Podział punktów w Gorlicach

Wczoraj wieczorem w Gorlicach czekał na kibiców interesujący pojedynek – gospodarze Glinik mierzyli się z beniaminkiem IV ligi, Radłovią Radłów. Zespół z Gorlic rozgrywki rozpoczął od zwycięstwa w Stróżach, a Radłovia dostała lekcję futbolu od rezerw Bruk – Bet Termalici Niecieczy, ulegając aż 6:0.

Zacięte od pierwszego gwizdka spotkanie, przyniosło widzom ostatecznie dwie bramki. Pierwszą oglądali w 36 minucie, kiedy do własnej siatki trafił zawodnik Glinika – Tomasz Mituś. Na drugą nie musieli długo czekać, bo jeszcze przed przerwą, w 43 minucie, w ślady Mitusia poszedł Michał Derlaga z Radłovii, również strzelając bramkę samobójczą.

W drugiej odsłonie szczególnie gorliczanie mieli apetyt na zmianę wyniku, ale mimo kilkakrotnych prób, więcej goli w tym meczu nie padło. Dzięki temu swój pierwszy punkt zanotowała ekipa z Radłowa, meldując się na 13 miejscu, a czwarty zainkasowała drużyna Tomasza Wacka, plasując się na 7 pozycji.