Remis w dalekim Stargardzie

Garbarnia Kraków bezbramkowo zremisowała w dzisiejszym spotkaniu z Błękitnymi Stargard. Goście z Krakowa od samego początku wykazywali większą chęć do gry, efektem tego była sytuacja z piątej minuty meczu, gdy Duda próbował zaskoczyć bramkarza Błękitnych.

W późniejszym fragmencie swoje okazje mieli Marszalik oraz Górski, lecz goalkeeper miejscowych nadal zachowywał czyste konto.

W drugich czterdziestu pięciu minutach znowu zarysowała się przewaga Brązowych. Próbował ze stałego fragmentu Laskoś a później po akcji Feliks, Duda oraz Fidziukiewicz. Żadna z tych akcji nie zakończyła się jednak bramką.

Pod koniec spotkania gospodarze też mieli swoje okazje, ale Kozioł zachował czyste konto i ostatecznie spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Na zakończenie sezonu Garbarnia zmierzy się przed własną publicznością ze Skrą Częstochowa. Co ciekawa oba zespoły walczą o udział w barażach i mają identyczną liczbę punktów, wiele wskazuje na to, że przy zwycięstwie jednej z ekip to właśnie ktoś z dwójki Garbarnia – Skra zagra w barażach. W przypadku remisu do gry wkroczyć może Stal Rzeszów, która musi wygrać z rezerwami Lecha i liczyć na korzystny rezultat w Krakowie.

Emocje na stadionie Garbarni gwarantowane. Pierwszy gwizdek zabrzmi 12 czerwca o godzinie 12:00.