Piast żegna się z okręgówką

Piast Wołowice aby liczyć jeszcze na utrzymanie musiał wczoraj wygrać ze Skawinką Skawina. Niestety dla graczy z Wołowic spotkanie zakończyło się wysoką porażką i przy zwycięstwie Bronowianki, ekipa z Wołowic znalazła się w strefie spadkowej, z której na pewno się już nie wydostanie, ponieważ w ostatniej kolejce będzie pauzować.

Piast w całym sezonie zgromadził dwadzieścia dwa oczka co jest wynikiem niezadawalającym i niewystraczającym do utrzymania w Klasie Okręgowej.

We wczorajszym meczu ze Skawinką nie oglądaliśmy bramek w pierwszej połowie. Dopiero w sześćdziesiątej piątej minucie Jakub Piekarski otworzył wynik spotkania pokonując Piotra Syrka. Dwie minuty później Sałek podwyższył prowadzenie Skawinki i stało się jasne, że Piast w tym meczu nie ugra dobrego dla siebie wyniku.

W ostatnich minutach wynik podwyższył Paweł Grzesiak a na pięć minut przed końcem Poniedziałek postawił kropkę „nad i” i ustalił wynik spotkania na 4:0 dla gospodarzy.