facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Powrót do Sandecji

Powrót do Sandecji

Kamil Słaby jest kolejnym zawodnikiem, który dołącza do drużyny Dariusza Dudka. 27-letni obrońca grał już dla "biało-czarnych" w sezonach 2013/14 do 2016/17. Teraz związał się z klubem rocznym kontraktem. W ostatnim sezonie Słaby reprezentował barwy Resovii Rzeszów.

 

 

Źródło: sandecja.pl

Dodano: 2021-07-06 23:08:55


Zobacz też: Fortuna I liga

Sandecja 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
1:2
Raków Częstochowa
16.10.2021
20:00
Górnik Łęczna
1:1
Piast Gliwice
16.10.2021
12:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:2
Lechia Gdańsk
16.10.2021
15:00
Górnik Zabrze
0:1
Wisła Kraków
16.10.2021
17:30
Cracovia Kraków
2:0
Warta Poznań
17.10.2021
15:00
Wisła Płock
1:0
Pogoń Szczecin
17.10.2021
12:30
Legia Warszawa
0:1
Lech Poznań
17.10.2021
17:30
Jagiellonia Białystok
:
Radomiak Radom
18.10.2021
20:30
Stal Mielec
:
Zagłębie Lubin
18.10.2021
18:00

Fortuna I Liga

GKS Jastrzębie
3:1
Górnik Polkowice
16.10.2021
15:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:1
Sandecja Nowy Sącz
16.10.2021
18:00
Skra Częstochowa
0:0
GKS Katowice
16.10.2021
20:30
Resovia Rzeszów
3:0
Chrobry Głogów
16.10.2021
12:40
Miedź Legnica
4:0
Zagłębie Sosnowiec
16.10.2021
18:00
ŁKS Łódź
1:0
Arka Gdynia
17.10.2021
12:40
GKS Tychy
:
Stomil Olsztyn
18.10.2021
18:00
Resovia Rzeszów
:
Miedź Legnica
19.10.2021
18:00
Odra Opole
:
Skra Częstochowa
20.10.2021
20:30
Górnik Polkowice
:
Puszcza Niepołomice
20.10.2021
18:00

eWinner II Liga

Pogoń Siedlce
3:0
Sokół Ostróda
16.10.2021
15:00
Hutnik Kraków
1:2
Stal Rzeszów
16.10.2021
15:00
GKS Bełchatów
2:1
KKS 1925 Kalisz
16.10.2021
15:00
Garbarnia Kraków
2:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
16.10.2021
14:00
Lech II Poznań
3:2
Chojniczanka Chojnice
16.10.2021
13:00
Motor Lublin
1:1
Wigry Suwałki
16.10.2021
18:00
Ruch Chorzów
2:4
Wisła Puławy
16.10.2021
17:15
Śląsk II Wrocław
2:5
Radunia Stężyca
17.10.2021
15:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
:
Lech II Poznań
20.10.2021
15:30

III liga, gr. 4

Unia Tarnów
0:0
Wisłoka Dębica
16.10.2021
15:00
Korona Rzeszów
1:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
16.10.2021
15:30
Avia Świdnik
1:2
KSZO Ostrowiec Św.
16.10.2021
14:00
Stal Stalowa Wola
3:0
Czarni Połaniec
16.10.2021
15:00
Podlasie Biała Podlaska
0:0
Sokół Sieniawa
16.10.2021
15:00
Podhale Nowy Targ
1:0
Siarka Tarnobrzeg
16.10.2021
15:00
Chełmianka Chełm
0:2
Orlęta Radzyń Podlaski
16.10.2021
15:00
Wisła Sandomierz
0:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
17.10.2021
15:00
ŁKS Łagów
1:1
Cracovia II Kraków
17.10.2021
15:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Wieczysta Kraków
2:0
Unia Oświęcim
16.10.2021
11:00
Jutrzenka Giebułtów
1:0
Garbarnia II Kraków
16.10.2021
11:00
Wiślanie Jaśkowice
4:1
Clepardia Kraków
16.10.2021
14:00
Orzeł Ryczów
5:0
KS Chełmek
16.10.2021
16:00
Dalin Myślenice
1:0
Beskid Andrychów
16.10.2021
11:00
TS Węgrzce
1:2
Sokół Kocmyrzów
16.10.2021
16:00
Wiślanka Grabie
1:1
Tempo Białka
17.10.2021
16:00
LKS Jawiszowice
1:1
Słomniczanka Słomniki
17.10.2021
16:00
Pcimianka Pcim
4:0
MKS Trzebinia
17.10.2021
16:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Skalnik Kamionka Wielka
1:1
Sokół Słopnice
16.10.2021
15:00
BKS Bochnia
0:1
Tarnovia Tarnów
16.10.2021
15:00
Lubań Maniowy
7:1
Radłovia Radłów
16.10.2021
15:00
Metal Tarnów
1:0
Jarmuta
16.10.2021
15:00
Poprad Muszyna
3:1
Dunajec Zakliczyn
16.10.2021
15:00
Glinik Gorlice
0:0
Okocimski Brzesko
16.10.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
2:0
Limanovia Limanowa
17.10.2021
11:00
Wolania Wola Rzędzińska
4:1
Kolejarz Stróże
17.10.2021
15:00
Wierchy Rabka Zdrój
3:1
Watra Białka Tatrzańska
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

