę na Sport Arenie Myślenice przed południem o awans do grupy mistrzowskiej walczyły zespoły w Pucharze Fundacji Mali Mistrzowie (PFMM), a po południu o ten sam cel ekipy w Salt Mine Cup (SMC). 
 
W niedzielę natomiast na Arenie Lekkoatletycznej w Wieliczce trwała już walka o poszczególne miejsca w obu turniejach. W sobotę, rywalizacja toczyła się w dwóch grupach eliminacyjnych. Najlepsze cztery zespoły z grup A i B (w PFMM oraz SMC) w niedzielę walczyły o medale, pozostałe ekipy w grupie niemistrzowskiej, o miejsca 9-16.
 
Organizatorzy jak co roku zaskoczyli obserwatorów kolejną niespodzianką. Ze względów pandemicznych nie udało się zaprosić ekip zagranicznych ale za to wszystkie pojedynki rozgrywane na trzech boiskach jednocześnie przed obydwa dni, mogliśmy śledzić podczas bezpośredniej transmisji na trzech kanałach youtube jednocześnie. 
 
-  Na pewno turniej został zorganizowany na najwyższym poziomie na jaki pozwoliły nam okoliczności. Zabrakło tej wisienki na torcie, czyli zespołów zagranicznych. Pandemia doprowadziła do tego, że nie dojechały do nas zespoły z Afryki, Ameryki Południowej czy Ameryki Północnej. Ponownie chciała nas odwiedzić ekipa z Japonii. Ale my nie odwołujemy ich przyjazdu, jesteśmy z nimi w ciągłym kontakcie i tylko przesuwamy ich przylot na edycję, która pozbawiona będzie przeszkód natury pandemicznej - mówił reporterowi Futbol-Małopolska Karol Nędza, organizator turnieju. 
 
Impreza międzynarodowy charakter zyskała w 2017 roku gdy do Wieliczki zawitały m.in Supernova Ryga czy Newport County, ale największy rozgłos zyskała rok później gdy do rywalizacji stanęły m.in Newcastle United, Nottigham Forrest czy Lokomotiv Kijów. Wówczas w finałowym starciu Newcastle United pokonał Wisłę Kraków z Aleksandrem Buksą w składzie, tym samym który biega aktualnie po ekstraklasowych boiskach. To duży bodziec dla młodych piłkarzy, dla których uczestnictwo w tak dużym przedsięwzięciu jak Salt Mine Cup może okazać się początkiem piłkarskiej kariery. Olek Buksa z sentymentem podchodzi do Salt Mine Cup dlatego też uświetnia imprezę swoją obecnością jako jeden z gości. Międzynarodowy charakter nadaje też osoba Ambasadora turnieju w postaci Reprezentanta Polski Krzysztofa Mączyńskiego, który rok rocznie także pojawia się na turnieju. 
 
Impreza zyskała rozgłos ale i renomę, a duża w tym zasługa zainteresowania i wsparcia udzielanego przez Miasto i Gminę Wieliczka oraz przede wszystkim Kopalnię Soli w Wieliczce. Od poprzedniej edycji nawiązano współpracę z Miastem i Gminą Myślenice dzięki czemu turniej zyskał jeszcze większy rozmach. Turniejem interesują się także największe media informacyjne w Polsce, reportaże z imprezy realizują m.in Canal Plus czy Polsat Sport. Wśród partnerów medialnych jest także portal Futbol-Małopolska, z którego co roku szykowana jest obszerna relacja i bogate zasoby fotograficzne. 

 
W tegorocznej edycji ogromu emocji oczywiście nie zabrakło. Figli płatanych przez aurę także, bo przez cały dzień sobotnich eliminacji oraz połowę niedzielnych finałów, rywalizację "wzbogacały" opady deszczu. O pogodę ducha widzów i uczestników dbał bezkonkurencyjny Janusz Łopuch, którego merytoryczny i żartobliwy zarazem nadzór spikerski przyprawiał wszystkich o szeroki uśmiech. O atmosferę wokół piłkarską dbał LOLEK - oficjalna maskotka turnieju, a ci młodsi widzowie nadmiar sił spożytkować mogli na dmuchanym zamku przygotowanym przez organizatorów. 
 
W trakcie niedzielnych finałów nie zabrakło wyśmienitych gości. Swoje przemowy wygłaszali m.in Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka Artur Kozioł, Dyrektor Biura Spółki Kopalnia Soli w Wieliczce Tomasz Broniowski czy Prezes Podkręgu Piłki Nożnej Wieliczka Andrzej Strumiński. Nie zabrakło także Burmistrza Myślenic Jarosława Szlachetki czy Przedstawiciela Powiatu Wielickiego Pana Rafała Ślęczki. 
 
Podczas imprezy prowadzono także akcje charytatywną, która jest motywem przewodnim całego turnieju. W tym roku, prowadzona była zbiórka na rzecz Emilki chorej na Zespół Retta. Więcej informacji oraz możliwość wsparcia uzyskać można pod linkiem: https://zrzutka.pl/d49rbx
 
Kwestie sportowe? Proszę bardzo. W turnieju głównym najlepsza okazała się Legia Warszawa. Zespół duetu trenerskiego Mateuszów Legierskiego i Majewskiego nie od początku wskoczył na najwyższe obroty ale i tak zdołał wygrać grupę eliminacyjną i dotrzeć do ścisłego finału. Tam, w rywalizacji z Cracovią lepszy okazał się dopiero po serii rzutów karnych. 
 
W turnieju o Puchar Fundacji Mali Mistrzowie triumf święciła Akademia Piłkarska Sandecja, drużyna która miała problemy by w ogóle awansować do grupy mistrzowskiej. W niedzielę, w trakcie finałów była już nie do zatrzymania i gromiąc w finale Pcimiankę przypieczętowała końcowy sukces.

-[FOTOGALERIA - DZIEŃ 1
PUCHAR FUNDACJI MALI MISTRZOWIE
 
W turnieju o Puchar Fundacji Mali Mistrzowie, czyli rywalizacji dla rocznika 2011 najlepsi okazali się piłkarze Sandecji, ci sami którzy w trakcie sobotnich eliminacji nie zdołali pokonać ani jednego z trzech wyżej od nich notowanych w grupie rywali. Dzięki jednak lepszemu bilansowi spotkań bezpośrednich z niżej notowanymi (mającymi taką samą liczbę punktów Clepardią i Futbolem Brzączowice) ostatecznie wcisnęli się do grupy mistrzowskiej awansując z ostatniego to umożliwiającego, czwartego miejsca. W niedzielę nowosądeczanie zyskali nowe siły witalne. W ćwierćfinale pewnie pokonali Pogoń Kraków 5:2, w półfinale było już bardzo ciężko bo niezwykle groźna ekipa Progressu Andrychów długo prowadziła ale gol w końcówce pozwolił Sandecji przystąpić do konkursu rzutów karnych i rzutem na taśmę awansowała do ścisłego finału. Drużynę trenera Bartosza Kozaka napędzali tego dnia Dawid Kożuch oraz Michał Maślanka i choć od 3 minuty w wielkim finale nowosądeczanie przegrywali, to potem dzięki wspomnianemu duetowi odwrócili losy meczu punktując rywali raz za razem. Sam mecz finałowy faktycznie miał dwa oblicza. W początkowej fazie, gdy pcimianie obejmowali prowadzenie, ekipa z powiatu myślenickiego przeważała, dominowała ale o tym jak wiele w kwestii motywacji może zmienić gol wyrównujący przekonała się ona boleśnie. Od 10 minuty (grano w finałach 1x25 minut) nakręcali się już nowosądeczanie i wynik tej potyczki mówi sam za siebie.
 
