facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Krakowska szkoła piłki nożnej (foto)

Krakowska szkoła piłki nożnej (foto)

Obu zespołom przyświecają wiosną odmienne cele. Pogoń bije się o awans do MLJ, ekipa z Chałupnika szuka punktów w rywalizacji o utrzymanie. Dlatego też, faworytem niedzielnego starcia byli gospodarze. Pewne obawy w szeregach miejscowych pojawiły się w ostatniej minucie rozgrzewki podczas której urazu nabawił się Giętka i między słupki stanąć musiał rezerwowy Zawadziński, który miał już w nogach połowę meczu w juniorach młodszych i jego występ nie był wcale planowany. Młodziutki golkiper miejscowych spisał się jednak znakomicie i w kilku ważnych dla losów momentach robił co do niego należało. 

-[FOTOGALERIA
 
Zresztą jak cała Pogoń, która od pierwszych minut narzuciła własny styl gry i szybko też pojawiły się bramkowe okazje. Już w 2 minucie bliski otwarcia wyniku meczu był Strach po główce którego piłka ostemplowała słupek. W odpowiedzi co prawda niebezpieczny rajd przeprowadził Białas i zapachniało golem dla gości, a chwilę potem po potężnym uderzeniu Zuwały piłka obiła poprzeczkę bramki Pogoni ale wkrótce okazało się, co zadecyduje o losach tego pojedynku. Poszło oczywiście o defensywę, w której poważniejsze błędy kosztowały przyjezdnych ustawienie losów meczu już po kwadransie gry. Podopieczni trenera Krzysztofa Szpilskiego zanim się jeszcze po tych dwóch bramkowych okazjach na dobre rozkręcili, przegrywali już 0:2. W 11 minucie fatalnie w przeciwnika wyprowadzając piłkę trafił Borczuk, skorzystał z prezentu Pieprzyca i przytomnym zagraniem wszerz pola karnego na długi słupek obsłużył podaniem Olejniczaka - zdobywcę pierwszego gola. Kilkadziesiąt sekund po wznowieniu gry Pogoń podwoiła swój dorobek po składnej akcji tercetu Mikołajski (dośrodkowanie) - Zając (przytomne odegranie na 8 metr) - Pieprzyca. Ten ostatni zamknął akcję i być może drogę rywalom do zdobyczy punktowej. 
 
Mecz wcale jednak nie został zamknięty. Na boisku wciąż oglądaliśmy naprawdę wyrównaną walkę. W ekipie przyjezdnych bardzo groźny był Białas, którego rajdy lewą flanką były do pewnego momentu największym zagrożeniem dla Pogoni. Osobną kwestią było też to, że przyjezdni prawe skrzydło mieli zamkniętę przez świetnie dysponowanego A.Sikorę, ale o nim słów kilka poświęcimy wkrótce. 
 
Wieczysta dużą siłę miała też i w środku pola w osobach Paleja i Sawickiego. Ten pierwszy, kapitan zespołu był pod grą niemal w każdej akcji swojego zespołu, Sawicki zaś po kilku niebezpiecznych rajdach na początku meczu, błyszczał przytomnymi podaniami z głębi pola otwierającymi drogę do bramki Kohutowi czy wspomnianemu Białasowi. I właśnie wspomniany duet środkowych pomocników mógł odmienić losy meczu równie szybko, jak zostały one ustawione przez miejscowych. W 20 minucie Sawicki posłał świetną piłkę między obrońców Pogoni, a Palej wdał się w pojedynek sam na sam z Zawadzińskim. Golkiper co prawda pierwszy dopadł piłki ale nie zdołał jej złapać, a wyniku rykoszetów padła ona ponownie łupem Paleja, który skutecznie skończył to co zaczął. A wcale nie musiało skończyć się na golu kontaktowym bo już minutę później Palej znów znalazł się oko w oko z Zawadzińskim po prostopadłym podaniu z drugiej linii ale tym razem bramkarz Pogoni skutecznie sparował piłkę na rzut rożny. 
 
O ile Wieczysta nie była tego dnia bezwzględna dla rywali, to Pogoń już jak najbardziej. Zamiast remisu 2:2, trzy minuty potem było już 3:1. Tym razem skazę na grze defensywnej postawił Konopka. Rosły golkiper Wieczystej był co prawda szybszy od Zająca ale źle trafił w piłkę wybijając ją wysoko, a nie daleko i choć w teorii zapobiegł zagrożeniu, to w praktyce sprokurował kolejnego gola. Zając doczekał się spadającej z nieba futbolówki i tym razem był już bezlitosny. 
 
