facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Galicja lepsza od Eklera (foto)

Galicja lepsza od Eklera (foto)

W środę w Raciborowicach doszło do ciekawej konfrontacji miejscowej Galicji i spisującego się bardzo dobrze w trwających rozgrywkach Eklera Baranówka. Goście plasują się w czubie tabeli tuż za plecami Jastrzębca Książ Wielki oraz Szreniawy Koszyce.

Mecz rozpoczął się od szybkiej bramki zdobytej przez zespół gości. Łukasz Grabski otrzymał piłkę po wyrzucie z autu i wrzucił ją w pole karne, niegroźna sytuacja zamieniała się przez błąd jednego z defensorów Galicji w okazję strzelecką dla Marczykiewicza, który nie zwykł marnować takich prezentów i celnym strzałem pokonał Tomasza Misiaka.

Wydawać by się mogło, że zdobyta bramka będzie napędzać podopiecznych Tomasza Grabskiego do następnych bramek, lecz nie wiedzieć czemu goście oddali inicjatywę rywalom i czekali na kontry, po których starali się zagrażać bramce gospodarzy. Po jednej z takich akcji piłka trafiła pod nogi Kawuli, który mocnym strzałem z dystansu próbował zaskoczyć Misiaka, lec futbolówka przeleciała nad poprzeczką bramki.

Chwilę później mieliśmy już rezultat remisowy. Pięknym strzałem z okolic dwudziestego metra popisał się Jarosz i piłką zatrzepotała w siatce Zyguły. Trzeba przyznać, że strzał Jarosza pierwsza klasa, futbolówka wylądowała praktycznie w okienku bramki.

-[FOTOGALERIA

Galicja nie miała zamiaru zadawalać się jednak remisem czy czekać na ruchy gości i odważnie parła do przodu, budując przemyślane akcje i szukając szczęścia po stałych fragmentach gry. I trzeba przyznać, że te podopieczni Arkadiusza Panka mają wyćwiczone, bo każda piłka dorzucona przez Jędryasa czy później przez Siwka stwarzała realne zagrożenie pod bramką Zyguły.

Po jednym z rzutów rożnych Jędryas zagrał na krótki słupek a tam mimo asysty obrońcy Jarosz zdołał wcisnąć piłkę do bramki i wyprowadzić swój zespół na prowadzenie. Dobrą grę napastnika miejscowych docenili kibice, którzy wykrzyczeli nazwisko strzelca dwóch bramek i razem z nim świętowali kolejną bramkę.

Galicja nadal parła do przodu a Ekler starał się przerywać te akcje i budować szybkie kontry, lecz to gracze z Raciborowic byli w tym dniu bardziej skuteczni i lepiej operowali piłką. W trzydziestej trzeciej minucie Kania znalazł się przed polem karnym i bez namysłu huknął w kierunku bramki, ale ta próba poszybowała nad bramką.

Druga odsłona zaczęła się od mocnego uderzenia gospodarzy, którzy szybko chcieli postawić „kropkę nad i” i zamknąć mecz. Raźny po podaniu Kani znalazł się dobrej sytuacji, lecz jego strzał został w ostatniej chwili zblokowany. Zawodnik Galicji utrzymał się jednak przy piłce i zagrał do Jarosza, który będąc praktycznie na siódmy metrze kropnął mocno i niecelnie.

W kolejnej akcji zespół z Baranówki uratował Zyguła, który z najbliższej odległości obronił strzał głową Jarosza, który po podaniu od Kani znalazł się sam przed bramkarzem, bez żadnego krycia! Fatalne zachowanie defensywy Eklera.

Po upływie godziny gry ponownie przypomniał o sobie Jędryas, który znowu dorzucił na krótki słupek z rożnego a tam Jarosz mimo asysty obrońcy wstawił nogę i trafił piłką w słupek!  Trzecia bramka dla gospodarzy wisiała w powietrzu i w ciemno można było stawiać, że na listę strzelców wpisze się ponownie Jarosz, który miał chrapkę na hat-tricka.

Ofensywne trio Jarosz- Kania – Raźny kilka minut później dobrze rozegrało piłkę między sobą i ostatecznie Raźny miał okazję na gola, ale znowu kunsztem bramkarskim popisał się Zyguła ratując gości od straty bramki.