Bartosz Kozak (trener AP Sandecja): - To były dwa zupełnie odmienne dni rywalizacji jeśli chodzi o postawę mojego zespołu. W sobotę nasza gra delikatnie mówiąc nie rozpieszczała. W niedzielę do Wieliczki przyjechał mentalnie zupełnie inny zespół, ze znacznie wyższą intensywnością gry. To bardzo cieszy, że potrafiliśmy wyczyścić głowy po sobotnich występach i dziś począwszy od ćwierćfinałowego meczu z Pogonią widać było na boisku cel jaki nam przyświecał. Każdy kolejny mecz napędzał mój zespół i to pozwoliło nam przeprowadzić udaną pogoń za wynikiem w starciu z Progressem Andrychów czy odrobić straty w wielkim finale. Koniecznie chciałbym odnieść się do organizacji turnieju, bo to był zdecydowanie "Top". Te transmisje na żywo z każdego meczu na kilku kanałach, z komentatorami w dodatku naprawdę robiły wrażenie. Poziom sportowy także znakomity, mieliśmy okazję rywalizować z najlepszymi ekipami w Polsce. 
 
Słowa uznania jednak i dla Pcimianki. Drużyna Łukasza Serafina awansowała do grupy mistrzowskiej z drugiego miejsca w sobotnich eliminacjach z bardzo silnej grupy B, w której rywalizowała m.in z Pogonią Kraków, Hutnikiem czy Sportowcem Modlniczka. Przebrnęła też przez arcytrudne pojedynki ćwierć i półfinałowe z kolejno AP Wieliczka i Polonią Kraków i być może pcimianom zabrakło w wielkim finale nieco pary na drugą połowę meczu. Mimo to, w Pciumiu jak widać, szkolenie młodzieży idzie w jak najlepszym kierunku.
 
Trzecią siłą turnieju PFMM okazał się Progress Andrychów, przez wielu uznawanego za jednego z faworytów turnieju. Rywalizacja w fazie pucharowej była jednak na tyle zacięta, że o odpadnięciu z rywalizacji o najwyższy stopień podium decydowały detale, bądź szczęście (czyt. konkursy karnych). Andrychowianie imponowali kunsztem piłkarskim, warsztatem futbolowym i dyscypliną zwłaszcza w grze defensywnej. Dyrygowana przez Franciszka Beera obrona znakomicie dopadała rywali pressingiem, podwajała łupiąc przeciwników z posiadania piłki. Ofensywne walory zapewniał duet Jan Stradomski oraz Eryk Wolf. Oboje znakomicie odnajdywali się w pojedynkach jeden na jeden czy nawet dwa na jeden, ale bez dyskusji "Pana Jana" uznać należy za jedną z perełek całego turnieju. Zdaniem reporterów Futbol-Małopolska, Jan Stradomski do MVP turnieju, zawodnik najbardziej uniwersalny, znakomity w trakcie posiadania piłki jak i w jej odbiorze, dynamiczny, wszędobylski, pod grą od pierwszego do ostatniego gwizdka. Na skuteczność i efektywność jego gry nie można znaleźć ani jednego haka. Andrychowianie pod wodzą trenera Rafała Ruska rywalizację w grupie eliminacyjnej przegrali o włos z innym faworytem turnieju Polonią Kraków. W ćwierćfinale trzeba było zatem mierzyć się z teoretycznie nieco silniejszym zespołem - Hutnikiem Kraków. Skromne 1:0 zapewniło strefę medalową, ale w półfinale po karnych lepsi okazali się nowosądeczanie. Na pocieszenie Progressowi pozostał fakt, iż po minimalnej porażce w grupie eliminacyjnej, z Polonią Kraków andrychowianie wygrali mecz o trzecie miejsce.
 
Polonia Kraków to kolejny zespół, który okazał się ofiarą niezwykle wyrównanej stawki ekip w fazie pucharowej. Nie warto więc do końca oceniać postawy całej czołówki ekip przez pryzmat końcowej klasyfikacji. Zespół trenera Krzysztofa Spytka to kolejna ekipa, która należała do grona najlepszych w turnieju. Krakowianie wygrali grupę eliminacyjną gromiąc przecież 6:1 późniejszego triumfatora turnieju Sandecję. Grę drużyny Poloni ciągnął duet Franciszek Putek i Michał Kucała. Uzupełnieniem tej niebezpiecznej mieszanki nie raz okazywał się niezwykle uciążliwy dla obrońców rywala był w ofensywie Filip Borkowski.
 
Piąte miejsce przypadło Sportowcowi Modlniczka, który w starciu o to miejsce pewnie pokonał Pogoń Kraków. Nie było to zresztą jedyne zwycięstwo nad silną ekipą w tym turnieju bo w fazie eliminacyjnej zdołał ograć samą Pcimiankę. Na szóstym miejscu mamy Hutnika Kraków, ekipę dość bezkompromisową bo w grupie eliminacyjnej gromiła kilku rywali, sama też została rozbita przez Pogoń Kraków. W ćwierćfinale drużyna Maksymiliana Habowskiego po zaciętym boju uległa Progressowi Andrychów i marzenia o strefie medalowej upadły. Na pewno jednak warto było zwrócić uwagę na Kacpra Miernika, w którego grze jako rozgrywającego widać było pomysł i plan jego realizacji, Maxa Leśniaka, który zresztą jak i kilku pozostałych graczy (m.in Karol Ogar) nie bał się wdawać w dryblingi, w pojedynki jeden na jeden, czego tak bardzo brakuje polskim piłkarzom. 
 
Wśród pozostałych ekip także dostrzegliśmy kilka ciekawych zjawisk. W Akademii Piłkarskiej Wieliczka na uwagę zasługiwała waleczność i zaangażowanie w czyszczenie pola przez Grzegorza Nawalanego, defensora który pracował za dwóch w rozbijaniu ataków przeciwnika. Świetnie za to z dryblingami w pełnym biegu radził sobie Arkadiusz Meus
 
Pogoń Kraków, to zespół który zdecydowanie zaskoczył dojrzałością piłkarską. Krakowska Szkoła Piłki Nożnej Pogoń wyszkoliła zespół, który gra niezwykle szybko, dynamicznie, zdecydowanie, a gra poszczególnych graczy charakteryzuje się dużym spokojem i wyważeniem. Bez wątpienia wielkim wsparciem dla zespołu jest przebojowy pomocnik Jakub Bielawski, stoickim spokojem w defensywie świecili Franciszek Bednarski i Bartłomiej Skuchał. 
 
