facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Jaskółki z pierwszym zwycięstwem

Jaskółki z pierwszym zwycięstwem

Beniaminek III ligi, Unia Tarnów, w niedzielne późne popołudnie świętowała swoje pierwsze zwycięstwo w niedawno rozpoczętym sezonie.

Jaskółkom w kolejnym spotkaniu przyszło zmierzyć się ŁKS - em Łagów, czyli zespołem, który nową kampanię zaczął od trzech zwycięstw. Mimo tego od samego początku spotkania w Łagowie to Unia grała pierwsze skrzypce, a pierwszą bramkę zdobyła już w 5 minucie – zagranie Miłkowskiego na gola zamienił Sierczyński.

Radość tarnowskich kibiców nie trwała jednak zbyt długo, bo już 11 minut później z wyrównania cieszyli się łagowianie za sprawą celnego strzału Artura Piróga.

Po tej bramce mecz nieco się wyrównał, choć wciąż to Unia stwarzała sobie więcej dogodnych sytuacji. Ich przewaga wzrosła tym bardziej, kiedy w 43 minucie czerwony kartonik zobaczył Michał Mydlarz, a gospodarze od tej pory musieli sobie radzić w osłabieniu. Nie wychodziło im to dobrze, o czym świadczy zmiana wyniku w 67 minucie. Wtedy to arbiter podyktował „jedenastkę” dla gości, a futbolówkę pewnie wpakował do siatki Artur Biały. Jakby tego było mało, 8 minut po nim, stojącego na linii Banacha pokonał Sebastian Jacak, poważnie komplikując sytuację łagowskiej ekipy.

Ta jednak ani myślała się poddawać, o czym świadczy gol kontaktowy, zdobyty w 82 minucie przez Amarildo. Podbudowanych graczy ŁKS – u bardzo szybko zdeprymował Artur Biały, strzelając swoją drugą bramkę tego dnia.

W między czasie Unia mogła zdobyć jeszcze przynajmniej dwa gole, ale między słupkami wyśmienicie spisał się Banach.

W 90 minucie sędzia zdecydował się ponownie w tym pojedynku wskazać na „wapno”, lecz tym razem po drugiej stronie boiska. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Imiela i dał swojej drużynie jeszcze kilka minut nadziei.

Ta ostatecznie zgasła tak szybko jak się pojawiła, dzięki Kacprowi Nytce, który w doliczonym czasie gry ustalił wynik meczu.

III LIGA (gr. IV), 22.08.2021
ŁKS Łagów – Unia Tarnów 3:5 (1:1)
Piróg 16’, Amarildo 82’, Imiela 90’ – Sierczyński 5’, Biały 67’, 83’, Jacak 75’, Nytko 90’+2

Unia Tarnów: Zając – Biś, Kokoszka, Węgrzyn – Sierczyński, Kajpust, Jacak, Miłkowski (65. Starzyk) – Biały, Putin, Sojda (60. Nytko)


 

 

Źródło: Unia Tarnów

Dodano: 2021-08-24 21:37:47


Zobacz też: III liga, gr. 4

Unia  ŁKS 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
1:2
Raków Częstochowa
16.10.2021
20:00
Górnik Łęczna
1:1
Piast Gliwice
16.10.2021
12:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:2
Lechia Gdańsk
16.10.2021
15:00
Górnik Zabrze
0:1
Wisła Kraków
16.10.2021
17:30
Cracovia Kraków
2:0
Warta Poznań
17.10.2021
15:00
Wisła Płock
1:0
Pogoń Szczecin
17.10.2021
12:30
Legia Warszawa
0:1
Lech Poznań
17.10.2021
17:30
Jagiellonia Białystok
:
Radomiak Radom
18.10.2021
20:30
Stal Mielec
:
Zagłębie Lubin
18.10.2021
18:00

