facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Rozpędzony Kolejarz

Rozpędzony Kolejarz

Niedzielne starcie pomiędzy Kolejarzem Stróże a Sokołem Słopnice miało być dla gości przełomowe. Po sześciu rozgranych kolejkach podopieczni Dawida Sudera mieli na koncie raptem cztery oczka i plasowali się w dolnych rejonach tabeli. Kolejarz natomiast jak na beniaminka radzi sobie bardzo dobrze z kolejki na kolejkę znajdując się coraz wyżej w tabeli.

Już na początku meczu w podbramkowym zamieszaniu przed bramkarzem znalazł się Franczak, lecz interwencja Lepuckiego okazała się bezbłędna i goście nie objęli prowadzenia. W odpowiedzi po rzucie wolnym do strzału głową doszedł Gruca, lecz jego próba nie sprawiła większych problemów goalkeeperowi Sokoła.

Kolejną groźną akcję goście stworzyli sobie po zagraniu Porębskiego, który wyłożył piłkę tuż przed bramkę do Pacha, lecz ten na wślizgu nie zdołał jej sięgnąć.

Kibice zgromadzeni na stadionie w Stróżach oglądali ciekaw widowisko, mimo że wciąż utrzymywał się bezbramkowy remis. Swoją okazję miał również Olszewski, lecz strzał zawodnika gospodarzy ostemplował poprzeczkę bramki Leśniaka.

W dwudziestej minucie na odważną szarże zdecydował się Matusik, który w polu karnym został nieprzepisowo zatrzymany i sędzia wskazał na jedenasty metr. Sam poszkodowany celnym strzałem z jedenastu metrów otworzył wynik niedzielnego spotkania.

Stracona bramka podziałała mobilizująco na gości, po pressingu z ich strony i błędzie w defensywie przed szansą na bramkę stanął Wontorczyk, lecz jego próba lobu wylądowała nad bramką. Później jeszcze Nowak miał dobrą okazje, lecz Lepucki nie dał się pokonać.

Druga połowa dobrze zaczęła się dla gospodarzy, na prawej stronie powalczył o piłkę Jakubowski i dograł ją do znajdującego się w polu karnym Grucy, który technicznym strzałem skierował ją do bramki Sokoła.

W siedemdziesiątej pierwszej minucie gospodarze wyszli z szybką kontrą, piłkę zgrał Przetacznik do Gurcy a ten popędził z nią w kierunku pola karnego w decydującej fazie akcji odegrał do Przetacznika, który ładnym strzałem nie dał szans na skuteczną interwencję Leśniakowi i stało się jasne, że goście ze Słopnic wyjadą do domu z bagażem kilku bramek i zerowym dorobkiem punktowym.

Kilka minut później Jakubowski dograł z prawej flanki w pole karne a tam znalazł się Michalik ustalając wynik spotkania na 4:0 dla gospodarzy. Dla Kolejarza bylo to piąte ligowe zwycięstwo z rzędu i zespół beniaminka aktualnie plasuje się na wysokiej drugiej pozycji w tabeli z dorobkiem szesnastu punktów. Sokół wciąż okupuje miejsce w dolnej cześci tabeli.

Mimo chęci i ataków ze strony Sokoła w drużynie szwankowała skuteczność i nad tym elementem gry drużyna musi popracować.
Keeza IV liga (gr. wschodnia), 05.09.2021
Kolejarz Stróże – Sokół Słopnice 4:0 (1:0)
Matusik 20’ (k), Gruca 55’, Przetacznik 71’, Michalik 78’

Kolejarz: Lepucki – Lizoń, Petryla, Jakubowski, Ogorzały, Rak, Gruca, Krok I, Krok II, Matusik, Olszewski  

Sokół: Leśniak – Matras, Mrózek, Grucel, Pach, Wontorczyk, Porębski, Jasica, Augustyn, Franczak, Nowak

 

 

Źródło: Kolejarz Stróże

Dodano: 2021-09-06 13:11:16


Zobacz też: Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Sokół  Kolejarz Stróże 

Komentarze


I liga futsalu, gr. południowa

Sośnica Gliwice
11:1
GSF Gliwice
16.01.2022
17:00
GKS Futsal Tychy
7:4
Unia Tarnów
16.01.2022
16:00
AZS UMCS Lublin
8:4
Heiro Rzeszów
16.01.2022
19:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UEK Słomniczanka Słomniki
7:5
Tarnovia Tarnów
16.01.2022
16:00
Rekord Bielsko Biała
5:3
AZS UJ Kraków
16.01.2022
18:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UŚ Katowice
0:2
Unia Opole
16.01.2022
16:00

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

Wawel Kraków
3:0
Tyniec Kraków
16.01.2022
14:30
Kalwarianka Kalwaria Z.
3:9
Iskra Tarnów
16.01.2022