Ciekawy zespół zaprezentowała Raba Dobczyce, piłkarze Jakuba Piecha wiedzieli doskonale za co odpowiadają na boisku, potrafili pograć dłużej piłką, posiadanie jej nie sprawiało im najmniejszego problemu. Niestety rozpoznawalność graczy Raby utrudniał braku numerów na koszulkach. 
 
Mistrzem Finału B została Clepardia Kraków występująca w jaskrawo pomarańczowych strojach. Zespół Krzysztofa Moszumańskiego tworzył rzadko spotykany kolektyw, który zapewnił mu triumf w grupie niemistrzowskiej. 
 
Wicemistrzem finału B okazał się Futbol Brzączowice, drużyna której gra zdecydowanie predysponowała ją do wyższych lokat. Pech chciał, że w fazie eliminacyjnej, Futbol okazał się słabszy od Sandecji w małej tabelce dlatego też drużyna Marcina Przęczka w niedzielę rywalizowała w Finale B. Ale tu radziła sobie znakomicie aż do samego finału. W 1/4 finału pewnie pokonała Górnika Wieliczka, w półfinale rozbiła Dalin Myślenice i dopiero w finałowym starciu uległa wspomnianej Clepardii. W zespole Marcina Przęczka widać było radość z gry. Piłkarze z wypracowaną techniką i precyzją zagrań mogli skupiać się jedynie na celu, a nie na technice wykonania podania. Bez wątpienia liderami ekipy z Brzączowic byli Bartosz Świstak i Mateusz Szlachta, u których wspomniane wyżej cechy widać było najbardziej. 

-[FOTOGALERIA - DZIEŃ 1

GRUPA A
Sandecja - Polonia 1:6
Progress - Orliki 5:0
Progres - Futbol 1:3
Clepardia - AP Wieliczka 2:1
Sandecja - Orliki 1:1
Polonia - Futbol 2:0
Progress - AP Wieliczka 2:0
Progres - Clepardia 1:1
Sandecja - Futbol 3:1
Orliki - AP Wieliczka 0:4
Polonia - Clepardia 3:3
Progress - Progres 3:0
Sandecja - AP Wieliczka 1:2
Futbol - Clepardia 3:1
Orliki - Progress 2:2
Polonia - Progress 3:3
Sandecja - Clepardia 2:2
AP Wieliczka - Progress 1:1
Futbol - Progress 0:5
Orliki - Polonia 0:1
Sandecja - Progres 3:0
Clepardia - Progress 1:2
AP Wieliczka - Polonia 0:3
Futbol - Orliki 5:0
Sandecja - Progress 1:1
Progres - Polonia 0:5
Clepardia - Orliki 6:0
AP Wieliczka - Futbol 1:0
 

1. Polonia Kraków 7 17 23-7
2. Progress Andrychów 7 17 21-5
3. AP Wieliczka 7 10  9-9
4. Sandecja N.Sącz 7  9 12-13
5. Futbol Brzączowice 7  9 12-13
6. Clepardia Kraków 7  9 16-12
7. Progres Kraków 7  3  5-18
8. Orliki Myslenice 7  2  3-24

 
GRUPA B
Hutnik - Sportowiec 2:1
Pogoń - Dalin 4:1
Pcimianka - Raba 3:0
Limanowa - Górnik 3:0
Hutnik - Dalin 1:1
Sportowiec - Raba 2:1
Pogoń - Górnik 7:0
Pcimianka - Limanowa 7:0
Hutnik - Raba 7:0
Dalin - Górnik 7:0
Sportowiec - Limanowa 3:0
Pogoń - Pcimianka 0:2
Hutnik - Górnik 6:0
Raba - Limanowa 7:1
Dalin - Pcimianka 0:1
Sportowiec - Pogoń 0:1
Hutnik - Limanowa 8:0
Górnik - Pcimianka 0:8
Raba - Pogoń 0:4
Dalin - Sportowiec 3:3
Hutnik - Pcimianka 1:1
Limanowa - Pogoń 0:5
Górnik - Sportowiec 0:3
Raba - Dalin 2:1
Hutnik - Pogoń 0:4
Pcimianka - Sportowiec 1:3
Limanowa - Dalin 1:4
Górnik - Raba 0:5
 

1. Pogoń Kraków 7 18 25-3
2. Pcimianka Pcim 7 16 23-4
3. Hutnik Kraków 7 14 25-7
4. Sportowiec Modlniczka 7 13 15-8
5. Raba Dobczyce 7  9 15-18
6. Dalin Myślenice 7  8 17-12
7. APMT Limanowa 7  3  5-34
8. Górnik Wieliczka 7  0  0-39

 
ĆWIERĆFINAŁY O MIEJSCA 9-16:
Futbol - Górnik 3:0
Progres - Dalin 1:1, k.3-4
Clepardia - Limanowa 1:1, k.2-1
Orliki - Raba 1:5
 
PÓŁFINAŁY O MIEJSCA 9-12:
Futbol - Dalin 6:1
Clepardia - Raba 4:2
 
PÓŁFINAŁY O MIEJSCA 13-16:
Górnik - Progres 1:1, k.4-3
Limanowa - Orliki 1:6
 
MECZ O 15.MIEJSCE:
Progres - APMT Limanowa 3:1
 
MECZ O 13.MIEJSCE:
Górnik - Orliki 1:6
 
MECZ O 11.MIEJSCE:
Dalin - Raba 1:4
 
MECZ O 9.MIEJSCE:
Futbol - Clepardia 1:4
 
ĆWIERĆFINAŁY O MIEJSCA 1-8:
Polonia - Sportowiec 3:2
AP Wieliczka - Pcimianka 3:4
Progress - Hutnik 1:0
Sandecja - Pogoń K. 5:2
 
PÓŁFINAŁY O MIEJSCA 1-4:
Polonia - Pcimianka 2:2, k.1-2
Progress - Sandecja 4:4, k.2-3
 
PÓŁFINAŁY O MIEJSCA 5-8:
Sportowiec - AP Wieliczka 4:2
Hutnik - Pogoń K. 2:2, k.1-2
 
MECZ O 7.MIEJSCE:
AP Wieliczka - Hutnik 2:6
 
MECZ O 5.MIEJSCE:
Sportowiec - Pogoń K. 4:0
 
MECZ O 3.MIEJSCE:
Polonia - Progress 3:3, k.2-3
 
MECZ O 1.MIEJSCE:
 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA:
 
1. Sandecja Nowy Sącz: Jan Bocheński - Oskar Gargula, Fabian Janus, Wojciech Kaczka, Dawid Kożuch, Alan Majcher, Michał Maślanka, Nikodem Michalik, Oliwier Mrózek, Karol Poręba, Filip Rudzik, Kacper Ruman, Mikołaj Stanek, Karol Szymonik. Trener: Bartosz Kozak.
 
2. Pcimianka Pcim: 29. Piotr Szczechowicz - 27.Franciszek Sądej, 19.Franciszek Druzgała, 10.Jakub Szczepaniec, 25.Oliwier Lemacz, 3.Stanisław Leżański, 13.Kacper Draga, 18.Patryk Ogiela, 8.Borys Kopp, 9.Oskar Pachura, 29.Filip Łaboz. Trener: Łukasz Serafin.
 
