facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Limanovia zatrzymana

Limanovia zatrzymana

Cztery mecze z rzędu wygrała pod wodzą Pawła Zegarka drużyna Limanovii. W weekend mierzyła się na własnym boisku z Lubaniem Maniowy, więc spotkanie zapowiadało się ciekawie. Obie drużyny nastawione były w tym meczu ofensywnie o czym świadczy końcowy rezultat spotkania. Ostatecznie kibice zobaczyli cztery bramki a obie ekipy podzieliły się punktami.

Pierwsi na prowadzenie wyszli goście, którzy w dwudziestej drugiej minucie za sprawą Chlipały zdobyli bramkę. Zawodnik Lubania zachował się najprzytomniej w polu karnym i z bliska dobił strzał obroniony chwilę wcześniej przez Mastalerza.

Limanovia odpowiedziała dwanaście minut później. Tym razem sprytem wykazał się Pławecki, który skorzystał z odbitej przez Świerada piłki po strzale Matrasa i z bliska skierował ją do siatki.

Tuż po przerwie ponownie na prowadzenie wyszli goście, tym razem ładnym strzałem popisał się Mrówka lokując piłkę po dalszym rogu w bramce Mastalerza.

Podopieczni Pawła Zegarka do wyrównania doprowadzili po rzucie karnym i strzale Kościołka.

Limanovia tym samym po ośmiu spotkaniach ma na swoim koncie szesnaście oczek i do lidera z Niecieczy traci osiem punktów. Lubań natomiast utknął w dolnej części tabeli i z jedenastoma punktami plasuje się na jedenastym miejscu.

Keeza IV liga (gr. wschodnia), 11.09.2021
Limanovia Limanowa – Lubań Maniowy 2:2 (1:1)
Pławecki 34’, Kościółek 67’ (k) – Chlipała 22’, Mrówka 49’

Limanovia: Mastalerz – Bandarenka, Król, K. Mus, G Mus, Matras, Kurczab, Kościółek, Uchacz, Palacz (46. Wojtaszek), Pławecki (74. Berutol)

Lubań: Świerad – Pluta, Magdziarczyk (80. Szwajnos), Kasperczyk (85. Sikora), Ligienza, Zawiślan (58. Noworolnik), Skórski (60. Jandura), Firek, Chlipała, Mrówka, Duda (62. Szeliga)

Żółte kartki: Matras – Ligienza, Jandura  

 

 

Źródło: Limanovia, ŁNP

Dodano: 2021-09-14 19:14:21


Zobacz też: Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Limanovia  Lubań Maniowy 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Legia Warszawa
3:1
Górnik Łęczna
19.09.2021
17:30
Stal Mielec
0:3
Raków Częstochowa
19.09.2021
12:30
Górnik Zabrze
1:0
Warta Poznań
19.09.2021
15:00

Fortuna I Liga

Puszcza Niepołomice
2:2
Chrobry Głogów
19.09.2021
18:00
Odra Opole
2:0
Stomil Olsztyn
19.09.2021
15:00
GKS Tychy
1:1
Widzew Łódź
19.09.2021
12:40
Górnik Polkowice
:
GKS Katowice
20.09.2021
20:30
Skra Częstochowa
:
Arka Gdynia
20.09.2021
18:00

eWinner II Liga

Pogoń Siedlce
1:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
19.09.2021
14:00
Hutnik Kraków
1:0
Chojniczanka Chojnice
19.09.2021
16:00
Radunia Stężyca
3:0
Olimpia Elbląg
19.09.2021
15:00

III liga, gr. 4

Wisła Sandomierz
1:3
Cracovia II Kraków
19.09.2021
16:00
Podlasie Biała Podlaska
1:0
ŁKS Łagów
19.09.2021
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Czarni Połaniec
21.09.2021
16:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Pcimianka Pcim
4:2
Dalin Myślenice
19.09.2021
16:30

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Dunajec Zakliczyn
1:3
Kolejarz Stróże
19.09.2021
17:00
Wierchy Rabka Zdrój
1:3
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Jastrzębiec Książ Wielki
0:5
Bolesław Bukowno
19.09.2021
16:00
Orzeł Bębło
2:1
Zieleńczanka Zielonki
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Pogoń Skotniki
0:4
Orlęta Rudawa
19.09.2021
16:30
Bronowianka Kraków
3:5
Świt Krzeszowice
19.09.2021
17:00
Grębałowianka Kraków
2:1
Skawinka Skawina
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:1
Orzeł Myślenice
19.09.2021
16:00
Wiarusy Igołomia
1:4
Puszcza II
19.09.2021
15:30