W sześćdziesiątej dziewiąte minucie Jędryas obsłużył dokładnym podaniem Kusię, który strzałem z głowy próbował zaskoczyć Zygułę, lecz bramkarz Eklera po raz kolejny wyszedł z tego pojedynku zwycięsko.

Niestety dobra passa bramkarza Eklera skończyła się w siedemdziesiątej drugiej minucie. Kolejny rzut rożny po raz kolejny Jędryas dorzuca piłkę w pole karne. Małe zamieszenie i piłka trafia do Jarosza, który kompletuje hat-tricka i pieczętuje wygraną gospodarzy.

Gospodarze będąc na fali dążyli do kolejnej bramki. Znowu rzut rożny, lecz tym razem piłkę w pole karne posyła Siwek. Robi to dokładnie na głowę Pieniążka, lecz ten minimalnie przestrzelił.

Ekler stać było tylko na kontaktową bramkę pod koniec meczu, kiedy to Marczykiewicz wrzucił w pole karne a Poplatek strzałem z głowy od poprzeczki wpakował piłkę do bramki. Co prawda Ekler rzucił się jeszcze do odrabiania strat, lecz nic konkretnego nie wynikło z wrzutek i zagrań w pole karne.

Galicja zasłużenie zainkasowała komplet punktów i okazała się pierwszym pogromcą gości w rundzie wiosennej. Podopieczni Tomasza Grabskiego nie mieli w tym meczu zbyt wielu argumentów, aby stawić czoła miejscowym.

-[GALERIA

A-klasa (Kraków), 02.06.2021
Galicja Raciborowice – Ekler Baranówka 3:2 (2:1)
Jarosz 16’, 26’, 72’ – Marczykiewicz 7’, Poplatek 86’

Galicja: T. Misiak – Kusia, Karpierz, Kuk (80. Cichy), Zawalonka, Lis, Siwiec, Raźny, Kania, Jarosz, Jędryas (70. Pieniążek)

Ekler: Zyguła – J. Grabski, K. Kaczmarczyk, A. Kaczmarczyk, Poplatek, J. Wierzbiński, Kluza (76. Socha), Ł. Grabski, Marczykiewicz, Kawula (79. Szczałba), Chmiel

Żółte kartki: Kania – Kawula, M. Wierzbiński (poza boiskiem)

 

 

Źródło: Michał Natkaniec

Dodano: 2021-06-04 21:11:50


Zobacz też: Keeza Klasa A (Kraków I)

Galicja Raciborowice  Ekler Baranówka 

Komentarze


Fortuna I liga

Chrobry Głogów
:
Arka Gdynia
13.06.2021
12:40
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Stomil Olsztyn
13.06.2021
12:40
GKS Jastrzębie
:
Resovia Rzeszów
13.06.2021
12:40
Miedź Legnica
:
Zagłębie Sosnowiec
13.06.2021
12:40
Puszcza Niepołomice
:
GKS Bełchatów
13.06.2021
12:40
Górnik Łęczna
:
Sandecja Nowy Sącz
13.06.2021
12:40
Radomiak Radom
:
Korona Kielce
13.06.2021
12:40
GKS Tychy
:
ŁKS Łódź
13.06.2021
12:40
Widzew Łódź
:
Odra Opole
13.06.2021
12:40

II liga

Chojniczanka Chojnice
1:1
Górnik Polkowice
12.06.2021
12:00
Śląsk II Wrocław
5:1
Błękitni Stargard
12.06.2021
12:00
Wigry Suwałki
0:0
Znicz Pruszków
12.06.2021
12:00
Bytovia Bytów
4:3
Pogoń Siedlce
12.06.2021
12:00
Motor Lublin
5:2
Olimpia Grudziądz
12.06.2021
12:00
Stal Rzeszów
0:2
Lech II Poznań
12.06.2021
12:00
Sokół Ostróda
3:2
GKS Katowice
12.06.2021
12:00
KKS 1925 Kalisz
1:1
Olimpia Elbląg
12.06.2021
12:00
Garbarnia Kraków
4:4
Skra Częstochowa
12.06.2021
12:00