3. Progress Andrychów: 13.Oskar Mieszczak - 99.Eryk Wolf, 97.Adrian Komędera, 17.Franciszek Beer, 6.Michał Adamczyk, 72.Jan Stradomski, 13.Tymoteusz Dobisa, 10.Szymon Marek, 20.Kacper Łukasik, 8.Piotr Polak, 11.Karol Walczak, 7.Filip Ślęzak, 21.Adrian Ćwiertka. Trener: Rafał Rusek.
 
4. Polonia Kraków: 17.Szymon Gierasiński - 10.Bartłomiej Suszczyk, 11.Mikołaj Więch, 90.Krzysztof Jacewicz, 9.Szymon Wójcik, 30.Kacper Piwowarczyk, 33.Adam Stępień, 28.Hubert Budych, 13.Michał Kucała, 39.Franciszek Putek, 20.Filip Borkowski, 98.Patryk Żywczak, 16.Krzysztof Gozdek. Trener: Krzysztof Spytek.
 
5. Sportowiec Modlniczka: 12.Bartłomiej Lejda - 5.Łukasz Piszczek, 8.Igor Ryś, 4.Tymoteusz Mikuła, 6.Filip Radziszewski, 9.Wiktor Bubak, 3.Tomasz Lisowski, 16.Franek Majda, 11.Tadeusz Zadęcki, 14.Martins Aleksander. Trener: Michał Lompczyk.
 
6. Pogoń Kraków: 12.Benjamin Koń - 11.Bartłomiej Skuchał, 7.Adam Czarnik, 22.Jan Jaśkowiec, 21.Jakub Bielawski, 9.Julian Wojewódzki, 16.Antoni Lekki, 8.Franciszek Bednarski, 17.Aleksander Zalewski, 10.Jakub Szwagrzyk. Trener: Marcin Żurek.
 
7. Hutnik Kraków: Filip Kołodziej - 5.Julia Kozaczenko, 16.Mateusz Boratyński, 77.Jan Rybak, 30.Maciej Dudek, 3.Oskar Kot, 9.Oskar Gil, 14.Kacper Miernik, 11.Max Leśniak, 6.Adam Tokasz, 13.Karol Ogar. Trener: Maksymilian Habowski.
 
8. AP Wieliczka: 97.Marcel Kowalski - 34.Alexander Windak, 14.Marek Kovban, 17.Grzegorz Nawalany, 19.Arkadiusz Meus, 18.Michał Adamczyk, 10.Kacper Kluza, 22.Jakub Włodek, 39.Dawid Piotrowski. Trener: Karol Gamoń.
 
9. Clepardia Kraków: 16.Kacper Hernik - 11.Antek Czubiński, 3.Michał Jarnot, 4.Kuba Jakubowski, 5.Patryk Kapała, 7.Ksawery Szumera, 8.Kuba Kuczek, 9.Karol Lob, 10.Bruno Osip, 13.Kuba Szlachta, 15.Leon Fugiel. Trener: Krzysztof Moszumański.
 
10. Futbol Brzączowice: 1.Wiktor Ptasiński, 1,Adrian Mitarz - 23.Patryk Kapuściński, 77.Mikołaj Komperda, 9.Bartosz Świstak, 10.Mateusz Szlachta, 25.Mikołaj Majka, 15.Filip Gierat, 9.Filip Sitko, 8.Jakub Sitko, 13.Piotr Braś, 99.Sebastian Leszczyński. Trener: Marcin Przęczek.
 
11. Raba Dobczyce: Józef Piwowarczyk - Krzysztof Wnuk, Marek Piwowarczyk, Maciej Szot, Karol Koliński, Łukasz Rak, Mateusz Gibała, Mikołaj Kozielec, Mikołaj Ruman, Dawid Szymski, Adrian Wałek. Trener: Jakub Piech.
 
12. Dalin Myślenice: 1.Szymon Hudaszek, 22.Oliwier Solawa - 25.Jacek Maj, 11.Leon Ratowski, 10.Marcel Piwowarczyk, 18.Tymon Gawlik, 6.Łukasz Ostafin, 16.Michał Koprowski, 7.Maciej Batko, 13.Bartłomiej Cienkosz, 8.Tomasz Jaśkowiec, 9.Jakub Firek. Trener: Rafał Łapa.
 
13. Orliki Myślenice: Jan Tylek - Filip Zborowski, Filip Kęsek, Gabriel Cygal, Maksymilian Thais, Rafał Padaj, Pawlikowski, Adam Śliwa.

14. Górnik Wieliczka: 1.Jakub Pawlik - 31.Paweł Szczerba, 61. Alan Szczepański, 20.Sebastian Kędzierski, 53.Mateusz Psujek, 38.Antoni Kasia, 27.Ksawery Dąbrowski, 62.Oliwier Kalicki, 71.Dawid Drab, 7.Fryderyk Furca, 15.Wojciech Michniak, 41.Radosław Mysza. Trener: Dawid Góra.
 
15. Progres Kraków: 1.Kamil Zięba - 14.Franciszek Kasperek, 10.Franciszek Kuśnierz, 8.Karol Macioł, 23.Eryk Bartys, 16.Cezary Babraj, 4.Olivier Łapczyński, 11.Paweł Litwin, 5.Alek Pulchny, 13.Adam Obtułowicz, 14.Adam Skubisz, Mateusz Turski. Trener: Dominik Frączkiewicz.
 
16. APMT Limanowa: Kacper Bukowa - Adam Klimek, Karol Bugajski, Jakub Tarnawski, Igor Kukla, Igor Jajecznica, Szymon Kędroń, Sebastian Mrówka, Oskar Łabuz, Adam Bulanda, Franciszek Potoniec.
 
  
SALT MINE CUP
 
Turniej główny a więc Salt Mine Cup stał na niezwykle wysokim i wyrównanym zarazem poziomie. Wisła Kraków, Cracovia, Legia, Śląsk czy Lech Poznań, to zdecydowanie najlepsze ekipy w tej kategorii wiekowej. Dość długo można było nawet liczyć na to, że Cracovia z Wisłą dotrą do ścisłego finału. Obie ekipy nie radziły sobie może najlepiej w sobotę podczas eliminacji ale w trakcie Finału A już prezentowały futbol najwyższych lotów. 
 
W ekipie Wisły oglądaliśmy najlepszego zdaniem reportera Futbol-Małopolska piłkarza, Bartosza Przybyłko. Ten młodzieniec z Białą Gwiazdą na piersi prezntował niespotykany ciąg na bramkę, kapitalną kontrolę nad piłką noi idealnie ułożoną nogę. Być może na drodze drużyn z obu stron Błoń do ścisłego finału stanęła drabinka turniejowa. Ta zestawiła Wisłę z Cracovią już w półfinale. Stało się zatem jasne, że ktoś z rywalizacji o mistrzostwo tutaj odpadnie. Wiślacy, mimo że indywidualnie mieli od Pasów nieco więcej atutów, musieli uznać wyższość Cracovii w konkursie rzutów karnych. Drużyna Rufina Wójtowicza w dużej mierze oparta była o wspomnianego Bartosza Przybyłko, o świetnie dysponującego lewą nogą Jakuba Witkowskiego, czy mającego snajperską precyzję strzałów Tymoteusza Leśniaka. Siłą ekipy Białej Gwiazdy był też golkiper Szymon Koładka, który momentami wyczyniał na linii bramkowej cuda. Wiślacy odpadli z rywalizacji na poziomie półfinałów bo chyba wyczerpali limit szczęścia. Dość szczęśliwie awansowali do grupy mistrzowskiej, dopiero po karnych wyeliminowali w ćwierćfinale Lecha Poznań. Brakowało więc czegoś, co dałoby Wiśle skrzydła w drodze do finału. 
 
