facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Podhale znów gubi punkty z beniaminkiem

Podhale znów gubi punkty z beniaminkiem

Po remisie na własnym stadionie z Unią Tarnów, Podhale Nowy Targ udało się do Rzeszowa, gdzie podjęło beniaminka rozgrywek – Koronę.

Spotkanie rozpoczęło się pod dyktando gospodarzy, którzy wynik otworzyć mogli już w pierwszych minutach, za sprawą uderzenia z woleja Mateusza Padiaska. Po 15 minutach dominacji i kilku groźniejszych szarżach w pole karne nowotarżan, Korona zaczęła jednak przygasać, dzięki czemu do głosu doszli Podhalanie. Przejęcie przez nich kontroli poskutkowało bramką w 20 minucie, kiedy to Patryk Serafin najpierw popisał się pięknym zwodem w „szesnastce” przeciwnika, a następnie przelobował stojącego między słupkami Pawlusa.

Podbudowanych wyjściem na prowadzenie, małopolskich graczy, w 40 minucie zdeprymował Mateusz Jędyras, zamieniając na gola wątpliwy rzut karny. Ten sam zawodnik kilka chwil później mógł jeszcze bardziej skomplikować sytuację gości, ale futbolówka po jego strzale ostatecznie tylko obiła poprzeczkę.

Po zmianie stron wyśmienitą okazję do szybkiej odpowiedzi miał Serafin, lecz z sytuacji sam na sam z Pawlusem, zwycięsko wyszedł ten drugi. Rzeszowski bramkarz przegrał jednak w 55 minucie z Kapuścińskim, skierowującym piłkę do pustej bramki po zagraniu Nowaka i wcześniejszym „kiksie” jednego z defensorów Korony.
Strzelec drugiej bramki nie zdołał utrzymać statusu bohatera do ostatniego gwizdka, bo zaledwie 10 minut później, po jego zagraniu ręką, sędzia podyktował drugą tego dnia „jedenastkę” dla podkarpackiej ekipy, a jego samego napomniał drugą żółtą, a więc w konsekwencji czerwoną kartką. Tym razem za wykonanie stałego fragmentu wziął się Paweł Piątek, który pewnie uderzył z „wapna”, wyrównując stan meczu.

Przed zakończeniem boju kibice zobaczyli jeszcze dwie szanse zawodników Podhala – jako pierwszy trzy punkty starał się wywalczyć Nowak, aczkolwiek przedarłszy się w pole karne rywala, został finalnie powstrzymany przez obrońców. Z kolei ostatnim, co mogło Małopolanom zapewnić zwycięstwo, okazało się uderzenie Serafina z dystansu - niestety dla sympatyków „Szarotek” – wybronione przez Pawlusa.

III liga (gr. IV), 19.08.2021
Korona Rzeszów – NKP Podhale Nowy Targ 2:2 (1:1)
Jędyras 40’, Piątek 58’ – Serafin 20’, Kapuściński 57’

Podhale: Rędzio – Kapuścinski, Bielak, Żołądź – Janso (85 Kowalski), Mianowany, Lech, Serafin, Płatek (76 Szynka), Furtak (57 Tonia) – Nowak (85 Surmiak)
 

 

 

Źródło: Podhale Nowy Targ

Dodano: 2021-08-19 22:23:11


Zobacz też: Fortuna I Liga

Podhale 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
:
Cracovia Kraków
23.10.2021
 
Pogoń Szczecin
:
Jagiellonia Białystok
23.10.2021
 
Wisła Kraków
:
Śląsk Wrocław
23.10.2021
 
Lechia Gdańsk
:
Górnik Zabrze
23.10.2021
 
Lech Poznań
:
Wisła Płock
23.10.2021
 
Piast Gliwice
:
Legia Warszawa
23.10.2021
 
Raków Częstochowa
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.10.2021
 
Warta Poznań
:
Stal Mielec
23.10.2021
 
Radomiak Radom
:
Górnik Łęczna
23.10.2021
 

Fortuna I Liga

Resovia Rzeszów
:
Miedź Legnica
19.10.2021
18:00
Odra Opole
:
Skra Częstochowa
20.10.2021
20:30
Górnik Polkowice
:
Puszcza Niepołomice
20.10.2021
18:00
Stomil Olsztyn
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.10.2021
18:00
Widzew Łódź
:
ŁKS Łódź
23.10.2021
19:10
Chrobry Głogów
:
Miedź Legnica
23.10.2021
 