III liga, gr. 4

Hetman Zamość
0:3
Siarka Tarnobrzeg
12.06.2021
17:30
Wisłoka Dębica
3:1
Podhale Nowy Targ
12.06.2021
17:30
Stal Stalowa Wola
2:2
Cracovia II Kraków
12.06.2021
17:30
Korona II Kielce
2:0
Wisła Sandomierz
12.06.2021
17:30
KSZO Ostrowiec Św.
1:1
ŁKS Łagów
12.06.2021
17:30
Podlasie Biała Podlaska
0:2
Wisła Puławy
12.06.2021
17:30
Avia Świdnik
1:1
Sokół Sieniawa
12.06.2021
17:30
Jutrzenka Giebułtów
0:1
KS Wiązownica
12.06.2021
17:30
Chełmianka Chełm
2:1
Lewart Lubartów
12.06.2021
17:30
Wólczanka Wólka Pełkińska
3:2
Stal Kraśnik
12.06.2021
17:30

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice) - mistrzowska

MKS Trzebinia
2:4
Wiślanie Jaśkowice
12.06.2021
11:00
Unia Oświęcim
1:3
Pcimianka Pcim
12.06.2021
17:00
Beskid Andrychów
0:0
Dalin Myślenice
12.06.2021
11:00
LKS Jawiszowice
1:3
Orzeł Ryczów
12.06.2021
17:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice) - spadkowa

Proszowianka Proszowice
0:2
LKS Śledziejowice
12.06.2021
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Garbarnia II Kraków
12.06.2021
18:00
Clepardia Kraków
2:0
Słomniczanka Słomniki
12.06.2021
11:00
Puszcza II
1:3
LKS Rajsko
12.06.2021
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
KS Chełmek
13.06.2021
17:00
Garbarnia II Kraków
:
LKS Śledziejowice
15.06.2021
18:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz) - mistrzowska

Limanovia Limanowa
2:3
Wierchy Rabka Zdrój
12.06.2021
11:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:2
Unia Tarnów
12.06.2021
17:00
Glinik Gorlice
0:3
Poprad Muszyna
12.06.2021
18:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
4:1
Lubań Maniowy
12.06.2021
17:00
Sokół Słopnice
4:1
Metal Tarnów
12.06.2021
17:30

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz) - spadkowa

Barciczanka Barcice
2:2
Tarnovia Tarnów
12.06.2021
16:00
Skalnik Kamionka Wielka
0:3
BKS Bochnia
12.06.2021
18:00
GKS Drwinia
:
Orkan Szczyrzyc
12.06.2021
18:00
Okocimski Brzesko
1:0
Watra Białka Tatrzańska
12.06.2021
16:30
Poprad Rytro
:
Rylovia Rylowa
13.06.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przemsza Klucze
3:1
Pogoń Miechów
12.06.2021
11:00
Zieleńczanka Zielonki
0:0
LKS Niedźwiedź
12.06.2021
18:00
Błękitni Modlnica
1:4
Przebój Wolbrom
12.06.2021
11:00
Orzeł Bębło
0:4
Piliczanka Pilica
12.06.2021
17:00
KS Olkusz
2:3
TS Węgrzce
12.06.2021
18:00
Spójnia Osiek
:
Leśnik Gorenice
13.06.2021
18:00
Orzeł Iwanowice
:
Bolesław Bukowno
13.06.2021
17:00
Leśnik Gorenice
:
Zieleńczanka Zielonki
15.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Orlęta Rudawa
0:5
Wieczysta Kraków
12.06.2021
18:00
Kmita Zabierzów
3:2
Bronowianka Kraków
12.06.2021
15:30
Piast Wołowice
2:4
Grębałowianka Kraków
12.06.2021
15:00
Borek Kraków
3:2
Kaszowianka Kaszów
12.06.2021
18:00
Dąbski Kraków
2:5
Prądniczanka Kraków
12.06.2021
17:00
Skawinka Skawina
2:6
Hutnik II Kraków
12.06.2021
17:00
Nadwiślan Kraków
0:1
Prokocim Kraków
12.06.2021
18:00
Kmita Zabierzów
:
Dąbski Kraków
15.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Pasternik Ochojno
2:1
Tempo Rzeszotary
12.06.2021
17:00
Górnik Wieliczka
4:1
Wróblowianka Wróblowice
12.06.2021
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
1:2
Błękitni Bodzanów
12.06.2021
18:00
Gdovia Gdów
4:2
Złomex Branice
12.06.2021
18:00
Orzeł Myślenice
4:1
Wiarusy Igołomia
12.06.2021
18:00
Raba Dobczyce
1:0
Radziszowianka Radziszów
12.06.2021
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Wiślanka Grabie
13.06.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Sokół Przytkowice
1:4
Hejnał Kęty
11.06.2021
18:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:2
Kalwarianka Kalwaria Z.
12.06.2021
18:00
Niwa Nowa Wieś
4:1
Brzezina Osiek
12.06.2021
16:00
LKS Gorzów
0:2
Nadwiślanin Gromiec
12.06.2021
12:00
MKS Libiąż
:
LKS Żarki
12.06.2021
18:00
Garbarz Zembrzyce
0:3
Babia Góra Sucha Beskidzka
12.06.2021
18:00
Zgoda Byczyna
0:2
Tempo Białka
12.06.2021
18:00
Halniak Maków Podhalański
2:2
Victoria Jaworzno
12.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Zorza Zaczarnie
2:1
Dunajec Zakliczyn
12.06.2021
17:00
LKS Ładna
2:3
Polan Żabno
12.06.2021
18:00
Ciężkowianka Ciężkowice
2:1
Olimpia Wojnicz
12.06.2021
17:00
GLKS Gromnik
:
LKS Szynwałd
13.06.2021
14:00
Tuchovia Tuchów
:
Dunajec Zbylitowska Góra
13.06.2021
18:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Unia Niedomice
13.06.2021
18:00
Ikar Odporyszów
:
Wisła Szczucin
13.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Arkadia Olszyny
0:0
Szreniawa Nowy Wiśnicz
12.06.2021
16:30
Sokół Maszkienice
3:0
Olimpia B.
12.06.2021
18:00
Orzeł Dębno
6:1
Naprzód Sobolów
12.06.2021
15:00
Strażak Mokrzyska
4:1
Błyskawica Proszówki
12.06.2021
11:00
Raba Książnice
:
Radłovia Radłów
13.06.2021
17:00
Olimpia Kąty
:
Wola Radłowska
13.06.2021
18:00
Poręba Spytkowska
:
Sokół Borzęcin Górny
13.06.2021
15:00
Sokół Borzęcin Górny
:
Strażak Mokrzyska
15.06.2021
17:30
Poręba Spytkowska
:
Jadowniczanka Jadowniki
15.06.2021
17:30
Naprzód Sobolów
:
Sokół Maszkienice
15.06.2021
17:30