Fortuna I Liga

GKS Jastrzębie
3:1
Górnik Polkowice
16.10.2021
15:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:1
Sandecja Nowy Sącz
16.10.2021
18:00
Skra Częstochowa
0:0
GKS Katowice
16.10.2021
20:30
Resovia Rzeszów
3:0
Chrobry Głogów
16.10.2021
12:40
Miedź Legnica
4:0
Zagłębie Sosnowiec
16.10.2021
18:00
ŁKS Łódź
1:0
Arka Gdynia
17.10.2021
12:40
GKS Tychy
:
Stomil Olsztyn
18.10.2021
18:00
Resovia Rzeszów
:
Miedź Legnica
19.10.2021
18:00
Odra Opole
:
Skra Częstochowa
20.10.2021
20:30
Górnik Polkowice
:
Puszcza Niepołomice
20.10.2021
18:00

eWinner II Liga

Pogoń Siedlce
3:0
Sokół Ostróda
16.10.2021
15:00
Hutnik Kraków
1:2
Stal Rzeszów
16.10.2021
15:00
GKS Bełchatów
2:1
KKS 1925 Kalisz
16.10.2021
15:00
Garbarnia Kraków
2:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
16.10.2021
14:00
Lech II Poznań
3:2
Chojniczanka Chojnice
16.10.2021
13:00
Motor Lublin
1:1
Wigry Suwałki
16.10.2021
18:00
Ruch Chorzów
2:4
Wisła Puławy
16.10.2021
17:15
Śląsk II Wrocław
2:5
Radunia Stężyca
17.10.2021
15:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
:
Lech II Poznań
20.10.2021
15:30

III liga, gr. 4

Unia Tarnów
0:0
Wisłoka Dębica
16.10.2021
15:00
Korona Rzeszów
1:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
16.10.2021
15:30
Avia Świdnik
1:2
KSZO Ostrowiec Św.
16.10.2021
14:00
Stal Stalowa Wola
3:0
Czarni Połaniec
16.10.2021
15:00
Podlasie Biała Podlaska
0:0
Sokół Sieniawa
16.10.2021
15:00
Podhale Nowy Targ
1:0
Siarka Tarnobrzeg
16.10.2021
15:00
Chełmianka Chełm
0:2
Orlęta Radzyń Podlaski
16.10.2021
15:00
Wisła Sandomierz
0:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
17.10.2021
15:00
ŁKS Łagów
1:1
Cracovia II Kraków
17.10.2021
15:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Wieczysta Kraków
2:0
Unia Oświęcim
16.10.2021
11:00
Jutrzenka Giebułtów
1:0
Garbarnia II Kraków
16.10.2021
11:00
Wiślanie Jaśkowice
4:1
Clepardia Kraków
16.10.2021
14:00
Orzeł Ryczów
5:0
KS Chełmek
16.10.2021
16:00
Dalin Myślenice
1:0
Beskid Andrychów
16.10.2021
11:00
TS Węgrzce
1:2
Sokół Kocmyrzów
16.10.2021
16:00
Wiślanka Grabie
1:1
Tempo Białka
17.10.2021
16:00
LKS Jawiszowice
1:1
Słomniczanka Słomniki
17.10.2021
16:00
Pcimianka Pcim
4:0
MKS Trzebinia
17.10.2021
16:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Skalnik Kamionka Wielka
1:1
Sokół Słopnice
16.10.2021
15:00
BKS Bochnia
0:1
Tarnovia Tarnów
16.10.2021
15:00
Lubań Maniowy
7:1
Radłovia Radłów
16.10.2021
15:00
Metal Tarnów
1:0
Jarmuta
16.10.2021
15:00
Poprad Muszyna
3:1
Dunajec Zakliczyn
16.10.2021
15:00
Glinik Gorlice
0:0
Okocimski Brzesko
16.10.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
2:0
Limanovia Limanowa
17.10.2021
11:00
Wolania Wola Rzędzińska
4:1
Kolejarz Stróże
17.10.2021
15:00
Wierchy Rabka Zdrój
3:1
Watra Białka Tatrzańska
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