Arka Gdynia
:
Resovia Rzeszów
23.10.2021
 
Odra Opole
:
GKS Jastrzębie
23.10.2021
 
GKS Katowice
:
Puszcza Niepołomice
23.10.2021
 
Zagłębie Sosnowiec
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
23.10.2021
 
Stomil Olsztyn
:
Sandecja Nowy Sącz
23.10.2021
 
Górnik Polkowice
:
Korona Kielce
23.10.2021
 
GKS Tychy
:
Skra Częstochowa
23.10.2021
 

eWinner II Liga

Pogoń Grodzisk Mazowiecki
:
Lech II Poznań
20.10.2021
15:30
Wigry Suwałki
:
GKS Bełchatów
23.10.2021
14:00
Wisła Puławy
:
Śląsk II Wrocław
23.10.2021
15:00
Stal Rzeszów
:
Pogoń Siedlce
23.10.2021
19:00
Chojniczanka Chojnice
:
Garbarnia Kraków
23.10.2021
 
Sokół Ostróda
:
Motor Lublin
23.10.2021
 
Olimpia Elbląg
:
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
23.10.2021
 
KKS 1925 Kalisz
:
Lech II Poznań
23.10.2021
 
Znicz Pruszków
:
Ruch Chorzów
23.10.2021
 
Radunia Stężyca
:
Hutnik Kraków
23.10.2021
 

III liga, gr. 4

Wisłoka Dębica
:
Cracovia II Kraków
23.10.2021
15:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
ŁKS Łagów
23.10.2021
14:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Chełmianka Chełm
23.10.2021
14:00
Czarni Połaniec
:
Wisła Sandomierz
23.10.2021
14:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Stal Stalowa Wola
23.10.2021
14:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Avia Świdnik
23.10.2021
14:00
Unia Tarnów
:
Korona Rzeszów
23.10.2021
14:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

MKS Trzebinia
:
LKS Jawiszowice
23.10.2021
11:00
Beskid Andrychów
:
Wiślanka Grabie
23.10.2021
15:00
KS Chełmek
:
Pcimianka Pcim
23.10.2021
15:00
Tempo Białka
:
TS Węgrzce
23.10.2021
15:00
Clepardia Kraków
:
Orzeł Ryczów
23.10.2021
17:00
Unia Oświęcim
:
Dalin Myślenice
23.10.2021
 
Sokół Kocmyrzów
:
Jutrzenka Giebułtów
23.10.2021
 
Garbarnia II Kraków
:
Wiślanie Jaśkowice
23.10.2021
 
Słomniczanka Słomniki
:
Wieczysta Kraków
23.10.2021
 

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Skalnik Kamionka Wielka
:
Poprad Muszyna
23.10.2021
14:00
Sokół Słopnice
:
Okocimski Brzesko
23.10.2021
14:00
Tarnovia Tarnów
:
Wierchy Rabka Zdrój
23.10.2021
14:30
Watra Białka Tatrzańska
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
23.10.2021
14:30

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Promień Przeginia
:
Spójnia Osiek
23.10.2021
15:00
Przemsza Klucze
:
Jastrzębiec Książ Wielki
23.10.2021
 
Zieleńczanka Zielonki
:
Piliczanka Pilica
23.10.2021
 
Przemsza Klucze
:
Jastrzębiec Książ Wielki
23.10.2021
 
KS PKM Olkusz
:
Przebój Wolbrom
23.10.2021
 
LOT Balice
:
Błękitni Modlnica
23.10.2021
 
Bolesław Bukowno
:
Orzeł Bębło
23.10.2021
 
Proszowianka Proszowice
:
LKS Niedźwiedź
23.10.2021
 

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
23.10.2021
15:00
Bronowianka Kraków
:
Radziszowianka Radziszów
23.10.2021
 
Hutnik II Kraków
:
Pogoń Skotniki
23.10.2021
 
Orlęta Rudawa
:
Prądniczanka Kraków
23.10.2021
 
Świt Krzeszowice
:
Prokocim Kraków
23.10.2021
 

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Raba Dobczyce
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
23.10.2021
15:00
Puszcza II
:
Gdovia Gdów
23.10.2021
 
Orzeł Myślenice
:
Wiarusy Igołomia
23.10.2021
 
Wróblowianka Wróblowice
:
Górnik Wieliczka
23.10.2021
 
Złomex Branice
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
23.10.2021
 
LKS Śledziejowice
:
Tempo Rzeszotary
23.10.2021
 

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
:
Hejnał Kęty
23.10.2021
15:00
LKS Gorzów
:
Fablok Chrzanów
23.10.2021
15:00
Victoria Jaworzno
:
Sokół Przytkowice
23.10.2021
15:00
LKS Żarki
:
Skawa Wadowice
23.10.2021
15:00
Niwa Nowa Wieś
:
Zgoda Byczyna
23.10.2021
15:00
Strażak Rajsko
:
MKS Libiąż
23.10.2021
 