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKSKobylankaKobylanka
1:0
Grybovia Grybów
12.06.2021
17:00
Dunajec Nowy Sącz
1:0
Podhalanin Biecz
12.06.2021
17:00
Sokół Stary Sącz
:
Zyndram
13.06.2021
14:30
Hart Tęgoborze
:
Zawisza R.
13.06.2021
16:00
LKS Zagórzany
:
Kolejarz Stróże
13.06.2021
17:30
Gród Podegrodzie
:
LKS Uście Gorlickie
13.06.2021
16:00
LKS Łużna
:
Łosoś Łososina Dolna
13.06.2021
14:00
ULKS Korzenna
:
Helena Nowy Sącz
13.06.2021
11:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Babia Góra Lipnica Wielka
2:3
Krokus
12.06.2021
18:00
Turbacz Mszana Dolna
2:1
Laskovia
12.06.2021
18:00
Jarmuta
3:0
Wiatr Ludźmierz
12.06.2021
18:00
Zalesianka
6:1
Huragan Waksmund
12.06.2021
18:00
AKS Ujanowice
:
Granit Czarna Góra
12.06.2021
18:00
LKS Szaflary
1:2
Jordan Jordanów
12.06.2021
18:00
Wierchy Pasierbiec
:
Czarni Czarny Dunajec
13.06.2021
15:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Galicja Raciborowice
:
Bibiczanka Bibice
12.06.2021
18:00
Partyzant Dojazdów
12:2
Strażak Goszcza
12.06.2021
16:00
Michałowianka Michałowice
0:2
Słomniczanka II Słomniki
12.06.2021
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
0:3 v.o.
Spartak Wielkanoc
12.06.2021
 
Szreniawa Koszyce
:
Jastrzębiec Książ Wielki
13.06.2021
18:00
Prądniczanka II Kraków
:
Ekler Baranówka
13.06.2021
18:00
Błękitni II Modlnica
:
Czarni 03 Grzegorzowice
13.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków II)