Pierwsza połowa rozstrzygnęła losy tego pojedynku. Kluczem okazała się defensywa, formacja znacznie lepiej spisująca się w tym pojedynku po stronie Pogoni. Obrońcy trenera Łukasza Terleckiego byli po prostu godni zaufania. Miejscowi mogli na nich polegać budując cierpliwie akcje od tyłu i to mimo presji ze strony przeciwnika. Gospodarze prezentowali typowo krakowską szkołę piłki nożnej, oczywiście trzymając stosowne proporcje. Spokojniejsze budowanie akcji przeplatane diagonalnymi podaniami na skrzydła i przede wszystkim większą precyzja podań powodowały, że akcje Pogoni szczególnie przed przerwą bardziej trzymały się kupy. Miejscowi podobnie jak rywale, silniejszą mieli lewą flankę. Silny, szybki i przebojowy Mikołajski był naprawdę trudny do zatrzymania, a gdy dorzucić tu jeszcze Adriana Sikorę dysponującego znakomitym wyczuciem gry, świetnie ułożoną lewą nogą i zmysłem pozwalającym utrzymywać się przy piłce mimo presji przeciwnika, przy wsparciu pozostałych defensorów z Zawadzińskim na czele, Pogoń zbudowała w defensywie twierdzę, którą po prostu trudno było sforsować. 

-[FOTOGALERIA
 
I choć po przerwie twierdza przeszła poważne testy wytrzymałości bo Wieczysta mocno się rozkręciła stwarzając kilka groźnych sytuacji, to uszła po zmianie stron bez szwanku pozwalając Pogoni zgarnąć pełną pulę jakże istotną w perspektywie pojedynkowania się z Progresem czy Orłem Piaski Wielkie o baraż do MLJ. 
 
A Wieczysta faktycznie zdecydowanie podkręciła po przerwie tempo spychając miejscowych do defensywy. Sporo ożywienia wniósł rezerwowy Baran, który dość bezpardonowo poczynał sobie w polu karnym Pogoni i sprawiał rywalom niemałe problemy. Już w 50 minucie przetestował Zawadzińskiego strzałem z 8 metrów i przyznać trzeba, że rezerwowy bramkarz Pogoni wyszedł z opresjii refleksem i obronną ręką. Kilka chwil potem znów nękał go Baran, tym razem główkując po dośrodkowaniu Białasa. Goście domagali się po tej główce nawet karnego po rzekomym zagraniu ręką obrońcy ale prostesty nie przyniosły skutku. Baran był też zamieszany w akcję z 60 minuty gdy przekazywał piłkę między Urbanem i Białasem by ten ostatni trafił w spojenie słupka z poprzeczką! Wspomniany Urban także dwukrotnie rozpędzał się na prawej flance ale nie miał łatwej drogi do bramki za sprawą wspomnianego Adriana Sikory. Raz został przez niego dość bezpardonowo powstrzymany w polu karnym, za drugim razem Urban uciekł spod topora obrońcy Pogoni ale spudłował nieznacznie. 
 
Wieczysta po przerwie była lepsza, była groźniejsza ale biła trochę głową w mur. Pewnie gdyby nie kiepski start meczu i może gdyby Palej doprowadził do stanu 2:2, mielibyśmy niezwykłe emocje w drugiej odsłonie, ale tak się nie stało i dwubramkowa zaliczka pozwoliła miejscowym względnie kontrolować mecz nadziewając się jednak na kilka groźnych ciosów. Koniec końców, trzy punkty zostały przy Baczyńskiego i Pogoń pozostaje w grze o mistrzostwo. 
 
FUTMAL MVP przyznajemy Adrianowi Sikorze z Pogoni Kraków. Na pewno wyróżnić należy Paleja czy Białasa z Wieczystej bo ci gracze mieli największy wpływ na siłę ofensywną Wieczystej ale reporterowi Futmal.pl w tej subiektywnej klasyfikacji najwięcej punktów uzbierało się przy nazwisku lewego obrońcy Pogoni. Stoicki spokój, oczy z tyłu głowy w grze tyłem do rywala, świetne wyczucie i precyzja przy wyprowadzaniu akcji i na pewno wysoka skuteczność w grze obronnej zadecydowały o takim, a nie innym wyborze.
 