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Brzezina Osiek
23.10.2021
 
Górnik Brzeszcze
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
23.10.2021
 

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Orzeł Dębno
23.10.2021
15:00
Sokół Borzęcin Górny
:
Victoria Słomka
23.10.2021
 
Błyskawica Proszówki
:
Rylovia Rylowa
23.10.2021
 
Strażak Mokrzyska
:
Korona N.
23.10.2021
 
Raba Książnice
:
Naprzód Sobolów
23.10.2021
 
Ceramika Muchówka
:
Jadowniczanka Jadowniki
23.10.2021
 
GKS Drwinia
:
Poręba Spytkowska
23.10.2021
 

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Zorza Zaczarnie
:
Tuchovia Tuchów
23.10.2021
14:30
Polan Żabno
:
LUKS Zalipie
23.10.2021
15:00
LKS Nowa Jastrząbka
:
LKS Rzuchowa
23.10.2021
17:00
Pogórze
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
23.10.2021
 

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKS Kobylanka
:
Łosoś Łososina Dolna
23.10.2021
15:00
Dunajec Nowy Sącz
:
KS Biecz
23.10.2021
15:00
LKS Uście Gorlickie
:
LKS Łużna
23.10.2021
15:00
Sokół Stary Sącz
:
Helena Nowy Sącz
23.10.2021
15:00
Gród Podegrodzie
:
Barciczanka Barcice
23.10.2021
15:30

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zawrat Bukowina Tatrzańska
:
Wierchy Pasierbiec
23.10.2021
15:00
Orkan Szczyrzyc
:
Granit Czarna Góra
23.10.2021
15:00
Zalesianka
:
Czarni Czarny Dunajec
23.10.2021
15:00
Płomień Limanowa
:
AKS Ujanowice
23.10.2021
15:00
Turbacz Mszana Dolna
:
Krokus
23.10.2021
15:00
Wiatr Ludźmierz
:
Huragan Waksmund
23.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Galicja Raciborowice
:
Ekler Baranówka
23.10.2021
 
Michałowianka Michałowice
:
Partyzant Dojazdów
23.10.2021
 
Orzeł Iwanowice
:
Bibiczanka Bibice
23.10.2021
 
Słomniczanka II Słomniki
:
Czarni 03 Grzegorzowice
23.10.2021
 
MKS Skała 2004
:
Szreniawa Koszyce
23.10.2021
 
Maszycanka Maszyce
:
Płomień Kościelec
23.10.2021
 

Keeza Klasa A (Kraków II)

JKS Zelków
:
Cedronka Wola Radziszowska
23.10.2021
 
Potok Więckowice
:
Iskra Czułów
23.10.2021
 
Liszczanka Liszki
:
Wisła Jeziorzany
23.10.2021
 
Piast Wołowice
:
Strażak Rączna
23.10.2021
 
Tęcza Piekary
:
Sankowia Sanka
23.10.2021
 
Sportowiec Modlniczka
:
Dragon Szczyglice
23.10.2021
 
Start Kamień
:
Tramwaj Kraków
23.10.2021
 

Keeza Klasa A (Kraków III)

Dąbski Kraków
:
Wieczysta II
23.10.2021
15:30
Nadwiślan Kraków
:
Krakus Swoszowice
23.10.2021
 
Podgórze Kraków
:
Gajowianka Gaj
23.10.2021
 
Prądniczanka II Kraków
:
Bieżanowianka Kraków
23.10.2021
 
Zwierzyniecki Kraków
:
Iskra Krzęcin
23.10.2021
 
Strzelcy Kraków
:
Wanda Nowa Huta
23.10.2021
 
Bratniak Kraków
:
Kabel Kraków
23.10.2021
 

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Iskra Zakrzów
:
Batory Wola Batorska
23.10.2021
15:00
Błękitni Bodzanów
:
Sokół Chorągwica
23.10.2021
15:00
Start Brzezie
:
Czarni Staniątki
23.10.2021
16:00
Czarnochowice
:
Strażak Kokotów
23.10.2021
 
Zieloni Niegowić
:
Wolni Kłaj
23.10.2021
 
Gwiazda Brzegi
:
Piast Łapanów
23.10.2021
 

Keeza Klasa A (Myślenice)

