facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Sokół demoluje Orła! (foto)

Sokół demoluje Orła! (foto)

Chyba nikt nie spodziewał się tego, że Sokół Kocmyrzów w niedzielne przedpołudnie wręcz zdemoluje na własnym stadionie Orła Ryczów!

Ryczowianie, którzy jeszcze marzyli o miejscu premiowanym grą w barażach, marzenia o tym celu chyba muszą odłożyć w czasie minimum do następnego sezonu. Po sromotnej porażce Orzeł traci do lidera z Jaśkowic już siedem punktów.

Sokół prowadzony przez tymczasowego trenera Michała Guję strzelanie rozpoczął już w piątej minucie a na listę strzelców wpisał się Assinor. Pięć minut później Mateusz Hałat podwyższył prowadzenie miejscowych.

Na kolejne bramki trzeba było czekać do trzydziestej minuty, kiedy to w przeciągu pięciu minut dubletem strzeleckim popisał się Szymon Pietrzyk.

Jeszcze przed przerwą wynik na 5:0 podwyższył Targosz. Stało się jasne, że Sokół nie da sobie w tym meczu zrobić krzywdy i pewnie zainkasuje komplet punktów odnosząc przekonywujące zwycięstwo.

Po przerwie Sokół nie zwalniał tempa grając swoją piłkę i konsekwentnie podwyższając prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Kacper Orłowski i było już 6:0 dla miejscowych.

W sześćdziesiątej ósmej minucie honorowe trafienie dla ryczowian zaliczył Wojciech Dziadzio.

Sokół jednak odpowiedział jeszcze dwoma bramki, ponownie Hałat zapisał się na liście strzelców a wynik na 8:1 ustalił ukraiński pomocnik Dmytro Frolov.

Walka o prawo gry w barażach praktycznie się rozstrzygnęła, doświadczony zespół z Jaśkowic nie powinien dać sobie wyrwać siedmiopunktowej przewagi nad Orłem.

-[FOTOGALERIA

IV liga, gr. zachodnia – mistrzowska, 06.06.2021
Sokół Kocmyrzów – Orzeł Ryczów 8:1 (5:0)
Assinor 5’, Hałat 10’ 77’, Pietrzyk 30’, 35’, Targosz 43’, Orłowski 55’, Frolov 87’ – Dziadzio 68’

Sokół: Przybyś – Orłowski, Pietrzyk, Stec (65. Król), Assinor, Frolov, Motłoch, Hałat, Targosz, Korneluk, Cholewa (80. Adamski)

Orzeł: Sobala – Zebala (60. Kawaler), Smagło, Skwarczeński, Porębski (65.Kulig), Para (54. Mizia), Kowalówka (80. Koziołek), Garzeł, Otfinowski, Kiełbus, Dziadzio

Żółte kartki: Assinor

Czerwona kartka: Sobala (60)

 

 

Źródło: własne, fot. Mikiewicz

Dodano: 2021-06-07 11:56:39


Zobacz też: Keeza IV liga (Kraków-Wadowice) - mistrzowska

Sokół Kocmyrzów  Orzeł Ryczów 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
0:1
Radomiak Radom
26.11.2021
20:30
Piast Gliwice
2:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
26.11.2021
18:00
Śląsk Wrocław
2:1
Stal Mielec
27.11.2021
15:00
Pogoń Szczecin
5:1
Lechia Gdańsk
27.11.2021
17:30
Górnik Łęczna
1:2
Górnik Zabrze
27.11.2021
12:30
Raków Częstochowa
:
Zagłębie Lubin
27.11.2021
20:00
Wisła Płock
:
Cracovia Kraków
28.11.2021
12:30
Legia Warszawa
:
Jagiellonia Białystok
28.11.2021
17:30
Lech Poznań
:
Warta Poznań
28.11.2021
15:00

Fortuna I Liga

Odra Opole
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
26.11.2021
20:30
GKS Katowice
2:3
Miedź Legnica
26.11.2021
18:00
Skra Częstochowa
0:0
ŁKS Łódź
26.11.2021
18:00
Chrobry Głogów
1:0
Arka Gdynia
27.11.2021
12:40
Puszcza Niepołomice
5:2
Korona Kielce
27.11.2021
20:30
GKS Tychy
1:0
Resovia Rzeszów
28.11.2021
12:40
Sandecja Nowy Sącz
:
Górnik Polkowice
28.11.2021
15:00
Widzew Łódź
:
Zagłębie Sosnowiec
28.11.2021
18:00

eWinner II Liga

Ruch Chorzów
0:0
Motor Lublin
26.11.2021
18:05
Stal Rzeszów
3:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
27.11.2021
16:00
Znicz Pruszków
0:0
GKS Bełchatów
27.11.2021
12:00
Wigry Suwałki
3:0
KKS 1925 Kalisz
27.11.2021
12:00
Hutnik Kraków
0:3
Olimpia Elbląg
27.11.2021
13:00
Radunia Stężyca
0:2
Garbarnia Kraków
27.11.2021
13:00
Sokół Ostróda
1:4
Chojniczanka Chojnice
27.11.2021
13:00
Wisła Puławy
:
Lech II Poznań
28.11.2021
16:00
Śląsk II Wrocław
1:2
Pogoń Siedlce
28.11.2021
13:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - jesień

Motor Lublin
1:2
Resovia Rzeszów
28.11.2021
12:00

Ekstraliga Kobiet

APLG Gdańsk
3:1
Rekord Bielsko Biała
27.11.2021
14:00

I Liga Kobiet

Stomil Olsztyn
4:0
Ząbkovia Ząbki
27.11.2021
12:00
SWD Wodzisław
:
ROW Rybnik
27.11.2021
15:00

I liga futsalu, gr. południowa

Futsal Nowiny
0:7
Sośnica Gliwice
27.11.2021
19:00
AZS UEK Kraków
6:1
GSF Gliwice
27.11.2021
19:00
Heiro Rzeszów
5:4
FC Siemianowice Śląskie
27.11.2021
16:00
Unia Tarnów
:
BSF Bochnia
28.11.2021
17:00
AZS UŚ Katowice
:
AZS UMCS Lublin
28.11.2021
16:00
Gwiazda Ruda Śląska
:
GKS Futsal Tychy
28.11.2021
14:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Tarnovia Tarnów
1:5
AZS UJ Kraków
27.11.2021
16:00
Respekt Myślenice
:
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
28.11.2021
18:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

ISD-AJD Częstochowa
:
Unia Opole
28.11.2021
18:30
AZS UŚ Katowice
:
Plon Błotnica Strzelecka
28.11.2021
12:30
AZS UP Wanda Kraków
:
Wierzbowianka Wierzbno
28.11.2021
17:00

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

Iskra Tarnów
4:1
Tyniec Kraków
27.11.2021
17:00
Wierzbowianka II Wierzbno
:
Wawel Kraków
28.11.2021
19:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
19:3
Wanda Kraków
26.11.2021
19:30
Prokocim Kraków
6:6
Clepardia Kraków
26.11.2021
19:30
Opatkowianka Opatkowice
4:11
Wisła Kraków
26.11.2021
20:30
Grębałowianka Kraków
5:7
Wieczysta Kraków
26.11.2021
20:30
Hutnik Kraków
3:4
Orzeł Piaski Wielkie
26.11.2021
21:30
Strzelcy
5:10
Dąbski
26.11.2021
21:30