Maszycanka Maszyce
1:1
Wisła Czernichów
12.06.2021
11:00
Wisła Rząska
:
MKS Skała 2004
12.06.2021
17:00
Sokół Rybna
:
Lotnik Kryspinów
12.06.2021
18:00
Dragon Szczyglice
4:4
Tęcza Piekary
12.06.2021
11:00
Sportowiec Modlniczka
:
Świt Krzeszowice
12.06.2021
18:00
Liszczanka Liszki
4:0
JKS Zelków
12.06.2021
16:30
Strażak Rączna
:
Iskra Czułów
13.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków III)

Podgórze Kraków
:
Wanda Nowa Huta
12.06.2021
17:00
Płomień Kostrze
1:4
Kabel Kraków
12.06.2021
18:00
Rzozovia Rzozów
:
Pogoń Skotniki
12.06.2021
17:00
Iskra Krzęcin
:
Fairant Kraków
13.06.2021
16:00
Tramwaj Kraków
:
Krakus Swoszowice
13.06.2021
17:00
Strzelcy Kraków
:
Gajowianka Gaj
13.06.2021
18:00
Cedronka Wola Radziszowska
:
Bratniak Kraków
13.06.2021
17:00
Krakus Swoszowice
:
Bratniak Kraków
15.06.2021
18:30
Bieżanowianka Kraków
:
Tramwaj Kraków
15.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Czarnochowice
:
Wolni Kłaj
12.06.2021
18:00
Rożnowa
1:2
Sokół Chorągwica
12.06.2021
18:00
Iskra Zakrzów
2:1
Zieloni Niegowić
12.06.2021
18:00
Piłkarz Podłęże
:
Strażak Kokotów
13.06.2021
18:00
Piast Łapanów
:
UKS Sygneczów
13.06.2021
18:00
Czarni Staniątki
:
Contra Sułków
13.06.2021
18:30
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Wilga Koźmice Wielkie
13.06.2021
14:00
Gwiazda Brzegi
:
Zryw Szarów
13.06.2021
17:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Karpaty Siepraw
2:0
Skalnik Trzemeśnia
12.06.2021
18:00
Gościbia Sułkowice
:
Zielonka Wrząsowice
12.06.2021
17:00
Rokita Kornatka
:
LKS Rudnik
12.06.2021
18:00
Clavia Świątniki Górne
4:3
Beskid Tokarnia
12.06.2021
15:00
Iskra Brzączowice
2:7
Sokół Borzęta
12.06.2021
18:00
Górki Myślenice
1:2
Topór Tenczyn
12.06.2021
17:00
Hejnał Krzyszkowice
:
Staw Polanka
13.06.2021
11:00
Lubomir Wiśniowa
:
Sęp Droginia
13.06.2021
15:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Sokół Gołaczewy
1:3
Przebój Wolbrom
12.06.2021
17:00
Olimpia Łobzów
5:4
Błysk Zederman
12.06.2021
16:00
Błyskawica Kolbark
0:0
Trzy Korony Żarnowiec
12.06.2021
18:00
Promień Przeginia
3:2
Centuria Chechło
12.06.2021
11:00
Dłubnia Trzyciąż
:
Laskowianka Laski
13.06.2021
17:00
Pilica Wierbka
:
Legion Bydlin
13.06.2021
11:00
Spartak Charsznica
:
Unia Jaroszowiec
13.06.2021
11:00
Strażak Przybysławice
:
Wielmożanka Wielmoża
13.06.2021
17:00

Keeza Klasa A (Chrzanów)

Tęcza Tenczynek
3:1
UKS Dulowa
12.06.2021
18:00
Fablok Chrzanów
5:2
Zagórzanka Zagórze
12.06.2021
18:00
MKS Alwernia
0:3
Wisła Jankowice
12.06.2021
18:00
Ciężkowianka Jaworzno
6:0
Wolanka Wola Filipowska
12.06.2021
11:00
Błyskawica Myślachowice
:
Unia Kwaczała
13.06.2021
17:00
Promyk Bolęcin
:
Wisełka Rozkochów
13.06.2021
18:00
SPRiN Regulice
:
Victoria Zalas
13.06.2021
18:00

Keeza Klasa B (Kraków I)

