facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Piątka Wieczystej (foto)

Piątka Wieczystej (foto)

Wieczysta Kraków zapewniła już sobie awans do IV ligi a w najbliższa środę zmierzy się na stadionie Garbarni Kraków z Popradem Muszyna w finale Pucharu Polski.

Jednak za nim dojedzie do tego starcia Wieczysta rozgrywała ligowe spotkanie z walczącymi o utrzymanie w Klasie Okręgowej – Orlętami Rudawa.

Wynik spotkania został otwarty w siódmej minucie, kiedy to na listę strzelców wpisał się Sławomir Peszko, który wykorzystał prostopadłe dogranie od Szewczyka i pewnym strzałem po dalszym rogu bramki umieścił futbolówkę w siatce.

Po upływie trzydziestej minuty prowadzenie gości podwyższył precyzyjnym strzałem Radosław Majewski.

Na kolejne bramki czekać trzeba było aż do siedemdziesiątej minuty, pięknym strzałem popisał się tym razem Pietras, który dopadł do odbitej piłki przed polem karnym i mocnym strzałem ulokował piłkę w bramce rywali.

Na cztery minuty przed końcem do siatki Orląt trafił Piejak, który dobił strzał Majewskiego z najbliższej odległości. Wynik ustalił minutę później Jampich, który najlepiej odnalazł się w zamieszaniu podbramkowym po rzucie rożnym i strzałem z głowy skierował piłkę do bramki.

-[FOTOGALERIA

Klasa Okręgowa (Kraków II), 12.06.2021
Orlęta Rudawa – Wieczysta Kraków 0:5 (0:2)
Peszko 7’, Majewski 30’, Pietras 70’, Piejak 84’, Jampich 85’

Orlęta: Kwiatkowski – Siuda (65. Wosik), Orłoś, W. Stryczek, Balcer, Kulig, T. Stryczek (88. Palczewski), Kołodziejczyk, Piotrowski (82. Całek), Partyła (70. Dąbek), Piekarz (80. Wilk)

Wieczysta: Miśkiewicz – Kura, Guzik (46. Jurkowski), Jampich, Michalski (46. Frańczak), Kumah (46. Bąk), Gamrot (64.Krasuski), Pietras, Peszko, Majewski, Szewczyk (74. Piejak)


 

 

Źródło: Piotr Patej

Dodano: 2021-06-14 20:50:59


Zobacz też: Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Orlęta  Wieczysta Kraków 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
0:1
Radomiak Radom
26.11.2021
20:30
Piast Gliwice
2:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
26.11.2021
18:00
Śląsk Wrocław
2:1
Stal Mielec
27.11.2021
15:00
Pogoń Szczecin
5:1
Lechia Gdańsk
27.11.2021
17:30
Górnik Łęczna
1:2
Górnik Zabrze
27.11.2021
12:30
Raków Częstochowa
:
Zagłębie Lubin
27.11.2021
20:00
Wisła Płock
:
Cracovia Kraków
28.11.2021
12:30
Legia Warszawa
:
Jagiellonia Białystok
28.11.2021
17:30
Lech Poznań
:
Warta Poznań
28.11.2021
15:00

Fortuna I Liga

Odra Opole
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
26.11.2021
20:30
GKS Katowice
2:3
Miedź Legnica
26.11.2021
18:00
Skra Częstochowa
0:0
ŁKS Łódź
26.11.2021
18:00
Chrobry Głogów
1:0
Arka Gdynia
27.11.2021
12:40
Puszcza Niepołomice
5:2
Korona Kielce
27.11.2021
20:30
GKS Tychy
1:0
Resovia Rzeszów
28.11.2021
12:40
Sandecja Nowy Sącz
:
Górnik Polkowice
28.11.2021
15:00
Widzew Łódź
:
Zagłębie Sosnowiec
28.11.2021
18:00

eWinner II Liga

Ruch Chorzów
0:0
Motor Lublin
26.11.2021
18:05
Stal Rzeszów
3:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
27.11.2021
16:00
Znicz Pruszków
0:0
GKS Bełchatów
27.11.2021
12:00
Wigry Suwałki
3:0
KKS 1925 Kalisz
27.11.2021
12:00
Hutnik Kraków
0:3
Olimpia Elbląg
27.11.2021
13:00
Radunia Stężyca
0:2
Garbarnia Kraków
27.11.2021
13:00
Sokół Ostróda
1:4
Chojniczanka Chojnice
27.11.2021
13:00
Wisła Puławy
:
Lech II Poznań
28.11.2021
16:00
Śląsk II Wrocław
1:2
Pogoń Siedlce
28.11.2021
13:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - jesień

Motor Lublin
1:2
Resovia Rzeszów
28.11.2021
12:00

Ekstraliga Kobiet

APLG Gdańsk
3:1
Rekord Bielsko Biała
27.11.2021
14:00

I Liga Kobiet

Stomil Olsztyn
4:0
Ząbkovia Ząbki
27.11.2021
12:00
SWD Wodzisław
:
ROW Rybnik
27.11.2021
15:00

I liga futsalu, gr. południowa

Futsal Nowiny
0:7
Sośnica Gliwice
27.11.2021
19:00
AZS UEK Kraków
6:1
GSF Gliwice
27.11.2021
19:00
Heiro Rzeszów
5:4
FC Siemianowice Śląskie
27.11.2021
16:00
Unia Tarnów
2:5
BSF Bochnia
28.11.2021
17:00
AZS UŚ Katowice
5:1
AZS UMCS Lublin
28.11.2021
16:00
Gwiazda Ruda Śląska
4:1
GKS Futsal Tychy
28.11.2021
14:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Tarnovia Tarnów
1:5
AZS UJ Kraków
27.11.2021
16:00
Respekt Myślenice
:
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
28.11.2021
18:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

ISD-AJD Częstochowa
:
Unia Opole
28.11.2021
18:30
AZS UŚ Katowice
0:4
Plon Błotnica Strzelecka
28.11.2021
12:30
AZS UP Wanda Kraków
1:7
Wierzbowianka Wierzbno
28.11.2021
17:00

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

Iskra Tarnów
4:1
Tyniec Kraków
27.11.2021
17:00
Wierzbowianka II Wierzbno
:
Wawel Kraków
28.11.2021
19:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
19:3
Wanda Kraków
26.11.2021
19:30
Prokocim Kraków
6:6
Clepardia Kraków
26.11.2021
19:30
Opatkowianka Opatkowice
4:11
Wisła Kraków
26.11.2021
20:30
Grębałowianka Kraków
5:7
Wieczysta Kraków
26.11.2021
20:30
Hutnik Kraków
3:4
Orzeł Piaski Wielkie
26.11.2021
21:30
Strzelcy
5:10
Dąbski
26.11.2021
21:30