Gościbia Sułkowice
:
Staw Polanka
23.10.2021
14:00
Pasternik Ochojno
:
Sokół Borzęta
23.10.2021
15:00
Zielonka Wrząsowice
:
LKS Rudnik
23.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Piliczanka II Pilica
:
Legion Bydlin
23.10.2021
15:00
Laskowianka Laski
:
Prądnik Sułoszowa
23.10.2021
15:00
Olimpia Łobzów
:
Trzy Korony Żarnowiec
23.10.2021
15:00
Strumyk Zarzecze
:
Przebój II Wolbrom
23.10.2021
 
Wielmożanka Wielmoża
:
Strażak Przybysławice
23.10.2021
 
Pilica Wierbka
:
Unia Jaroszowiec
23.10.2021
 
Spartak Charsznica
:
Centuria Chechło
23.10.2021
 

Keeza Klasa A (Chrzanów)

Victoria Zalas
:
MKS Alwernia
23.10.2021
 
Tęcza Tenczynek
:
Unia Kwaczała
23.10.2021
 
Polonia Luszowice
:
Ciężkowianka Jaworzno
23.10.2021
 
Wisła Jankowice
:
Zagórzanka Zagórze
23.10.2021
 
Wolanka Wola Filipowska
:
Błyskawica Myślachowice
23.10.2021
 
Górnik Siercza
:
SPRiN Regulice
23.10.2021
 
Wisełka Rozkochów
:
Promyk Bolęcin
23.10.2021
 

Keeza Klasa B (Kraków I)

Milenium Radziemice
:
LKS Niedźwiedź II
23.10.2021
 
Victoria Smroków
:
Zawisza Sulechów
23.10.2021
 
LKS Polanowice
:
Olimpia Czaple Wielkie
23.10.2021
 
Polonia Wilczkowice
:
Agricola Klimontów
23.10.2021
 
Strażak Goszcza
:
Sparta Skrzeszowice
23.10.2021
 
Cobra Wężerów
:
Kosynierzy Łuczyce
23.10.2021
 

Keeza Klasa B (Kraków II)

Novi Narama
:
Wisła Rząska
23.10.2021
 
Topór Aleksandrowice
:
Iskra Radwanowice
23.10.2021
 
Niegoszowianka
:
Orlęta II Rudawa
23.10.2021
 
Orzeł II Bębło
:
Kmita II Zabierzów
23.10.2021
 
Górzanka Nawojowa Góra
:
Płomień Jerzmanowice
23.10.2021
 

Keeza Klasa B (Kraków III)

Albertus Kraków
:
Dragoons Kraków
23.10.2021
11:30
Bieżanowianka II Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
23.10.2021
15:30
Wawel Kraków
:
Victoria Kraków
23.10.2021
11:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Sokół Rybna
:
Rzozovia Rzozów
23.10.2021
15:30
Sparta Przeginia Duchowna
:
Nadwiślan Rusocice
23.10.2021
 
Błękitni Czułówek
:
Gwiazda Ściejowice
23.10.2021
 
Tyniec Kraków
:
Płomień Kostrze
23.10.2021
 
Wisła Czernichów
:
Borkowianka Borek Sz.
23.10.2021
 
Lotnik II Kryspinów
:
Radziszowianka II
23.10.2021
 
Trzebol Wielkie Drogi
:
Kaszowianka II Kaszów
23.10.2021
 

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Rożnowa
:
Wieliczanka Wieliczka
23.10.2021
15:00
UKS Sygneczów
:
Wilga Instalbud Golkowice
23.10.2021
15:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Wiarusy II
23.10.2021
16:00
Contra Sułków
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
23.10.2021
 
Piłkarz Podłęże
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
23.10.2021
 
Górnik II Wieliczka
:
Naprzód Ochmanów
23.10.2021
 

Keeza Klasa B (Myślenice)

Jawor Jawornik
:
Radwan Skomielna Czarna
23.10.2021
15:00
Dukla Bysina
:
Górki II Myślenice
23.10.2021
15:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Czapla Czaple Male
:
Hetman Dłużec
23.10.2021
11:00
Błyskawica Kolbark
:
KS PKM II Olkusz
23.10.2021
15:00
Northstar Miechów
:
Spartak Wielkanoc
23.10.2021
 

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
:
Contra II
23.10.2021
15:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Zagłębie Lubin
:
Górnik Zabrze
23.10.2021
 
Śląsk Wrocław
:
Jagiellonia
23.10.2021
 
Pogoń Szczecin
:
Gwarek Zabrze
23.10.2021
 
Cracovia Kraków
:
Raków Częstochowa
23.10.2021
 
Arka G.
:
Stal Rzeszów
23.10.2021
 
SMS Łódź
:
Wisła Kraków
23.10.2021
 
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
23.10.2021
 
Warta
:
Polonia Warszawa
23.10.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - jesień

