Glinik w czubie tabeli

Dobry początek sezonu notują podopieczni Tomasza Wacka. Glinik Gorlice w dzisiejszym spotkaniu po zaciętej walce wygrał 1:0 z Lubaniem Maniowy.

Dla gości to już trzecia porażka w bieżących rozgrywkach. Jedyna bramka w tym pojedynku padła w drugiej połowie a dokładniej w pięćdziesiątej szóstej minucie, kiedy to na listę strzelców wpisał się Karol Kusiak.

W końcówce spotkania gospodarze mogli pokusić się o drugą bramkę, jednak próbę nerwów wytrzymał bramkarz Lubania broniąc rzut karny.

Glinik po sześciu spotkaniach ma na koncie trzynaście punktów i zajmuje drugie miejsce w tabeli tracąc do lidera – rezerw Niecieczy pięć punktów.