LKS Niedźwiedź
0:2
Przemsza Klucze
16.10.2021
12:00
Jastrzębiec Książ Wielki
1:5
Zieleńczanka Zielonki
16.10.2021
15:00
Orzeł Bębło
2:4
Proszowianka Proszowice
16.10.2021
15:00
Błękitni Modlnica
1:2
KS PKM Olkusz
16.10.2021
16:00
Piliczanka Pilica
2:0
LOT Balice
16.10.2021
15:00
Spójnia Osiek
3:1
Bolesław Bukowno
16.10.2021
15:00
Przebój Wolbrom
5:1
Promień Przeginia
16.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Orlęta Rudawa
16.10.2021
15:00
Radziszowianka Radziszów
4:0
Grębałowianka Kraków
16.10.2021
15:00
Kmita Zabierzów
0:4
Świt Krzeszowice
16.10.2021
15:30
Kaszowianka Kaszów
1:1
Hutnik II Kraków
16.10.2021
15:30
Prądniczanka Kraków
8:0
Skawinka Skawina
16.10.2021
10:00
Prokocim Kraków
6:0
Borek Kraków
16.10.2021
15:30
Pogoń Skotniki
1:3
Bronowianka Kraków
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Tempo Rzeszotary
0:1
Złomex Branice
16.10.2021
16:00
Górnik Wieliczka
1:11
Raba Dobczyce
16.10.2021
14:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:0
Puszcza II
16.10.2021
11:00
Gdovia Gdów
1:2
LKS Śledziejowice
16.10.2021
16:00
Jordan Sum Zakliczyn
5:2
Orzeł Myślenice
16.10.2021
11:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
1:2
Karpaty Siepraw
17.10.2021
11:00
Wiarusy Igołomia
2:0
Wróblowianka Wróblowice
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

MKS Libiąż
1:2
Babia Góra Sucha Beskidzka
16.10.2021
15:00
Niwa Nowa Wieś
0:0
LKS Gorzów
16.10.2021
15:00
Sokół Przytkowice
4:1
Fablok Chrzanów
16.10.2021
15:00
Brzezina Osiek
1:1
Victoria Jaworzno
16.10.2021
15:00
Strażak Rajsko
0:5
Kalwarianka Kalwaria Z.
16.10.2021
15:00
Hejnał Kęty
4:0
Górnik Brzeszcze
16.10.2021
15:00
Zgoda Byczyna
2:1
LKS Żarki
16.10.2021
15:00
Skawa Wadowice
1:2
Nadwiślanin Gromiec
16.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Sokół Maszkienice
3:1
Ceramika Muchówka
16.10.2021
15:00
Rylovia Rylowa
3:0
GKS Drwinia
16.10.2021
16:00
Orzeł Dębno
3:1
Sokół Borzęcin Górny
16.10.2021
15:00
Poręba Spytkowska
2:1
Szreniawa Nowy Wiśnicz
16.10.2021
15:00
Jadowniczanka Jadowniki
1:5
Korona N.
16.10.2021
15:00
Naprzód Sobolów
5:2
Strażak Mokrzyska
17.10.2021
14:00
Victoria Słomka
0:6
Raba Książnice
17.10.2021
16:00
Olimpia B.
0:3
Błyskawica Proszówki
17.10.2021
14:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Tuchovia Tuchów
3:1
Dunajec Zbylitowska Góra
16.10.2021
15:00
Wisła Szczucin
2:2
LKS Nowa Jastrząbka
16.10.2021
13:00
LKS Szynwałd
5:1
Unia II Tarnów
16.10.2021
15:30
Olimpia Wojnicz
1:3
Pogórze
16.10.2021
15:30
LKS Rzuchowa
3:0
Zorza Zaczarnie
17.10.2021
15:30
LKS Ładna
:
Rzepiennik Strzyżewski
17.10.2021
15:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
2:4
LUKS Skrzyszów
17.10.2021
15:30
LUKS Zalipie
0:1
GLKS Gromnik
17.10.2021
15:30

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

KS Biecz
0:2
Biegoniczanka
16.10.2021
11:00
Barciczanka Barcice
5:1
Sokół Stary Sącz
16.10.2021
15:30
Helena Nowy Sącz
2:1
LKS Kobylanka
16.10.2021
15:30
LKS Łużna
1:2
Hart Tęgoborze
17.10.2021
14:00
Łosoś Łososina Dolna
1:2
LKS Uście Gorlickie
17.10.2021
14:00
LKS Zagórzany
0:3
Dunajec Nowy Sącz
17.10.2021
15:00
Zyndram
1:0
Gród Podegrodzie
17.10.2021
15:00
Wójtowa Lipinki
2:1
Poprad Rytro
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