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Orzeł Dębno
:
Korona N.
19.09.2021
15:00
Olimpia B.
:
Raba Książnice
19.09.2021
 
Odwołany.
Sokół Maszkienice
2:1
Sokół Borzęcin Górny
19.09.2021
16:00
Rylovia Rylowa
7:3
Strażak Mokrzyska
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Unia II Tarnów
10:0
LUKS Zalipie
19.09.2021
11:00
Dunajec Zbylitowska Góra
0:5
GLKS Gromnik
19.09.2021
13:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
1:5
Tuchovia Tuchów
19.09.2021
16:00
Wisła Szczucin
:
Unia II Tarnów
22.09.2021
16:00
Polan Żabno
:
Dunajec Zbylitowska Góra
22.09.2021
16:00
LKS Szynwałd
:
Olimpia Wojnicz
22.09.2021
16:00
LKS Ładna
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
22.09.2021
16:00
GLKS Gromnik
:
Zorza Zaczarnie
22.09.2021
16:00
LKS Rzuchowa
:
Pogórze
22.09.2021
16:00
LUKS Zalipie
:
Rzepiennik Strzyżewski
22.09.2021
16:00
Tuchovia Tuchów
:
LUKS Skrzyszów
22.09.2021
 

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Łosoś Łososina Dolna
1:3
Poprad Rytro
19.09.2021
13:00
LKS Zagórzany
2:0
LKS Kobylanka
19.09.2021
16:00
Zyndram
1:5
Barciczanka Barcice
19.09.2021
16:00
Hart Tęgoborze
0:1
Dunajec Nowy Sącz
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zawrat Bukowina Tatrzańska
3:0
Babia Góra Lipnica Wielka
19.09.2021
16:00
Wierchy Pasierbiec
0:2
Wiatr Ludźmierz
19.09.2021
13:30
Granit Czarna Góra
2:2
Krokus
19.09.2021
14:00
Wiatr Ludźmierz
:
Turbacz Mszana Dolna
22.09.2021
17:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Maszycanka Maszyce
3:1
Słomniczanka II Słomniki
19.09.2021
16:00
Błękitni II Modlnica
3:2
Galicja Raciborowice
19.09.2021
17:00
Płomień Kościelec
0:4
Szreniawa Koszyce
19.09.2021
16:00
Michałowianka Michałowice
0:3 v.o.
MKS Skała 2004
19.09.2021
17:00
Juvenia Prandocin
0:4
Orzeł Iwanowice
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa A (Kraków II)

Strażak Rączna
:
Cedronka Wola Radziszowska
19.09.2021
16:30
Lotnik Kryspinów
:
Tęcza Piekary
21.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Kraków III)

Bratniak Kraków
1:1
Podgórze Kraków
19.09.2021
18:00
Krakus Swoszowice
1:1
Bieżanowianka Kraków
19.09.2021
11:00
Kabel Kraków
8:2
Wanda Nowa Huta
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Sokół Chorągwica
2:6
Piast Łapanów
19.09.2021
16:00
Gwiazda Brzegi
1:7
Czarni Staniątki
19.09.2021
16:00
Wolni Kłaj
0:0
Błękitni Bodzanów
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Pasternik Ochojno
3:0
Iskra Głogoczów
19.09.2021
10:30
Iskra Brzączowice
2:5
Topór Tenczyn
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Olkusz)

Przebój II Wolbrom
2:0
Olimpia Łobzów
19.09.2021
16:00
Wielmożanka Wielmoża
2:1
Spartak Charsznica
19.09.2021
11:00
Centuria Chechło
2:5
Legion Bydlin
19.09.2021
11:00
Prądnik Sułoszowa
2:1
Pogoń Miechów
19.09.2021
16:00
Strażak Przybysławice
2:2
Piliczanka II Pilica
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Chrzanów)

SPRiN Regulice
1:4
Promyk Bolęcin
19.09.2021
16:00
Ciężkowianka Jaworzno
4:1
Unia Kwaczała
19.09.2021
11:00
Górnik Siercza
:
Victoria Zalas
19.09.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków I)

