Lubań z wysokim zwycięstwem

Lubań Maniowy w niedzielne popołudnie mierzył się przed własną publicznością z ekipą Okocimskiego Brzesko, która w trwających rozgrywkach radzi sobie całkiem nieźle. W niedzielę jednak podopieczni Mateusza Pawłowicza nie mieli zbyt wiele do powiedzenia w starciu z Lubaniem, który wypunktował Piwoszy aplikując im cztery bramki.

Na prowadzenie podopiecznych Grzegorza Hajnosa wyprowadził Mrówka, który mocnym strzałem pod poprzeczkę skierował piłkę do bramki Zagórowskiego.

W trzydziestej trzeciej minucie miejscowi prowadzili już różnicą dwóch bramek, tym razem kapitalnym uderzeniem popisał się Magdziarczyk. Jeszcze przed przerwą swoją przewagę Lubań udokumentował kolejnym trafieniem. Strzelcem bramki okazał się Patryk Duda.

Taki obrót spraw do przerwy sprawił, że z Piwoszy zeszło powietrze i nie byli w stanie przeciwstawić się dobrej grze rywali. A do tego od pięćdziesiątej piątej minuty musieli sobie radzić w osłabieniu, kiedy to z boiska usunięty został Klimczyk.

Lubań wykorzystał przewagę w sześćdziesiątej ósmej minucie, kiedy to po raz drugi na listę strzelców wpisał się Magdziarczyk ustalając tym samym wynik konfrontacji na 4:0 dla gospodarzy.