LKS Niedźwiedź
0:2
Przemsza Klucze
16.10.2021
12:00
Jastrzębiec Książ Wielki
1:5
Zieleńczanka Zielonki
16.10.2021
15:00
Orzeł Bębło
2:4
Proszowianka Proszowice
16.10.2021
15:00
Błękitni Modlnica
1:2
KS PKM Olkusz
16.10.2021
16:00
Piliczanka Pilica
2:0
LOT Balice
16.10.2021
15:00
Spójnia Osiek
3:1
Bolesław Bukowno
16.10.2021
15:00
Przebój Wolbrom
5:1
Promień Przeginia
16.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Orlęta Rudawa
16.10.2021
15:00
Radziszowianka Radziszów
4:0
Grębałowianka Kraków
16.10.2021
15:00
Kmita Zabierzów
0:4
Świt Krzeszowice
16.10.2021
15:30
Kaszowianka Kaszów
1:1
Hutnik II Kraków
16.10.2021
15:30
Prądniczanka Kraków
8:0
Skawinka Skawina
16.10.2021
10:00
Prokocim Kraków
6:0
Borek Kraków
16.10.2021
15:30
Pogoń Skotniki
1:3
Bronowianka Kraków
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Tempo Rzeszotary
0:1
Złomex Branice
16.10.2021
16:00
Górnik Wieliczka
1:11
Raba Dobczyce
16.10.2021
14:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:0
Puszcza II
16.10.2021
11:00
Gdovia Gdów
1:2
LKS Śledziejowice
16.10.2021
16:00
Jordan Sum Zakliczyn
5:2
Orzeł Myślenice
16.10.2021
11:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
1:2
Karpaty Siepraw
17.10.2021
11:00
Wiarusy Igołomia
2:0
Wróblowianka Wróblowice
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

MKS Libiąż
1:2
Babia Góra Sucha Beskidzka
16.10.2021
15:00
Niwa Nowa Wieś
0:0
LKS Gorzów
16.10.2021
15:00
Sokół Przytkowice
4:1
Fablok Chrzanów
16.10.2021
15:00
Brzezina Osiek
1:1
Victoria Jaworzno
16.10.2021
15:00
Strażak Rajsko
0:5
Kalwarianka Kalwaria Z.
16.10.2021
15:00
Hejnał Kęty
4:0
Górnik Brzeszcze
16.10.2021
15:00
Zgoda Byczyna
2:1
LKS Żarki
16.10.2021
15:00
Skawa Wadowice
1:2
Nadwiślanin Gromiec
16.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Sokół Maszkienice
3:1
Ceramika Muchówka
16.10.2021
15:00
Rylovia Rylowa
3:0
GKS Drwinia
16.10.2021
16:00
Orzeł Dębno
3:1
Sokół Borzęcin Górny
16.10.2021
15:00
Poręba Spytkowska
2:1
Szreniawa Nowy Wiśnicz
16.10.2021
15:00
Jadowniczanka Jadowniki
1:5
Korona N.
16.10.2021
15:00
Naprzód Sobolów
5:2
Strażak Mokrzyska
17.10.2021
14:00
Victoria Słomka
0:6
Raba Książnice
17.10.2021
16:00
Olimpia B.
0:3
Błyskawica Proszówki
17.10.2021
14:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Tuchovia Tuchów
3:1
Dunajec Zbylitowska Góra
16.10.2021
15:00
Wisła Szczucin
2:2
LKS Nowa Jastrząbka
16.10.2021
13:00
LKS Szynwałd
5:1
Unia II Tarnów
16.10.2021
15:30
Olimpia Wojnicz
1:3
Pogórze
16.10.2021
15:30
LKS Rzuchowa
3:0
Zorza Zaczarnie
17.10.2021
15:30
LKS Ładna
:
Rzepiennik Strzyżewski
17.10.2021
15:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
2:4
LUKS Skrzyszów
17.10.2021
15:30
LUKS Zalipie
0:1
GLKS Gromnik
17.10.2021
15:30