Sparta Skrzeszowice
1:4
Zawisza Sulechów
19.09.2021
16:00
LKS Niedźwiedź II
6:5
Victoria Smroków
19.09.2021
14:00
LKS Polanowice
2:2
Polonia Wilczkowice
19.09.2021
15:00
Olimpia Czaple Wielkie
1:1
Trątnowianka Trątnowice
19.09.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Niegoszowianka
5:2
Orzeł II Bębło
19.09.2021
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
2:0
Fitball Szklary
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Victoria Kraków
4:0
Universum Kraków
19.09.2021
14:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Kaszowianka II Kaszów
0:6
Borkowianka Borek Sz.
19.09.2021
14:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Wilga Instalbud Golkowice
4:3
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
19.09.2021
15:00
Złomex II Branice
8:2
Contra Sułków
19.09.2021
15:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

Jordan Sum II Zakliczyn
1:10
Cisy Harbutowice
19.09.2021
14:00
Górki II Myślenice
2:2
Grodzisko Raciechowice
19.09.2021
16:00
Cyrhla Krzczonów
2:3
Szczebel Lubień
19.09.2021
17:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

KS PKM II Olkusz
:
Hetman Dłużec
19.09.2021
16:00
Trzy Buki Wierzchowisko
3:3
Czapla Czaple Male
19.09.2021
11:00
Pilica Wierbka
2:2
Spartak Wielkanoc
19.09.2021
11:00
Orzeł K.
4:1
Dłubnia Trzyciąż
19.09.2021
13:00
Stare Bukowno
1:1
Słowik Olkusz
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Batory II Wola Batorska
0:1
Ledniczanka
19.09.2021
16:00
Start II Brzezie
2:0
Błyskawica II Wyciąże
19.09.2021
17:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Śląsk Wrocław
2:0
Arka G.
19.09.2021
12:00
Stal Rzeszów
1:3
Polonia Warszawa
19.09.2021
12:00
Górnik Zabrze
4:1
SMS Łódź
19.09.2021
13:00

Małopolska Liga Juniorów

Górnik Wieliczka
0:1
Pcimianka Pcim
19.09.2021
10:00
Podhale Nowy Targ
2:1
Hutnik Kraków
19.09.2021
10:00
Unia Tarnów
:
Orzeł Myślenice
21.09.2021
17:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Unia Tarnów
2:1
Dunajec Nowy Sącz
19.09.2021
16:00
Tarnovia Tarnów
1:0
Podhale Nowy Targ
19.09.2021
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Sandecja Nowy Sącz
21.09.2021
16:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
22.09.2021
15:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Hutnik Kraków
4:1
Unia Tarnów
19.09.2021
12:00
Podhale Nowy Targ
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
22.09.2021
17:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Unia II Tarnów
1:5
AS Progres Kraków
19.09.2021
13:30
Limanovia
3:2
Unia Oświęcim
19.09.2021
16:30
Górnik Tarnów
:
Kalwarianka
21.09.2021
16:00

I Małopolska Liga Młodzików

AS Progres Kraków
:
Podhale Nowy Targ
20.09.2021
16:50
Tarnovia Tarnów
:
Cracovia Kraków
21.09.2021
15:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Limanovia Limanowa
21.09.2021
17:00
Hutnik
:
AS Progres Kraków
22.09.2021
18:00

II Małopolska Liga Młodzików

TS Wisła I Kraków
:
Cracovia Kraków
21.09.2021
14:00
Cracovia Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
22.09.2021
18:30

Keeza III Liga Kobiet, gr. IV

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Sobolów
19.09.2021
 
przełożony
Puszcza Niepołomice
1:1
Tarnovia II
19.09.2021
16:30
Iskra Brzezinka
2:1
Starówka Nowy Sącz
19.09.2021
11:00

I Liga Oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
:
Cracovia Kraków
20.09.2021
17:00
Prokocim Kraków
0:2
Opatkowianka Opatkowice
20.09.2021
17:00
Armatura Kraków
3:8
Dąbski
20.09.2021
17:00
Garbarnia Kraków
5:3
Grębałowianka Kraków
20.09.2021
20:30
Wisła Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
20.09.2021
17:00

II Liga Oldbojów (Kraków)

Victoria Kobierzyn
6:3
Clepardia Kraków
20.09.2021
17:00
Prądniczanka Kraków
1:4
Wieczysta Kraków
20.09.2021
18:30
Wanda Kraków
3:6
Strzelcy
20.09.2021
17:00
Krakus Swoszowice
0:4
Tyniec Kraków
20.09.2021
17:00
Borek Kraków
3:2
Zwierzyniecki Kraków
20.09.2021
19:00