LKS Szaflary
1:2
Wiatr Ludźmierz
16.10.2021
15:30
Zawrat Bukowina Tatrzańska
3:2
Turbacz Mszana Dolna
16.10.2021
15:30
AKS Ujanowice
1:2
Zalesianka
16.10.2021
15:30
Huragan Waksmund
2:3
Krokus
17.10.2021
15:30
Wierchy Pasierbiec
0:4
Orkan Szczyrzyc
17.10.2021
14:00
Granit Czarna Góra
0:4
Płomień Limanowa
17.10.2021
14:00
Czarni Czarny Dunajec
3:2
Babia Góra Lipnica Wielka
17.10.2021
15:30

Keeza Klasa A (Kraków I)

Partyzant Dojazdów
2:0
Słomniczanka II Słomniki
16.10.2021
14:30
Ekler Baranówka
5:3
Szreniawa Koszyce
16.10.2021
14:30
Czarni 03 Grzegorzowice
1:2
Orzeł Iwanowice
16.10.2021
15:00
Płomień Kościelec
4:3
Michałowianka Michałowice
16.10.2021
15:30
Bibiczanka Bibice
1:3
Galicja Raciborowice
17.10.2021
15:00
Błękitni II Modlnica
3:1
Maszycanka Maszyce
17.10.2021
16:00
Juvenia Prandocin
0:1
MKS Skała 2004
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
0:5
Piast Wołowice
16.10.2021
14:00
Sankowia Sanka
2:2
Start Kamień
16.10.2021
12:00
Tramwaj Kraków
4:2
Sportowiec Modlniczka
16.10.2021
12:30
Iskra Czułów
3:1
JKS Zelków
16.10.2021
15:30
Strażak Rączna
2:2
Liszczanka Liszki
17.10.2021
16:00
Wisła Jeziorzany
1:1
Potok Więckowice
17.10.2021
15:00
Cedronka Wola Radziszowska
2:1
Lotnik Kryspinów
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Kraków III)

Wieczysta II
7:0
Prądniczanka II Kraków
16.10.2021
19:00
Bieżanowianka Kraków
3:0
Wanda Nowa Huta
16.10.2021
15:30
Gajowianka Gaj
0:4
Dąbski Kraków
16.10.2021
16:00
Zwierzyniecki Kraków
1:2
Strzelcy Kraków
16.10.2021
15:00
Iskra Krzęcin
1:1
Bratniak Kraków
16.10.2021
16:00
Krakus Swoszowice
:
Podgórze Kraków
17.10.2021
11:00
Kabel Kraków
0:0
Nadwiślan Kraków
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Strażak Kokotów
1:4
Błękitni Bodzanów
16.10.2021
15:00
Batory Wola Batorska
0:4
Zryw Szarów
16.10.2021
15:00
Piast Łapanów
1:1
Zieloni Niegowić
16.10.2021
15:00
Wilga Koźmice Wielkie
2:2
Gwiazda Brzegi
16.10.2021
15:00
Sokół Chorągwica
3:3
Iskra Zakrzów
17.10.2021
15:30
Czarnochowice
1:2
Czarni Staniątki
17.10.2021
15:30
Wolni Kłaj
0:0
Start Brzezie
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Górki Myślenice
0:3
Topór Tenczyn
16.10.2021
15:00
Dziecanovia Dziekanowice
2:2
Hejnał Krzyszkowice
16.10.2021
15:00
Staw Polanka
3:2
Iskra Głogoczów
16.10.2021
15:00
Sokół Borzęta
1:2
Clavia Świątniki Górne
16.10.2021
15:30
LKS Rudnik
0:1
Gościbia Sułkowice
16.10.2021
15:00
Skalnik Trzemeśnia
1:1
Pasternik Ochojno
16.10.2021
16:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Beskid Tokarnia
17.10.2021
15:00
Iskra Brzączowice
2:2
Zielonka Wrząsowice
17.10.2021
15:30

Keeza Klasa A (Olkusz)

Unia Jaroszowiec
1:12
Wielmożanka Wielmoża
16.10.2021
15:45
Centuria Chechło
3:1
Laskowianka Laski
16.10.2021
15:00
Pogoń Miechów
2:3
Piliczanka II Pilica
17.10.2021
15:00
Przebój II Wolbrom
0:6
Pilica Wierbka
17.10.2021
15:00
Legion Bydlin
2:2
Strumyk Zarzecze
17.10.2021
15:00
Prądnik Sułoszowa
2:0
Błysk Zederman
17.10.2021
15:00
Strażak Przybysławice
1:3
Olimpia Łobzów
17.10.2021
15:00
Trzy Korony Żarnowiec
2:1
Spartak Charsznica
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Chrzanów)

Błyskawica Myślachowice
8:1
Wisła Jankowice
16.10.2021
15:30
Zagórzanka Zagórze
1:1
Górnik Siercza
16.10.2021
15:30
Unia Kwaczała
2:0
Wisełka Rozkochów
16.10.2021
11:00
Ciężkowianka Jaworzno
5:2
Tęcza Tenczynek
16.10.2021
15:30
Wolanka Wola Filipowska
7:1
Victoria Zalas
17.10.2021
15:30
Promyk Bolęcin
1:1
MKS Alwernia
17.10.2021
15:30
SPRiN Regulice
0:3
Polonia Luszowice
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków I)

LKS Niedźwiedź II
5:1
LKS Polanowice
16.10.2021
15:30
Zawisza Sulechów
5:1
Trątnowianka Trątnowice
16.10.2021
16:00
Sparta Skrzeszowice
1:4
Polonia Wilczkowice
17.10.2021
14:00
Kosynierzy Łuczyce
0:2
Victoria Smroków
17.10.2021
14:00
Olimpia Czaple Wielkie
1:10
Strażak Goszcza
17.10.2021
15:00
Agricola Klimontów
:
Cobra Wężerów
17.10.2021
11:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Orlęta II Rudawa
8:2
Novi Narama
17.10.2021
16:00
Wisła Rząska
2:0
Fitball Szklary
17.10.2021
13:00
Iskra Radwanowice
1:1
Niegoszowianka
17.10.2021
13:00
Górzanka Nawojowa Góra
0:1
Orzeł II Bębło
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Opatkowianka Opatkowice
1:2
Wawel Kraków
16.10.2021
15:30
Victoria Kraków
1:5
Fairant Kraków
16.10.2021
14:00
Bronowicki Kraków
3:0
Bieżanowianka II Kraków
16.10.2021
15:00
Pychowianka Kraków
5:4
Albertus Kraków
17.10.2021
15:00
Universum Kraków
:
Tramwaj II Kraków
17.10.2021
15:00
Dragoons Kraków
3:2
Rybitwy Kraków
17.10.2021
14:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Rzozovia Rzozów
2:2
Trzebol Wielkie Drogi
16.10.2021
15:00
Gwiazda Ściejowice
4:0
Sparta Przeginia Duchowna
16.10.2021
16:00
Tyniec Kraków
2:0
Lotnik II Kryspinów
16.10.2021
16:00
Płomień Kostrze
1:3
Sokół Rybna
16.10.2021
14:00
Borkowianka Borek Sz.
5:2
Radziszowianka II
16.10.2021
16:00
Kaszowianka II Kaszów
:
Błękitni Czułówek
17.10.2021
14:00
Nadwiślan Rusocice
1:5
Wisła Czernichów
17.10.2021
13:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Wiarusy II
7:1
Złomex II Branice
16.10.2021
16:00
Wieliczanka Wieliczka
1:3
Górnik II Wieliczka
16.10.2021
16:15
Gdovia II Gdów
2:6
Rożnowa
16.10.2021
14:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
0:4
Dąb Zabierzów Bocheński
16.10.2021
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
0:6
Contra Sułków
17.10.2021
15:00
Naprzód Ochmanów
0:1
UKS Sygneczów
17.10.2021
11:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
3:3
Piłkarz Podłęże
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

Radwan Skomielna Czarna
3:0
Cyrhla Krzczonów
16.10.2021
15:30
Wicher Stróża
5:0
Sęp Droginia
16.10.2021
15:30
Dukla Bysina
2:3
Grodzisko Raciechowice
17.10.2021
15:00
Jawor Jawornik
1:7
LKS Trzebunia
17.10.2021
15:00
Górki II Myślenice
1:4
Lubomir Wiśniowa
17.10.2021
15:00
Cisy Harbutowice
1:4
Karpaty II Siepraw
17.10.2021
14:00
Jordan Sum II Zakliczyn
6:1
Szczebel Lubień
17.10.2021
16:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Błyskawica Kolbark
1:2
Czapla Czaple Male
16.10.2021
15:30
Słowik Olkusz
:
Northstar Miechów
16.10.2021
17:00
KS PKM II Olkusz
0:1
Orzeł K.
17.10.2021
12:30
Pilica Wierbka
8:2
Trzy Buki Wierzchowisko
17.10.2021
11:00
Spartak Wielkanoc
3:1
Hetman Dłużec
17.10.2021
15:30
Stare Bukowno
1:3
Dłubnia Trzyciąż
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Czarnochowice II
0:1
Dąb II Zabierzów Bocheński
17.10.2021
11:00
Batory II Wola Batorska
2:5
Gryf Wiatowice
17.10.2021
15:00
Ledniczanka
0:1
Błyskawica II Wyciąże
17.10.2021
15:00
Contra II
2:9
Tęcza Słomiróg
17.10.2021
16:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Wisła Kraków
3:1
Arka G.
16.10.2021
12:00
Polonia Warszawa
5:1
Zagłębie Lubin
16.10.2021
12:15
Stal Rzeszów
4:1
Cracovia Kraków
17.10.2021
12:00
Legia Warszawa
1:4
Śląsk Wrocław
17.10.2021
11:15
Górnik Zabrze
2:3
Lech Poznań
17.10.2021
12:00
Jagiellonia
6:4
SMS Łódź
17.10.2021
16:00
Gwarek Zabrze
1:4
Warta
17.10.2021
11:30

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - jesień

Resovia Rzeszów
4:0
TOP 54 Biała Podlaska
16.10.2021
13:00
Wisła Kraków
5:1
Wisła Puławy
16.10.2021
13:00
Cracovia Kraków
2:2
Motor Lublin
16.10.2021
13:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - jesień

Sandecja Nowy Sącz
2:1
KKP Korona Kielce
16.10.2021
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:2
Cracovia Kraków
16.10.2021
11:00
Wisła Kraków
0:0
Stal Rz.
17.10.2021
16:30
Górnik Ł.
4:0
BKS Lublin
17.10.2021
12:00
BKS Lublin
:
Cracovia Kraków
19.10.2021
16:00
Wisła Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
20.10.2021
 

Małopolska Liga Juniorów

Puszcza Niepołomice
2:0
Wolania Wola Rzędzińska
16.10.2021
10:00
Dunajec Nowy Sącz
5:4
Sandecja Nowy Sącz
16.10.2021
11:30
Limanovia Limanowa
0:0
Profi Zielonki
16.10.2021
10:00
Grybovia Grybów
2:1
Orzeł Myślenice
16.10.2021
10:00
Pcimianka Pcim
4:0
MKS Trzebinia
16.10.2021
16:00
Okocimski Brzesko
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16.10.2021
 
Podhale Nowy Targ
5:1
Unia Tarnów
16.10.2021
10:00
Beskid Andrychów
4:1
Garbarnia Kraków
17.10.2021
11:00
Górnik Wieliczka
:
Hutnik Kraków
17.10.2021
10:00
odwołany z powodu odchylonej od pionu bramki na boisku Górnika
Puszcza Niepołomice
:
Orzeł Myślenice
20.10.2021
16:30
Beskid Andrychów
:
Grybovia Grybów
20.10.2021
15:30

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Sandecja Nowy Sącz
3:0
Podhale Nowy Targ
16.10.2021
10:00
Tarnovia Tarnów
1:3
Dunajec Nowy Sącz
17.10.2021
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Hutnik Kraków
18.10.2021
15:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Beskid Andrychów
2:7
Limanovia Limanowa
16.10.2021
11:00
Hutnik II Kraków
2:1
Okocimski Brzesko
16.10.2021
10:00
Profi Zielonki
:
Puszcza Niepołomice
16.10.2021
11:00
Cracovia II Kraków
4:1
Unia II Tarnów
17.10.2021
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Dunajec Nowy Sącz
1:4
Unia Tarnów
16.10.2021
09:30
Wisła II Kraków
2:2
Garbarnia Kraków
16.10.2021
09:45
Podhale Nowy Targ
0:4
Hutnik Kraków
17.10.2021
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Kalwarianka
0:1
AS Progres Kraków
16.10.2021
11:00
Górnik Tarnów
0:1
Limanovia
16.10.2021
12:00
Unia II Tarnów
0:2
Unia Oświęcim
17.10.2021
14:00
AS Progres Kraków
:
Górnik Tarnów
20.10.2021
16:00

I Małopolska Liga Młodzików

Hutnik
:
Podhale Nowy Targ
16.10.2021
14:30
Limanovia Limanowa
0:6
Dunajec Nowy Sącz
17.10.2021
10:00
AS Progres Kraków
0:0
Cracovia Kraków
17.10.2021
10:00
Sandecja
:
Tarnovia Tarnów
19.10.2021
15:00

II Małopolska Liga Młodzików

AP 21 Chrzanów
1:0
Cracovia Kraków
17.10.2021
11:00
TS Wisła I Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
19.10.2021
14:15

Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
0:0
Czarni Sosnowiec
16.10.2021
13:00

I Liga Kobiet

UKS Staszkówka Jelna
:
Rolnik Biedrzychowice
17.10.2021
14:00

II Liga Kobiet, gr. południowa

Wanda Nowa Huta
0:3
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
16.10.2021
15:00
Ziemia Lubińska Czerniec
0:3 v.o.
Bielawianka Bielawa
16.10.2021
15:00
Unia Lublin
4:2
Podgórze Kraków
16.10.2021
15:30
Śląsk II Wrocław
5:0
KSP Kielce
16.10.2021
18:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
2:1
Prądniczanka Kraków
16.10.2021
13:00
Respekt Myślenice
4:0
Pogoń Zduńska Wola
17.10.2021
14:00

Keeza III Liga Kobiet, gr. IV

Dąb Zabierzów Bocheński
9:1
DAP Dębica
16.10.2021
11:00
Puszcza Niepołomice
1:2
FSA Kraków
16.10.2021
16:00
Iskra Brzezinka
0:2
Izolator Boguchwała
16.10.2021
14:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
0:9
MOSiR Lubartów
16.10.2021
11:00
Starówka Nowy Sącz
0:3
Tarnovia II
16.10.2021
11:00
Resovia II Rzeszów
5:0
Naprzód Sobolów
17.10.2021
16:00

I Liga Oldbojów (Kraków)

Garbarnia Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
18.10.2021
19:00
Cracovia Kraków
1:0
Wisła Kraków
18.10.2021
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
3:2
Prokocim Kraków
18.10.2021
16:00
Grębałowianka Kraków
3:0 v.o.
Armatura Kraków
18.10.2021
16:00
Hutnik Kraków
:
Dąbski
19.10.2021
21:00

II Liga Oldbojów (Kraków)

Zwierzyniecki Kraków
2:2
Victoria Kobierzyn
18.10.2021
19:00
Borek Kraków
3:0
Krakus Swoszowice
18.10.2021
20:00
Strzelcy
:
Tyniec Kraków
18.10.2021
20:45
Wanda Kraków
4:2
Wieczysta Kraków
18.10.2021
16:00
Clepardia Kraków
4:1
Prądniczanka Kraków
18.10.2021
20:00

I liga futsalu, gr. południowa

AZS UŚ Katowice
0:4
BSF Bochnia
16.10.2021
17:00
Heiro Rzeszów
3:3
Unia Tarnów
17.10.2021
17:00
Gwiazda Ruda Śląska
5:3
Futsal Nowiny
17.10.2021
16:00
AZS UMCS Lublin
2:6
AZS UEK Kraków
17.10.2021
18:00
GKS Futsal Tychy
5:2
PA Nova Gliwice
17.10.2021
17:00
FC Siemianowice Śląskie
4:3
Sośnica Gliwice
17.10.2021
18:00