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

KS Biecz
0:2
Biegoniczanka
16.10.2021
11:00
Barciczanka Barcice
5:1
Sokół Stary Sącz
16.10.2021
15:30
Helena Nowy Sącz
2:1
LKS Kobylanka
16.10.2021
15:30
LKS Łużna
1:2
Hart Tęgoborze
17.10.2021
14:00
Łosoś Łososina Dolna
1:2
LKS Uście Gorlickie
17.10.2021
14:00
LKS Zagórzany
0:3
Dunajec Nowy Sącz
17.10.2021
15:00
Zyndram
1:0
Gród Podegrodzie
17.10.2021
15:00
Wójtowa Lipinki
2:1
Poprad Rytro
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

LKS Szaflary
1:2
Wiatr Ludźmierz
16.10.2021
15:30
Zawrat Bukowina Tatrzańska
3:2
Turbacz Mszana Dolna
16.10.2021
15:30
AKS Ujanowice
1:2
Zalesianka
16.10.2021
15:30
Huragan Waksmund
2:3
Krokus
17.10.2021
15:30
Wierchy Pasierbiec
0:4
Orkan Szczyrzyc
17.10.2021
14:00
Granit Czarna Góra
0:4
Płomień Limanowa
17.10.2021
14:00
Czarni Czarny Dunajec
3:2
Babia Góra Lipnica Wielka
17.10.2021
15:30

Keeza Klasa A (Kraków I)

Partyzant Dojazdów
2:0
Słomniczanka II Słomniki
16.10.2021
14:30
Ekler Baranówka
5:3
Szreniawa Koszyce
16.10.2021
14:30
Czarni 03 Grzegorzowice
1:2
Orzeł Iwanowice
16.10.2021
15:00
Płomień Kościelec
4:3
Michałowianka Michałowice
16.10.2021
15:30
Bibiczanka Bibice
1:3
Galicja Raciborowice
17.10.2021
15:00
Błękitni II Modlnica
3:1
Maszycanka Maszyce
17.10.2021
16:00
Juvenia Prandocin
0:1
MKS Skała 2004
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
0:5
Piast Wołowice
16.10.2021
14:00
Sankowia Sanka
2:2
Start Kamień
16.10.2021
12:00
Tramwaj Kraków
4:2
Sportowiec Modlniczka
16.10.2021
12:30
Iskra Czułów
3:1
JKS Zelków
16.10.2021
15:30
Strażak Rączna
2:2
Liszczanka Liszki
17.10.2021
16:00
Wisła Jeziorzany
1:1
Potok Więckowice
17.10.2021
15:00
Cedronka Wola Radziszowska
2:1
Lotnik Kryspinów
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Kraków III)

Wieczysta II
7:0
Prądniczanka II Kraków
16.10.2021
19:00
Bieżanowianka Kraków
3:0
Wanda Nowa Huta
16.10.2021
15:30
Gajowianka Gaj
0:4
Dąbski Kraków
16.10.2021
16:00
Zwierzyniecki Kraków
1:2
Strzelcy Kraków
16.10.2021
15:00
Iskra Krzęcin
1:1
Bratniak Kraków
16.10.2021
16:00
Krakus Swoszowice
:
Podgórze Kraków
17.10.2021
11:00
Kabel Kraków
0:0
Nadwiślan Kraków
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Strażak Kokotów
1:4
Błękitni Bodzanów
16.10.2021
15:00
Batory Wola Batorska
0:4
Zryw Szarów
16.10.2021
15:00
Piast Łapanów
1:1
Zieloni Niegowić
16.10.2021
15:00
Wilga Koźmice Wielkie
2:2
Gwiazda Brzegi
16.10.2021
15:00
Sokół Chorągwica
3:3
Iskra Zakrzów
17.10.2021
15:30
Czarnochowice
1:2
Czarni Staniątki
17.10.2021
15:30
Wolni Kłaj
0:0
Start Brzezie
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Górki Myślenice
0:3
Topór Tenczyn
16.10.2021
15:00
Dziecanovia Dziekanowice
2:2
Hejnał Krzyszkowice
16.10.2021
15:00
Staw Polanka
3:2
Iskra Głogoczów
16.10.2021
15:00
Sokół Borzęta
1:2
Clavia Świątniki Górne
16.10.2021
15:30
LKS Rudnik
0:1
Gościbia Sułkowice
16.10.2021
15:00
Skalnik Trzemeśnia
1:1
Pasternik Ochojno
16.10.2021
16:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Beskid Tokarnia
17.10.2021
15:00
Iskra Brzączowice
2:2
Zielonka Wrząsowice
17.10.2021
15:30