Dotarli tam za to piłkarze Cracovii, mający w swoich szeregach supersnajpera Wojciecha Szubera oraz znakomitego golkipera Jakuba Gręblę. Prawdopdobnie te właśnie dwa ogniwa zapewniały Pasom względnie pewne pokonywanie poszczególnych etapów turnieju i w ścisłym finale spotkali się z Legią Warszawa. 
 
Legia, dowodzona przez duet trenerski Mateusz Majewski - Mateusz Legierski okazała się drużyną najbardziej kompletną, dysponującą dużą siłą mentalną, warsztatem piłkarskim i determinacją. Prawdopodobnie suma tych elementów spowodowała, że Legia dźwignęła ciężar straconej na początku meczu bramki i doprowadziła do rzutów karnych, które okazały się furtką do końcowego sukcesu w ścisłym finale. A legioniści mieli pod górkę bardzo długo. Już w 2 minucie stracili gola i trzeba było mierzyć się  upływającym czasem. Wciąż jednak osoba Wojciecha Szubera powodowała, że Legia nie była w stanie na tyle poukładać sobie gry by skupić się jedynie na ofensywie. To powodowało, że mimo kilku prób warszawiaków, Pasy także kąsały kilkakrotnie. Im bliżej końca, poziom adrenaliny narastał. Legia powolutku przechylała szalę dominacji na swoją korzyść. Rósł napór, pojawiały się okazje strzeleckie Oliwiera Pruszyńskiego czy Jacka Dobrzańskiego. Dwoił się i troił w środkowej strefie boiska Dawid Rodak. Pierwsze skrzypce grał jednak w trudnych chwilach Aleksander Badowski. Środkowy obrońca wykonywał bodaj najbardziej wartościową robotę na boisku. Szeroki przegląd pola, zdecydowanie w grze ofensywnej (potrafił w wielkim finale przedrzeć się samotnie z piłką środkiem boiska aż pod bramkę rywala), znakomicie także radził sobie w odbiorze piłki. W końcu, na 12 minut przed końcem, po podaniu Dobrzańskiego, piłkę do siatki wepchnął Oskar Putrzyński i mecz rozkręcił nam się na dobre. Mimo, że był to okres zepchnięcia Cracovii do defensywy, to po golu wyrównującym to właśnie Pasy mogły rozstrzygnąć losy na swoją korzyść. Choćby wtedy gdy poprzeczka ratowała gości ze stolicy czy gdy Maciej Janczur trafił w stojącego w okolicy połowy boiska bramkarza Legii celując do pustej bramki! Jak na przekór jednak, to Legia w samej końcówce lepiej wytrzymywała presję wyniku ale nie zmieniło to układu sił na boisku. Doszło do rzutów karnych, a tam skuteczniejsi okazali się już warszawianie. 
 
Mateusz Majewski, Mateusz Legierski (trenerzy Legii Warszawa): - Sam mecz finałowy był niezwykle emocjonujący. Dłuższy czas gry pozwalał nam na to by pokazać w praktyce te elementy nad którymi najwięcej pracujemy. Jesteśmy bardzo dumni z naszych podopiecznych bo przez cały turniej byli bardzo silni jako zespół, bardzo się wspierali w trudniejszych momentach, świetnie się też ze sobą komunikowali. Dlatego też mieliśmy pewność, że pomimo straconej bramki w finale, nasz zespół poradzi sobie z tą presją. Byliśmy przekonani, że okazje strzeleckie nadejdą. To, czy chłopcy je wykorzystają to już kwestia drugorzędna bo widać było, że w niektóych sytuacjach nogi im się uginały, widać było nerwy i trudność w grze ale poradzili sobie wspaniale i jesteśmy z nich naprawdę dumni, choćby za sam fakt podejścia i nastawienia do gry w całym turnieju. Dobrze grało nam się tak naprawdę od czwartego meczu grupowego w pierwszym dniu. Wtedy złapaliśmy właściwy rytm i można powiedzieć, że dominowaliśmy nad rywalami w każdym kolejnym meczu. Finał oczywiście był najtrudniejszy ale nas przede wszystkim cieszy to, że w grze było widać elementy, które wypracowujemy na treningach. Na koniec wielkie słowa pochwały dla organizatorów, bo turniej zorganizowany został na najwyższym poziomie, niczego nam tu nie brakowało, a dodatkowe atrakcje choćby w postaci zwiedzania Kopalni Soli w Wieliczce podbiły jeszcze atmosferę całej imprezy.
 
Niewiele mniej ciekawą rywalizację obejrzeliśmy w starciu o trzecie miejsce, w której Śląsk Wrocław pokonał 1:0 Wisłę. Ekipa z Dolnego Śląska zdobyła medal pocieszenia bo piłkarsko także miała chrapkę na wyższe lokaty. W eliminacjach podopieczni Marka Borgmana strzelali aż miło ale w fazie finałowej nie było już tak kolorowo. O ile w ćwierćfinale Śląsk wyeliminował po karnych Stal Rzeszów, to już pojedynek półfinałowy z Legią przypominał nazwę znanego zespołu muzycznego "JedenOsiemL" A Śląsk naprawdę pokazał zespół bardzo ciekawy piłkarsko. Silny fizycznie ale i dynamiczny zarezem kapitan zespołu Borys Pawłowicz w wielu przypadkach robił różnicę, filigranowy Kamil Rymut siał niemały zamęt na skrzydle, a dośrodkowania w pełnym biegu autorstwa Szymona Gelczuka przypominały już "dorosły" futbol. 
 
Piąte miejsce przypadło Lechowi Poznań, drużynie która niemal bez szwanku przebrnęła przez eliminacje i można było wieszczyć tej ekipie sukces także i w Finale A. Niestety, mimo iż lechici prezentowali bardzo dojrzały i poukładany futbol, dysponowali przebojowymi Marcelem Mrozińskim i Bartoszem Pyrczem w środku pola, świetnie radzili sobie w wymianie podań na małej przestrzeni, nie zdołali przebrnąć przez ćwierćfinał z Wisłą Kraków. To spowodowało, że Lechici musieli zmierzyć się ze Stalą Rzeszów w starciu o miejsce piąte.
 
Stal Rzeszów miała duże apetyty wszak na starcie eliminacji, w sobotę pokonała Legię Warszawa 2:0 i w zasadzie przez całą sobotnią batalię spisywała się dobrze. Awans z trzeciego miejsca otwierał drogę do półfinału przez furtkę pod tytułem Śląsk Wrocław. Doszło tu jednak do prawdziwej kanonady strzeleckiej. Rzeszowianie mieli kim straszyć bo w ofensywie brylowali bardzo trudni do upilnowania Szymon Kazak i Mateusz Poczekajło, a soczyste uderzenia Szymona Siekańca ze stałych fragmentów gry siały spory postrach. Stal mimo odważnej i bezpardonowej walki ze Śląskiem wywalczyła remis 5:5 (!) ale w rzutach karnych legły plany medalowe. 
 