I liga juniorów (Kraków), 30.05.2021
Pogoń Kraków - Wieczysta Kraków 3:1 (3:1)
Olejniczak 11, Pieprzyca 13, Zając 24 - Palej 20
 
Sędziował: Janusz Korzeniak (Kraków)
Żółte kartki: Palej, Sz.Sikora 
Pogoń: Zawadziński - A.Sikora, Strach, Marriott, Kawaler - Mikołajski (85 Bydłosz), Błyszczuk, Kończak, Olejniczak (86 Mika) - Pieprzyca (53 Wollek), Zając (84 Krówka).
Wieczysta: Konopka - Nosek, Nowak, Barczuk (30 Urban), Zuwała - Białas, Sz.Sikora (63 Tychoniak), Palej, Sawicki, Filo (46 Baran) - Kohut.

-[FOTOGALERIAPOMECZOWA ROZMOWA Z MICHAŁEM URBANEM (POMOCNIKIEM WIECZYSTEJ):

- Jest takie powiedzenie, że drużynę buduje się od obrony. Od zabezpieczenia własnych tyłów zaczyna się także budowanie wyniku podczas meczu. Wy tej zasady dziś nie przestrzegaliście i przez niefrasobliwość w obronie, po kwadransie mieliście mecz w zasadzie ustawiony.
 
- W teorii był ustawiony ale pamiętajmy, że dość szybko zdobyliśmy też gola kontaktowego, a chwilę potem mogliśmy nawet doprowadzić do remisu. Nie udało się, a w dodatku wkrótce straciliśmy trzecią bramkę w dość kuriozalnych okolicznościach i punkty po raz kolejny nam uciekły. W ostatnich pojedynkach gubiliśmy je w samych końcówkach, tym razem kluczowy okazał się pierwszy kwadrans.
 
- Pierwszą zmianę trener Szpilski przeprowadził już w 30 minucie. Nie jest to częste zjawisko. Czyżby poważny błąd Borczuka przy pierwszej bramce? A może potrzeba dodatkowego bodźca w ofensywie przy niekorzystnym wyniku skłoniła trenera do tej roszady?
 
- Kuba Borczuk miał jakieś problemy z nogą, dlatego musiał opuścić plac gry. Przeszliśmy w związku z tym na grę trójką w obrońców, a ja pełniłem rolę wahadłowego. To trochę nowość w naszej grze bo ten układ dopiero od jakiegoś czasu ćwiczymy. Nie wychodziło to najlepiej bo mimo przewagi liczebnej w ofensywie, nie udało się osiągnąć wymiernych korzyści. 
 
- Dość długo wchodziłeś w ten mecz. Pierwszy kwadrans był w Twoim wykonaniu dość niemrawy. Po zmianie stron, zresztą jak i z całym Waszym zespołem, było już znacznie lepiej ale z perspektywy wyniku 1:3, wyglądało to trochę jednak jak bicie głową w mur. 
 
- Zawsze ciężko wchodzi się w mecz przy niekorzystnym wyniku. Nie ma to jak gra od pierwszych minut i gdy obie ekipy mają czyste konto. Chwilę to trwało ale wydaje mi się że cały zespół po przerwie się nieco rozkręcił z tym, że wyniku nie udało się odmienić.
 
- O ile jesienią utrzymanie w pierwszej lidze zapewniliście sobie dość gładko, to wiosną póki co nie wygląda to kolorowo. Jeśli nie zaczniecie regularnie punktować, na dobre zamieszacie się w walkę o uniknięcie degradacji.
 
- To prawda. Jak wspomniałem wcześniej, mieliśmy kilka meczów niemal wygranych. Problemy pojawiały się w ostatnim kwadransie gdy te punkty wypuszczaliśmy z rąk. Udało się jak na razie ograć jedynie SMS, ale wierzę, że z kolejnymi rywalami zachowamy większą dyscyplinę i walka o uniknięcie degradacji nie będzie nas dotyczyć.