Keeza Klasa A (Olkusz)

Unia Jaroszowiec
1:12
Wielmożanka Wielmoża
16.10.2021
15:45
Centuria Chechło
3:1
Laskowianka Laski
16.10.2021
15:00
Pogoń Miechów
2:3
Piliczanka II Pilica
17.10.2021
15:00
Przebój II Wolbrom
0:6
Pilica Wierbka
17.10.2021
15:00
Legion Bydlin
2:2
Strumyk Zarzecze
17.10.2021
15:00
Prądnik Sułoszowa
2:0
Błysk Zederman
17.10.2021
15:00
Strażak Przybysławice
1:3
Olimpia Łobzów
17.10.2021
15:00
Trzy Korony Żarnowiec
2:1
Spartak Charsznica
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Chrzanów)

Błyskawica Myślachowice
8:1
Wisła Jankowice
16.10.2021
15:30
Zagórzanka Zagórze
1:1
Górnik Siercza
16.10.2021
15:30
Unia Kwaczała
2:0
Wisełka Rozkochów
16.10.2021
11:00
Ciężkowianka Jaworzno
5:2
Tęcza Tenczynek
16.10.2021
15:30
Wolanka Wola Filipowska
7:1
Victoria Zalas
17.10.2021
15:30
Promyk Bolęcin
1:1
MKS Alwernia
17.10.2021
15:30
SPRiN Regulice
0:3
Polonia Luszowice
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków I)

LKS Niedźwiedź II
5:1
LKS Polanowice
16.10.2021
15:30
Zawisza Sulechów
5:1
Trątnowianka Trątnowice
16.10.2021
16:00
Sparta Skrzeszowice
1:4
Polonia Wilczkowice
17.10.2021
14:00
Kosynierzy Łuczyce
0:2
Victoria Smroków
17.10.2021
14:00
Olimpia Czaple Wielkie
1:10
Strażak Goszcza
17.10.2021
15:00
Agricola Klimontów
:
Cobra Wężerów
17.10.2021
11:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Orlęta II Rudawa
8:2
Novi Narama
17.10.2021
16:00
Wisła Rząska
2:0
Fitball Szklary
17.10.2021
13:00
Iskra Radwanowice
1:1
Niegoszowianka
17.10.2021
13:00
Górzanka Nawojowa Góra
0:1
Orzeł II Bębło
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Opatkowianka Opatkowice
1:2
Wawel Kraków
16.10.2021
15:30
Victoria Kraków
1:5
Fairant Kraków
16.10.2021
14:00
Bronowicki Kraków
3:0
Bieżanowianka II Kraków
16.10.2021
15:00
Pychowianka Kraków
5:4
Albertus Kraków
17.10.2021
15:00
Universum Kraków
:
Tramwaj II Kraków
17.10.2021
15:00
Dragoons Kraków
3:2
Rybitwy Kraków
17.10.2021
14:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Rzozovia Rzozów
2:2
Trzebol Wielkie Drogi
16.10.2021
15:00
Gwiazda Ściejowice
4:0
Sparta Przeginia Duchowna
16.10.2021
16:00
Tyniec Kraków
2:0
Lotnik II Kryspinów
16.10.2021
16:00
Płomień Kostrze
1:3
Sokół Rybna
16.10.2021
14:00
Borkowianka Borek Sz.
5:2
Radziszowianka II
16.10.2021
16:00
Kaszowianka II Kaszów
:
Błękitni Czułówek
17.10.2021
14:00
Nadwiślan Rusocice
1:5
Wisła Czernichów
17.10.2021
13:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Wiarusy II
7:1
Złomex II Branice
16.10.2021
16:00
Wieliczanka Wieliczka
1:3
Górnik II Wieliczka
16.10.2021
16:15
Gdovia II Gdów
2:6
Rożnowa
16.10.2021
14:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
0:4
Dąb Zabierzów Bocheński
16.10.2021
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
0:6
Contra Sułków
17.10.2021
15:00
Naprzód Ochmanów
0:1
UKS Sygneczów
17.10.2021
11:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
3:3
Piłkarz Podłęże
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