Ciekawie wyglądała także rywalizacja w Finale B, czyli o miejsca 9-16. Tam triumfowali młodzi piłkarze Akademii Piłkarskiej Wieliczka, małej akademii będącej gospodarzem turnieju, akademii dla której rywalizacja z Legią, Wisłą czy Pogonią Szczecin to wielkie wyzwanie. Na pewno pokonanie Niecieczy, Pogoni Szczecin czy samej Jagielloni Białystok w wielkim finale o miejsca 9-16 będzie dla młodych adeptów wielickiej piłki nożnej pamiątką na całe życie. 
 
Dużo pochlebnych recenzji zbierali piłkarze Pogoni Kraków, którzy w grupie z Lechem, Śląskiem, Cracovią czy GKS Katowice otarli się o Finał A. Zagrali ostatecznie o miejsce jedenaste ze Stalą Mielec i wygrali, co jest zwieńczeniem ich bardzo świadomej i poniekąd schematycznej gry. Bez wątpienia motorem napędowym drużyny Pawła Batkiewicza okazywał się Igor Szwajdych, którego usługi w ofensywie były gwarancją wysokiej jakości. O świadomości swoich umiejętności świadczyły także stoicki spokój w rozgrywaniu akcji przez Jana Szweda, czy urocze dryblingi z zakładaniem siatki rywalom w tle autorstwa Michała Pawlusa.
 
O Stali Mielec także warto wspomnieć, bo 12-ta drużyna w turnieju pokazywała ogromny spokój w wyprowadzaniu akcji, nie bała się ryzyka rozgrywania piłki pod własnym polem karnym, budowała swoje akcje od podstaw i to należy cenić. 
 
Dostrzegliśmy także duży luz, polot i skuteczność dryblingów Michała Kielszni z Pogoni Szczecin, atomowe uderzenia z dystansu Norberta Chabury z Niecieczy, czy zadziorność Szymona Jędrzejczyka oraz wysoką inteligencję w grze Wiktora Skrzeczyńskiego (oboje reprezentowali AP Wieliczka). 
 
Tomasz Broniowski, Dyrektor Biura Spółki Kopalnia Soli "Wieliczka" S.A.: - Za nami szósta edycja Salt Mine Cup, turnieju który jest ogromnym wydarzeniem dla naszego miasta, turnieju który wpisał się już chyba na stałe w krajobraz Wieliczki. Śmiem twierdzić, że za kilka lat stanie się jedną ze sportowych marek miasta Wieliczki. Niestety tradycją tego turnieju stało się to, że przed jego rozpoczęciem pojawiają się jakieś problemy. Jak nie pandemia, to warunki atmosferyczne. Naszym szczęściem jest jednak to, że organizatorzy za każdym razem pokonują te przeszkody. Ogromna w tym zasługa całej Fundacji Mali Mistrzowie, na czele której stoi Karol Nędza. Doskonale pamiętamy edycję storpedowaną przez ulewne deszcze i to że w trakcie jednej nocy udało im się przenieść imprezę do Myślenic, a dziś w dobie pandemii mimo braku możliwości zaproszenia zagranicznych drużyn, turniej odbywa się i wciąż się rozwija. Karol Nędza wraz z całą Fundacją udowodnili już, że sprowadzenie drużyn z Europy czy nawet z Japonii nie stanowi większego problemu. Pozostaje liczyć, że kolejna edycja pozbawiona będzie już przeszkód i wreszcie zobaczymy turniej w pełni zgodny z wizją i planem organizatorów. Pewnego rodzaju sukcesem Salt Mine Cup jest także to, że udało się zarazić jego atmosferą włodarzy Miasta i Gminy Myślenice. Pamiętamy, że wobec ulewnych deszczów nawiedzających Wieliczkę, dzięki przychylności Jarosława Szlachetki - Burmistrza Myślenic, udało się z tej kryzysowej sytuacji wybrnąć i przenieść turniej na obiekty Sport Areny Myślenice. Dziś okazuje się, że z tej jednorazowej wydawałoby się pomocy zrodziła się współpraca, która owocuje tym, że Salt Mine Cup stał się turniejem rozgrywanym w dwóch miastach. To sygnał, że turniej ma ogromną moc. Moc nie tylko charytatywną, ale i sportową wszak oglądaliśmy już zespoły nie tylko z Europy ale i z Azji.
  
SALT MINE CUP 2021
 
GRUPA A
Legia - Jagiellonia 2:0
Wisła - Stal 0:1
Pogoń - Nadwiślanka 4:0
Nieciecza - AP Wieliczka 1:5
Legia - Stal 0:2
Jagiellonia - Nadwiślanka 3:0
Wisła - AP Wieliczka 4:0
Pogoń - Nieciecza 3:0
Legia - Nadwiślanka 3:0
Stal - AP Wieliczka 3:0
Jagiellonia - Nieciecza 2:0
Wisła - Pogoń 1:2
Legia - AP Wieliczka 4:0
Nadwiślanka - Nieciecza 1:1
Stal - Pogoń 1:2
Jagiellonia - Wisła 0:2
Legia - Nieciecza 5:0
AP Wieliczka - Pogoń 2:1
Nadwiślanka - Wisła 0:5
Stal - Jagiellonia 1:4
Legia - Pogoń 1:0
Nieciecza - Wisła 0:2
AP Wieliczka - Jagiellonia 0:4
Nadwiślana - Stal 0:4
Legia - Wisła 3:1
Pogoń - Jagiellonia 2:0
Nieciecza - Stal 0:3
AP Wieliczka - Nadwiślanka 3:0
 

1. Legia Warszawa 7 18 18-3
2. Pogoń Szczecin 7 15 14-5
3. Stal Rzeszów 7 15 15-6
4. Wisła Kraków 7 12 15-6
5. Jagiellonia Białystok 7 12 13-7
6. AP Wieliczka 7  9 10-17
7. BBT Nieciecza 7  1  2-21
8. Nadwiślanka N.Brzesko 7  1  1-23

 
GRUPA B
Lech - Stal 6:0
Śląsk - Pogoń 1:0
Cracovia - Dalin 6:0
GKS - Górnik 6:0
Lech - Pogoń 2:1
Stal - Dalin 3:1
Śląsk - Górnik 8:0
Cracovia - GKS 1:1
Lech - Dalin 5:0
Pogoń - Górnik 9:0
Stal - GKS 0:2
Śląsk - Cracovia 0:0
Lech - Górnik 6:0
Dalin - GKS 0:4
Pogoń - Cracovia 1:4
Stal - Śląsk 0:1
Lech - GKS 2:0
Górnik - Cracovia 0:5
Dalin - Śląsk 0:11
Pogoń - Stal 1:0
Lech - Cracovia 1:2
GKS - Śląsk 0:2
Górnik - Stal 0:5
Dalin - Pogoń 1:2
Lech - Śląsk 3:0
Cracovia - Stal 1:1
GKS - Pogoń 1:0
Górnik - Dalin 0:5
 