RELACJA ZREALIZOWANA W RAMACH USŁUGI WWW.FUTMAL.PL/PREMIUM

 

 

Źródło: Piotr Kwiecień

Dodano: 2021-05-31 10:05:43


Wieczysta  Pogoń Kraków 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.09.2021
18:00
Lech Poznań
:
Wisła Kraków
17.09.2021
20:30
Pogoń Szczecin
:
Cracovia Kraków
18.09.2021
15:00
Wisła Płock
:
Jagiellonia Białystok
18.09.2021
12:30
Lechia Gdańsk
:
Piast Gliwice
18.09.2021
20:00
Radomiak Radom
:
Śląsk Wrocław
18.09.2021
17:30

Fortuna I Liga

Puszcza Niepołomice
1:2
Sandecja Nowy Sącz
15.09.2021
18:00
GKS Katowice
:
Arka Gdynia
16.09.2021
18:00
Górnik Polkowice
:
Stomil Olsztyn
16.09.2021
20:30
GKS Tychy
:
Chrobry Głogów
16.09.2021
20:30
GKS Jastrzębie
:
Zagłębie Sosnowiec
17.09.2021
18:00
Resovia Rzeszów
:
Miedź Legnica
17.09.2021
20:30
Korona Kielce
:
Sandecja Nowy Sącz
18.09.2021
20:30
ŁKS Łódź
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.09.2021
12:40

eWinner II Liga

Hutnik Kraków
1:1
Garbarnia Kraków
15.09.2021
16:00
Śląsk II Wrocław
:
KKS 1925 Kalisz
17.09.2021
14:30
Wisła Puławy
:
Stal Rzeszów
18.09.2021
16:00
Znicz Pruszków
:
Sokół Ostróda
18.09.2021
16:00
GKS Bełchatów
:
Lech II Poznań
18.09.2021
12:30
Motor Lublin
:
Garbarnia Kraków
18.09.2021
17:00
Ruch Chorzów
:
Wigry Suwałki
18.09.2021
18:00

III liga, gr. 4

KSZO Ostrowiec Św.
:
Wisłoka Dębica
18.09.2021
15:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Czarni Połaniec
18.09.2021
16:00
Unia Tarnów
:
Tomasovia Tomaszów Lubelski
18.09.2021
16:00
Korona Rzeszów
:
Sokół Sieniawa
18.09.2021
14:00
Avia Świdnik
:
Siarka Tarnobrzeg
18.09.2021
16:00
Stal Stalowa Wola
:
Orlęta Radzyń Podlaski
18.09.2021
17:00
Podhale Nowy Targ
:
Chełmianka Chełm
18.09.2021
16:30

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Beskid Andrychów
2:3
Wiślanie Jaśkowice
15.09.2021
17:00
Dalin Myślenice
2:3
Orzeł Ryczów
15.09.2021
16:30
Wieczysta Kraków
5:0
Pcimianka Pcim
15.09.2021
16:30
MKS Trzebinia
2:3
Tempo Białka
15.09.2021
17:00
KS Chełmek
1:2
Sokół Kocmyrzów
15.09.2021
17:00
Clepardia Kraków
0:1
Garbarnia II Kraków
15.09.2021
17:00
LKS Jawiszowice
3:2
Wiślanka Grabie
15.09.2021
17:00
Słomniczanka Słomniki
4:0
TS Węgrzce
15.09.2021
17:00
Unia Oświęcim
1:0
Jutrzenka Giebułtów
15.09.2021
17:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Słomniczanka Słomniki
18.09.2021
11:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Unia Oświęcim
18.09.2021
11:00
Tempo Białka
:
KS Chełmek
18.09.2021
16:00
TS Węgrzce
:
MKS Trzebinia
18.09.2021
17:00
Orzeł Ryczów
:
Beskid Andrychów
18.09.2021
16:00
LKS Jawiszowice
:
Wieczysta Kraków
18.09.2021
17:00
Sokół Kocmyrzów
:
Clepardia Kraków
18.09.2021
16:00
Wiślanka Grabie
:
Garbarnia II Kraków
18.09.2021
16:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Muszyna
:
Tarnovia Tarnów
18.09.2021
11:00
Radłovia Radłów
:
Sokół Słopnice
18.09.2021
16:00
BKS Bochnia
:
Glinik Gorlice
18.09.2021
17:00
Metal Tarnów
:
Okocimski Brzesko
18.09.2021
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Jarmuta
18.09.2021
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Limanovia Limanowa
18.09.2021
17:00
Lubań Maniowy
:
Watra Białka Tatrzańska
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przemsza Klucze
:
LOT Balice
18.09.2021
11:00
LKS Niedźwiedź
:
Promień Przeginia
18.09.2021
16:30
Błękitni Modlnica
:
Przebój Wolbrom
18.09.2021
17:00
Piliczanka Pilica
:
Spójnia Osiek
18.09.2021
16:00
Przemsza Klucze
:
LOT Balice
18.09.2021
11:00
Proszowianka Proszowice
:
KS PKM Olkusz
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Kmita Zabierzów
:
Prokocim Kraków
18.09.2021
16:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Hutnik II Kraków
18.09.2021
16:30
Radziszowianka Radziszów
:
Borek Kraków
18.09.2021
17:00
Prądniczanka Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
18.09.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Raba Dobczyce
:
LKS Śledziejowice
18.09.2021
11:00
Gdovia Gdów
:
Jordan Sum Zakliczyn
18.09.2021
17:00
Górnik Wieliczka
:
Karpaty Siepraw
18.09.2021
16:00
Wróblowianka Wróblowice
:
Złomex Branice
18.09.2021
15:00
Tempo Rzeszotary
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
18.09.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

MKS Libiąż
:
Brzezina Osiek
18.09.2021
16:00
Niwa Nowa Wieś
:
Strażak Rajsko
18.09.2021
16:00
LKS Żarki
:
Górnik Brzeszcze
18.09.2021
11:00
Nadwiślanin Gromiec
:
LKS Gorzów
18.09.2021
16:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Sokół Przytkowice
18.09.2021
 
Skawa Wadowice
:
Victoria Jaworzno
18.09.2021
16:00
Hejnał Kęty
:
Fablok Chrzanów
18.09.2021
11:00
Zgoda Byczyna
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
18.09.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Poręba Spytkowska
:
Jadowniczanka Jadowniki
18.09.2021
16:30
Victoria Słomka
:
Naprzód Sobolów
18.09.2021
16:00
Błyskawica Proszówki
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
18.09.2021
15:30
GKS Drwinia
:
Ceramika Muchówka
18.09.2021
14:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

LUKS Skrzyszów
:
LKS Rzuchowa
17.09.2021
16:30
Wisła Szczucin
:
Pogórze
18.09.2021
16:30
Zorza Zaczarnie
:
LKS Nowa Jastrząbka
18.09.2021
16:30
Olimpia Wojnicz
:
LKS Ładna
18.09.2021
16:30
Rzepiennik Strzyżewski
:
Polan Żabno
18.09.2021
16:30

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKS Łużna
:
Gród Podegrodzie
18.09.2021
16:00
KS Biecz
:
Helena Nowy Sącz
18.09.2021
16:30
LKS Uście Gorlickie
:
Biegoniczanka
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Huragan Waksmund
3:1
Zawrat Bukowina Tatrzańska
15.09.2021
17:00
AKS Ujanowice
:
Huragan Waksmund
18.09.2021
16:00
Orkan Szczyrzyc
:
Zalesianka
18.09.2021
16:00
Czarni Czarny Dunajec
:
LKS Szaflary
18.09.2021
16:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska
:
Babia Góra Lipnica Wielka
18.09.2021
16:00
Płomień Limanowa
:
Turbacz Mszana Dolna
18.09.2021
16:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Błękitni II Modlnica
:
Galicja Raciborowice
18.09.2021
14:00
Partyzant Dojazdów
:
Ekler Baranówka
18.09.2021
15:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Bibiczanka Bibice
18.09.2021
16:00

Keeza Klasa A (Kraków II)

Iskra Czułów
0:6
Tramwaj Kraków
15.09.2021
16:30
Potok Więckowice
1:2
Sportowiec Modlniczka
15.09.2021
17:00
Liszczanka Liszki
1:1
Piast Wołowice
15.09.2021
17:00
Dragon Szczyglice
:
Strażak Rączna
16.09.2021
20:30
Dragon Szczyglice
:
Lotnik Kryspinów
18.09.2021
14:00
Sankowia Sanka
:
Potok Więckowice
18.09.2021
13:00
Wisła Jeziorzany
:
Iskra Czułów
18.09.2021
13:00
Tęcza Piekary
:
Liszczanka Liszki
18.09.2021
15:30
Tramwaj Kraków
:
JKS Zelków
18.09.2021
17:00
Start Kamień
:
Piast Wołowice
18.09.2021
14:00