Radwan Skomielna Czarna
3:0
Cyrhla Krzczonów
16.10.2021
15:30
Wicher Stróża
5:0
Sęp Droginia
16.10.2021
15:30
Dukla Bysina
2:3
Grodzisko Raciechowice
17.10.2021
15:00
Jawor Jawornik
1:7
LKS Trzebunia
17.10.2021
15:00
Górki II Myślenice
1:4
Lubomir Wiśniowa
17.10.2021
15:00
Cisy Harbutowice
1:4
Karpaty II Siepraw
17.10.2021
14:00
Jordan Sum II Zakliczyn
6:1
Szczebel Lubień
17.10.2021
16:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Błyskawica Kolbark
1:2
Czapla Czaple Male
16.10.2021
15:30
Słowik Olkusz
:
Northstar Miechów
16.10.2021
17:00
KS PKM II Olkusz
0:1
Orzeł K.
17.10.2021
12:30
Pilica Wierbka
8:2
Trzy Buki Wierzchowisko
17.10.2021
11:00
Spartak Wielkanoc
3:1
Hetman Dłużec
17.10.2021
15:30
Stare Bukowno
1:3
Dłubnia Trzyciąż
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Czarnochowice II
0:1
Dąb II Zabierzów Bocheński
17.10.2021
11:00
Batory II Wola Batorska
2:5
Gryf Wiatowice
17.10.2021
15:00
Ledniczanka
0:1
Błyskawica II Wyciąże
17.10.2021
15:00
Contra II
2:9
Tęcza Słomiróg
17.10.2021
16:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Wisła Kraków
3:1
Arka G.
16.10.2021
12:00
Polonia Warszawa
5:1
Zagłębie Lubin
16.10.2021
12:15
Stal Rzeszów
4:1
Cracovia Kraków
17.10.2021
12:00
Legia Warszawa
1:4
Śląsk Wrocław
17.10.2021
11:15
Górnik Zabrze
2:3
Lech Poznań
17.10.2021
12:00
Jagiellonia
6:4
SMS Łódź
17.10.2021
16:00
Gwarek Zabrze
1:4
Warta
17.10.2021
11:30

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - jesień

Resovia Rzeszów
4:0
TOP 54 Biała Podlaska
16.10.2021
13:00
Wisła Kraków
5:1
Wisła Puławy
16.10.2021
13:00
Cracovia Kraków
2:2
Motor Lublin
16.10.2021
13:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - jesień

Sandecja Nowy Sącz
2:1
KKP Korona Kielce
16.10.2021
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:2
Cracovia Kraków
16.10.2021
11:00
Wisła Kraków
0:0
Stal Rz.
17.10.2021
16:30
Górnik Ł.
4:0
BKS Lublin
17.10.2021
12:00
BKS Lublin
:
Cracovia Kraków
19.10.2021
16:00
Wisła Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
20.10.2021
 

Małopolska Liga Juniorów

Puszcza Niepołomice
2:0
Wolania Wola Rzędzińska
16.10.2021
10:00
Dunajec Nowy Sącz
5:4
Sandecja Nowy Sącz
16.10.2021
11:30
Limanovia Limanowa
0:0
Profi Zielonki
16.10.2021
10:00
Grybovia Grybów
2:1
Orzeł Myślenice
16.10.2021
10:00
Pcimianka Pcim
4:0
MKS Trzebinia
16.10.2021
16:00
Okocimski Brzesko
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16.10.2021
 
Podhale Nowy Targ
5:1
Unia Tarnów
16.10.2021
10:00
Beskid Andrychów
4:1
Garbarnia Kraków
17.10.2021
11:00
Górnik Wieliczka
:
Hutnik Kraków
17.10.2021
10:00
odwołany z powodu odchylonej od pionu bramki na boisku Górnika
Puszcza Niepołomice
:
Orzeł Myślenice
20.10.2021
16:30
Beskid Andrychów
:
Grybovia Grybów
20.10.2021
15:30