Motor Lublin
:
Korona Kielce
23.10.2021
13:00
Wisła Puławy
:
Resovia Rzeszów
23.10.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
23.10.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - jesień

BKS Lublin
:
Cracovia Kraków
20.10.2021
15:30
Wisła Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
20.10.2021
14:30
Stal Rz.
:
TOP 54 Biała Podlaska
23.10.2021
12:00
Cracovia Kraków
:
Górnik Ł.
23.10.2021
 
KKP Korona Kielce
:
Wisła Kraków
23.10.2021
 
BKS Lublin
:
Sandecja Nowy Sącz
23.10.2021
 

Małopolska Liga Juniorów

Puszcza Niepołomice
:
Orzeł Myślenice
20.10.2021
16:30
Beskid Andrychów
:
Grybovia Grybów
20.10.2021
15:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Podhale Nowy Targ
23.10.2021
10:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Orzeł Myślenice
23.10.2021
11:00
Hutnik Kraków
:
Pcimianka Pcim
23.10.2021
12:00
Garbarnia Kraków
:
Górnik Wieliczka
23.10.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Beskid Andrychów
23.10.2021
 
MKS Trzebinia
:
Grybovia Grybów
23.10.2021
 
Profi Zielonki
:
Dunajec Nowy Sącz
23.10.2021
 
Unia Tarnów
:
Limanovia Limanowa
23.10.2021
 
Puszcza Niepołomice
:
Okocimski Brzesko
23.10.2021
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Hutnik Kraków
:
Tarnovia Tarnów
23.10.2021
14:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Sandecja Nowy Sącz
23.10.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.10.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Unia Tarnów
23.10.2021
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Okocimski Brzesko
:
Beskid Andrychów
23.10.2021
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Hutnik II Kraków
23.10.2021
14:00
Unia II Tarnów
:
Profi Zielonki
23.10.2021
 
Limanovia Limanowa
:
Cracovia II Kraków
23.10.2021
 

I Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Tarnovia Tarnów
:
Wisła II Kraków
23.10.2021
10:00
Unia Tarnów
:
Podhale Nowy Targ
23.10.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
23.10.2021
 
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.10.2021
 

II Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

AS Progres Kraków
:
Górnik Tarnów
20.10.2021
16:00
Respect Szalowa
:
Unia II Tarnów
23.10.2021
10:00
Limanovia
:
Kalwarianka
23.10.2021
 
AS Progres Kraków
:
Okocimski Brzesko
23.10.2021
 

I Małopolska Liga Młodzików

Sandecja
5:2
Tarnovia Tarnów
19.10.2021
15:00
Dunajec Nowy Sącz
:
AS Progres Kraków
23.10.2021
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Limanovia Limanowa
23.10.2021
 
Cracovia Kraków
:
Podhale Nowy Targ
23.10.2021
 
Hutnik
:
Sandecja
23.10.2021
 

II Małopolska Liga Młodzików

TS Wisła I Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
19.10.2021
14:15
Pogoń S.
:
Unia Tarnów
21.10.2021
16:00
Unia Tarnów
:
TS Wisła I Kraków
23.10.2021
 
Unia Oświęcim
:
Pogoń S.
23.10.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
AP 21 Chrzanów
23.10.2021
 
Cracovia Kraków
:
Akademia Goal Nawojowa
23.10.2021
 

II Liga Kobiet, gr. południowa

Unia Lublin
:
Ziemia Lubińska Czerniec
23.10.2021
15:00
Pogoń Zduńska Wola
:
Śląsk II Wrocław
23.10.2021
15:00

Keeza III Liga Kobiet, gr. IV

DAP Dębica
:
Tarnovia II
23.10.2021
 
Naprzód Sobolów
:
Starówka Nowy Sącz
23.10.2021
 
MOSiR Lubartów
:
Resovia II Rzeszów
23.10.2021
 
Izolator Boguchwała
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
23.10.2021
 
FSA Kraków
:
Iskra Brzezinka
23.10.2021
 
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Puszcza Niepołomice
23.10.2021
 

I Liga Oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
4:3
Dąbski
19.10.2021
21:00

I liga futsalu, gr. południowa

Sośnica Gliwice
:
GKS Futsal Tychy
23.10.2021
 
Futsal Nowiny
:
Heiro Rzeszów
23.10.2021
18:00
PA Nova Gliwice
:
AZS UMCS Lublin
23.10.2021
 
AZS UEK Kraków
:
Gwiazda Ruda Śląska
23.10.2021