Keeza Klasa A (Kraków III)

Zwierzyniecki Kraków
:
Dąbski Kraków
18.09.2021
17:00
Gajowianka Gaj
:
Wieczysta II
18.09.2021
16:30
Nadwiślan Kraków
:
Strzelcy Kraków
18.09.2021
16:30
Iskra Krzęcin
:
Prądniczanka II Kraków
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Batory Wola Batorska
:
Wilga Koźmice Wielkie
18.09.2021
16:00
Start Brzezie
:
Zryw Szarów
18.09.2021
17:00
Czarnochowice
:
Iskra Zakrzów
18.09.2021
17:00
Strażak Kokotów
:
Zieloni Niegowić
18.09.2021
16:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Pasternik Ochojno
:
Iskra Głogoczów
18.09.2021
16:00
Staw Polanka
:
Orzeł Nowa Wieś
18.09.2021
16:00
Sokół Borzęta
:
Hejnał Krzyszkowice
18.09.2021
16:30
LKS Rudnik
:
Beskid Tokarnia
18.09.2021
16:30
Dziecanovia Dziekanowice
:
Górki Myślenice
18.09.2021
17:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Zielonka Wrząsowice
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Trzy Korony Żarnowiec
:
Strumyk Zarzecze
18.09.2021
16:30
Pilica Wierbka
:
Laskowianka Laski
18.09.2021
12:00
Unia Jaroszowiec
:
Błysk Zederman
18.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Chrzanów)

Błyskawica Myślachowice
:
Wisełka Rozkochów
18.09.2021
17:00
Zagórzanka Zagórze
:
MKS Alwernia
18.09.2021
17:00
Wisła Jankowice
:
Polonia Luszowice
18.09.2021
17:00
Wolanka Wola Filipowska
:
Tęcza Tenczynek
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków I)

Milenium Radziemice
:
Cobra Wężerów
18.09.2021
11:00
Agricola Klimontów
:
Kosynierzy Łuczyce
18.09.2021
16:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Topór Aleksandrowice
:
Novi Narama
18.09.2021
17:00
Niegoszowianka
:
Orzeł II Bębło
18.09.2021
14:00
Orlęta II Rudawa
:
Wisła Rząska
18.09.2021
17:00
Płomień Jerzmanowice
:
Kmita II Zabierzów
18.09.2021
16:30

Keeza Klasa B (Kraków III)

Bieżanowianka II Kraków
:
Fairant Kraków
18.09.2021
16:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Tramwaj II Kraków
18.09.2021
17:00
Wawel Kraków
:
Prokocim II Kraków
18.09.2021
11:00
Pychowianka Kraków
:
Dragoons Kraków
18.09.2021
16:00
Victoria Kraków
:
Universum Kraków
18.09.2021
 
Bronowicki Kraków
:
Rybitwy Kraków
18.09.2021
16:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Sokół Rybna
:
Błękitni Czułówek
18.09.2021
17:00
Rzozovia Rzozów
:
Radziszowianka II
18.09.2021
17:00
Tyniec Kraków
:
Sparta Przeginia Duchowna
18.09.2021
16:00
Płomień Kostrze
:
Wisła Czernichów
18.09.2021
16:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Lotnik II Kryspinów
18.09.2021
16:00
Gwiazda Ściejowice
:
Nadwiślan Rusocice
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Gdovia II Gdów
:
Piłkarz Podłęże
16.09.2021
17:30
Rożnowa
:
UKS Sygneczów
18.09.2021
16:00
Naprzód Ochmanów
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
18.09.2021
16:30
Wiarusy II
:
Górnik II Wieliczka
18.09.2021
16:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Dąb Zabierzów Bocheński
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

Radwan Skomielna Czarna
:
Lubomir Wiśniowa
18.09.2021
16:00
Sęp Droginia
:
LKS Trzebunia
18.09.2021
16:30
Wicher Stróża
:
Karpaty II Siepraw
18.09.2021
16:30

Keeza Klasa B (Olkusz)

Błyskawica Kolbark
:
Northstar Miechów
18.09.2021
17:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
:
Gryf Wiatowice
18.09.2021
16:30
Contra II
:
Czarnochowice II
18.09.2021
15:30