Zawisza Sulechów
:
Novi Narama
12.06.2021
17:00
Olimpia Czaple Wielkie
:
Kosynierzy Łuczyce
13.06.2021
15:30
Milenium Radziemice
:
Juvenia Prandocin
13.06.2021
12:00
Agricola Klimontów
:
Sparta Skrzeszowice
13.06.2021
11:00
LKS Niedźwiedź II
:
Polonia Wilczkowice
13.06.2021
16:00
Trątnowianka Trątnowice
:
LKS Polanowice
13.06.2021
12:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Potok Więckowice
3:1
Płomień Jerzmanowice
12.06.2021
17:00
Iskra Radwanowice
1:1
Orzeł II Bębło
12.06.2021
12:00
Niegoszowianka
:
Fitball Szklary
13.06.2021
17:00
Maszycanka II Maszyce
:
Topór Aleksandrowice
13.06.2021
16:00
Kmita II Zabierzów
:
Górzanka Nawojowa Góra
13.06.2021
11:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Rybitwy Kraków
2:5
Wieczysta II
12.06.2021
16:00
Wawel Kraków
4:3
Opatkowianka Opatkowice
12.06.2021
11:00
Albertus Kraków
3:7
Pychowianka Kraków
12.06.2021
13:30
Grom Kraków
:
Victoria Kraków
13.06.2021
17:00
Kaszowianka II Kaszów
:
Dragoons Kraków
13.06.2021
13:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Gwiazda Ściejowice
2:2
Trzebol Wielkie Drogi
12.06.2021
17:00
Sankowia Sanka
:
Nadwiślan Rusocice
12.06.2021
17:00
Tyniec Kraków
3:0 v.o.
Skawinka II Skawina
12.06.2021
 
Borkowianka Borek Sz.
:
Sparta Przeginia Duchowna
13.06.2021
17:00
Lotnik II Kryspinów
:
Błękitni Czułówek
13.06.2021
18:30

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Batory Wola Batorska
3:0 v.o.
Promień Zakrzowiec
12.06.2021
17:00
Start Brzezie
1:0
Naprzód Ochmanów
12.06.2021
17:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Gryf Wiatowice
12.06.2021
15:30
Wiarusy II
3:1
Górnik II Wieliczka
12.06.2021
16:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Gdovia II Gdów
12.06.2021
17:00
Tęcza Słomiróg
9:0
Ledniczanka
12.06.2021
17:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Dąb Zabierzów Bocheński
13.06.2021
17:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

Górki II Myślenice
:
Szczebel Lubień
13.06.2021
16:00
Iskra Głogoczów
3:0 v.o.
Raba II Dobczyce
13.06.2021
16:00
Grodzisko Raciechowice
:
Radwan Skomielna Czarna
13.06.2021
15:00
Dukla Bysina
:
Wicher Stróża
13.06.2021
15:00
Jawor Jawornik
:
Orzeł Nowa Wieś
13.06.2021
16:00
Karpaty II Siepraw
:
LKS Trzebunia
13.06.2021
18:00
Cyrhla Krzczonów
:
Cisy Harbutowice
13.06.2021
15:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Strumyk Zarzecze
:
Northstar Miechów
12.06.2021
17:00
Hetman Dłużec
3:0
Stare Bukowno
12.06.2021
16:00
Pilica II Wierbka
2:0
Czapla Czaple Male
12.06.2021
16:00
Piliczanka II Pilica
:
Victoria Smroków
13.06.2021
16:00
Trzy Buki Wierzchowisko
3:0 v.o.
Nidzica Słaboszów
13.06.2021
11:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Górnik Łęczna
0:5
Sandecja Nowy Sącz
12.06.2021
12:00
Stal Rzeszów
:
Korona II
13.06.2021
14:00
Resovia Rzeszów
:
Motor Lublin
13.06.2021
12:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Wisła Kraków
4:1
Legia Warszawa
11.06.2021
11:00
Gwarek Zabrze
5:2
Jagiellonia
12.06.2021
12:00
Hutnik Kraków
1:0
Górnik Zabrze
12.06.2021
12:00
Cracovia Kraków
1:2
Śląsk Wrocław
12.06.2021
13:00
Lech Poznań
:
SMS Łódź
13.06.2021
17:00
Zagłębie Lubin
:
Escola Varsovia Warszawa
13.06.2021
12:00
Korona
:
Pogoń Szczecin
13.06.2021
12:00
Arka G.
:
Lechia
13.06.2021
15:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Korona Kielce
1:2
Wisła Kraków
12.06.2021
12:00
Cracovia Kraków
1:2
Stal Rz.
12.06.2021
15:30
TOP 54 Biała Podlaska
0:0
Górnik Ł.
12.06.2021
13:30
Motor Lublin
3:1
Hutnik Kraków
12.06.2021
16:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