1. Lech Poznań 7 18 25-3
2. Śląsk Wrocław 7 16 23-3
3. Cracovia Kraków 7 15 19-4
4. GKS Katowice 7 13 14-5
5. Pogoń Kraków 7  9 14-9
6. Stal Mielec 7  7  9-12
7. Dalin Myślenice 7  3  7-31
8. Górnik Wieliczka 7  0  0-44

 
ĆWIERĆFINAŁY O MIEJSCA 9-16:
Jagiellonia - Górnik 8:0
Nieciecza - Stal M. 2:4
AP Wieliczka - Dalin 6:0
Nadwiślanka - Pogoń K. 0:5
 
PÓŁFINAŁY O MIEJSCA 9-12:
Jagiellonia - Stal M. 2:0
AP Wieliczka - Pogoń K. 3:1
 
PÓŁFINAŁY O MIEJSCA 13-16:
Górnik - Nieciecza 0:8
Dalin - Nadwiślanka 1:3
 
 
MECZ O 15.MIEJSCE:
Górnik - Dalin 3:2
 
MECZ O 13 MIEJSCE:
Nieciecza - Nadwiślanka 6:0
 
MECZ O 11.MIEJSCE:
Stal M. - Pogoń K. 2:4
 
MECZ O 9.MIEJSCE:
Jagiellonia - AP Wieliczka 1:1, k.2-3
 
 
ĆWIERĆFINAŁY O MIEJSCA 1-8:
Legia - GKS Katowice 5:0
Stal Rz. - Śląsk 5:5, k.2-3
Pogoń Sz. - Cracovia 0:3
Wisła - Lech 1:1, k.3-2
 
PÓŁFINAŁY O MIEJSCA 1-4:
Legia - Śląsk 8:1
Cracovia - Wisła 2:2, k.2-0
 
PÓŁFINAŁY O MIEJSCA 5-8:
GKS Katowice - Stal Rz. 3:3, k.3-4
Pogoń - Lech 1:4
 
MECZ O 7.MIEJSCE:
GKS Katowice - Pogoń Sz. 0:4
 
MECZ O 5.MIEJSCE:
Stal Rz. - Lech 2:4
 
MECZ O 3.MIEJSCE:
Śląsk - Wisła 1:0
 
MECZ O 1.MIEJSCE:
Legia - Cracovia 1:1, k.4-2
 
KOŃCOWA KLASYFIKACJA:
 
1. Legia Warszawa: 1.Franciszek Golański - Xawery Eichler, 8.Oskar Putrzyński, 17.Tymon Płoszka, 11.Oliwier Pruszyński, 15.Krzysztof Krzemiński, 16.Nikodem Chodkowski, 21.Mateusz Pawłowski, 6.Aleksander Badowski, 4.Jacek Dobrzański, 20.Dawid Rodak. Trenerzy: Mateusz Majewski, Mateusz Legierski.
 
2. Cracovia: 1.Jakub Grębla - 9.Bartosz Kalicki, 28.Kamil Nowakowski, 19.Mateusz Pulchny, 18.Filip Kwiecień, 21.Maciej Janczur, 25.Jan Andrzejewski, 97.Wojciech Szuber, 17.Piotr Wcisło, Stanisław Dudczak. Trener: Tomasz Dziadowiec.
 
3. Śląsk Wrocław: 23.Olivier Sawicki - 9.Borys Pawłowicz, 28.Jakub Pękalski, 27.Leon Szuba, 17.Filip Pawelec, 20.Igor Suszycki, 18.Przemek Mazan, 25.Kajetan Malik, 22.Sebastian Dębowski, 16.Kamil Rymut, 10.Iwo Wowczak, 15.Tadeusz Ciepliński, 7.Szymon Gelczuk. Trener: Marek Borgman.
 
4. Wisła Kraków: 1.Szymon Koładka - 4.Franciszek Zych, 5.Mateusz Surma, 3.Szymon Cieżak, 8.Bartosz Kot, 11.Tymon Wąchocki, 7.Jakub Witkowski, 10.Tymoteusz Leśniak, 9.Bartosz Przybyłko. Trener: Rufin Wójtowicz.
 
5. Lech Poznań: 1. Aleksander Śliwiński, 12.Daniel Woźniak - 2.Jakub Pawlik, 3.Marcel Kropp, 4.Franciszek Adamczak, 5.Mateusz Koligat, 6.Serafin Bakhno, 7.Bogdan Pisarek, 8.Bartosz Pyrcz, 10.Adam Sakowicz, 11.Marcel Mroziński, 14.Filip Juskowiak, 15.Gabriel Dalewski, 9.Borys Sawala. Trener: Mikołaj Patek.
 
6. Stal Rzeszów: 24.Marcel Łoboda - 17.Wiktor Mierzejewski, 87.Michał Mazur, 91.Mateusz Poczekajło, 99.Szymon Siekaniec, 98. Oskar Żebrakowski, 10.Szymon Kazak, 97.Mateusz Szarek, 9.Natan Szczoczarz, 81.Alan Mendryk, 85.Maciej Wolski. Trener: Bartosz Złamaniec.
 
7. Pogoń Szczecin: 1.Antek Fojut - 13.Borys Hajdukiewicz, 2.Adrian Centkowski, 17.Kacper Piórkowski, 19.Olek Picheta, 6.Michał Kielsznia, 5.Olek Majewski, 3.Oliwier Osiecki, 14.Szymon Kowalski, 15.Bartek Czerski, 9.Mateusz Andrzejkowicz, 8.Dawid Zabłocki. Trener: Marcin Pawlonka.
 
8. GKS Katowice: 61.Szymon Keller - 63.Szymon Gwóźdź, 56.Mikołaj Jałowiecki, 80.Borys Kustra, 64.Patryk Bajerski, 53.Jakub Benek, 59.Krystian Fidler, 76.Artur Smolik, 54.Wiktor Szymczyk, 52.Wojciech Oględziński, 15.Emil Świerkot. Trener: Łukasz Bagsik.
 
9. AP Wieliczka: 1.Filip Karp - 66.Marcin Maćkowski, 58.Wiktor Skrzeczyński, 48.Szymon Jędrzejczyk, 52.Kacper Petryla, 45.Jan Skop, 49.Szymon Dębski, 44.Jan Michalski, 60.Jakub Krupa-Sikora, 67.Antoni Kopiński, 57.Bartłomiej Derys. Trener: Szymon Rudzik.
 
10. Jagiellonia Białystok: 1.Rafał Czapnik - 2.Maciej Baran, 3.Bartosz Kulesza, 4.Kacper Zabielski, 5.Patryk Karczyński, 16.Igor Burnos, 7.Konrad Różański, 8.Michał Kowalczyk, 17.Jakub Zaleski, 10.Danilo Hatsko, 11.Szymon Magnuszewski, 12.Przemysław Sokołowski. Trener:
 
11. Pogoń Kraków: 1.Szymon Kaczówka - 6.Jan Szwed, 8.Kamil Wolski, 25.Michał Kokoszka, 7.Mikołaj Przybył, 19.Igor Szwajdych, 21.Marcel Marzec, 24.Michał Pawlus, 11.Hubert Stawarczyk, 10.Franek Tuleja, 9.Tomasz Kimca, Bartek Augustyn. Trener: Paweł Batkiewicz.
 
