facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

W sobotę odbędzie się X Turniej Sędziów w Brzesku

Już w najbliższą sobotę rozegrany zostanie Jubileuszowy, X Turniej Sędziów Piłkarskich o Puchar Burmistrza Brzeska.
 
Na Orliku 2012 Brzesko "Zielonka" rywalizować będzie 10 drużyn reprezentujących kolegia sędziów z Małopolski oraz Podkarpacia. 

TERMINARZ GIER:



Głównymi sponsorami turnieju są Burmistrz Brzeska Tomasz Jan Latocha, Pizzeria Soprano oraz Podokręg Piłki Nożnej w Brzesku (www.mzpnpbrzesko.pl)
 
Turniej wsparli również: Albert Opakowania, Anapol Piotr Pacura, Art-dekor kwiaciarnia kwiaty Tarnów, Artdent, Auto Servis Sikora, Biznes i Turystyka- biuro podróży, Browar Okocim, BUMAT Jerzy Rybicki Materiały Budowlane. Centrum Wykończenia Wnętrz Bart-Box, Centrum Zaopatrzenia Rolnictwa "BAKUTIL" S.C., Climax NET, Fab-druk, F.H Kasia i Tomek Sprzęt Ogrodniczy Elektronarzędzia, Firma Handlowo-Usługowa NetCom Piotr Duśko, Firma Handlowo-Usługowo-Transportowa "Romex" Roman Baniak, Forever King, Galeria Wnętrz HOMEA, Hotel i Gospoda Pod Kamieniem, Joanna Hamielec photography, Krakowski Bank Spółdzielczy oddz. w Bochni, Krakowski Bank Spółdzielczy oddz. w Szczurowej, Lucrum Alkohole - Napoje Brzesko, Marsell, Pomoc Drogowa Tarnów Bracia Kural Sufczyn, Progres Displays - Systemy wystawiennicze, PROSTER, Serwis OPON PUMA Tworkowa Andrzej Sromek, Serwis Samochodowy ORION, SowaReklamy, Starostwo Powiatowe Brzesko - Powiat Brzeski, Studio Reklamy i Nadruku Max-Media Sp z oo, Tartak Sosna Krzysztof Milewski, Technics Metal, Wykonywanie Ogrodzeń Kraj Mateusz, Wylęgarnia Indyków Marek Górski, Zubello Szkółka Piłkarska.

 

 

Źródło: SP

Dodano: 2021-07-02 14:52:43


Turniej Sędziów 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
1:1
Radomiak Radom
18.10.2021
20:30
Stal Mielec
4:2
Zagłębie Lubin
18.10.2021
18:00

Fortuna I Liga

GKS Tychy
1:2
Stomil Olsztyn
18.10.2021
18:00
Resovia Rzeszów
:
Miedź Legnica
19.10.2021
18:00
Odra Opole
:
Skra Częstochowa
20.10.2021
20:30
Górnik Polkowice
:
Puszcza Niepołomice
20.10.2021
18:00
Stomil Olsztyn
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.10.2021
18:00

eWinner II Liga

Pogoń Grodzisk Mazowiecki
:
Lech II Poznań
20.10.2021
15:30

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - jesień

BKS Lublin
:
Cracovia Kraków
20.10.2021
15:30
Wisła Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
20.10.2021
14:30

Małopolska Liga Juniorów

Puszcza Niepołomice
:
Orzeł Myślenice
20.10.2021
16:30
Beskid Andrychów
:
Grybovia Grybów
20.10.2021
15:30

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:2
Hutnik Kraków
18.10.2021
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

AS Progres Kraków
:
Górnik Tarnów
20.10.2021
16:00

I Małopolska Liga Młodzików

Sandecja
5:2
Tarnovia Tarnów
19.10.2021
15:00

II Małopolska Liga Młodzików

TS Wisła I Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
19.10.2021
14:15
Pogoń S.
:
Unia Tarnów
21.10.2021
16:00

I Liga Oldbojów (Kraków)

Garbarnia Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
18.10.2021
19:00
Cracovia Kraków
1:0
Wisła Kraków
18.10.2021
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
3:2
Prokocim Kraków
18.10.2021
16:00
Grębałowianka Kraków
3:0 v.o.
Armatura Kraków
18.10.2021
16:00
Hutnik Kraków
:
Dąbski
19.10.2021
21:00

II Liga Oldbojów (Kraków)

Zwierzyniecki Kraków
2:2
Victoria Kobierzyn
18.10.2021
19:00
Borek Kraków
3:0
Krakus Swoszowice
18.10.2021
20:00
Strzelcy
0:4
Tyniec Kraków
18.10.2021
20:45
Wanda Kraków
4:2
Wieczysta Kraków
18.10.2021
16:00
Clepardia Kraków
4:1
Prądniczanka Kraków
18.10.2021
20:00