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Sandecja Nowy Sącz
3:0
Podhale Nowy Targ
16.10.2021
10:00
Tarnovia Tarnów
1:3
Dunajec Nowy Sącz
17.10.2021
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Hutnik Kraków
18.10.2021
15:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Beskid Andrychów
2:7
Limanovia Limanowa
16.10.2021
11:00
Hutnik II Kraków
2:1
Okocimski Brzesko
16.10.2021
10:00
Profi Zielonki
:
Puszcza Niepołomice
16.10.2021
11:00
Cracovia II Kraków
4:1
Unia II Tarnów
17.10.2021
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Dunajec Nowy Sącz
1:4
Unia Tarnów
16.10.2021
09:30
Wisła II Kraków
2:2
Garbarnia Kraków
16.10.2021
09:45
Podhale Nowy Targ
0:4
Hutnik Kraków
17.10.2021
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Kalwarianka
0:1
AS Progres Kraków
16.10.2021
11:00
Górnik Tarnów
0:1
Limanovia
16.10.2021
12:00
Unia II Tarnów
0:2
Unia Oświęcim
17.10.2021
14:00
AS Progres Kraków
:
Górnik Tarnów
20.10.2021
16:00

I Małopolska Liga Młodzików

Hutnik
:
Podhale Nowy Targ
16.10.2021
14:30
Limanovia Limanowa
0:6
Dunajec Nowy Sącz
17.10.2021
10:00
AS Progres Kraków
0:0
Cracovia Kraków
17.10.2021
10:00
Sandecja
:
Tarnovia Tarnów
19.10.2021
15:00

II Małopolska Liga Młodzików

AP 21 Chrzanów
1:0
Cracovia Kraków
17.10.2021
11:00
TS Wisła I Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
19.10.2021
14:15

Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
0:0
Czarni Sosnowiec
16.10.2021
13:00

I Liga Kobiet

UKS Staszkówka Jelna
:
Rolnik Biedrzychowice
17.10.2021
14:00

II Liga Kobiet, gr. południowa

Wanda Nowa Huta
0:3
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
16.10.2021
15:00
Ziemia Lubińska Czerniec
0:3 v.o.
Bielawianka Bielawa
16.10.2021
15:00
Unia Lublin
4:2
Podgórze Kraków
16.10.2021
15:30
Śląsk II Wrocław
5:0
KSP Kielce
16.10.2021
18:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
2:1
Prądniczanka Kraków
16.10.2021
13:00
Respekt Myślenice
4:0
Pogoń Zduńska Wola
17.10.2021
14:00

Keeza III Liga Kobiet, gr. IV

Dąb Zabierzów Bocheński
9:1
DAP Dębica
16.10.2021
11:00
Puszcza Niepołomice
1:2
FSA Kraków
16.10.2021
16:00
Iskra Brzezinka
0:2
Izolator Boguchwała
16.10.2021
14:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
0:9
MOSiR Lubartów
16.10.2021
11:00
Starówka Nowy Sącz
0:3
Tarnovia II
16.10.2021
11:00
Resovia II Rzeszów
5:0
Naprzód Sobolów
17.10.2021
16:00

I Liga Oldbojów (Kraków)

Garbarnia Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
18.10.2021
19:00
Cracovia Kraków
1:0
Wisła Kraków
18.10.2021
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
3:2
Prokocim Kraków
18.10.2021
16:00
Grębałowianka Kraków
3:0 v.o.
Armatura Kraków
18.10.2021
16:00
Hutnik Kraków
:
Dąbski
19.10.2021
21:00

II Liga Oldbojów (Kraków)

Zwierzyniecki Kraków
2:2
Victoria Kobierzyn
18.10.2021
19:00
Borek Kraków
3:0
Krakus Swoszowice
18.10.2021
20:00
Strzelcy
:
Tyniec Kraków
18.10.2021
20:45
Wanda Kraków
4:2
Wieczysta Kraków
18.10.2021
16:00
Clepardia Kraków
4:1
Prądniczanka Kraków
18.10.2021
20:00

I liga futsalu, gr. południowa

AZS UŚ Katowice
0:4
BSF Bochnia
16.10.2021
17:00
Heiro Rzeszów
3:3
Unia Tarnów
17.10.2021
17:00
Gwiazda Ruda Śląska
5:3
Futsal Nowiny
17.10.2021
16:00
AZS UMCS Lublin
2:6
AZS UEK Kraków
17.10.2021
18:00
GKS Futsal Tychy
5:2
PA Nova Gliwice
17.10.2021
17:00
FC Siemianowice Śląskie
4:3
Sośnica Gliwice
17.10.2021
18:00