12. Stal Mielec: 1.Maciej Mucha, 12.Szymon Niedbała - 8.Hubert Krempa, 6.Oliwier Madej, 14.Michał Sudy, 10.Jan Wójcik, 16.Ksawery Ziobroń, 17.Jakub Świst, 15.Gabriel Rajca, 5.Miłosz Myjak, 2.Karol Piechota, 9.Kacper Sokół, 7.Jakub Wawryka, 4.Nikodem Świątek. Trener: Damian Polak.
 
13. BBT Nieciecza: 1.Karol Kot, 1.Krzysztof Pachałok, 11.Marcel Szczepański - 8.Bartek Rokocz, 7.Szymon Kajmowicz, 4.Krystian Prendota, 12.Filip Kuliś, 5.Norbert Chabura, 3.Oskar Merchut, 14.Michał Machnik, 6.Dawid Szpota, 10.Szymon Wróbel. Trener: Krzysztof Mikuła.
 
14. Nadwiślanka Nowe Brzesko: 2.Olaf Nowak - 22.Medard Nowakowski, 79.Dawid Gruchała, 20.Adrian Wielbłąd, 89.Krystian Suchenko, 84.Krystian Sendek, 88.Mateusz Kalika, 97.Kacper Kościarz, 92.Jakub Madejski, 86.Patryk Szarata, 8.Patryk Mietła, 90.Marcel Styczeń. Trener: Wojciech Hajdaś.
 
15. Górnik Wieliczka: 1.Kacper Rosiek - 65.Tymoteusz Marcinek, 40.Mikołaj Pitala, 46.Bartosz Domagała, 70.Krzysztof Nędza, 51.Franciszek Pakieła, 59.Adam Nowak, 50.Jakub Zachwieja, 47.Miłosz Turek, Beniamin Tomaszek, 63.Adam Banat. Trener: Szymon Rudzik.
 
16. Dalin Myślenice: 91.Szymon Hudaszek - 24.Oliwier Solawa, 16.Tomasz Jaśkowiec, 28.Jakub Firek, 32.Marcel Piwowarczyk, 27.Leon Ratowski, 17.Bartłomiej Cienkosz, 43.Michał Koprowski, 15.Łukasz Ostafin, 42.Daniel Wójcik, 46.Tymon Gawlik, 11.Maciej Batko, Jacek Maj, 12.Aleksander Pardyak. Trener: Rafał Łapa.
RELACJA ZREALIZOWANA W RAMACH USŁUGI FUTMAL.PL/PREMIUM
 
 
 

Źródło: Piotr Kwiecień (tekst, foto), Mariusz Włoch (foto)

Dodano: 2021-05-25 15:27:12


Salt Mine Cup 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
0:1
Radomiak Radom
26.11.2021
20:30
Piast Gliwice
2:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
26.11.2021
18:00
Śląsk Wrocław
2:1
Stal Mielec
27.11.2021
15:00
Pogoń Szczecin
5:1
Lechia Gdańsk
27.11.2021
17:30
Górnik Łęczna
1:2
Górnik Zabrze
27.11.2021
12:30
Raków Częstochowa
:
Zagłębie Lubin
27.11.2021
20:00
Wisła Płock
:
Cracovia Kraków
28.11.2021
12:30
Legia Warszawa
:
Jagiellonia Białystok
28.11.2021
17:30
Lech Poznań
:
Warta Poznań
28.11.2021
15:00

Fortuna I Liga

Odra Opole
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
26.11.2021
20:30
GKS Katowice
2:3
Miedź Legnica
26.11.2021
18:00
Skra Częstochowa
0:0
ŁKS Łódź
26.11.2021
18:00
Chrobry Głogów
1:0
Arka Gdynia
27.11.2021
12:40
Puszcza Niepołomice
5:2
Korona Kielce
27.11.2021
20:30
GKS Tychy
1:0
Resovia Rzeszów
28.11.2021
12:40
Sandecja Nowy Sącz
:
Górnik Polkowice
28.11.2021
15:00
Widzew Łódź
:
Zagłębie Sosnowiec
28.11.2021
18:00

eWinner II Liga

Ruch Chorzów
0:0
Motor Lublin
26.11.2021
18:05
Stal Rzeszów
3:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
27.11.2021
16:00
Znicz Pruszków
0:0
GKS Bełchatów
27.11.2021
12:00
Wigry Suwałki
3:0
KKS 1925 Kalisz
27.11.2021
12:00
Hutnik Kraków
0:3
Olimpia Elbląg
27.11.2021
13:00
Radunia Stężyca
0:2
Garbarnia Kraków
27.11.2021
13:00
Sokół Ostróda
1:4
Chojniczanka Chojnice
27.11.2021
13:00
Wisła Puławy
:
Lech II Poznań
28.11.2021
16:00
Śląsk II Wrocław
1:2
Pogoń Siedlce
28.11.2021
13:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - jesień

Motor Lublin
1:2
Resovia Rzeszów
28.11.2021
12:00

Ekstraliga Kobiet

APLG Gdańsk
3:1
Rekord Bielsko Biała
27.11.2021
14:00

I Liga Kobiet

Stomil Olsztyn
4:0
Ząbkovia Ząbki
27.11.2021
12:00
SWD Wodzisław
:
ROW Rybnik
27.11.2021
15:00

I liga futsalu, gr. południowa

Futsal Nowiny
0:7
Sośnica Gliwice
27.11.2021
19:00
AZS UEK Kraków
6:1
GSF Gliwice
27.11.2021
19:00
Heiro Rzeszów
5:4
FC Siemianowice Śląskie
27.11.2021
16:00
Unia Tarnów
:
BSF Bochnia
28.11.2021
17:00
AZS UŚ Katowice
:
AZS UMCS Lublin
28.11.2021
16:00
Gwiazda Ruda Śląska
:
GKS Futsal Tychy
28.11.2021
14:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Tarnovia Tarnów
1:5
AZS UJ Kraków
27.11.2021
16:00
Respekt Myślenice
:
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
28.11.2021
18:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

ISD-AJD Częstochowa
:
Unia Opole
28.11.2021
18:30
AZS UŚ Katowice
:
Plon Błotnica Strzelecka
28.11.2021
12:30
AZS UP Wanda Kraków
:
Wierzbowianka Wierzbno
28.11.2021
17:00

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

Iskra Tarnów
4:1
Tyniec Kraków
27.11.2021
17:00
Wierzbowianka II Wierzbno
:
Wawel Kraków
28.11.2021
19:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
19:3
Wanda Kraków
26.11.2021
19:30
Prokocim Kraków
6:6
Clepardia Kraków
26.11.2021
19:30
Opatkowianka Opatkowice
4:11
Wisła Kraków
26.11.2021
20:30
Grębałowianka Kraków
5:7
Wieczysta Kraków
26.11.2021
20:30
Hutnik Kraków
3:4
Orzeł Piaski Wielkie
26.11.2021
21:30
Strzelcy
5:10
Dąbski
26.11.2021
21:30