Centralna Liga Juniorów U-18

Jagiellonia
:
Warta
18.09.2021
12:00
Wisła Kraków
:
Zagłębie Lubin
18.09.2021
11:15
Legia Warszawa
:
Pogoń Szczecin
18.09.2021
11:00
Lech Poznań
:
Cracovia Kraków
18.09.2021
11:00
Raków Częstochowa
:
Gwarek Zabrze
18.09.2021
14:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - jesień

Resovia Rzeszów
:
Korona Kielce
18.09.2021
13:00
Wisła Kraków
:
Motor Lublin
18.09.2021
14:00
Cracovia Kraków
:
Stal Rz.
18.09.2021
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Wisła Puławy
18.09.2021
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - jesień

Sandecja Nowy Sącz
:
TOP 54 Biała Podlaska
18.09.2021
12:30
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
18.09.2021
 
KKP Korona Kielce
:
BKS Lublin
18.09.2021
12:00
Górnik Ł.
:
Stal Rz.
18.09.2021
15:30

Małopolska Liga Juniorów

Profi Zielonki
3:1
Unia Tarnów
14.09.2021
17:30
Orzeł Myślenice
2:2
Limanovia Limanowa
14.09.2021
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
6:1
Górnik Wieliczka
15.09.2021
17:00
Grybovia Grybów
4:2
Dunajec Nowy Sącz
15.09.2021
17:00
Garbarnia Kraków
2:1
Puszcza Niepołomice
15.09.2021
16:00
Sandecja Nowy Sącz
5:3
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
15.09.2021
16:00
Pcimianka Pcim
:
Beskid Andrychów
16.09.2021
17:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Orzeł Myślenice
18.09.2021
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Profi Zielonki
18.09.2021
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Sandecja Nowy Sącz
18.09.2021
10:00
Limanovia Limanowa
:
MKS Trzebinia
18.09.2021
10:00
Unia Tarnów
:
Wolania Wola Rzędzińska
18.09.2021
13:30
Beskid Andrychów
:
Grybovia Grybów
18.09.2021
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Podhale Nowy Targ
:
Sandecja Nowy Sącz
15.09.2021
15:00
Hutnik Kraków
:
Garbarnia Kraków
18.09.2021
12:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Unia II Tarnów
:
Hutnik II Kraków
17.09.2021
17:00
Cracovia II Kraków
:
Puszcza Niepołomice
18.09.2021
14:00
Beskid Andrychów
:
Profi Zielonki
18.09.2021
11:00
Limanovia Limanowa
:
Okocimski Brzesko
18.09.2021
12:15

I Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Dunajec Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
18.09.2021
15:00
Podhale Nowy Targ
:
Wisła II Kraków
18.09.2021
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Unia II Tarnów
12:0
Górnik Tarnów
15.09.2021
10:00
Unia Oświęcim
:
AS Progres Kraków
16.09.2021
17:00
Kalwarianka
:
Respect Szalowa
18.09.2021
10:00
Górnik Tarnów
:
Okocimski Brzesko
18.09.2021
12:00

I Małopolska Liga Młodzików

Limanovia Limanowa
5:1
Cracovia Kraków
14.09.2021
17:00
Sandecja
:
Hutnik
15.09.2021
16:30
Cracovia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
18.09.2021
16:30
Limanovia Limanowa
:
Hutnik
18.09.2021
14:30
AS Progres Kraków
:
Sandecja
18.09.2021
16:00

II Małopolska Liga Młodzików

Cracovia Kraków
3:1
Unia Tarnów
15.09.2021
17:45
TS Wisła I Kraków
:
Pogoń S.
16.09.2021
14:00
Unia Oświęcim
:
Cracovia Kraków
18.09.2021
11:00
Akademia Goal Nawojowa
:
TS Wisła I Kraków
18.09.2021
12:30
Pogoń S.
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.09.2021
 
AP 21 Chrzanów
:
Unia Tarnów
18.09.2021
11:00

II Liga Kobiet, gr. południowa

Unia Lublin
:
Ziemia Lubińska Czerniec
18.09.2021
15:00

Keeza III Liga Kobiet, gr. IV

Izolator Boguchwała
:
DAP Dębica
18.09.2021
11:00
FSA Kraków
:
MOSiR Lubartów
18.09.2021
11:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
:
Resovia II Rzeszów
18.09.2021
11:00