BKS Lublin
2:3
Cracovia Kraków
12.06.2021
16:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:3
KKP Korona
12.06.2021
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Unia Tarnów
13.06.2021
12:00
Hetman Z.
:
Wisła Kraków
13.06.2021
16:00

Małopolska Liga Juniorów

Unia Tarnów
3:0
Beskid Andrychów
11.06.2021
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
6:3
Tarnovia Tarnów
12.06.2021
10:30
BKS Bochnia
:
Profi Zielonki
13.06.2021
10:00
Okocimski Brzesko
:
Sokół Stary Sącz
13.06.2021
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Dunajec Nowy Sącz
13.06.2021
10:00
Górnik Wieliczka
:
Prądniczanka Kraków
13.06.2021
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Limanovia Limanowa
13.06.2021
15:00
Pcimianka Pcim
:
Orkan Raba Wyżna
13.06.2021
18:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Podhale Nowy Targ
3:1
Dunajec Nowy Sącz
11.06.2021
17:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
6:1
Profi Zielonki
12.06.2021
10:00
Sandecja Nowy Sącz
2:2
Okocimski Brzesko
12.06.2021
13:00
Garbarnia Kraków
:
Puszcza Niepołomice
14.06.2021
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Podgórze Kraków
3:1
SMS Oświęcim
12.06.2021
14:00
Unia Tarnów
:
Górnik Tarnów
12.06.2021
12:00
Glinik Gorlice
1:3
Hutnik II Kraków
12.06.2021
10:00
AP Wisła Czarny Dunajec
:
Tarnovia Tarnów
13.06.2021
10:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Garbarnia Kraków
0:4
Wisła II Kraków
11.06.2021
15:00
Dunajec Nowy Sącz
4:1
Unia Oświęcim
12.06.2021
10:00
Okocimski Brzesko
0:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.06.2021
10:00
Respect Szalowa
0:0
Podhale Nowy Targ
12.06.2021
11:00
Okocimski Brzesko
:
Garbarnia Kraków
15.06.2021
18:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Unia II Tarnów
2:1
Okocimski Brzesko
12.06.2021
10:00
MOSiR Bochnia
2:1
Sandecja Nowy Sącz
12.06.2021
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Hutnik Kraków
13.06.2021
10:00
AP 21 Kraków
:
Chełmek
13.06.2021
10:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Limanovia Limanowa
4:2
Podhale Nowy Targ
12.06.2021
13:45
Wisła Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
12.06.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
AS Progres Kraków
12.06.2021
10:00
Cracovia Kraków
1:5
Dunajec Nowy Sącz
12.06.2021
10:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:2
AP Wisła Czarny Dunajec
12.06.2021
16:00
AP 21 Chrzanów
5:1
Kalwarianka
12.06.2021
10:00
Hutnik Kraków
:
Okocimski Brzesko
13.06.2021
15:00
Okocimski Brzesko
:
Wisła II K.
15.06.2021
18:00

III liga kobiet, gr.4

Tarnovia II
:
Starówka Nowy Sącz
13.06.2021
13:00
Izolator Boguchwała
:
Puszcza Niepołomice
13.06.2021
13:00
Podgórze Kraków
:
Naprzód Sobolów
13.06.2021
13:00
Iskra Krzemień
:
Iskra Brzezinka
13.06.2021
13:00
Hetman Włoszczowa
:
Unia Lublin
13.06.2021
13:00
DAP Dębica
:
Dąb Zabierzów Bocheński
13.06.2021
13:00
Tarnovia II
:
DAP Dębica
15.06.2021
18:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Clepardia Kraków
:
Wieczysta Kraków
11.06.2021
19:30
Cracovia Kraków
12:6
Grębałowianka Kraków
11.06.2021
19:30
Hutnik Kraków
5:5
Wisła Kraków
11.06.2021
20:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Dąbski
11.06.2021
20:30
Prokocim Kraków
:
Strzelcy
11.06.2021
21:30
Opatkowianka Opatkowice
5:0
Wanda Kraków
11.06.2021
21:30
walkower, Wanda wycofała się z rozgrywek

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny