facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Festiwal nieskuteczności!

Festiwal nieskuteczności!

Dzisiaj do Słomnik na spotkanie z miejscową Słomniczanką zawitała drużyna Clepardii Kraków, który w tym sezonie nie zdobyła jeszcze punktu. Faworytem spotkania wydawał się więc zatem być zespół Słomniczanki.

Przebieg spotkania dokładnie to obrazuje, lecz gracze Leszka Janiczaka mieli problem z pokonaniem goalkeepera gości. Już w trzeciej minucie wynik mógł otworzyć Kozieł, lecz bardzo dobrą interwencją popisał się bramkarz Clepardii.

Minutę później znowu Kozieł mógł wpisać się na listę strzelców, lecz po jego strzale futbolówka odbiła się od słupka bramki rywali. W kolejnych minutach dalej naciskali gospodarze a strzał z przewrotki Kozieła poszybował nad poprzeczką.

Swoich sił próbował także Mateusz Reczulski, lecz i tym razem bramkarz gości nie dał się pokonać. Łukasz Skrzypek po zespołowej akcji oddał strzał, który zatrzymał się na słupku.

Druga połowa również zaczęła się od zmasowanych ataków gospodarzy, znowu okazję miał Kozieł, lecz jego strzał z głowy z pola bramkowego znowu wybronił goalkeeper.

Ten sam zawodnik chwilę później trafił w słupek. Niemoc gospodarzy trwała w najlepsze a mecz nieubłaganie zbliżał się do końca. Jeszcze w końcówce swoje szansę na gola zmarnowali Wątroba, Kasza oraz Feret.

Słomniczanka dopisała więc do swojego dorobku tylko jedno oczko, podobnie jak zespół Clepardii, dla którego jest to pierwszy punkt w trwających rozgrywkach. Tym samym seria czterech porażek z rzędu została zakończona.

Keeza IV liga (gr. zachodnia), 28.08.2021
Słomniczanka Słomniki – Clepardia Kraków 0:0

Słomniczanka: Dul - Filipek, Rodrigo, Strona, Feret Ł. (70' Feret M.) - Skrzypek, Reczulski M. (70" Broda), Kasza, Reczulski Sz., Matysek (60' Wątroba) - Kozieł

 

 

Źródło: Słomniczanka

Dodano: 2021-08-28 18:46:39


Zobacz też: Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia  Słomniczanka 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Cracovia Kraków
2:0
Warta Poznań
17.10.2021
15:00
Wisła Płock
1:0
Pogoń Szczecin
17.10.2021
12:30
Legia Warszawa
0:1
Lech Poznań
17.10.2021
17:30
Jagiellonia Białystok
:
Radomiak Radom
18.10.2021
20:30
Stal Mielec
:
Zagłębie Lubin
18.10.2021
18:00

Fortuna I Liga

ŁKS Łódź
1:0
Arka Gdynia
17.10.2021
12:40
GKS Tychy
:
Stomil Olsztyn
18.10.2021
18:00
Resovia Rzeszów
:
Miedź Legnica
19.10.2021
18:00
Odra Opole
:
Skra Częstochowa
20.10.2021
20:30
Górnik Polkowice
:
Puszcza Niepołomice
20.10.2021
18:00
Stomil Olsztyn
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.10.2021
18:00

eWinner II Liga

Śląsk II Wrocław
2:5
Radunia Stężyca
17.10.2021
15:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
:
Lech II Poznań
20.10.2021
15:30

III liga, gr. 4

Wisła Sandomierz
0:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
17.10.2021
15:00
ŁKS Łagów
1:1
Cracovia II Kraków
17.10.2021
15:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Wiślanka Grabie
1:1
Tempo Białka
17.10.2021
16:00
LKS Jawiszowice
1:1
Słomniczanka Słomniki
17.10.2021
16:00
Pcimianka Pcim
4:0
MKS Trzebinia
17.10.2021
16:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
2:0
Limanovia Limanowa
17.10.2021
11:00
Wolania Wola Rzędzińska
4:1
Kolejarz Stróże
17.10.2021
15:00
Wierchy Rabka Zdrój
3:1
Watra Białka Tatrzańska
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Pogoń Skotniki
1:3
Bronowianka Kraków
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Węgrzcanka Węgrzce Wlk
1:2
Karpaty Siepraw
17.10.2021
11:00
Wiarusy Igołomia
2:0
Wróblowianka Wróblowice
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Naprzód Sobolów
5:2
Strażak Mokrzyska
17.10.2021
14:00
Victoria Słomka
0:6
Raba Książnice
17.10.2021
16:00
Olimpia B.
0:3
Błyskawica Proszówki
17.10.2021
14:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

LKS Rzuchowa
3:0
Zorza Zaczarnie
17.10.2021
15:30
LKS Ładna
:
Rzepiennik Strzyżewski
17.10.2021
15:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
2:4
LUKS Skrzyszów
17.10.2021
15:30
LUKS Zalipie
0:1
GLKS Gromnik
17.10.2021
15:30

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKS Łużna
1:2
Hart Tęgoborze
17.10.2021
14:00
Łosoś Łososina Dolna
1:2
LKS Uście Gorlickie
17.10.2021
14:00
LKS Zagórzany
0:3
Dunajec Nowy Sącz
17.10.2021
15:00
Zyndram
1:0
Gród Podegrodzie
17.10.2021
15:00
Wójtowa Lipinki
2:1
Poprad Rytro
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Huragan Waksmund
2:3
Krokus
17.10.2021
15:30
Wierchy Pasierbiec
0:4
Orkan Szczyrzyc
17.10.2021
14:00
Granit Czarna Góra
0:4
Płomień Limanowa
17.10.2021
14:00
Czarni Czarny Dunajec
3:2
Babia Góra Lipnica Wielka
17.10.2021
15:30

Keeza Klasa A (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
1:3
Galicja Raciborowice
17.10.2021
15:00
Błękitni II Modlnica
3:1
Maszycanka Maszyce
17.10.2021
16:00
Juvenia Prandocin
0:1
MKS Skała 2004
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Kraków II)

Strażak Rączna
2:2
Liszczanka Liszki
17.10.2021
16:00
Wisła Jeziorzany
1:1
Potok Więckowice
17.10.2021
15:00
Cedronka Wola Radziszowska
2:1
Lotnik Kryspinów
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Kraków III)

Krakus Swoszowice
:
Podgórze Kraków
17.10.2021
11:00
Kabel Kraków
0:0
Nadwiślan Kraków
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Sokół Chorągwica
3:3
Iskra Zakrzów
17.10.2021
15:30
Czarnochowice
1:2
Czarni Staniątki
17.10.2021
15:30
Wolni Kłaj
0:0
Start Brzezie
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Orzeł Nowa Wieś
:
Beskid Tokarnia
17.10.2021
15:00
Iskra Brzączowice
2:2
Zielonka Wrząsowice
17.10.2021
15:30

Keeza Klasa A (Olkusz)

Pogoń Miechów
2:3
Piliczanka II Pilica
17.10.2021
15:00
Przebój II Wolbrom
0:6
Pilica Wierbka
17.10.2021
15:00
Legion Bydlin
2:2
Strumyk Zarzecze
17.10.2021
15:00
Prądnik Sułoszowa
2:0
Błysk Zederman
17.10.2021
15:00
Strażak Przybysławice
1:3
Olimpia Łobzów
17.10.2021
15:00
Trzy Korony Żarnowiec
2:1
Spartak Charsznica
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Chrzanów)

Wolanka Wola Filipowska
7:1
Victoria Zalas
17.10.2021
15:30
Promyk Bolęcin
1:1
MKS Alwernia
17.10.2021
15:30
SPRiN Regulice
0:3
Polonia Luszowice
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków I)

Sparta Skrzeszowice
1:4
Polonia Wilczkowice
17.10.2021
14:00
Kosynierzy Łuczyce
0:2
Victoria Smroków
17.10.2021
14:00
Olimpia Czaple Wielkie
1:10
Strażak Goszcza
17.10.2021
15:00
Agricola Klimontów
:
Cobra Wężerów
17.10.2021
11:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Orlęta II Rudawa
8:2
Novi Narama
17.10.2021
16:00
Wisła Rząska
2:0
Fitball Szklary
17.10.2021
13:00
Iskra Radwanowice
1:1
Niegoszowianka
17.10.2021
13:00
Górzanka Nawojowa Góra
0:1
Orzeł II Bębło
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Pychowianka Kraków
5:4
Albertus Kraków
17.10.2021
15:00
Universum Kraków
:
Tramwaj II Kraków
17.10.2021
15:00
Dragoons Kraków
3:2
Rybitwy Kraków
17.10.2021
14:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Kaszowianka II Kaszów
:
Błękitni Czułówek
17.10.2021
14:00
Nadwiślan Rusocice
1:5
Wisła Czernichów
17.10.2021
13:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Wilga Instalbud Golkowice
0:6
Contra Sułków
17.10.2021
15:00
Naprzód Ochmanów
0:1
UKS Sygneczów
17.10.2021
11:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
3:3
Piłkarz Podłęże
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

Dukla Bysina
2:3
Grodzisko Raciechowice
17.10.2021
15:00
Jawor Jawornik
1:7
LKS Trzebunia
17.10.2021
15:00
Górki II Myślenice
1:4
Lubomir Wiśniowa
17.10.2021
15:00
Cisy Harbutowice
1:4
Karpaty II Siepraw
17.10.2021
14:00
Jordan Sum II Zakliczyn
6:1
Szczebel Lubień
17.10.2021
16:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

KS PKM II Olkusz
0:1
Orzeł K.
17.10.2021
12:30
Pilica Wierbka
8:2
Trzy Buki Wierzchowisko
17.10.2021
11:00
Spartak Wielkanoc
3:1
Hetman Dłużec
17.10.2021
15:30
Stare Bukowno
1:3
Dłubnia Trzyciąż
17.10.2021
15:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Czarnochowice II
0:1
Dąb II Zabierzów Bocheński
17.10.2021
11:00
Batory II Wola Batorska
2:5
Gryf Wiatowice
17.10.2021
15:00
Ledniczanka
0:1
Błyskawica II Wyciąże
17.10.2021
15:00
Contra II
2:9
Tęcza Słomiróg
17.10.2021
16:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Stal Rzeszów
4:1
Cracovia Kraków
17.10.2021
12:00
Legia Warszawa
1:4
Śląsk Wrocław
17.10.2021
11:15
Górnik Zabrze
2:3
Lech Poznań
17.10.2021
12:00
Jagiellonia
6:4
SMS Łódź
17.10.2021
16:00
Gwarek Zabrze
1:4
Warta
17.10.2021
11:30

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - jesień

Wisła Kraków
0:0
Stal Rz.
17.10.2021
16:30
Górnik Ł.
4:0
BKS Lublin
17.10.2021
12:00
BKS Lublin
:
Cracovia Kraków
19.10.2021
16:00
Wisła Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
20.10.2021
 

Małopolska Liga Juniorów

Beskid Andrychów
4:1
Garbarnia Kraków
17.10.2021
11:00
Górnik Wieliczka
:
Hutnik Kraków
17.10.2021
10:00
odwołany z powodu odchylonej od pionu bramki na boisku Górnika
Puszcza Niepołomice
:
Orzeł Myślenice
20.10.2021
16:30
Beskid Andrychów
:
Grybovia Grybów
20.10.2021
15:30

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Tarnovia Tarnów
1:3
Dunajec Nowy Sącz
17.10.2021
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Hutnik Kraków
18.10.2021
15:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Cracovia II Kraków
4:1
Unia II Tarnów
17.10.2021
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Podhale Nowy Targ
0:4
Hutnik Kraków
17.10.2021
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Unia II Tarnów
0:2
Unia Oświęcim
17.10.2021
14:00
AS Progres Kraków
:
Górnik Tarnów
20.10.2021
16:00

I Małopolska Liga Młodzików

Limanovia Limanowa
0:6
Dunajec Nowy Sącz
17.10.2021
10:00
AS Progres Kraków
0:0
Cracovia Kraków
17.10.2021
10:00
Sandecja
:
Tarnovia Tarnów
19.10.2021
15:00

II Małopolska Liga Młodzików

AP 21 Chrzanów
1:0
Cracovia Kraków
17.10.2021
11:00
TS Wisła I Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
19.10.2021
14:15
Pogoń S.
:
Unia Tarnów
21.10.2021
16:00

I Liga Kobiet

UKS Staszkówka Jelna
:
Rolnik Biedrzychowice
17.10.2021
14:00

II Liga Kobiet, gr. południowa

Respekt Myślenice
4:0
Pogoń Zduńska Wola
17.10.2021
14:00

Keeza III Liga Kobiet, gr. IV

Resovia II Rzeszów
5:0
Naprzód Sobolów
17.10.2021
16:00

I Liga Oldbojów (Kraków)

Garbarnia Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
18.10.2021
19:00
Cracovia Kraków
1:0
Wisła Kraków
18.10.2021
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
3:2
Prokocim Kraków
18.10.2021
16:00
Grębałowianka Kraków
3:0 v.o.
Armatura Kraków
18.10.2021
16:00
Hutnik Kraków
:
Dąbski
19.10.2021
21:00

II Liga Oldbojów (Kraków)

Zwierzyniecki Kraków
2:2
Victoria Kobierzyn
18.10.2021
19:00
Borek Kraków
3:0
Krakus Swoszowice
18.10.2021
20:00
Strzelcy
:
Tyniec Kraków
18.10.2021
20:45
Wanda Kraków
4:2
Wieczysta Kraków
18.10.2021
16:00
Clepardia Kraków
4:1
Prądniczanka Kraków
18.10.2021
20:00

I liga futsalu, gr. południowa

Heiro Rzeszów
3:3
Unia Tarnów
17.10.2021
17:00
Gwiazda Ruda Śląska
5:3
Futsal Nowiny
17.10.2021
16:00
AZS UMCS Lublin
2:6
AZS UEK Kraków
17.10.2021
18:00
GKS Futsal Tychy
5:2
PA Nova Gliwice
17.10.2021
17:00
FC Siemianowice Śląskie
4:3
Sośnica Gliwice
17.10.2021
18:00